10+ nejlepších služeb cloudového úložiště 2023 – [Top List]

Cloud computing se v dnešní době stal poptávkou lidí a obchodních organizací. Cloud computing poskytuje online úložiště a zálohování našich dat. Můžeme snadno synchronizovat a obnovovat naše data na více zařízeních. K našim datům můžeme přistupovat kdykoli a kdekoli.

Změny provedené v našich datech se často projeví ve všech ostatních zařízeních, která jsou synchronizována s cloudem. Díky těmto výhodám cloudového úložiště poskytuje mnoho organizací svým klientům cloudové služby. Služby cloudového úložiště nemůžeme přímo porovnávat.

Každý poskytovatel služeb poskytuje své služby podle svých zásad. Lidé rádi preferují cloudové služby podle množství prostoru za nízkou cenu. Zásady zabezpečení, obnovy a nulových znalostí jsou také hlavními faktory, které je třeba zvážit před výběrem poskytovatele služeb.

Dnes máme seznam nejlepších služeb cloudového úložiště, který je pečlivě veden. Také každý záznam v seznamu je před prezentací zkontrolován a doplněn stručným popisem.

Seznam nejlepších služeb cloudového úložiště.

 • OneDrive.
 • DropBox.
 • Disk Google.
 • Prostě Cloud.
 • Karbonit.
 • SugarSync.
 • LiveDrive.
 • Mozy.
 • CrashPlan.
 • SOS online zálohování.
 • 1. OneDrive.

  OneDrive je oficiální cloudová služba společnosti Microsoft Corporation pro osobní a firemní použití. Všem svým zákazníkům nabízí 5 GB úložiště zdarma. Existují různé plány podle požadavků uživatelů pro osobní a firemní použití.

    Jak snadno najít soubory pomocí TagSpaces na Linuxu

  Je také k dispozici na všech zařízeních a operačních systémech, včetně Windows, Mac, IOS, Android, Linux atd. Poskytuje vysokou bezpečnost a spolehlivost dat. Můžeme snadno synchronizovat data mezi více zařízeními.

  2. Dropbox

  Dropbox je dobře známý ve všech službách cloudových úložišť. Mnoho lidí začíná svou cloudovou zkušenost z Dropboxu. Jednou z hlavních výhod Dropboxu je jeho funkce sdílení souborů, i když jiní uživatelé nemají účet Dropbox.

  Dropbox nabízí svým uživatelům 2 GB úložiště zdarma. Pokud potřebujete více místa, jeho cena začíná od 9,99 $ za měsíc a 99,99 $ za rok za 1000 GB prostoru.

  3. Disk Google

  Google také nabízí své cloudové služby s plnou bezpečností a spolehlivostí. Mezi uživateli je velmi oblíbený a je spolehlivý pro personál a malé podniky. Svým uživatelům také nabízí 15 GB prostoru bez jakýchkoli nákladů.

  Používání Disku Google ve srovnání s jinými službami cloudového úložiště je dobrá volba. Svá data můžeme snadno synchronizovat mezi více zařízeními s operačním systémem Mac nebo Windows. Cena začíná od 1,99 $ za měsíc 23,88 $ za rok za 100 GB dat.

  4. Prostě Cloud

  Je to populární poskytovatel cloudových služeb, který nabízí 14 14denní bezplatnou zkušební verzi. Jeho cloudové služby jsou bezpečné, šifrované a spolehlivé. Nabízí 1 GB úložiště zdarma. Jeho cena je velmi levná a dostupná.

    Jak změnit, zda nové konverzace iMessage používají vaše telefonní číslo nebo e-mailovou adresu

  Poskytuje neomezený prostor za 53,88 $ ročně za jeden stroj a jeho měsíční náklady jsou 4,49 $ měsíčně. K našim souborům můžeme snadno přistupovat z jakéhokoli zařízení a jakéhokoli operačního systému.

  5. Karbonit

  Carbonite je nejkonkurenceschopnějším řešením poskytovatele cloudových služeb z hlediska nákladů, spolehlivosti a úložiště. Poskytuje stejné náklady pro osobní i komerční použití. Nabízí 15 15denní zkušební verzi pro kontrolu svých služeb.

  Jeho plán začíná od 5 $ za měsíc do 59,99 za rok. Náš systém můžeme snadno obnovit, pokud se náhodou setkáme s katastrofou. Musíme nainstalovat jeho software do našeho systému.

  Zkontrolujte také:- Zálohovací software pro PC

  6. SugarSync

  Je to také úžasná cloudová platforma pro podniky. Nabízí 30denní zkušební verzi bez jakýchkoli nákladů. Jeho služby můžeme snadno zkontrolovat do 30 dnů. Jeho plán začíná na 9,99 $ měsíčně za 100 GB a 99,99 $ za rok.

  Můžeme také zvolit jiný plán podle našich požadavků. Naše úkoly můžeme synchronizovat mezi více zařízeními a změny provedené v souboru jsou často dostupné všem ostatním zařízením.

  7. Livedrive

  Livedrive je dalším slavným poskytovatelem cloudových služeb. Jeho plán začíná na 8 $ měsíčně a 48 $ ročně. Můžeme snadno udržovat online zálohu a přistupovat k ní odkudkoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení. Poskytuje snadné sdílení souborů s našimi přáteli a kolegy

  Jeho možnost kufříku nám umožňuje provést nastavení ze základního úložiště a jeho aplikace nám umožňují znát různé soubory na zařízeních Android, Windows a Mac. Poskytuje také možnost pro prodejce, kteří svým zákazníkům prodávají produkty synchronizace a cloudového úložiště.

    Vše, co chcete vědět

  8. Mozy

  Mozy Cloud nabízí všem svým zákazníkům 2 GB volného prostoru. Většina organizací a jednotlivců používá mozy cloud kvůli jeho zabezpečení a důvěryhodné službě. Můžeme snadno najít spoustu recenzí na mozy cloud.

  Jeho plán začíná od 5,99 $ měsíčně. Poskytuje řešení pro jednotlivce, firmy a firmy. Poskytuje 256bitové šifrování AES pro zabezpečení dat a jeho datová centra jsou spravována 24/7 ročně.

  9. Crashplan

  Je to také alternativní poskytovatel cloudového úložiště, který nabízí 30denní zkušební verzi a je k dispozici pro Windows, Mac a Linux. Jeho plán začíná na 5,99 $ měsíčně. Svá data můžeme snadno zálohovat na externí zařízení, síťové počítače a cloud CrashPlan nebo všechny tři možnosti.

  Poskytuje přístup k vašim datům z jakéhokoli zařízení. Poskytuje zabezpečení dat, snadné nastavení, zálohování a obnovu našich dat.

  10. Online zálohování Sos

  Je to další cenově výhodná cloudová služba, která je dostupná jak pro malé firmy, tak pro individuální použití. Jeho plán začíná na 4,99 $ za měsíc a plán pro malé podniky začíná na 29,99 za měsíc. Nabízí 14denní zkušební verzi služby.

  Je k dispozici pro Windows a Mac. Nabízí také výkonnou aplikaci pro Android pro zálohování a synchronizaci souborů do našich telefonů. Poskytuje také end-to-end šifrování dat. Zvyšte naši bezpečnost.

  Na závěr doufáme, že vám tento seznam pomůže při rozhodování o nejlepších službách online cloudového úložiště pro vás. Podělte se o své názory, zkušenosti a recenze v komentářích níže.