etechblog

10 nejlepších marketingových podcastů, které změní vaši strategii

Věděli jste o těchto marketingových podcastech, které mohou změnit hru vašeho marketingu? Podívejte se na ně hned teď!

Mnoho lidí poslouchá podcasty, protože jsou pohodlné a nabízejí jedinečný zážitek z poslechu🎧. Používání obchodních podcastů jako marketingové strategie může přilákat zákazníky a zvýšit povědomí o značce.

Jak využít podcasty ve svém marketingovém plánu?

Pomocí podcastů mohou společnosti komunikovat se svými klienty důvěrněji a osobněji. Vzhledem k možnosti sdílet příběhy a zkušenosti v neformálnějším prostředí než u typických strategií digitálního marketingu dávají podcasty podnikům šanci zapojit se se svými zákazníky na hlubší úrovni.

Možnost spojit se s potenciálními klienty, kteří nemusí znát zboží nebo služby společnosti, je také prezentována prostřednictvím podcastů. Při vytváření obsahu pro podcast je zásadní mít na paměti obchodní cíle. Nápady na obsah podcastů by měly být přizpůsobeny cílovému publiku, aby se zajistilo, že s nimi bude rezonovat.

Obsah musí být fascinující a poučný, aby posluchač zůstal zaujatý. Aby podcasty oslovily zamýšlené publikum, musí být efektivně inzerovány. Využití nástrojů sociálních médií, jako je Instagram, Twitter a Facebook, může pomoci při získávání klientů a propagaci podcastů. Také úspěšné platformy pro hostování podcastů, jako je Buzzsprout, mohou pomoci dosáhnout většího online dosahu a dostupnosti.

Pryč jsou dny učení prostřednictvím knih 📚 a encyklopedií. Podcasty jsou novou výukovou metodou. Ačkoli jsou knihy stále relevantní, podcasty dominují díky jejich pohodlí a přístupnosti; můžete například snadno spustit podcast na Spotify a rozproudit vysílání vlastní show, pokud víte, jak na to.

Kromě toho můžete poslouchat podcasty kdekoli a kdykoli, při chůzi, běhu nebo cvičení. Čtěte dále a dozvíte se více o jeho výhodách.

Výhody učení prostřednictvím marketingových podcastů

Podniky mohou využívat interních a externích výhod produkce podcastů. Můžete zvýšit loajalitu a spravedlnost značky zapojením své cílové skupiny a zaměstnanců.

Odborná rada

Informace lze nalézt ve velkém množství od marketingových odborníků, kteří nabízejí své odborné znalosti a zkušenosti v podcastech. Aby pomohli marketérům zůstat v obraze s nejnovějšími pokroky v marketingu, tito odborníci poskytují užitečné postřehy, pokyny a příklady ze scénářů ze skutečného života.

Různé předměty

Obsahový marketing, sociální média, SEO, reklama a další témata jsou podrobně popsána v marketingových podcastech. Obchodníci mohou získat podrobné informace o různých tématech výběrem podcastů, které odpovídají jejich zájmům a oblastem důrazu.

Možnosti sítě

Mezi hostujícími řečníky v podcastech jsou často známé obchodní osobnosti a efektivní obchodníci. Tyto podcasty vám umožňují navazovat kontakty s klíčovými lidmi a rozšiřovat vaše profesní sítě. Mnoho marketingových podcastů obsahuje rozhovory s obchodníky, kteří dosáhli klíčových milníků a úspěšných příběhů. Nebo poslouchání podcastů specifických pro specializaci vás může informovat o aktuálních trendech. Stejně jako AI a Machine Learning vám podcasty mohou poskytnout strategické informace o tom, jak můžete zlepšit dosah a snížit náklady na tvorbu obsahu.

Nákladově efektivní a průběžné vzdělávání

Vzhledem k tomu, že většina marketingových podcastů je zdarma, jsou nákladově efektivním zdrojem výuky. Obchodníci mohou získat užitečné znalosti, aniž by utráceli peníze za drahé konference nebo kurzy. Konzistentní proud výukových a vzdělávacích příležitostí je zajištěn prostřednictvím pravidelných aktualizací podcastů. Marketéři mohou potřebovat více času a úsilí, aby byli neustále informováni o trendech v oboru a osvědčených postupech.

  Co je soubor WebP (a jak jej mohu otevřít)?

Fascinující Formát

Podcasty jsou převážně zvukové formáty, které přitahují posluchače prostřednictvím dialogů, rozhovorů a vyprávění. Tento formát zlepšuje učení tím, že přitahuje pozornost, podporuje udržení a zábavné učení.

Posloucháním podcastů se vám mohou ohromně rozrůst obzory. Pomáhá vám zůstat v obraze o dění kolem vás a ve světě.

Zde je několik nejlepších podcastů o marketingových strategiích, které by si měl každý majitel firmy jednou poslechnout, aby jeho firma rostla. A jakmile s nimi skončíte, vylepšete marketingový dosah svého pracně vytvořeného podcastu prostřednictvím nejlepších tvůrců webových stránek podcastů, abyste svému hlasu dali online platformu!

Marketing proti zrnu

The Marketing proti zrnu podcast změní marketingový plán vaší společnosti! Připravte se na cestu transformace, která se nepodobá žádné jiné. Moderátor této strhující série odhaluje klíče k úspěchu a zároveň vás odvede od normy do neprobádaného území.

Tento podcast změní vaše myšlenky na marketing a nezahrnuje jen základy. Poskytuje vám představu, jak obezřetně riskovat, přijmout kreativitu a mít trvalý vliv. Každá epizoda poskytuje odborné rady od obchodních magnátů, kteří ovládli umění náročného očekávání. Kromě toho slibuje, že se naučíte nejmodernější taktiky, které vyvrací konvenční moudrost a pomohou vaší společnosti uspět.

Tento podcast se liší od běžných podcastů a přiměje vás učit se a vytvářet strategie pro vaše podnikání. K dispozici oboje na Android & iOSdíky tomu dosáhne vaše podnikání velkých výšin. Tak si to poslechněte a pomozte svému podnikání na cestě k prosperitě.

Marketing Made Simple

Podcast Marketing Made Simple, pořádané specialisty v oboru, pokrývá širokou škálu marketingových problémů a rozděluje je do zvládnutelných, proveditelných nápadů a metod. Podcast vám může pomoci se vším od marketingu na sociálních sítích přes produkci obsahu, SEO až po branding. Jejich podcasteři mluví laickým jazykem, vynechávají žargon a poskytují zasvěcené informace v jazyce, kterému každý snadno porozumí.

Každá epizoda obsahuje cenné tipy a příklady ze skutečného světa, které vás motivují k růstu vaší společnosti. S epizodou v průměru kolem 35 minut se můžete naučit spoustu marketingových strategií, když jste na procházce, o přestávce na oběd nebo při dojíždění.

Tak proč čekat? Podívejte se na „Marketing Made Simple“ a zjistěte, jak maximalizovat potenciál vaší společnosti. Připravte se na výrazné zlepšení své marketingové strategie během několika minut denně a poslouchejte dostupný podcast Android & iOS!

Chcete ušetřit čas a námahu při vytváření těchto podcastů? Převeďte článek na audio podcast!

Škola marketingu

V každé epizodě Škola marketinguVaši milí hostitelé prozkoumají fascinující svět marketingu a zároveň předávají své rozsáhlé znalosti a cenné nápady. Uvědomují si, že orientace v digitálním světě může být ohromující. Proto hostitelé zjednodušují komplikované koncepty, abyste si je mohli okamžitě procvičit.

Ať už vlastníte startup nebo zavedenou firmu, měli byste se naučit nejnovější SEO, obsahový marketing, sociální média, e-mailový marketing a obecné metody internetového marketingu, které dnes výrazně fungují.

Mezi pokladem 2 400 epizod a více než 75 milionů stažení, které jsou k dispozici, najdete profesionální tipy, které mohou urychlit váš růst. Podcast vám dále pomůže růst vašeho podnikání neuvěřitelným tempem. Je k dispozici na Android & iOS. Nasaďte si tedy sluchátka, nalaďte se a připravte se na podporu svých marketingových iniciativ.

  35 úžasných obrázků pro váš počítač

Digitální marketingový podcast

Příklady ze skutečného světa a příběhy o úspěchu sdílené v každé epizodě Digitální marketingový podcast jsou neformální a konverzační. Místo sezení u neosobní přednášky zažijete přátelský rozhovor s informovaným přítelem.

Dva zkušení marketéři poskytují své vlastní názory a rozhovory s lídry v oboru, aby uvedli do kontextu nejnovější vývoj v marketingových zprávách a strategii. Duo si drží lehký tón a nechává slyšet své nápady. Držte krok s nejnovějšími trendy, taktikami a nástroji, které vám mohou pomoci při růstu vašeho podnikání tím, že budete často ladit.

Průměrná délka trvání epizody je 25 až 30 minut a je k dispozici na Android & iOS. Nenechte si ujít tento neuvěřitelný zdroj, který může zcela změnit vaši firemní strategii. Naučte se klíče k úspěchu online poslechem digitálního marketingového podcastu ještě dnes!

Už vás nebaví vidět chyby ve vašem podcastu? Vyzkoušejte tento software pro úpravu podcastů a uvolněte bezchybné epizody.

Snadný online marketing s Amy Porterfield

Musíte poslouchat Snadný online marketing s Amy Porterfield k rozvoji vaší obchodní marketingové strategie. Tento podcast, který pořádá Amy Porterfield, je zlatým dolem vnímavých znalostí a praktických pokynů, které by mohly výrazně zlepšit vaše dovednosti v oblasti online marketingu.

Amyin příjemný a svůdný styl podání činí složitá témata srozumitelná posluchačům všech úrovní dovedností a umožňuje jim čerpat z jejích znalostí. Zabývá se vším, od rozšiřování vašeho e-mailového seznamu přes vytváření poutavého obsahu, pochopení sociálních médií a také produkování ziskových digitálních produktů.

Tím, že vám Amyin jednoduchý a přístupný styl pomáhá krok za krokem k dosažení cílů vaší společnosti, ve vás vyvolává pocit, jako byste mluvili s důvěryhodným přítelem. Podcast si můžete poslechnout na svém Android & iOS zařízení a získejte z nich praktické poznatky, které můžete dále uplatnit ve svém obchodním marketingu. Když už jste u toho, vyzkoušejte také tento spolehlivý podcast 🎧 hosting pro malé i velké firmy.

The Marketingový podcast na sociálních sítích pokrývá všechny aspekty marketingu na sociálních sítích se zábavnými a vzdělávacími epizodami. V tomto podcastu najdete vše, od vytváření poutavého obsahu až po učení se umění reklamy. Podcast obsahuje rozsáhlý katalog epizod z roku 2012, takže můžete okamžitě začít poslouchat.

Tento podcast vyniká tím, jak je sympatický a příjemný. Hostitelé poskytují osobní přístup, takže máte dojem, že jdete na kávu s přítelem. Kromě toho jsou znalosti a nadšení podcasterů nakažlivé a inspirují vás k procvičování jejich sdílených technik.

Tento podcast změní vaše názory na marketing na sociálních sítích, ať už jste zavedeným obchodníkem nebo teprve začínáte. Je to jako mít osobního mentora, který vám pomůže orientovat se v neustále se měnícím digitálním světě. Poslechněte si podcast Android & iOSa dostaňte své podnikání do nových výšin.

Umění online podnikání

Jste připraveni prosadit svou firemní strategii? Poslouchejte fascinující Umění online podnikání podcast hned! Účelem tohoto zábavného podcastu, který představuje lídry v oboru jako hostitele, je pomoci majitelům internetových obchodů, jako jste vy, dosáhnout bouřlivého úspěchu.

Tento podcast navíc uznává inkluzivitu a rozmanitost internetové obchodní komunity. Využijte řadu praktických samostatných epizod, online rozhovory s odborníky, případové studie koučování a další, abyste pokročili ve svém podnikání. Tento podcast vás naučí využívat sílu sociálních médií a e-mailového marketingu k zefektivnění vašeho podnikání.

  Jak opravit chybu LoL Wild Rift Login Failed

Poslechněte si podcast Art of Online Business, který je snadno dostupný na Android & iOS zařízení, abyste se naučili, jak změnit marketingový přístup vaší společnosti. Navíc se připravte na vzrušující cestu k úspěchu a prosperitě v digitální sféře!

Váš hlavní zdroj pro maximalizaci výkonu sociálních médií pro vaši firmu je tento krásný podcast, Talk show o marketingu sociálních médií. Každé vydání této show, kterou pořádá skupina specialistů, vám poskytne nejnovější trendy, rady a taktiky pro zlepšení vaší online přítomnosti.

Tento podcast obsahuje pouze novinky, které potřebujete vědět. Rychle získáte znalosti, které vám jistě poskytnou konkurenční výhodu. Porozumíte také klíčům k dramatickému zvýšení viditelnosti vaší značky, generování návštěvnosti a zvýšení konverzí během několika minut na epizodu.

Využijte tohoto skvělého zdroje! Poslouchejte podcast o marketingu na sociálních sítích Android & iOS platformy pro transformaci marketingového přístupu vaší firmy. Zároveň získáte hluboké vhledy k vytváření vlastních marketingových strategií a dokonce můžete myslet na marketing prostřednictvím vysoce kvalitních podcastů a videí.

Věčný provoz

Podcast dvakrát týdně, Věčný provoz, nabízí špičkové poradenství v oblasti generování potenciálních zákazníků a prodeje pro vaši společnost. Akt uvedení vaší zprávy, služby nebo produktu před váš cílový trh je známý jako provoz. Životní mízou každého podnikání je přitahování klientů online a zároveň kultivace dobré vůle.

Proto, ať už jste nákupčí médií, kteří ještě nevytvořili svou první reklamu na Facebooku nebo Instagramu, ředitel marketingu nebo marketingový ředitel odpovědný za tým marketingových expertů nebo generální ředitel rozšiřující své podnikání sami, Naučíte se praktické taktiky, které můžete ihned použít.

Poslechněte si skutečné příběhy podnikatelů a marketingových manažerů, kteří čelili stejným výzvám jako vy, a zjistěte, jak se zdokonalit v digitálním marketingu a online reklamě. K dispozici na Android & iOS platformy, využijte podcast co nejlépe a vytvořte pro svůj podcast jedinečný web, abyste mohli své produkty lépe prodávat.

Podcast Marketingová kniha

Podcast Marketingová kniha byl vytvořen speciálně pro obchodní nadšence, jako jste vy, kteří touží po marketingovém poradenství v reálném světě a chtějí zůstat na vrcholu hry. Podcast se zabývá brandingem, sociálními médii, tvorbou obsahu, zapojením spotřebitelů a dalšími otázkami souvisejícími s marketingem.

Získejte přehled z týdenních rozhovorů s odbornými autory nových knih o marketingu a prodeji. Posloucháním The Marketing Book Podcast se také můžete stát součástí dynamické skupiny nadšených obchodníků pro vývoj a inovace.

Když se ponoříte do tohoto poutavého podcastu, který je k dispozici na Android & iOS zařízení, připravte se na revoluci ve vašem obchodním přístupu. Objevte klíče k marketingovému úspěchu, rozšiřte si obzory a rozšiřte své podnikání.

Závěr

Vaše marketingová strategie se určitě změní díky vašim zkušenostem s poslechem výše uvedených marketingových podcastů. V neustále se vyvíjejícím marketingovém prostředí můžete udržet sebe a své podnikání napřed tím, že budete poslouchat tyto podcasty, které nabízejí bystré informace, odborné poradenství a trendy v oboru.

Podcasty poskytují nové pohledy, převratné koncepty a proveditelné techniky, které mohou zlepšit vaši marketingovou strategii a přinést významnější výsledky. S podporou nejnovějších trendů, metod a osvědčených postupů vám poslech marketingových podcastů a používání nástrojů pro podcasty může pomoci změnit váš přístup a dosáhnout vašich marketingových cílů.

Věnujete se také technice? Nezapomeňte se podívat na tyto nejlepší technické podcasty!

x