etechblog

10 nejlepších řešení nabíjení elektromobilů pro firmy v roce 2022

Chcete nainstalovat nabíjecí místo pro elektromobily (EV) v jakémkoliv rezidentu, na pracovišti nebo v jiné provozovně? Podívejte se na přední společnosti zabývající se nabíjením elektromobilů, které vám mohou poskytnout řešení.

Aby ochránili svět před škodlivými emisemi uhlíku a zastavili používání fosilních paliv, ekologové navrhují zvýšit používání elektronických vozidel. Pomocí tohoto způsobu dopravy můžete učinit svět zelenějším a obyvatelným pro budoucí generace.

S tím, jak na silnicích stále více převládají elektromobily, roste také poptávka po nabíjecích bodech pro elektromobily. Přečtěte si tento článek a zjistěte nejlepší společnosti pro nabíjení elektromobilů, které mohou nabídnout robustní řešení.

Růst elektromobilů a význam nabíjecích stanic pro elektromobily

Navzdory celosvětové podpoře veřejné dopravy se počet osobních automobilů každým dnem zvyšuje. Vozidla, která jezdí na fosilní paliva, mají tendenci vypouštět značné množství uhlíku, který je zodpovědný za globální oteplování a změnu klimatu. To je místo, kde na scénu vstupují elektrická vozidla nebo EV.

Lidé, kteří milují udržovat svět zelený a životní prostředí čisté, v posledních několika letech přecházejí na elektromobily. Tato vozidla hrají významnou roli při zlepšování kvality ovzduší a snižování rizika zdravotních rizik způsobených znečištěním ovzduší. Díky vlastnostem, jako je energetická účinnost a nenáročnost na údržbu, došlo k celosvětovému nárůstu prodeje elektromobilů.

Netřeba dodávat, že více elektromobilů generuje potřebu více nabíjecích stanic pro elektromobily. Kromě obytných budov lidé potřebují nabíjecí stanice na veřejných parkovištích, pracovištích, v nemocnicích, nákupních centrech a dalších veřejných prostranstvích.

Uživatelé nyní chtějí, aby nabíjecí stanice pro elektromobily byly vybaveny špičkovými funkcemi, včetně síťové konektivity, inteligentního měření, kompatibility s různými platebními režimy a mobilních funkcí.

Přední podniky již investují do nabíjecích stanic pro elektromobily ve spolupráci s předními společnostmi zabývajícími se nabíjením elektromobilů. Postupem času bude na více místech vyšší poptávka po rychlonabíjecí infrastruktuře. V budoucnu budou mít ostřílené podniky, které investovaly do výzkumu a vývoje nabíjecích stanic, náskok před novými hráči na trhu.

Zde jsou některé společnosti, které nabíjejí elektromobily pro podniky.

EVgo

EVgo je oblíbená nabíjecí společnost, na kterou se mohou majitelé firem bez váhání spolehnout. Jeho cílem je urychlit masové přijetí elektromobilů poskytováním pohodlných a cenově dostupných řešení nabíjení elektromobilů prostřednictvím spolehlivé sítě.

Společnost nabízí rozsáhlou veřejnou síť tvořenou DC rychlonabíječkami. Její síť zahrnuje 850 spolehlivých rychlonabíjecích stanic ve více než 60 metropolitních oblastech. Pohání ho 100% obnovitelná energie, takže pokud hledáte udržitelné palivo pro své vozidlo, jděte do toho.

Tato přední společnost v oboru se zavázala k 98% provozuschopnosti sítě. Pomocí aplikace EVgo dostupné pro Android a iOS mohou lidé dokonce zobrazit dostupnost nabíječek v reálném čase. Umožňuje také svým uživatelům sledovat nabíjecí relace, prohlížet souhrny relací a rezervovat nabíječku EVgo.

Vzhledem k tomu, že cena paliva EVgo je založena na regionálních nákladech za energie, může nabídnout nejnižší možnou sazbu pro každé místo. Uživatelé si mohou vybrat, zda budou platit průběžně, nebo si mohou vybrat z různých plánů členství EVgo. V současné době její síť zahrnuje 800+ stanic, které společnost plánuje v příštích pěti letech navýšit třikrát.

  8 nejlepších zásuvných modulů pro textový editor Gedit

Enel X Way

Hledáte instalaci nejlepších nabíjecích stanic pro elektromobily ve své třídě do bytů, zelených budov, parkovišť, nemocnic, univerzitních kampusů, pracovišť a restaurací? Enel X WayKomerční nabíjecí stanice pro elektromobily JuiceBox Pro jsou pro vás perfektním řešením.

Tento přední poskytovatel chytrých nabíjecích stanic pro elektromobily má svá řešení připojená k síti. Podporuje také automobilové, utility a obchodní programy po celém světě. Jeho plně propojené stanice mohou maximalizovat vaši investici do infrastruktury elektromobilů a zároveň nabídnout zákazníkům, hostům a zaměstnancům prvotřídní zážitek z nabíjení elektromobilů.

Komerční chytré nabíječky Enel X Way mají rovněž nárok na pobídku k nabíjení ze strany USA. Kromě toho poskytuje vlastníkům nemovitostí nesmírnou hodnotu, takže mohou snadno dosáhnout svých cílů udržitelnosti.

Jeho stanice nabízejí flexibilní venkovní i vnitřní instalaci s několika možnostmi – můžete je připevnit na stěnu, na podstavec nebo napevno. Kromě toho, že jsou kompatibilní s modely čistě elektrických vozidel, jsou nabíjecí řešení kompaktní a odolná vůči povětrnostním vlivům.

Národní EV

Národní EV je společnost zabývající se nabíjením chytrých elektromobilů na klíč, kterou mohou využívat všechny podniky. Pokud jde o instalace nabíječek EV na klíč v USA, je tato společnost považována za lídra. Neustále přináší nové modely, aby rozšiřoval svůj provozní rozsah a snižoval náklady. Vlastnictví EV se tak stává lukrativnější.

National EV nabízí nejlepší produkty pro nabíjení elektromobilů a software pro řízení projektů pro správu velkých instalací pro klienty. Tato společnost nejen prodává a instaluje nabíječky EV, ale také je udržuje pro podniky, které chtějí přidat měniče EV do svého komerčního majetku.

Nabízí zařízení s více zásuvkami, které vám umožní obsluhovat více než jednoho zákazníka najednou. Pomocí nabíjecího řešení úrovně 3 můžete zajistit rychlé nabíjení. Stanice se snadno instalují díky rychlému servisu, který zajišťuje tým odborníků společnosti. Vzhledem k tomu, že National EV používá k dodávání energie AI, je celý proces řízen organizovaným způsobem.

ChargePoint

Kdo hledá komplexní řešení nabíjení, měl by jít za ChargePoint. Pyšní se také nejkomplexnější sítí nabíjení elektromobilů. Nabízí vám správná řešení pro vaše podnikání bez ohledu na jeho velikost a odvětví.

S pomocí jeho týmu odborníků můžete udržet spokojenost svých zákazníků, návštěvníků a partnerů. Kromě toho vám pomůže najít slevy a pobídky pro účtování a zároveň nabízí nezbytné vedení v rámci veškeré logistiky. Stručně řečeno, poskytuje vám vše, co potřebujete k tomu, abyste byli součástí sítě tankování zaměřené na budoucnost.

Jeden účet ChargePoint stačí uživatelům k přístupu ke stovkám nabíjecích bodů této nejotevřenější sítě nabíjení elektromobilů v Severní Americe a Evropě. Ať už se jedná o lehké nebo těžké vozidlo, software pro správu vozového parku této společnosti vám umožní vyvážit provozní připravenost a náklady na nabíjení.

Některá oblíbená odvětví, která využívají tuto službu nabíjení elektromobilů, zahrnují autosalony, byty/byty, novou výstavbu, vozové parky, vzdělávání, pohostinství, pracoviště, veřejné služby, maloobchod, provozovatele parkovišť, města, obce, maloobchod s pohonnými hmotami a pohodlím, federální/státní agentury a zábava.

  Jak hrát Gunfire Reborn na Linuxu

Síť ChargePoint je v podstatě integrací hardwaru, cloudových služeb a podpory. Díky kombinaci těchto tří funkcí může firmám a uživatelům poskytnout nejhladší zážitek.

ABB

ABB je společnost zabývající se nabíjením elektromobilů, která pokládá základy chytřejší mobility bez emisí. Jako globální lídr v nabíjení elektromobilů podporuje všechny standardy nabíjení elektromobilů. Cílem společnosti je zpřístupnit řešení pro elektromobily každému odkudkoli na světě.

Jedná se o nabíjecí infrastrukturu připojenou k internetu, která nabízí specifická řešení nabíjení pro zlepšení vašeho podnikání. Protože jsou nabíječky kompatibilní s jakoukoli službou nebo platební aplikací, budou fungovat na jakémkoli místě a se všemi připojenými službami.

ABB nabízí kompletní řešení s robustní konektivitou, která zahrnuje kompaktní AC nástěnné boxy a spolehlivé DC rychlonabíjecí stanice. Pomáhá vám s inovativními nabíjecími systémy na vyžádání pro elektrické autobusy nasazením infrastruktury nové generace pro chytřejší mobilitu.

Nabíječky spojené s ABB Ability nejen zajišťují rychlý globální servis, ale také nabízejí proaktivní údržbu. Společnost má dlouholeté zkušenosti s vytvářením a údržbou infrastruktur několika celostátních dobíjecích sítí. Podniky se na něj proto mohou spolehnout při instalaci řešení nabíjení pro komerční vozové parky, průmyslové vozové parky, veřejná, komerční parkoviště atd.

Webasto EV Solutions

Webasto EV Solutions pomáhá vám investovat do zelenější budoucnosti tím, že nabízí řešení nabíjení elektromobilů pro všechny druhy elektrických vozidel dostupných na trhu. Jeho nabíječky pro elektromobily lze použít na pracovištích, obchodních parkovištích, hotelech, nákupních centrech, maloobchodech a letištích.

Díky spolupráci se společností Webasto na vytvoření nabíjecích stanic pro elektromobily může vaše organizace přilákat špičkové talenty v oboru a zvýšit spokojenost zaměstnanců. Společnost pomáhá vaší organizaci plnit cíle společenské odpovědnosti a ukázat zelené vedení.

Také to zvýší návštěvnost vašeho podniku tím, že přitáhne řidiče elektromobilů s vysokými příjmy. Kromě zvýšení produktivity vašich zaměstnanců přispívá Webasto EV Solutions také ke splnění cílů snížení skleníkových plynů a zlepšení kvality místního ovzduší ve vaší kanceláři nebo rezidenci.

Blikat je prvotřídní poskytovatel řešení nabíjení EV 2 úrovně, který vám umožňuje využívat stále rostoucí počet elektrických vozidel. Jeho tým vás povede zepředu, aby vám pomohl obsluhovat dobíjecí stanice v rezidenci pro více rodin, na parkovišti, na pracovišti, ve zdravotnickém zařízení, ve vzdělávací instituci, na letišti nebo kdekoli jinde.

Jeho řešení nabíjení elektromobilů s celou řadou konfigurací nasazení lze nalézt po celém světě, včetně Severní Ameriky, Evropy a Středního východu. Společnost vám nabízí čtyři flexibilní obchodní modely: vlastněné hostitelem, vlastněné Blinkem, hybridní vlastněné a Blink jako služba. Můžete si vybrat kteroukoli z těchto možností podle svých potřeb.

Společnost využívá sofistikovanou platformu cloud computingu, která byla navržena tak, aby sloužila globálním sítím a zákazníkům. Jeho technologie připravená na budoucnost je schopna uspokojit neustále se měnící odvětví EV.

Zařízení Blink je elegantní a tenké, takže bude vypadat perfektně v jakémkoli vnitřním i venkovním prostředí. Jeho funkce plug-and-play podporuje nabíjení bez námahy. Kromě toho je aplikace Blink dalším vynikajícím nástrojem, který uživateli umožňuje najít směr k nejbližším stanicím.

  Jak vybrat, která rozšíření se zobrazí na liště nástrojů Edge

EVBox

EVBox neúnavně pracuje na podpoře udržitelné budoucnosti pro vaši příští generaci. Od začátku své cesty v roce 2010 umožnila tato společnost zabývající se nabíjením elektromobilů tisícům futuristických podniků po celém světě zavést elektrickou mobilitu. Pokračuje ve zpřístupňování dopravního systému více lidem a udržuje věci čistší.

Společnost nabízí nezbytnou infrastrukturu, odborné znalosti a podporu, které mohou uspokojit vyvíjející se scénáře nabíjení. Navíc EVBox poskytuje uživatelům rozsáhlý seznam služeb a školení pro bezproblémový provoz a údržbu hardwaru.

Pomocí softwaru pro správu nabíjení mohou podniky snadno spravovat a optimalizovat nabíjecí řešení pro elektromobily umístěná v různých komerčních a rezidenčních lokalitách. Software je dodáván s automatickým platebním tokem, podrobnými informacemi o nabíjení a úplným dálkovým ovládáním.

tritium

tritium je jednou z populárních společností zabývajících se nabíjením elektromobilů s více než 20 lety zkušeností v automobilovém průmyslu. Podnikům nabízí pokročilá a spolehlivá řešení rychlého nabíjení stejnosměrným proudem, aby mohli zajistit budoucnost vaší investice při použití nejmodernější technologie.

Společnost navrhuje a vyrábí proprietární hardware i software pro elektrická vozidla. Kompaktní a robustní nabíječky, které Tritium vyrábí, jsou dostatečně odolné, aby přežily i v drsných podmínkách venku. Tento poskytovatel nabíjecího řešení pro elektromobily používá speciální vyhrazenou technologii pro snadnou instalaci, vlastnictví a používání nabíjecích stanic na libovolném z vašich preferovaných míst.

Allego (Evropa)

Allego má největší celoevropskou síť rychlého nabíjení elektromobilů, která se snaží o to, aby bylo nabíjení elektromobilů pohodlnější a příjemnější. Společnost zabývající se nabíjením elektromobilů nabízí spolehlivá nabíjecí řešení pro elektromobily, motory, autobusy a nákladní automobily pro spotřebitele, společnosti a města, bez ohledu na model vozidla nebo příslušnost k síti.

Společnosti a města, které se rozhodnou pro komplexní řešení nabíjení Allego, mohou snadno zajistit infrastrukturu, kterou řidiči potřebují. Společnost má po celé Evropě více než 28 000 portů pro provozní nabíjení – a její síť se každým dnem rozšiřuje. Díky jeho spolehlivé škálovatelnosti z něj můžete udělat svého partnera budoucnosti.

Společnost nabízí různá řešení nabíjení stanic. Pro místa, jako jsou čerpací stanice a restaurace u silnic s vysokým provozem, mohou společnosti zvolit nabíjecí stanice s vysokým výkonem. Tyto stanice nabízejí stejnosměrné rychlé nabíjení pro všechna EV a jsou dokonale vhodné pro sdílení vozidel nebo taxi.

Uživatelé mohou využít rychlonabíjecí stanice v supermarketech, nákupních centrech, restauracích a na schůzkách. Hosté mohou své vozidlo nabít do 1 hodiny, zatímco nakupují nebo obědvají.

Allego navíc nabízí běžné AC nabíječky v hotelech a na parkovištích, které můžete použít pro průměrné a dlouhé nabíjení, obvykle trvající 1,5 až 8 hodin.

Závěr ⚡🚗

Elektromobily dnes zaujímají významný podíl na dopravním trhu. Růst však nebude mít smysl, pokud nebude k dispozici dostatečná infrastruktura nabíjecích stanic. Kromě vlády by podniky měly přijít s pomocí nabíjecích společností pro elektromobily, aby zřídily více nabíjecích stanic a nabíjecích bodů pro elektromobily.

Pokud se zajímáte o udržitelný rozvoj, možná si budete chtít přečíst o zeleném počítání.

x