10 nejlepších softwaru pro automatické volání / hlasové vysílání [2023]

Dříve bylo oslovit tisíce zákazníků zcela odlišným úkolem pro společnosti a značky. Ale díky zavedení softwaru pro automatické volání a hlasové vysílání je oslovení stovek nebo tisíců telefonních čísel pomocí automatických hovorů snadný úkol. Jak? Pojďme to zjistit!

Mnoho prospektorů, místních podniků a realitních makléřů oceňuje pohodlí při odesílání automatických hlasových zpráv, které mohou okamžitě oslovit široké publikum. Tento druh marketingu hlasového vysílání umožňuje prodejcům spojit se s mnoha lidmi současně, což je úkol, který by nebylo možné provést ručně.

Poskytli jsme podrobný přehled o nejlepším softwaru pro automatické volání/hlasové vysílání s praktickou tabulkou níže pro rychlou orientaci.

Titul

Popis

Prozkoumat

Vytočte moje hovory

Automatická distribuce telefonních zpráv.

SMS Em Call

Webový telefon a textové zprávy pro nekomerční použití.

CallHub

Funkce odchozího kontaktního centra, včetně hlasového vysílání.

Exotel

Cloudové volání s integrací CRM, ideální pro práci na dálku.

CallHippo

Automatizované příchozí a odchozí hovory pro různé velikosti podniků.

CallCenterHosting

Doručování textových zpráv pro online obchodníky.

Trasa

Vyhodnoťte náklady na kampaně hlasového vysílání v reálném čase.

Ring Central

TCPA Safe Dial pro kontaktování odhlášených čísel mobilních telefonů.

Voicent

CRM systém, automatizační nástroje a personalizované zasílání zpráv.

Ameyo

Import seznamů vytáčení, detekce záznamníku a integrace Truecaller.

Časy ručního vytáčení telefonních čísel, snášení obsazovacích signálů a zdržování se jsou dávno pryč. Organizace, které dnes využívají software pro automatizované volání, procházejí změnou, protože přijímají nové technologie.

Výhody automatického volání

Automatizované volání představuje řadu výhod jako řešení navržené ke snížení nákladů a obohacení vztahů se stávajícími zákazníky. Mezi tyto výhody patří:

 • Snížené provozní náklady: Ušetříte spoustu peněz tím, že nebudete muset platit agentům za tisíce hovorů, které každý den uskuteční.
 • Personalizované zapojení: Automatické volání vám umožní komunikovat se všemi vašimi zákazníky za cenu, která je podobná marketingovým SMS kampaním, a personalizovat vaše úsilí o dosah.
 • Vylepšená míra odezvy: Automatizované hovory získávají více odpovědí než služby SMS nebo zpráv, jako je WhatsApp. Telefonní hovor, který vyžaduje menší úsilí ze strany příjemce, s větší pravděpodobností vyvolá návrat zákazníka.
 • Vylepšené zabezpečení a péče o zákazníky: Přenos dat prostřednictvím volání generovaných softwarem pro automatizované volání je bezpečnější než přenos dat prostřednictvím SMS. Ukazuje vás jako důvěryhodnou organizaci tím, že ukazuje váš závazek chránit spotřebitelská data.
 • Reporting a analýza v reálném čase: Můžete zkoumat a vyhodnocovat své marketingové taktiky pomocí specifického shromažďování a zobrazování dat a výsledků kampaní v těchto systémech, což eliminuje nutnost ručního shromažďování dat.
 • Rozšířená produktivita agentů: Postup automatického volání lze automatizovat, čímž se agenti uvolní od nudných manuálních vytáčení. To zlepšuje jejich výkon, protože je to povzbuzuje, aby se soustředili na důležitější úkoly.

Co je software pro automatické volání a jak funguje?

Vaše snahy o studený prodej lze výrazně zlepšit použitím softwaru pro automatizované volání. Své konverzní poměry můžete ztrojnásobit využitím flexibilních automatizovaných volacích systémů s různými volacími algoritmy pro kampaně hlasového vysílání a odchozí a příchozí služby.

Tato řešení pro automatizovaná volání jsou softwarové aplikace integrované do kontaktních center nebo komunikačních systémů, které často provozují telefonní spojení. Provádějí se automatickým vytáčením telefonních čísel a následným spojením hovoru s lidským agentem nebo zpracováním předem definovaných akcí na základě situace.

  Co je kamera Deep Fusion na iPhonu 11?

Software může například zachytit, zda živý agent může přijmout hovor a pak mu ho přiřadit. Alternativně může zanechat nahranou zprávu na záznamníku nebo prezentovat volby osobě na druhém konci linky.

Tyto automatizované volací systémy fungují přes Voice over IP (VoIP) a tradiční veřejnou telefonní síť (PSTN). Používají více svazků pro nastavení spojení s telefonními nebo IP sítěmi a mohou současně vytáčet mnoho čísel. Tato vlastnost zvyšuje pravděpodobnost úspěšného spojení s alespoň jedním příjemcem.

Klíčové vlastnosti softwaru pro automatické volání/hlasové vysílání

Automatizované hovory mohou zjednodušit základní interakce se zákazníky a jsou ziskové pro dosažení nejvyšší automatizace procesů. Protože je tato výhoda založena na softwaru, obvykle má funkce, které musíte hledat. Aby bylo snazší se odlišit, zde je seznam těchto funkcí:

 • Hromadné vysílání hlasových zpráv: Automatické volání je vhodné pro automatizaci základních interakcí s klienty. Umožňují organizacím efektivně vysílat hlasové zprávy klientům, zaměstnancům, agentům, členům a občanům. Tyto zprávy mohou obsahovat připomenutí, upozornění, upozornění a propagační nabídky ve formě hlasových zpráv.
 • Přizpůsobitelné hlasové zprávy: Pokročilý software pro automatické volání podporuje hromadné doručování zpráv a nabízí široké možnosti přizpůsobení hlasových zpráv. Uživatelé mohou vytvářet a personalizovat zprávy různými způsoby, často včetně řešení převodu textu na řeč pro zjednodušení vytváření zpráv.
 • Hromadný import telefonních čísel: Automatické volací systémy hostované v cloudu jsou všestrannější a flexibilnější než běžné systémy. Dodávají nástroje pro snadný import mnoha telefonních čísel od různých úřadů, jako jsou databáze, tabulky a cloudové systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM).
 • Plánování kampaní: Společnosti profitují z kvality plánování kampaní, kterou tento software nabízí. Umožňuje jim posílat předem nahraná sdělení kampaně širokému publiku přesně ve správný čas. Světově automatizované volací systémy dokonce umožňují uživatelům změnit časová pásma před hromadným doručením zpráv kampaně.

S ohledem na výše uvedené body se podívejme na některé z nejlepších systémů pro hlasové vysílání a automatizované hovory pro call centra a marketingové firmy.

Vytočte moje hovory

Vytočte moje hovory usnadňuje vytváření, plánování a distribuci automatických telefonních zpráv všem vašim kontaktům současně, což vede k vyhrazenému a vlivnému doručování zpráv.

Funkce:

 • Představuje schopnosti dlouhého i krátkého kódu.
 • Okamžitě posílejte okamžitá upozornění, počítačové hovory a zprávy do svého seznamu kontaktů.
 • Aplikace hromadného upozornění pro rychlé vytváření automatických hovorů na předem definovaný seznam telefonních čísel.
 • Bezplatná funkce hromadného e-mailu umožňuje příjemcům rozhodnout se mezi poslechem nahrané zprávy nebo čtením vašeho textu prostřednictvím e-mailu.

Použijte tuto službu hlasového vysílání k rychlému odesílání automatických hovorů na zadaný seznam telefonních čísel během několika sekund. Ke svému účtu můžete snadno přistupovat prostřednictvím jejich webových stránek nebo mobilních aplikací pro zařízení iPhone i Android.

SMS Em Call

Důvěřovalo více než 45 000 aliancí Text-Em-All pro snadný způsob přenosu pomocí jejich kontaktních sítí. Jejich snadno použitelná telefonní a textová podpora je navržena pro nekomerční použití; obchodní, politické nebo fundraisingové kampaně jsou zakázány.

Funkce:

 • Webové automatické telefonní hovory mají propracované funkce, jako jsou průzkumy a přímé přenosy.
 • Získejte přístup ke kompletním výsledkům vysílání hovorů s informacemi o přijatých hovorech, hlasových zprávách, obsazených signálech a neplatných číslech v reálném čase.
 • Umožněte živé interakce mezi svými kontakty a vaší organizací jediným stisknutím klávesy.
 • Nastavte rychlost odesílání hovorů, abyste si ověřili, že váš telefon nebude zahlcen příchozími hovory.
  6 nejlepších nástrojů sociálního naslouchání pro rostoucí podnikání

Namísto použití typické hromadné textové zprávy s krátkým kódem tento software odesílá hromadné SMS na bezplatná nebo místní čísla. S jejich uživatelsky přívětivým rozhraním můžete snadno připravovat hromadné texty, přidávat obrázky, mít soukromé odpovědi na odpovědi a spravovat odhlášení. Poskytují také bezplatné další uživatelské účty, čísla SMS a otevřené ceny.

CallHub

S CallHubuznávaný a dobře známý program pro automatické volání, máte přístup k široké škále prvků výslovně vytvořených pro odchozí kontaktní centra, jako jsou hlasové vysílání, hromadné textové zprávy a textové zprávy typu peer-to-peer.

Funkce:

 • Jeho funkce prediktivního vytáčení zvýší vaši produktivitu tím, že provede až 3krát více hovorů za hodinu.
 • Začněte s automatickými odchozími hovory bez námahy, protože systém vytáčí čísla za vás.
 • Určete manažery, aby se připojili k živým hovorům a poskytovali poradenství a pomoc agentům v terénu v reálném čase.
 • Programujte a plánujte kampaně efektivně, což vám umožní spojit se s vaší globální zákaznickou základnou v nejpřiměřenějších časech.

S důvěryhodnými a ověřenými kontaktními čísly bylo vždy obtížné dosáhnout vysoké rychlosti odezvy. Navíc to snižuje potřebu zaměstnávat více agentů, což snižuje náklady na kampaň. Díky jednoduchému nastavení můžete být v provozu za méně než 10 minut a připojit se ke stovkám kontaktů!

Exotel

Exotel je uživatelsky přívětivý automatický systém volání na bázi cloudu, který zaručuje stálou a zabezpečenou komunikaci. Je uznáván pro svou hladkou integraci s aplikacemi na míru, CRM a softwarem helpdesku. Toto všestranné řešení je ideální pro společnosti, které hledají rychlé výsledky, protože pomáhá týmům zaměřeným na zákazníky zlepšit produktivitu při práci na dálku.

Funkce:

 • Naplánujte si automatické hovory na vaše oblíbené datum a čas.
 • Vytvářejte předem nahrané zprávy zákazníkům, když přijmou hovor.
 • Zahajujte hovory na základě konkrétních akcí zákazníka nebo současně pro více uživatelů.
 • Získejte přístup ke kompletní analýze hovorů v reálném čase přímo z vašeho řídicího panelu.

Exotel, největší asijská platforma pro interakci se zákazníky, pomáhá více než 4 000 podnikům v Indii tím, že zjednodušuje volání a SMS a zvyšuje iniciativy v oblasti zákaznické zkušenosti. Dodává řešení připravené na dálku autorizované známými firmami jako Ola, Gojek a další.

CallHippo

CallHippo je inteligentní automatizovaný volací systém, který automatizuje příchozí a odchozí hovory. Tato cloudová platforma přichází ve čtyřech jedinečných edicích přizpůsobených potřebám začínajících podniků, malých týmů, malých a středních podniků a rozsáhlých podniků.

Bez ohledu na velikost vašeho týmu je však přechod na plán vyšší úrovně šťastný, že získáte přístup k nejpokročilejším funkcím.

Funkce:

 • Před zahájením hovoru poskytuje více možností poskytovatele telefonních služeb.
 • Nabízí přehled o optimální době pro oslovení vašich mezinárodních klientů.
 • Obsahuje nahrávání hovorů a silné analytické schopnosti.
 • Umožňuje uživatelům vybrat si telefonní číslo podle preferované země.

CallHippo, kromě svých základních balíčků, přináší kombinaci prémiových doplňků, které rozšiřují jeho funkce. Vlastní ID volajícího, přepis hovorů a přepis hlasové schránky jsou k dispozici jako doplňky. Chcete-li se dozvědět více o různých dostupných balíčcích a doplňcích CallHippo, navštivte webové stránky společnosti s cenami.

CallCenterHosting

Funguje mnoho online obchodníků CallCenterHosting garantovat objednávky klientů a nabízet různé platební plány, včetně hotovosti. Primárním cílem každé společnosti je přeměnit možné potenciální zákazníky na specializované klienty a tato technologie vysílání zvuku je pro dosažení tohoto účelu zásadní.

Funkce:

 • Pohotově vytvořte text a převeďte jej do hlasové zprávy podle vašich požadavků.
 • Vylaďte načasování doručování zpráv pro optimální míru konverze.
 • Provozujte interaktivní systém hlasové odezvy, který nabádá posluchače, aby provedli konkrétní akce a zapojili se do služeb.
 • Během provádění kampaně můžete nahrávat a nahrávat zvukové soubory podle potřeby.
  Jak udělat obrázek průhledným v aplikaci Microsoft PowerPoint

Umožňuje vám provádět pečlivě navržené kampaně, které poskytují měřitelné výsledky pro vaše podnikání a zajišťují, že každá akce přispěje k obchodnímu růstu.

Trasa

Ovládejte Trasa platformu pro proaktivní vyhodnocení všech nákladů spojených s vašimi kampaněmi v oblasti hlasového vysílání. Zlepšete svou společnost pomocí kampaní hlasového vysílání, které prezentují rozumné účtování za sekundu.

Funkce:

 • Zvažte výkon kampaně analýzou zobrazování a míry odezvy.
 • Vyberte si z výběru 16 jazyků pro své zprávy.
 • Prakticky segmentujte svá zákaznická data a spouštějte kampaně, které odpovídají potřebám vaší firmy.
 • Pomocí robotického vytáčení Routee můžete provádět více hovorů a plynule přizpůsobit své požadavky.

Nejúčinnější formou komunikace je občas automatická hlasová zpráva. Použijte technologii převodu textu na řeč k zahájení konverzace se svými zákazníky nebo použijte software Routee pro hlasové vysílání k odeslání předem nahraných zpráv.

Ring Central

All-inclusive software pro automatizované volání RingCentral pokrývá všechny kontaktní trasy. Díky funkci bezpečného vytáčení TCPA můžete volat na čísla mobilních telefonů, která nejsou přihlášena, aniž byste se museli stresovat porušením zákona.

Funkce:

 • V seznamech zájemců je zvýrazněna kvalita před kvantitou a upřednostňuje významné interakce s lidmi.
 • Bezpečně oslovte zákazníky s mobilními telefony, kteří se ještě nepřihlásili do kampaně, a zajistěte soulad s předpisy.
 • Zjednodušte analýzu a výběr hovorů a umožníte agentům call centra soustředit se na nastavení personalizovaných spojení během hovorů.
 • Plně vybavený manuální dialer s uživatelsky přívětivým rozhraním agenta a kombinovanými nástroji pro podporu dodržování předpisů.

Kontaktní centrum RingCentral můžete rychle a snadno nastavit a provozovat odkudkoli, ať už z telefonu, notebooku nebo jakéhokoli jiného zařízení. Nastavení trvá jen několik minut.

Voicent

Voicent, zaměstnán ve více než 50 zemích, má vestavěný CRM systém pro sledování hovorů, zákazníků a kampaní. Má také silné automatizační nástroje pro optimalizaci operací.

Funkce:

 • Automatické hlasové zprávy můžete posílat buď pomocí svého hlasu nebo hlasu generovaného počítačem.
 • Lze provádět simultánní hovory doplněné funkcí převodu textu na řeč s personalizovanými zprávami.
 • Software podporuje vytvoření virtuálního recepčního a využívá příchozí i odchozí systémy interaktivní hlasové odezvy (IVR).
 • Voicent pomáhá s monitorováním agentů, šeptáním hovorů a řídicím panelem agentů s komplexními přehledy.

Jednou z jeho speciálních funkcí je možnost posílat předem nahrané zprávy, což poskytuje bezkonkurenční jednoduchost. Voicent také nabízí různé volby vytáčení, včetně automatických, prediktivních, progresivních a náhledových vytáčení, které zaručují všestrannost a výkon pro váš tým.

Ameyo

AmeyoAPI pro automatické volání může snadno importovat seznamy čísel ze systémů CRM nebo jiných externích platforem do systému Ameyo.

Funkce:

 • Využijte detekci záznamníku k filtrování hovorů a potvrzení, že agenti jsou připojeni pouze tehdy, když hovor přijme člověk.
 • Získejte automatická upozornění, když váš seznam zájemců dosáhne předem stanoveného prahu, což umožní supervizorům plánovat odchozí hovory efektivněji.
 • Povolte sazby za vyzvednutí hovoru o 50–60 % prostřednictvím Truecaller Verified Brand Identity.

Využijte sílu automatických předem nahraných odchozích hlasových zpráv k efektivní komunikaci s celým seznamem kontaktů. Tato pokročilá technologie hlasového vysílání se využívá pro vedení rozsáhlých informačních kampaní.

Shrnutí

To jsou některé z populárních platforem nabízejících software pro automatické volání nebo hlasové vysílání. Než se s některým spokojíte, je nezbytné si před výběrem jakéhokoli programu přečíst uživatelské recenze. Poskytují podrobné informace o tom, jak dobře může produkt splňovat vaše požadavky.

Software musí také poskytovat vynikající kvalitu zvuku, aby si při komunikaci s klienty zachoval profesionální vzhled. Bezplatná zkušební verze softwaru vám pomůže jej vyzkoušet bez obav z nákladů.

Dále se podívejte na tento fantastický software pro sledování hovorů pro marketing a prodej.