10 nejlepších míst k získání překryvných streamů

Hledáte atraktivně vypadající nastavení streamu? Můžete vyzkoušet překrytí streamu z nejlepších zdrojů uvedených v tomto článku.

Živé vysílání se stalo popkulturní kariérou. Na platformách pro sdílení videa, jako je YouTube, Facebook, Twitch atd., existují miliony kanálů živého vysílání, od hraní her po vzdělávání a vše mezi tím.

Ze všech těchto kanálů živého vysílání vypadají některé skvěle a kreativně jinak než ostatní. Protože používají překryvy streamů. Některé z těchto kanálů mají také ohromující odběratele.

Čtěte dále a zjistěte tajemství překryvných streamů, jak je používat a nejlepší nástroje pro získání poutavých překryvných streamů online.

Co jsou překrytí streamu?

Překrytí streamu je kombinací grafických prvků, jako jsou widgety, chatovací boxy, výzvy k akci (CTA), rámečky obrazu v obraze, okraje fotoaparátu a další. Tyto prvky, pokud jsou umělecky uspořádány, vylepšují vzhled vašich živých přenosů na YouTube, Facebook Gaming atd.

Překryvné datové proudy se stejně jako jiné grafické překryvy vznášejí nad živým videem, které vysíláte. Pro nejlepší zážitek a vizuální efekty musíte použít nástroj pro živé vysílání, jako je OBS Studio, Restream, XSplit Broadcaster atd.

Protože šílenství po překryvném obsahu streamu rychle narůstá, návrháři grafického obsahu nyní přišli s animovanými překryvy.

Některý oblíbený překryvný obsah streamu je:

 • Stinger přechody
 • Reklama nebo banner promotéra videa
 • Banner „Přímý přenos je offline“.
 • Upozornění na nadcházející živé přenosy
 • Streamové obrazovky
 • Hranice webové kamery
 • Štítek streamu
 • Překrytí záhlaví

Proč můžete chtít používat překryvné streamy?

 • Překryvná grafika ukazuje, že jste technicky zdatný streamer a budete neustále informováni o nejnovějších událostech ve světě živého vysílání her.
 • Překryvné vrstvy streamu někdy fungují jako háček, který udržuje vaše publikum u živého přenosu.
 • Taková plovoucí grafika je skvělý způsob, jak zobrazit sponzorský obsah, logo, zprávu a tak dále. Sponzor dostane zprávu, že to sponzorství berete vážně.
 • Vaše překryvná vrstva streamu funguje jako obsah zaměřený na povědomí o značce nad obsahem videa.
 • Pokročilé překryvné vrstvy streamu vám pomohou zvýšit zapojení odběratelů a prémiových členů zobrazením horizontálního nebo vertikálního ukazatele, když je stream živý.

Jak překryvné streamy zlepšují zážitek ze streamování?

Překryvné vrstvy streamu dodávají vašemu živému přenosu pocit kreativity a technologie. Mladá populace, která miluje hraní her a popkulturu, zvláště takové překryvy. Většina streamerů a předplatitelů tvrdí, že překryvné vrstvy zvyšují zážitek ze sledování streamu.

Zde je několik důvodů:

 • Překryvné vrstvy odlišují skutečný obsah od rušivých prvků, jako jsou reklamy, propagace značky, online herní chaty, výzvy k akci, tlačítka odběru atd.
 • Na Twitchi je povinnou kulturou používat překryvnou vrstvu k označení vašeho kanálu jinak než ostatní.
 • Když více kanálů streamuje stejnou hru, můžete některé jedinečné kanály identifikovat podle jejich překrytí streamu.
 • Předplatitelé mohou snadno pochopit stav kanálu tím, že uvidí překryvnou vrstvu „Přímý přenos je offline“.
 • Jakýkoli nadcházející stream můžete oznámit v oznamovací oblasti překryvné vrstvy, aby se většina odběratelů mohla připojit k živému přenosu, až budete živě.
  Jak přizpůsobit pracovní plochu Budgie

Jak najít a používat nejlepší překrytí streamu

Nejprve se podívejte na některé nejlepší streamery na Twitchi nebo YouTube, kteří používají překryvy streamů. Pro inspiraci se podívejte na Twitch kanály Night Blue 3, Tfue, Shroud, Ninja atd.

Na většině streamovacích překryvných portálů uvedených níže v tomto článku najdete filtry, které zúží vyhledávání na konkrétní návrhy překryvných vrstev.

Jakmile se zaregistrujete do libovolného editoru překryvných vrstev streamu, použijte překryvnou vrstvu podle následujících kroků:

 • V editoru překryvných vrstev vyberte hru a přidejte další prvky, jako jsou CTA boxy, chatovací boxy, obraz v obraze atd.
 • Přidejte svou přezdívku pro streamování nebo název značky YouTube/Twitch.
 • Editor vytvoří překryvnou adresu URL. Zkopírujte odkaz.
 • Přejděte do své streamovací aplikace, jako je OBS, a zadejte adresu URL jako zdrojový plugin prohlížeče.
 • Vysílací aplikace poté vytvoří překryvný widget, který můžete umístit na obrazovku streamu a dokončit proces nastavení.

Nyní níže najděte několik webových stránek s překryvnými streamy, kde si můžete snadno vybrat ze stovek překryvných grafik:

Streamlabs

All-in-one software pro živé vysílání Streamlabs přichází s různými návrhy streamování včetně rozsáhlé knihovny překrytí streamů. Motivy a překryvy plochy Streamlabs jsou vhodné pro Facebook, Twitch a YouTube.

Knihovna návrhu streamu umožňuje velmi snadno prozkoumat jeho obsah prostřednictvím skupin filtrů. Můžete si vybrat z možností, jako jsou Trendy, Nejvíce instalované a Nově přidané.

Zatímco většina platforem pro překryvné streamy se zaměřuje na témata související s hraním, Streamlabs hostí všechny druhy překryvů od událostí IRL po obecné a vše mezi tím.

Vizuály od Impulse

Pokud již delší dobu používáte překryvy na svém živém streamu z OBS Studia a nemáte dostatek oční bulvy, můžete vyzkoušet Visuals By Impulse. Jeho inteligentní modul pro návrh překryvů vám pomůže vytvořit překryvy studiové kvality během několika minut.

Zde si můžete vybrat základní překryvné téma a přizpůsobit jej v editoru překryvných vrstev Visuals By Impulse. Editor obsahuje připravené grafické prvky, okraje, CTA, animace a kresby, které můžete jednoduše přetáhnout na základní návrh.

Některé z nejprodávanějších překryvných vrstev na této platformě jsou:

 • Balíček animovaného streamu
 • Widget chatovací schránky ChatID
 • Hype metr
 • Streamový balíček Valor essentials
 • Balíček slate stream

V současné době můžete z této platformy přijímat pouze editory překryvných vrstev pro přizpůsobení překryvů. Za službu přizpůsobení tedy musíte platit zvlášť.

Canva

Někdy možná budete chtít navrhnout překrytí Twitch úplně od začátku nebo použít některé základní šablony a upravit je. Pro tyto účely musíte Canva vyzkoušet.

Knihovna překryvných vrstev Twitch Canva obsahuje statické i animované šablony návrhů. Jednoduše vyberte ten, který se vám líbí, a začněte upravovat v editoru Canva. Pokud si vybíráte jakoukoli šablonu překryvné vrstvy Twitch označenou Pro nebo ikonou koruny, musíte za stažení konečného návrhu zaplatit.

Kromě návrhů Pro je zbytek zdarma a můžete si je stáhnout v různých formátech, jako jsou JPEG, PNG, GIF a MP4. Existuje další omezení stahování pro bezplatné uživatele Canva. Pokud nejste uživatelem Pro nebo neplatíte jednorázový poplatek za stažení, nemůžete si stáhnout formát SVG překryvné vrstvy Twitch.

  Jak se odhlásit ze všech zařízení na PlayStation

Další obsah, který můžete přidat do překryvné vrstvy Twitch z editoru Canva, jsou tvary, čáry, nálepky, rámečky, mřížky atd.

StreamElements

StreamElements je překryvné řešení, které umožňuje ukládat grafické prvky a další prostředky v cloudu. Nastavení streamerů před spuštěním proto trvá jen několik sekund. Také můžete snadno použít stejný překryv z různých zařízení.

Pokud se zde rozhodnete použít překryvný formulář, můžete si jej přizpůsobit jako identitu své značky. Tuto službu využívají jak nováčci, tak ostřílení streameři. Tato bezplatná platforma vám umožňuje vybrat si ze široké škály témat pro vytváření překryvů.

Má editor, ve kterém můžete bez námahy vytvářet, upravovat, spravovat, kopírovat a přizpůsobovat překryvy. Můžete použít tyto překryvné vrstvy YouTube, Trovo, twitch a Facebook Gaming.

Pokud chcete, výběr univerzálního motivu je nejlepší nápad, protože vám pomůže s brandingem a přijde vhod při vytváření nebo aktualizaci vašeho sociálního profilu. Uživatelé si však také mohou vybrat svá překryvná data, panely, upozornění atd. pro streamování.

FairlyOddStreamers

V případě, že vás zajímá, jak se prezentovat publiku během živého vysílání, FairlyOddStreamers má perfektní řešení. Na této agregační platformě můžete najít překryvný design, který reprezentuje vaši osobnost a značku.

Má bezplatné i prémiové zdroje, ale platforma tvrdí, že prémiová grafika je rozhodně lepší než ta bezplatná a také vás svým následovníkům představí jako seriózního streamera.

Na této platformě získáte devět webových stránek, ze kterých si můžete stáhnout překryvnou vrstvu pro svůj kanál nebo stránku. Zatímco některé vám poskytují pouze překryvy, jiné nabízejí streamovací balíčky, které obsahují více prvků. Tyto prvky můžete použít na YouTube, Twitch, Trovo a Facebook Gaming.

I když jsou návrhy pěkně uspořádány, aby vám pomohly snadno najít oblíbené překrytí, můžete je také různě třídit, abyste rychle našli něco, co vyhovuje vašim potřebám.

StreamSpell

Obchod StreamSpell je skvělé místo, kde můžete získat bezplatné a placené překryvné obrázky. Odtud si můžete stáhnout prémiové překryvy optimalizované pro Twitch, Facebook Gaming a Youtube. Především jsou kompatibilní s různými streamovacími softwarovými aplikacemi, jako je StreamLabs Desktop, OBS Studio a StreamElements.

Zde získáte řadu překryvných témat, jako je anime, roztomilý, temný, esporty, sci-fi, retro, svátky, League of Legends, World of Warcraft, MMORPG, Genshin Impact, horor atd.

Překryvné vrstvy dostupné na této webové stránce můžete také seřadit podle nejprodávanějších, nejvyšší a nejnižší ceny, abecedně vzestupně a sestupně a podle nejnovějších.

Když si vyberete streamovací balíček, můžete o něm zkontrolovat všechny potřebné informace, včetně podporovaných nástrojů, podporovaných platforem, obsahu balíčku a dostupných verzí.

Sledovací síť

Být aktivním streamerem sociálních médií znamená, že se již musíte každý den vypořádat s velkým tlakem. Pokud nechcete, aby vaše ošuntělé a nudné překryvy získaly pozornost online trollerů, měli byste jít do Tracker Network.

Zde najdete streamovací widgety pro oblíbené hry včetně Call of Duty, Battlefield V, Valorant, Fortnite, Rainbow Six: Siege, Apex Legends, Destiny 2, Rocket League a mnoha dalších. Uživatelé si také mohou přizpůsobit překryvy pomocí barev a rozvržení odpovídajících jejich značce.

Překryvy, které najdete na Tracker Network, jsou nejen zdarma, ale také snadno použitelné pro každého. Poté, co nakonfigurujete překryvnou vrstvu, můžete okamžitě začít streamovat a diváci o ní získají aktualizované statistiky.

  6 prémiových serverů Conan Exiles pro každého

Stream Maker

Hráči a lidé ovlivňující sociální média, kteří chtějí vytvářet přizpůsobené grafické prvky pro streamování, by měli zvolit Stream Maker. Pomocí tohoto nástroje můžete snadno generovat překryvy na míru.

K tomu uživatelé nepotřebují mít vynikající dovednosti v oblasti grafického designu. Stačí si vybrat libovolné téma, vybrat své oblíbené barvy, zadat své uživatelské jméno a připojit účty sociálních médií. Tento software automaticky vytvoří vlastní překryvnou vrstvu pro váš stream.

Navíc nemusíte procházet procesem nastavení jakéhokoli druhu, protože tento nástroj je přístupný přímo z vašeho prohlížeče. Nabízí překryvná témata pro typy, jako jsou herní a lobby.

K dispozici je také možnost zobrazení účtů sociálních médií na YouTube, Facebooku, Twitteru a Instagramu jejich připojením k překryvům.

WDFLAT

Streamujete na Twitchi, YouTube a Facebook Gaming? Je na čase, aby byly vaše streamy atraktivnější a zajímavější pro vaše následovníky pomocí bezplatných překryvných vrstev WDFLAT.

Při výběru oblíbeného překrytí si můžete vybrat typ návrhu z PNG, PSD, animace a upravitelné online, abyste rychle našli ty, které potřebujete. Stažení těchto překryvných vrstev trvá několik sekund bez čekání. Výsledkem je, že můžete začít streamovat s těmito překryvnými vrstvami během minuty.

Pokud jde o množství, WDFLAT vám nabízí více než 150 překryvů, které si můžete přizpůsobit, jak uznáte za nutné. Tato platforma také nabízí online editor, kde si můžete přizpůsobit překryvy pomocí barvy, textu, stylu písma, velikosti písma, ikony streamování, názvu sociální sítě a dat.

StreamShift

Pokud jste tvůrcem obsahu, StreamShift je platforma, kde můžete získat různé zdroje streamů, včetně překrytí streamů. Nabízí velké množství přizpůsobitelných překrytí streamů, které můžete použít jako bezproblémový návrh streamu na mnoha platformách pro živé vysílání.

Když se streameři rozhodnou použít tyto překryvy, mohou si je přizpůsobit podle své jedinečné osobnosti a barevného schématu značky. Zde můžete získat bezplatné a placené překryvy navržené odborníky, takže si můžete být jisti kvalitou produktů, které získáte na této platformě.

Také není třeba trávit čas maketami a revizemi. Stažení a instalace těchto překryvných vrstev, které podporují YouTube a Facebook Gaming, trvá jen několik sekund.

Zabalit se

Nyní víte, kde získat mimořádné překryvné vrstvy pro vaše živé přenosy na YouTube, Twitchi, Facebook Gaming a dalších.

Článek popisuje bezplatné i placené platformy. Můžete vyzkoušet ten, který vyhovuje rozpočtu a kreativnímu stylu vašeho kanálu pro živé vysílání.

Také by vás mohl zajímat nejlepší software pro živé streamování a nejlepší platformy pro streamování živých her pro založení úspěšného kanálu YouTube nebo Twitch.

x