10+ nejlepších offline her pro Android 2023 – [Top List]

Hledáte nejlepší offline hry pro Android? Android je poměrně výkonná platforma pro hraní her za nízkou cenu. Zařízení Android lze zároveň používat víceúčelově. Můžeme jej použít pro zábavu, surfování po internetu a mnoho dalších každodenních prací. Normálně všichni raději hrajeme ty nejlepší hry pro Android.

Ale jen málo z nich vyžaduje přístup k internetu. Přesto někdy na našem Androidu nemáme přístup k internetu. Proto pro nás nemůže být možné hrát hry, které běží s připojením k internetu.

Z tohoto důvodu jen málo hráčů na Androidu dává přednost hraní offline her pro Android. Známé populární hry vždy vyžadují přístup k internetu. Úkolem každého je tedy najít a hrát ty nejlepší offline hry na Androidu, který je plný dobrodružství a výzev.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli uvést některé nejlepší offline hry pro Android, které můžeme hrát kdykoli a kdekoli – tyto hry jsou nejlepší pro ty, kteří nechtějí utrácet další poplatky za využití mobilních dat. Chcete-li tedy ušetřit využití dat z her, offline hry pro Android jsou nejlepší volbou.

Seznam nejlepších offline her pro Android.

 • Závody v jízdě do vrchu.
 • Angry Birds 2.
 • 100 míčků.
 • Červený míč.
 • Demolice cihel.
 • Smash Cricket.
 • Dobrodružství v džungli.
 • Dungeon Quest.
 • Řetězová reakce.
 • Nebeské síly.
 • 1. Závody do vrchu.

  Je to jedna z nejoblíbenějších her ve všech offline hrách pro Android, která je plná dobrodružství. V této hře musíme řídit auto a šplhat po různých kopcích. Musíme sbírat mince, které nám stojí v cestě.

    Jak pohodlněji používat svůj telefon Android, pokud jste levák

  Můžeme vylepšovat naše auta za peníze a odemykat nová vozidla a etapy. Nabízí mnoho úrovní obtížnosti. Můžeme také získat více peněz převrácením našich aut a kaskadérskými kousky.

  Poskytuje úžasnou grafiku a snadné ovládání. Tuto hru si stáhlo přibližně 100 milionů uživatelů.

  Závody do vrchu: Stažení.

  2. Angry Birds 2.

  Je to jedna z nejlepších her v seznamu offline her pro Android. Je to druhá část hry Angry Birds s novými výzvami, fázemi a grafikou. Tato hra má v Obchodě Google Play hodnocení 4,5.

  V této hře si můžeme snadno vybrat dalšího ptáka, který zaútočí na prasata. Musíme si moudře vybírat ptáky, abychom zničili své nepřátele. Tato hra také nabízí výzvy prasečího šéfa. Tuto hru si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

  Angry Birds 2: Stažení.

  3. 100 míčků.

  Je to úžasná arkádová hra, která také spadá na seznam offline her pro Android. Jedná se o odlehčenou hru pro Android, která vyžaduje Android 4.0.3 nebo vyšší verzi. V této hře musíme protáhnout padající koule přes pohár a získáme body za různobarevné koule.

  Pokud zvládneme 20 míčků skrz pohár, aniž bychom upustili jediný, dostaneme násobitel skóre. Je to také dobrá možnost, jak zlepšit naši koncentraci. Tuto hru si stáhlo přibližně 50 milionů lidí.

  100 míčků: Stažení.

  4. RedBall.

  Red Ball 4 je offline hra pro Android plná dobrodružství a zábavy. Zlí přisluhovači chtějí převést planetu do čtvercového tvaru. Red Ball má za úkol dokončit a zachránit naši planetu.

    Můžete použít AirDrop na Windows PC nebo Android Phone?

  Tato hra je plná dobrodružství a zábavy. Nabízí 60 různých úrovní k dokončení. Musíme si prorazit cestu tím, že se zachráníme před pastí a všemi obtížemi na cestě. Tato hra také nabízí epickou bitvu s bossem. Tuto hru si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

  Červený míč: Stažení.

  5. Demolice cihel.

  Je to arkádová hra pro Android, která vyžaduje kombinaci mozku a rukou s vynikajícím načasováním. Tuto hru můžeme hrát i bez internetu. V této hře musíme ovládat míč pomocí naší rakety a zničit všechny kostky.

  Tato hra nabízí 400 různých úrovní a čas od času jsou přidávány nové úrovně. Tato hra nabízí různé typy silových koulí, včetně ohnivé koule, multiplikačních koulí a raket, k překonání těchto úrovní.

  Rychlost míče se také zvyšuje a snižuje s výkonem a gravitaci lze také ovládat silou. Tuto hru si stáhlo přibližně 50 milionů uživatelů.

  Demolice cihel: Stažení.

  Zkontrolujte také: – Nejlepší offline aplikace pro zařízení Android

  6. Smash Cricket.

  Je to další populární hra pro Android, kterou lze hrát v režimu offline. Tato hra je pro milovníky kriketu s úžasnou grafikou a snadno hratelným rozhraním. V obchodě Google Play má hodnocení 4,3.

  Tato hra nabízí různé režimy, včetně Světového poháru, omezených akcí a výzev. Můžeme si vybrat svůj tým snů a bojovat proti našim soupeřům. Tuto hru si stáhlo přibližně 10 milionů uživatelů.

  Smash Cricket: Stažení.

  7. Dobrodružství v džungli.

  Je to další slavná offline hra pro Android, která nám poskytuje úžasné dobrodružství. Je to odlehčená hra pro Android, která má v Obchodě Google Play hodnocení 4.0. V této hře musíme porazit zlého lvího krále, který zajal 7 princezen.

    Oprava Android USB File Transfer nefunguje ve Windows 10

  Musíme zachránit všechny princezny před lvím králem. Tato hra nabízí různé obtížnosti se zvyšováním úrovně. Tuto hru si stáhlo přibližně 10 milionů uživatelů.

  Dobrodružství v džungli: Stažení.

  8. Dungeon Quest.

  Dungeon Quest je úžasná hra pro Android, která je plná akce a dobrodružství. Jde o kombinaci RPG a offline her. Tuto hru můžeme hrát offline bez připojení k internetu.

  Buďme připraveni bojovat s našimi soupeři. Vyzkoušejte a naučte se různé typy pohybů hraním této hry. Můžeme také vybavit naše válečníky různými schopnostmi a zbraněmi.

  Můžeme také otestovat své schopnosti v boji se čtyřmi různými typy bossů. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 5 milionů uživatelů.

  Dungeon Quest: Stažení.

  9. Řetězová reakce.

  Chain Reaction je také skvělá mezi všemi offline hrami pro Android, která má v obchodě Google Play hodnocení 4,4. Je to lehká hra pro Android o velikosti pouhých 128 kb. Jedná se o offline hru pro více hráčů.

  Tuto hru mohou hrát dva až osm hráčů. V této hře musíme vytvořit naši armádu malých kruhů a zničit nepřátelskou armádu. Sílu můžeme snadno zvýšit poklepáním na naše kruhy. Tuto hru si stahuje přibližně 5 milionů uživatelů.

  Řetězová reakce: Stažení.

  10. Nebeské síly.

  Je to také zajímavá hra na seznamu offline her pro Android. Jedná se o kombinaci střelby a dobrodružství skydivingu. Můžeme také aktualizovat náš plán raket, děl, sil atd.

  Poskytuje také epickou bitvu s bossem s úrovní obtížnosti. Poskytuje úžasnou grafickou kvalitu se snadno použitelným rozhraním. Cestou musíme zničit nepřátelský stíhací plán. V obchodě Google Play má hodnocení 4,4. Tuto hru si stáhlo přibližně 5 milionů uživatelů.

  Nebeské síly: Stažení.

  Toto jsou některé nejlepší offline hry pro Android, které se běžně hrají a jsou také zajímavé. Předpokládejme, že znáte nějaké nejlepší offline hry, o které jsme přišli. Prosím, dejte nám vědět.