Je Breezy HR komplexním řešením pro lepší nábor zaměstnanců?

Breezy HR je dokonalý systém pro sledování uchazečů (ATS), který potřebujete k zefektivnění a automatizaci nabídky pracovních míst a všeho mezi tím.

Pokud hledáte nejlepší nástroj ATS pro vaši firmu, abyste mohli najmout zaměstnance přímo nebo jako personální agentura, existují tisíce možností. Důvodem je skutečnost, že 99 % společností žebříčku Fortune 500 používá nástroj ATS k užšímu výběru, pohovorům a najímání slibných uchazečů o zaměstnání, jak uvádí Výzkum a trhy. Stejná zpráva také předpovídá, že tržby z trhu s nástroji ATS vzrostou do roku 2030 na 3,6 miliardy USD z 2,34 miliardy USD v roce 2021.

Tento obrovský potenciál příjmů přitahuje mnoho vývojářů softwaru a SaaS, aby investovali do tohoto výklenku. Jak ale poznáte, které ATS je nejlepší a nejvhodnější pro vaši firmu nebo personální agenturu? No, provádíte rozsáhlý online výzkum mnoha takových aplikací tím, že žádáte o zkušební verze.

Můžete snížit plýtvání časem a zdroji tím, že si okamžitě prohlédnete Breezy HR. Níže vysvětluji jeho nejlepší vlastnosti, abyste se mohli informovaně rozhodnout.

Výzvy v procesu náboru zaměstnanců

Preference práce na dálku, způsob práce na koncertech, potřeby rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem atd. podnítily nedostatek kvalifikovaných uchazečů o zaměstnání v dnešním náborovém ekosystému. Organizace se snaží najmout správného kandidáta, který ve společnosti zůstane déle. Níže naleznete některé běžné výzvy:

 • Zkušených uchazečů o zaměstnání na specializované role, jako je vývoj softwaru, inženýři DevOps, agilní projektoví manažeři, obchodníci atd., je strmý nedostatek.
 • Vzhledem k tomu, že mnoho společností potřebuje mít přístup ke stejnému fondu kandidátů a nabízet konkurenceschopné platy, aniž by to ovlivnilo ziskové rozpětí, konkurence je nelítostná.
 • Výzvou je také dosažení rozmanitosti a začlenění na pracovišti.
 • I když je prokázaný nedostatek kvalifikovaných kandidátů, není nedostatek životopisů, když zveřejníte nabídku online. Třídění takového množství životopisů a efektivní hodnocení kandidátů je časově i finančně náročné.
 • Mnoha firmám se nedaří označit nabídky práce a inzeráty s reputací společnosti, aby přilákaly špičkové talenty.
 • Většina podniků považuje náborové projekty za odlišné od stávající HR práce. Takže se jim také nedaří integrovat stávající nástroje HRIS s ATS pro efektivnější nábor a správu kandidátů.
 • Zcela vzdálený proces náboru je pro mnoho organizací stále výzvou.

Co je Breezy HR?

Breezy HR je cloudový software pro zveřejňování pracovních míst a najímání kandidátů, který vám umožňuje nabírat skvělé a skvělé zaměstnance, kteří přidávají hodnotu vašemu podnikání. Jeho pracovní proces je poměrně jednoduchý.

Stačí jednoduše popsat otevřenou pozici v nástroji Pozice vytvořením podrobností úlohy od začátku nebo výběrem existující šablony z Breezy. Tento nástroj okamžitě publikuje požadavky vaší společnosti na více než 50 webech s nabídkou pracovních míst, aby je mohli kandidáti z celého světa zkontrolovat a přihlásit.

  3 způsoby, jak povolit/zakázat řízený přístup ke složce

Také si můžete přizpůsobit náborovou geografii, pokud chcete najímat pouze z USA. Můžete nastavit různé vrstvy prověřování a hodnocení a vybrat si několik životopisů pro další pohovory.

Breezy HR vám také umožní mít veškerou interní a externí komunikaci o náborovém procesu na jednom místě. Takže najměte manažery a obchodní partnery a okomentujte profil kandidáta.

Ještě zajímavější je, že nástroj ATS dělá z náborového procesu jednoduchý projekt využívající Kanban boardy. Můžete tedy vytvořit kanál pro nábor kandidátů a přesouvat profilové karty kandidátů z jedné fáze do druhé, přičemž všichni v HR týmu budou o tomto procesu informováni.

Jak Breezy HR řeší výzvy procesu náboru zaměstnanců?

Breezy HR je nejmodernější nástroj ATS a neustále prochází procesem upgradu, takže vaše organizace nebo personální agentura dostane ty nejlepší náborové nástroje, pracovní postupy a zdroje.

Ve srovnání s jiným softwarem ATS vám Breezy HR umožní, aby se vaše pracovní nabídky staly virálními na více než 50 vysoce kvalitních online pracovních tabulích. Pomáhá vám také vytvářet atraktivní kariérní stránky se značkou společnosti, takže můžete najímat kandidáty přímo, aniž byste museli platit zprostředkovatele.

Pomocí automatizované správy profilu kandidátů a pracovních postupů prověřování můžete okamžitě eliminovat nekvalifikované kandidáty na základě dotazníku předběžného prověřování. Nemluvě o tom, že s Breezy HR můžete integrovat nástroje pro hodnocení, abyste mohli žadatele rychle otestovat z kódování, testování anglického jazyka a mnoha dalších technických témat.

Rychlé najmutí správného kandidáta a vytvoření nabídky je s Breezy HR opravdu snadné. Můžete vytvořit automatizované pracovní postupy pro výběr kandidátů pro kola pohovorů na základě testů před projekcí a skóre hodnocení. Následující funkce vám pomohou najmout uchazeče rychleji než jakékoli jiné nástroje ATS:

 • Sdílení rozhovorů mezi tazateli
 • Společný řídicí panel pro kanál kandidátů
 • Video a audio promítání
 • Holistický pohled na rozvrh a dostupnost tazatele
 • Nechte kandidáty naplánovat si vlastní pohovory
 • Rozhovor na dálku pomocí zabezpečené integrace

Vlastnosti Breezy HR

#1. Automatizované pracovní postupy náboru

Tato funkce pomáhá zkrátit čas potřebný k vyhodnocení kandidáta a přijetí. Snižuje také počet komunikací a schvalování v rámci potrubí.

Za prvé, můžete filtrovat nekvalifikované profily ve fázi předběžného prověřování pomocí automatického dotazníku během odesílání žádosti.

Poté můžete využít Stage Actions k automatizaci komunikace, jako jsou dotazníky pro hodnocení, posílat přímé zprávy kandidátům, hodnotit hodnocení a odeslat profil dále po proudu k pohovoru.

Pracovní postupy automaticky odesílají pozvánky na pohovor tazatelům, dotazovaným a vedoucím projektů náboru.

#2. Kolaborativní nábor

Obrazový kredit: Breezy HR

Když nábor přestane fungovat, podniky najdou pohovory s diskvalifikovanými kandidáty nebo se stejným kandidátem několikrát. Vzhledem k tomu, že nábor zahrnuje rozpočet, ovlivňuje to vaši ziskovost.

Obrazový kredit: Breezy HR

Breezy HR zavádí v nástroji jednoduchý prostor pro spolupráci, kde mohou všichni členové náborového projektu komunikovat prostřednictvím chatu a komentářů. Zde můžete vy a váš personální tým vytvářet poznámky, diskutovat jako tým nebo v individuálních chatech a vytvářet seznamy úkolů.

#3. Integrace HRIS

Obrazový kredit: Breezy HR

  Jak přizpůsobit stránku Nová karta Microsoft Edge

Jakmile dokončíte najímání několika kandidátů a shromáždíte od nich různé dokumenty, stane se další výzvou zahrnout do vašeho stávajícího softwaru HRIS podrobnosti o kandidátech, platy, pracovní údaje, výhody, dokumenty atd.

Nové žolíky můžete automaticky integrovat do svého nástroje HRIS pomocí funkce HRIS Integrations v Breezy HR. Tato funkce je zvláště užitečná pro firmy, které si najímají samy. Podporuje více než 10 integrací HRIS, jako je BambooHR, Gusto, PaySpace atd.

#4. Přehledy a Analytics

Obrazový kredit: Breezy HR

Pro zlepšení vašeho náborového úsilí v budoucnu nabízí Breezy HR funkce automatického a přizpůsobeného reportingu. Můžete spustit A/B testy a vybrat nejlepší kanál pro najímání zdrojů. Některé z výchozích přehledů, které se mají generovat, jsou:

 • Výkon kandidátského zdroje
 • Čas dokončit proces náboru
 • Výkon potrubí
 • Produktivita náborového týmu

#5. Integrace nástrojů třetích stran

Někdy může být potřeba importovat data nebo analýzy do nástroje Breezy HR během náborového procesu. Těmito požadavky mohou být údaje z kontroly na pozadí, online hodnocení, video rozhovory, podepisování dokumentů, plánování pohovorů, zabezpečené přihlášení ke zdrojům společnosti pomocí SAML/SSO atd. Všechny tyto integrace jsou dostupné na obrazovce Nastavení předvoleb náboru v aplikaci Breezy HR .

#6. Nástroje a šablony

S Breezy HR nemusíte chodit nikam jinam pro obsah pro nabídky práce, pracovní povinnosti atd. Existuje vyhrazený portál Tools & Templates, kde získáte organizovaný a aktualizovaný obsah pro následující:

 • Popis práce
 • Otázky k rozhovoru
 • Nábor e-mailových šablon
 • Platové profily
 • Registrace a kontrolní seznamy
 • HR e-mailové šablony

Kde můžete Breezy HR využít a jak?

Níže naleznete fáze náboru, kde může Breezy HR ukázat své kouzlo:

Vytvořte atraktivní firemní kariérní web

Obrazový kredit: Breezy HR

Pomocí Breezy HR si můžete vytvořit firemní kariérní web nebo upgradovat ten stávající. Funkce úprav a upgradu jsou k dispozici v části Nastavení portálu pro správu Breezy HR > Nastavení webu pro kariéru. Tento nástroj vám umožňuje přidat na váš kariérní web následující obsah a vlastnosti:

 • Značkové webové stránky s logem společnosti a aktivy
 • Prezentace života zaměstnanců ve vaší firmě pomocí obrázků a videí
 • Zveřejňujte posudky zaměstnanců
 • Přidejte odkazy pro sdílení na sociálních sítích
 • Přizpůsobte si portál pomocí zpráv v různých jazycích
 • Možnost přidat vlastní CSS/JS

Vypisování aktuálních volných míst

Tímto prvním krokem náborového procesu je vytvoření volného pracovního místa a jeho odeslání na přední weby shromažďující pracovní místa, jako je Indeed, LinkedIn, Monster atd. Breezy HR nabízí intuitivní rozhraní pro zveřejnění nabídky.

O samotné vydávání se stará. Zveřejnění volného místa je stejné jako vyplňování formuláře s výběrem z více možností. Online formulář automaticky vyplní možnosti obsahu pro následující pole:

 • Podrobnosti (oddělení, typ náboru, místo atd.)
 • Popis (povinnosti a dovednosti role)
 • Online formulář žádosti pro žadatele
 • Náborový kanál
 • Bodování kandidátů
 • Inzerujte práci
 • Vytvoření a přidělení práce náborovému týmu
 • Schvalování všech připravovaných kroků

Správa doporučení pracovních míst

Obrazový kredit: Breezy HR

Nejlepší způsob, jak přilákat prověřené kandidáty, je požádat stávající zaměstnance o kvalitní reference. Můžete tedy vytvořit zaměstnanecký portál pomocí funkcí Kariérního webu od Breezy HR. Poté požádejte zaměstnance, aby se zaregistrovali do jednotlivých profilů na portálu.

  Co je levnější: Tisk vlastních fotografií nebo použití tiskové služby?

Nyní jsou zaměstnanci oprávněni podávat doporučení na volná pracovní místa. Breezy HR přidá příspěvky do stávajícího seznamu kandidátů, aby náborový tým mohl sledovat doporučení.

Správa uchazečů o zaměstnání

Správa kandidátů zahrnuje vytváření seznamu kandidátů na užší seznam, přidělování kandidátů tazatelům, sdílení profilů kandidátů na jiné volné pracovní místo, porovnávání kandidátů, schvalování nabídek atd. K tomu nabízí Breezy HR až 20 samostatných nástrojů. Pokud tedy děláte něco z následujícího, tento nástroj ATS vám pomohl:

 • Vytvoření seznamu uchazečů
 • Označování kandidátů
 • Přidání zdroje kandidáta
 • Sledování kandidátů pro aktualizace v reálném čase z náborového kanálu
 • Slučování a kombinování dat kandidátů
 • Shoda kandidátů mezi životopisem a popisem práce/požadavky na dovednosti
 • Export dat kandidátů jako CSV
 • Elektronická správa dokumentů

Pohovory s uchazeči o zaměstnání

Když máte v ruce skvělé profily kandidátů a chcete s nimi udělat pohovor, můžete použít Breezy HR. Pro rozhovory nabízí následující nástroje:

 • Interní plánování pohovorů s kandidáty pomocí náborového kanálu a odeslání e-mailu nebo SMS kandidátovi o události.
 • Odkazy na plánování v tomto systému sledování uchazečů vám pomohou umožnit uchazečům o zaměstnání vybrat si vhodné datum pohovoru z několika možností.
 • Průvodce pohovory vám umožní vytvořit strukturované zásady pro pohovory a dotazník pro nezaujaté a transparentní najímání.
 • Funkce Video Interviews vám umožňuje nastavit online rozhovory pomocí nástrojů pro videokonference Breezy. Případně můžete použít služby třetích stran, jako jsou Teams, Google Meet, Indeed Interviews a různé další služby jednosměrných videopohovorů.
 • Po dokončení všech fází pohovoru vytvoří Breezy HR pro kandidáty Scorecard, abyste mohli přijímat rozhodnutí o náboru na základě dat.

Nábor nových zaměstnanců

Po výběru kandidáta na otevřené volné pracovní místo musíte učinit nabídku podpisem dopisu o záměru (LOI), smlouvy o mlčenlivosti (NDA), smluv atd. Takové řízení smluv může být pro velké organizace nebo personální agentury zdrcující. Chcete-li snížit pracovní zátěž a odstranit chyby z potrubí, můžete použít modul Správa nabídek Breezy HR.

Pomůže vám provést screening na pozadí s aplikacemi třetích stran, jako je GoodHire, uCheck, Asurint atd. Poté odešlete nabídkové dopisy na kandidátův e-mail přizpůsobením šablon nabídek v nástroji ATS. Breezy HR také přichází s automatizací pracovních postupů pro schvalování nabídek a elektronické podpisy.

Alternativy Breezy HR

Podívejte se na tyto alternativy Breezy HR, abyste pochopili, jak se Breezy HR liší od ostatních:

#1. Funkční

Funkční zefektivňuje celý pracovní postup náboru organizací a personálních firem. Nabízí modul pro řízení náboru pro pracovní nabídky, vyhledávání kandidátů a prověřování. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní vám také umožňuje sledovat uchazeče, spolupracovat s náborovým týmem a bez námahy kandidáty vyhodnocovat.

Kromě toho Workable usnadňuje nástroje pro analýzu životopisů, plánování pohovorů a přizpůsobení kanálu náboru. Nemluvě o tom, že se Workable také integruje s různými pracovními radami a nabízí možnosti vytváření sestav a analýzy.

#2. JazzHR

JazzHR nabízí náborové nástroje, jako je vyhledávání kandidátů, inzerce práce, branding zaměstnavatele, dodržování předpisů, reporting, hodnocení, najímání zaměstnanců na základě spolupráce atd., v jedné cloudové aplikaci.

Pokud provozujete personální agenturu nebo nastavujete náborový software pro klienty, můžete využít i JazzHR. Pro několik doplňkových náborových úkolů, jako je plánování pohovorů, hodnocení v reálném čase, videopohovor a další, můžete JazzHR integrovat s aplikacemi třetích stran.

Závěrečná slova

Touto dobou byste měli prozkoumat všechny nástroje Breezy HR při zveřejňování práce, prověřování, pohovorech a nástupu. Mělo by být snazší než kdy jindy rozhodnout, zda je Breezy pro vás tím správným řešením ATS. Pokud také chcete, aby se váš HR tým stal agilním a efektivním, vyzkoušejte Breezy HR nyní zdarma na 14 dní.

Dále se podívejte na software pro správu smluv, který zjednoduší váš pracovní postup.