11 AI Resume Builders, které vám pomohou vyniknout na přeplněném trhu práce

Díky nejnovějším technologiím, které máte k dispozici, můžete během několika minut rychle vygenerovat vylepšený a působivý životopis tím, že využijete sílu tvůrců životopisů AI!

Ve skutečnosti nedávná studie uvedla, že životopisy vylepšené umělou inteligencí měly o 8 % vyšší pravděpodobnost, že přijdou na pohovor, než ty ručně vytvořené.

V tomto článku jsme sestavili seznam nejlepších tvůrců životopisů AI, které vám pomohou vyniknout na dnešním konkurenčním trhu práce.

Důležitost dobře zpracovaného životopisu

V průměru každé firemní pracovní místo získá více než 250 životopisů. Z nich je 75 % odvoláno prostřednictvím interního systému sledování žadatelů.

Těch pár přejmenování přistane na stole náboráře. Ale i to náborář stráví v průměru 7 sekund skenováním každého životopisu. Fuj! 😪

S tak krátkým oknem, abyste udělali dojem, vám dobře zpracovaný životopis může pomoci vyniknout z davu a rychle získat zaměstnání.

Životopis je první dojem, který si o vás potenciální zaměstnavatel udělá. Je to váš osobní marketingový nástroj a musí být dokonalý.

Zjednodušeně řečeno, dobře zpracovaný životopis vám pomůže dostat se k prvnímu rozhovoru. Zajistěte proto, aby byl – vizuálně přitažlivý, snadno čitelný a zdůrazňoval vaše příslušné dovednosti a zkušenosti.

S pomocí AI online tvůrce životopisů můžete zajistit, že váš životopis splňuje všechna tato kritéria. Navíc při jeho stavbě nestrávíte nespočet hodin.

Tvůrce životopisů AI vám může pomoci vytvořit leštěný a efektivní životopis, který upoutá pozornost náborového pracovníka.

Co je AI Resume Builder?

Tvůrce životopisů AI je inovativní nástroj, který může pomoci uchazečům o zaměstnání vytvořit výjimečný životopis během několika minut. Tyto nástroje využívají umělou inteligenci a technologii strojového učení ke zjednodušení vytváření životopisů, takže je méně stresující a efektivnější.

S typickým tvůrcem životopisů AI získáte následující:

  • Přizpůsobitelné šablony životopisů usnadňují hledání nejlépe vypadajících životopisů
  • Návrhy obsahu založené na vašem pracovním profilu k vytvoření přizpůsobených životopisů specifických pro vaše kariérní cíle a cíle
  • Automatické možnosti formátování dále zjednodušují proces a umožňují uchazečům o zaměstnání soustředit se na obsah životopisu, zatímco nástroj se postará o návrh
  • Optimalizace klíčových slov, aby byl váš životopis přátelský k ATS a aby jej náboráři mohli snadno vyhledávat

Takže, ať už jste čerstvější nebo ostřílený profesionál, nástroj na vytváření životopisů AI může změnit hru, pokud hledáte zefektivnit svůj proces hledání práce.

Rezi

Rezi je tvůrce životopisů s umělou inteligencí využívající technologii GPT, který využívá algoritmy strojového učení k vytvoření životopisu optimalizovaného pro úspěch při pracovních pohovorech a systémech sledování uchazečů (ATS).

Nabízí více než 350 přizpůsobitelných šablon životopisů a nástroje řízené umělou inteligencí pro návrhy obsahu a optimalizaci klíčových slov.

Funkce cílení na klíčová slova ATS společnosti Rezi zajišťují maximální viditelnost vašich pracovních nabídek.

Aby byl váš životopis pro náboráře přátelský, poskytuje Rezi vestavěnou analýzu obsahu a hodnocení Rezi Score, která posoudí váš životopis podle 23 bodů kritérií a ohodnotí je na stupnici od 0 do 100.

Kromě toho můžete svůj životopis odeslat k odborné kontrole z aplikace Rezi. Rezi můžete také použít jako tvůrce životopisů na LinkedIn. Jednoduše začleňte svůj LinkedIn profil do aplikace a vytvořte úžasné životopisy. Doporučujeme to udělat, pokud máte profil LinkedIn plný obsahu bez prázdných míst.

  Jak (a proč) spustit Microsoft Word z příkazového řádku

A konečně, Rezi vám umožňuje stáhnout si životopis v různých formátech, jako jsou MS Word DOCX, Google Docs nebo soubory PDF.

Se svým uživatelsky přívětivým rozhraním, nepřetržitou zákaznickou podporou a 60denní zárukou vrácení peněz se Rezi stal oblíbeným nástrojem pro profesionály po celém světě, kteří chtějí vytvořit prvotřídní životopis během okamžiku.

Kickresume

Kickresume, nástroj pro tvorbu životopisů s umělou inteligencí GPT-4, nabízí více než 35 přizpůsobitelných šablon a návrhů obsahu navržených odborníky na HR. Vestavěný editor usnadňuje přizpůsobení a úpravu obsahu životopisu, písem, barev a formátování. Můžete také importovat data svého profilu na LinkedIn a dále zefektivnit proces vytváření životopisu.

S funkcí Autopilot Kickresume můžete rychle a efektivně vytvářet své životopisy výběrem z rozsáhlé databáze více než 20 000 předem napsaných frází pro 3 200 pracovních pozic.

Kromě toho můžete své životopisy proměnit na osobní webové stránky, které můžete předvést jako portfolio.

Kickresume je vysoce respektovaná platforma v komunitě hledající práci, které důvěřují nejvýznamnější světové společnosti, včetně Google, Amazon, Disney a Volvo.

ResumA.I

ResumA.I poskytuje více než 600 000+ uživatelům bezproblémové a efektivní vytváření životopisů. Platforma nabízí více než 100 přizpůsobitelných možností, které vám pomohou vytvořit životopis, který nejlépe odráží vaše dovednosti a zkušenosti.

Platforma obsahuje více než 340 šablon životopisů v reálném životě od špičkových nadnárodních společností, jako jsou Google, Spotify a Microsoft. Kromě toho používá technologii poháněnou umělou inteligencí k analýze vašeho životopisu a navrhování vylepšení, včetně toho, aby byl více přátelský k ATS a optimalizoval vaše používání klíčových slov.

Platforma také poskytuje poradenství při hledání zaměstnání a kariéře, včetně tipů na pohovory, strategií vyjednávání o platech a informací o oboru.

ResumA.I je zdarma ke spuštění, ale je omezeno na jeden životopis s bezplatným plánem. Předpokládejme, že hledáte uživatelsky přívětivého tvůrce životopisů, který nabízí rozsáhlé funkce a snadno použitelné rozhraní.

Teal

Teal nabízí bezplatnou platformu s umělou inteligencí, která uživatelům pomáhá rychle vytvářet životopisy odolné vůči ATS.

Pomocí Teal můžete nahrát stávající životopis nebo profil na LinkedIn a dále jej přizpůsobit svým jedinečným kariérním cílům. Teal AI Resume Builder vám může pomoci přizpůsobit váš životopis inzerátu práce a rozdělit popisy práce na klíčová slova, abyste mohli rychle analyzovat ATS stroj.

Kromě toho můžete získat zpětnou vazbu v reálném čase od odborníků na životopisy a personalizované poradenství během procesu vytváření životopisu.

S klientskou základnou více než 65 000 lidí důvěřují společnosti Teal uchazeči o zaměstnání, kteří jsou nyní zaměstnáni u špičkových společností, jako je Google, Apple, TikTok a Spotify.

Platforma také umožňuje uživatelům sledovat všechny jejich žádosti o zaměstnání na jednom místě, čímž eliminuje potřebu více tabulek k jejich zdokumentování, což z ní činí jediné kontaktní místo pro uchazeče o zaměstnání, kteří chtějí vytvořit profesionální životopis a zefektivnit svou práci. proces vyhledávání.

Designs.ai

Designs.ai poskytuje výkonný a uživatelsky přívětivý nástroj pro tvorbu životopisů AI, který vám umožňuje snadno vytvářet vysoce kvalitní životopisy.

  Snažíte se najít starého přítele? Zde je 5 tipů, jak to udělat

Ať už hledáte svou první práci nebo se snažíte pokročit ve své kariéře, tato inovativní platforma poskytuje řadu možností a funkcí, které vám pomohou předvést své dovednosti, zkušenosti a úspěchy v tom nejlepším možném světle.

Designs.ai nabízí více než 1000 přizpůsobitelných šablon a rozvržení, které vám umožní navrhnout svůj vysněný životopis. Technologie AI vám navíc pomůže optimalizovat životopis pro práci, kterou chcete.

A konečně, funkce Color Matcher vám pomůže vybrat paletu barev, která vyhovuje vašemu profesionálnímu obrazu.

Designs AI Resume Builder je pravidelně aktualizován o nejnovější trendy a osvědčené postupy při psaní životopisů.

Wonsulting ResumAI

ResumAI od Wonsulting je AI Resume Builder, který využívá umělou inteligenci ke generování životopisů pro uchazeče o zaměstnání.

Automatizuje proces vytváření životopisů shromažďováním základních informací od uchazečů o zaměstnání a využitím algoritmů zpracování přirozeného jazyka k vytvoření dokonalého životopisu.

Tento tvůrce životopisů poháněný umělou inteligencí je vybaven generátorem AI odrážek, který vytváří působivé odrážky, ukládá úspěšné strategie obnovení a poskytuje tipy, jak upravit svůj životopis podle požadavků práce při zachování přívětivosti ATS.

ResumAI je nástroj šetřící čas, který vám může pomoci vytvořit dokonalý životopis, který náboráře zaujme bez jakéhokoli zpoždění.

Jaspis

Generátor životopisů Jasper, který se připojuje k ligám tvůrců životopisů AI, je jedním z nejoblíbenějších generátorů životopisů poháněných Jasper Chat. Platformě důvěřuje více než 100 000 týmů po celém světě v inovativních společnostech, včetně IBM, Airbnb, Intel, Canva a dalších.

Jasper vám pomůže vytvořit životopis na míru, který zdůrazní vaše pracovní zkušenosti, dovednosti a kvalifikaci, aniž byste se museli potýkat s formátováním a formulací životopisu.

Jeho generátor životopisů podporuje 29 jazyků a nabízí editor bohatého textu s možnostmi formátování pro vytváření vizuálně přitažlivých životopisů.

Jasper s využitím GPT-3 a technologie zpracování přirozeného jazyka analyzuje a optimalizuje obsah vašeho životopisu pro konkrétní popisy práce. Nástroj také obsahuje technologii odhalování plagiátů, která zajišťuje autenticitu a originalitu vašich životopisů.

Díky přizpůsobitelným šablonám navrženým pro jakékoli odvětví nebo kariérní úroveň je Jasper oblíbenou volbou pro uchazeče o zaměstnání. Jeho pokročilé funkce, jako jsou jazykové úpravy a tvorba obsahu AI, z něj dělají ideální volbu pro jednotlivce a firmy, které chtějí vytvářet životopisy přátelské k ATS a rozšiřovat svůj tvůrčí potenciál.

HyreSnap

Už vás nebaví neslyšet zpět od vašich vysněných společností? Rozhodněte se pro HyreSnap, nástroj pro tvorbu životopisů s umělou inteligencí, který vám umožní vytvářet profesionální životopisy během několika minut.

S jeho pokročilými nástroji a odborným vedením můžete zvýšit své šance na získání 3x více pohovorů a posunout svou kariéru na další úroveň.

Nabízí různé šablony životopisů, ze kterých si můžete vybrat, včetně chronologického, funkčního, klasického černobílého a jedinečného designu.

Platforma je vyškolena na milionech úspěšných životopisů. Disponuje odbornými znalostmi více než 40 HR profesionálů, což z něj činí ideální nástroj pro vytváření působivých životopisů.

Díky funkci hodnocení za pomoci umělé inteligence můžete získat objektivní zpětnou vazbu ke svému životopisu a identifikovat oblasti pro zlepšení.

S více než 1,3 milionu uživatelů po celém světě a seznamem spokojených klientů, jako jsou Slice, Imumz a Crewscale, se HyreSnap Resume Builder stal důvěryhodným řešením pro uchazeče o zaměstnání, kteří chtějí vytvářet výjimečné životopisy a rozvíjet svou kariéru.

  Bill Gates View AI ChatGPT a Snap Inc jsou na akci akvizice

Appy Pie

Bezplatný tvůrce životopisů AI od Appy Pie je dokonalým řešením pro snadné vytváření výkonného a profesionálního životopisu. S pokročilou umělou inteligencí je tento tvůrce životopisů AI navržen tak, aby vám pomohl vytvořit poutavý životopis, který vám zajistí vysněnou práci.

Ať už hledáte práci ve financích, marketingu, zdravotnictví nebo jakémkoli jiném odvětví, tvůrce životopisů Appy Pie vás pokryje tou správnou šablonou, aby váš životopis vynikl.

Díky řadě šablon navržených pro různá odvětví a schopnosti začlenit multimediální obsah, jako jsou obrázky a videa, budete mít jistotu, že na potenciální zaměstnavatele uděláte trvalý dojem.

Díky síle GPT-3 a historii poskytování služeb více než 10 milionům podniků po celém světě se Appy Pie Resume Builder etabloval jako spolehlivý a efektivní nástroj pro vytváření profesionálních životopisů.

ResumeStar

Jste uchazečem o zaměstnání na základní úrovni nebo studentem v IT průmyslu a chcete si vytvořit působivý životopis? Nehledejte nic jiného než ResumeStar AI poháněný tvůrce životopisů!

Pomocí umělé inteligence je tato platforma speciálně navržena tak, aby vám pomohla přiřadit váš životopis k vaší vysněné práci a dosáhnout vysokého skóre. Jeho na míru šitý životopis vám pomůže vyniknout mezi ostatními uchazeči a dá vám tu nejlepší šanci získat vysněnou práci.

Tento špičkový tvůrce životopisů založený na umělé inteligenci poskytuje standardizované a akreditované životopisy ve formátu JSON nebo XML.

A proprietární algoritmus vám umožní sebevědomě skórovat svůj životopis. Navíc můžete svůj životopis snadno sdílet pomocí QR kódu.

ResumeGlow

Věděli jste, že pouze 2 % životopisů projde přes první kolo? S tak silnou konkurencí na trhu práce je klíčové mít vynikající životopis, který upoutá pozornost potenciálních zaměstnavatelů. Zde přichází na řadu tvůrce životopisů ResumeGlow AI.

Jeho pokročilá technologie a odborně navržené šablony zajišťují, že máte nejlepší šanci dostat se mezi horní 2 % a stát se součástí vaší vysněné společnosti.

ResumeGlow je se svým 60sekundovým nárokem na vytváření životopisů nejrychlejším tvůrcem AI Resume. Dodává se s automatickým generátorem souhrnů, který pomáhá vytvořit výkonný profil životopisu nebo motivační dopis.

S ResumeGlow si můžete uložit svůj dokonalý životopis v jakémkoli běžném formátu díky jeho víceformátovým možnostem životopisu. Nástroj nabízí 256bitové šifrování pro zajištění bezpečnosti a soukromí vašich dat.

Tento tvůrce životopisů AI také poskytuje řadu profesionálně navržených šablon životopisů, příkladů a průvodců, které vám pomohou vytvořit uhlazený vzhled.

Díky spokojeným zákazníkům z některých předních světových společností, jako je NASA, Google a Meta, se ResumeGlow rychle stává řešením pro uchazeče o zaměstnání. Přestože byl tento online tvůrce životopisů založen v roce 2022, je pro své konkurenty již noční můrou.

Závěrečné myšlenky

Vytvořit dobře zpracovaný životopis může být skličující úkol. S pomocí tvůrců životopisů AI se však tento proces stává mnohem lépe zvládnutelným.

Ať už jste nováček nebo zkušený uchazeč o zaměstnání, umožnit AI zapojit se do procesu vytváření životopisu je oboustranně výhodná!

Dále si přečtěte o nejlepších nástrojích pro tvorbu video životopisů na trhu.

x