11 nejlepších peněženek SHIBA INU pro bezpečné uložení vašich mincí

Hledáte ty nejlepší peněženky Shiba Inu pro bezpečné uložení vašich mincí? Podívejte se na náš seznam nejlepších peněženek pro uložení vaší oblíbené meme mince!

Ačkoli to začalo jako vtip v roce 2020, Shiba Inu se výrazně vyvinul, aby vyvinul svůj Metaverse. Navíc má tento meme coin tržní kapitalizaci přes 5 miliard dolarů.

Zdroj: CoinMarketCap

Shiba Inu má silnou komunitní podporu, která hraje klíčovou roli při vývoji tohoto krypto projektu. Například na svém oficiálním Twitteru mají přes 3,7 milionu sledujících.

Jako nativní token ekosystému Shiba Inu se tokeny SHIB široce používají pro swapování, obchodování a investování. V důsledku toho je velmi důležité vybrat si tu nejlepší peněženku pro uložení vašich tokenů.

Zůstaňte naladěni!

Co je peněženka Shiba Inu (SHIB)?

Peněženky Shiba Inu vám umožňují bezpečněji ukládat vaše tokeny SHIB. Kromě toho můžete tuto peněženku použít také k převodu nebo výměně vašich tokenů s ostatními.

Můžete si také vybrat různé typy peněženek na základě vašich požadavků na pohodlí a bezpečnost. Předpokládejme například, že máte značný počet tokenů SHIB; v takovém případě se můžete rozhodnout pro hardwarové peněženky.

Na rozdíl od jiných typů peněženek mají hardwarové peněženky cenu, ale za ty peníze to stojí. Skvělé najdete za cenu kolem 150 dolarů.

Kromě toho můžete také preferovat softwarové peněženky podle zařízení, které používáte pro ukládání kryptoměn a transakce. Zde peněženky Shiba Inu podporují Android, iOS, Windows, Linux a Mac.

Hledáte rychlé tokenové transakce? Pokud ano, přijdou vhod webové peněženky. Pomocí této peněženky se můžete okamžitě spojit s kryptoplatformami z vašeho webového prohlížeče.

Nyní pojďme pochopit výhody peněženek Shiba Inu.

Výhody peněženek Shiba Inu (SHIB).

Mezi hlavní výhody používání peněženek Shiba Inu (SHIB) patří:

 • Zabezpečení: Mít zabezpečenou peněženku je důležitým faktorem, který je třeba zvážit. Zde vám peněženky Shiba Inu pomohou zabezpečit vaše kryptografické prostředky pomocí pokročilých metod šifrování dat.
 • Komunitní podpora: Komunita Shiba Inu se skládá z oddaných krypto nadšenců. Z tohoto důvodu jejich peněženky podléhají neustálému zlepšování funkčnosti a vlastností.
 • Pohodlí: Meme coiny jsou schopny přilákat tisíce nových uživatelů. Zde uživatelsky přívětivé rozhraní této peněženky umožňuje vytvoření, uložení a přenos peněženky v několika jednoduchých krocích.
 • Podpora více zařízení: Můžete najít několik typů peněženek, které podporují vaše počítače nebo mobilní zařízení. Také můžete přistupovat a spravovat jednu peněženku z více zařízení.
 • Kryptokompatibilita: Peněženky Shiba Inu nejsou omezeny na ukládání a transakce tokenů SHIB. Tato peněženka také podporuje ukládání a transakce mnoha dalších kryptoměn.
 • Meme coiny mají vysokou volatilitu cen na základě sentimentů na krypto trhu. Vždy tedy zvažte riziko spojené s obchodováním a investováním.

  Pojďme rovnou k těm nejlepším Shiba Inu (SHIB) peněženkám!

  Atomová peněženka

  Atomic Wallet vám umožňuje bezpečně ukládat a spravovat vaše tokeny SHIB. Kromě toho můžete také spravovat více než 300 kryptografických aktiv.

  Tato peněženka také přichází s působivou funkcí výměny tokenů. Tuto funkci můžete použít k výměně tokenů SHIB s jinými podporovanými kryptoměnami přímo pomocí peněženky.

    7 Výkonný software pro návrh PCB pro návrh elektroniky

  Zpracování této peněženky zajišťuje licencovaný poskytovatel plateb z EU. Navíc jsou vaše krypto transakce kompletně zašifrovány.

  Tuto peněženku Shiba Inu můžete také použít k vsazení svých kryptotokenů. V době psaní tohoto článku poskytuje Atomic Wallet až 20% roční výnos pro 10+ kryptoměn.

  Kromě toho tato peněženka poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní pro správu vašeho celkového portfolia kryptoměn. Zde také můžete na první pohled zkontrolovat svou historii transakcí.

  Prostřednictvím této peněženky můžete také získat cashback na každý krypto swap. Tato pobídka se vztahuje na více než 60 krypto párů.

  Atomic Wallet je k dispozici pro MacOS, Windows, Debian, Ubuntu a Fedora. Kromě toho si můžete nainstalovat jeho mobilní peněženku z App Store a Google Play.

  Peněženka Infinity

  Infinity Wallet je k dispozici ve více než 170 zemích a má rozsáhlou uživatelskou základnu více než 200 000. Navíc tato peněženka podporuje velké množství krypto aktiv.

  Kromě toho má tato peněženka víceúčelové uživatelské rozhraní. Tato funkce může vyměňovat, sledovat a spravovat všechna vaše krypto aktiva na jediné obrazovce.

  Zde můžete také vytvořit více peněženek, abyste diverzifikovali svůj majetek. Můžete si například vytvořit vyhrazenou peněženku Infinity Wallet pro uložení všech vašich NFT.

  Tato peněženka Shiba Inu poskytuje špičkové šifrování pro vaše data a soukromé klíče. Vaše údaje navíc zůstávají anonymní.

  Tato peněženka také poskytuje funkce okamžitého swapu na základě aktuální tržní ceny kryptoměn. Proto můžete své SHIB okamžitě vyměnit za jiné kryptotokeny.

  V současné době je Infinity Wallet k dispozici pouze pro uživatele PC. Tuto peněženku si můžete stáhnout pro svá zařízení MacOS, Windows nebo Linux.

  ZenGo

  ZenGo je běžná kryptopeněženka pro více bezpečnostních funkcí. Mezi jeho hlavní funkce patří špičková kryptografie, která chrání vaše tokeny SHIB a další aktiva.

  Podobně tato peněženka také poskytuje užitečnou 3faktorovou obnovu a bezklíčové šifrování. Navíc můžete také aktivovat biometrickou ochranu a přidat bezpečnostní vrstvu.

  Tato peněženka je také dodávána s vestavěným sledovačem portfolia pro sledování všech vašich krypto aktiv najednou. Historický graf si také můžete zkontrolovat přímo z této peněženky.

  Nejlepší věc, kterou jsem si na ZenGo všiml, je možnost jediného přejetí nebo klepnutí. Můžete například okamžitě odesílat nebo přijímat SHIB a další kryptoměny bez transakčních poplatků.

  Tuto peněženku Shiba Inu můžete také použít k nákupu tokenů SHIB pomocí oblíbených fiat měn. Mají také vyhrazenou zákaznickou podporu, která funguje 24/7.

  ZenGo je však k dispozici pouze jako mobilní peněženka. Můžete si jej nainstalovat z Google Play nebo App Store.

  Bezplatná peněženka

  Jak název napovídá, Freewallet umožňuje bezplatné krypto transakce mezi svými uživateli. Navíc tato peněženka podporuje ukládání a přenos více než 100 kryptoměn.

  Jste někdo, kdo rád obdarovává své blízké? Pak vám tato peněženka také umožňuje nakupovat a odesílat dárkové karty s vašimi oblíbenými kryptoměnami.

  Freewallet ukládá většinu vašich krypto aktiv ve svém offline trezoru. V důsledku toho bude váš majetek v bezpečí před online útoky.

  Kromě toho tato peněženka poskytuje také bezpečnostní funkce, jako jsou:

  Tuto peněženku můžete také použít ke sledování hodnoty vašeho celkového krypto portfolia. Navíc můžete sledovat aktuální tržní cenu všech hlavních kryptoměn.

    10 nejlepších programovacích jazyků, které se můžete naučit

  Tato peněženka Shiba Inu je k dispozici jako webová a mobilní peněženka. Poskytují také efektivní zákaznickou podporu ve více jazycích.

  Paybis

  Paybis je zabezpečená peněženka, na kterou se můžete spolehnout při ukládání svých tokenů SHIB a dalších kryptoměn. Navíc můžete vždy ověřit své transakce, abyste zabránili krádeži kryptoměn.

  Pro bezpečnost uživatele má tato peněženka zavedeny 3 vrstvy ochrany. Kromě toho jsou vaše soukromé klíče zabezpečeny pomocí „nejmodernější“ technologie.

  Tato peněženka také přichází s čistým uživatelským rozhraním. Navíc můžete snadno sledovat hodnotu vašich uložených aktiv na základě aktuální tržní ceny.

  Zde můžete také získat dobrou zákaznickou podporu. Jejich službu můžete využít k registraci svých stížností nebo dotazů 24/7.

  Pro přístup k jeho funkcím však potřebujete účet Paybis. Nedoporučuji tuto peněženku Shiba Inu, pokud chcete úplnou anonymitu.

  Guarda

  Guarda je multiplatformní peněženka, která umožňuje ukládání a výměnu 50+ podporovaných kryptoměn. Kromě toho můžete provádět krypto transakce během několika sekund.

  Nejpůsobivější funkcí, kterou jsem si na této peněžence všiml, je to, že neukládá osobní údaje uživatele. Můžete zůstat 100% anonymní a ukládat svá kryptoaktiva.

  Máte také plně pod kontrolou svá uložená krypto aktiva, protože tato peněženka nikdy neukládá vaše soukromé klíče. Kromě toho můžete kdykoli kontaktovat jejich zástupce péče o zákazníky.

  Je pozoruhodné, že tato peněženka také poskytuje působivé možnosti sázek pro ty, kteří chtějí generovat další výnosy z aktiv. Zde Guarda poskytuje roční výnos mezi 3 % až 20 % na základě vsazených kryptoměn.

  Tato peněženka Shiba Inu má také možnost nakupovat kryptoměny s oblíbenými fiat měnami. Můžete použít své bankovní karty, Apple Pay nebo Google Pay.

  Guarda si můžete nainstalovat z App Store nebo Google Play. Kromě toho je tato peněženka k dispozici také na systémech Linux, Windows a Mac.

  MINCE

  COINS je spolehlivá peněženka vyvinutá společností Coinpaprika, prominentní platformou pro výzkum krypto trhu. Tato peněženka, která byla představena v roce 2019, podporuje více než 2 000 kryptoměn.

  Tato peněženka je vysoce zaměřena na zabezpečení peněženky. Z tohoto důvodu si můžete vybrat kód telefonu nebo biometrický zámek.

  COINS také neukládá vaše data ani soukromé klíče. Abyste mohli ukládat a spravovat všechna svá aktiva, jak vám to vyhovuje.

  V případě ztráty nebo poškození zařízení můžete obnovit svou peněženku a uložený majetek. K tomu stačí vstoupit do fáze obnovy vaší peněženky. Tak jednoduché!

  Kromě toho vám tato peněženka poskytuje aktuální tržní cenu kryptoměn. Tato data mohou být užitečná při nákupu nebo prodeji vašich tokenů SHIB.

  V době psaní tohoto článku jsou COINS dostupné pouze jako mobilní peněženky. Tuto peněženku si můžete nainstalovat na svá zařízení iOS nebo Android.

  Peněženka Lumi

  S podporou více než tisíce kryptotokenů je Lumi Wallet oblíbenou peněženkou Shiba Inu, kterou je třeba zvážit. Jejich jednoduché uživatelské rozhraní umožňuje nakupovat, směňovat, přijímat a odesílat různé kryptoměny.

  Tato peněženka vám umožňuje nakupovat kryptotokeny od 50 USD. Zejména nemusíte dokončit KYC pro nákupy pod 150 $.

  Z hlediska zabezpečení poskytuje Lumi Wallet šifrování a šifrování na vysoké úrovni. Výsledkem je, že všechna vaše uložená kryptoaktiva zůstávají v bezpečí a anonymní.

  Kromě toho jsou všechny vaše finanční prostředky v peněžence uloženy jako chladírenský sklad. Tato funkce ukládání chrání váš majetek před online hacky nebo útoky.

    Co je Microsoft Teams a je vhodný pro moji firmu?

  Tuto peněženku můžete také použít ke sledování hodnoty vašeho majetku na základě aktuální tržní ceny. Kromě toho můžete nastavit upozornění na cenu pro nákup nebo prodej SHIB nebo jiných tokenů v určitém cenovém rozpětí.

  Lumi Wallet je k dispozici pro zařízení Android a webové prohlížeče. Tato peněženka je však momentálně nedostupná na App Store.

  Bit2Me

  S více než 600 000 uživateli je Bit2Me skvělou volbou pro ukládání vašich kryptoměn. Kromě toho tato peněženka Shiba Inu také podporuje více než 200 kryptoměn, včetně bitcoinů, Cardano, Ethereum, Solana a dalších.

  Ve spolupráci s Ledger Enterprise jsou prostředky Bit2Me zajištěny pojištěním v hodnotě 150 milionů EUR. Tato zásada zajistí bezpečnost vašich uložených kryptografických aktiv.

  Pokud jde o bezpečnost, tato peněženka poskytuje druhý autentizační faktor (2FA). Kromě toho jejich bezpečnostní trezory s trojitým obvodem pomáhají chránit vaše kryptotokeny.

  Navíc tato peněženka přichází s funkcí okamžité platby. Nyní můžete své krypto transakce dokončit za méně než sekundu. Působivé, že?

  Můžete si také vybrat způsoby platby podle svých preferencí. Tato peněženka nabízí více možností, jako jsou bankovní převody a platby v hotovosti nebo kartou.

  Bit2Me je k dispozici pro uživatele Android a iOS. Kromě toho také poskytují personalizovaný zákaznický servis, který je funkční 24/7.

  Coinomi

  Coinomi, založená v roce 2014, je považována za nejstarší dostupnou multi-chain kryptopeněženku. Je pozoruhodné, že tato peněženka má také miliony aktivních uživatelů.

  Tato peněženka podporuje více než 1 700 kryptografických aktiv. Kromě toho můžete také odesílat a přijímat kryptoměny z více než 125 podporovaných blockchainových sítí.

  Coinomi zajišťuje, že vaše soukromé klíče neopustí vaše zařízení. Tato bezpečnostní funkce vám ponechává úplné vlastnictví všech vašich kryptografických aktiv ve vaší peněžence Shiba Inu.

  Kromě toho jejich silná kryptografie a šifrovací proces posiluje bezpečnost vaší peněženky. Tato peněženka také poskytuje nejlepší zákaznickou podporu 24/7.

  Tuto peněženku můžete také použít k okamžitému připojení k vašim oblíbeným DApps. Coinomi se integrovalo s WalletConnect, aby uživatelům nabídlo hladký průběh.

  Verze webové peněženky je k dispozici pro uživatele iOS a Android. Coinomi si také můžete stáhnout do svých zařízení se systémem Linux, macOS nebo Windows.

  Trustee Plus

  Trustee Plus, vyvinutý společností BlockSoft Lab, je prominentní jméno v kryptoprostoru. Tuto peněženku můžete použít k nákupu kryptoměn pomocí debetních nebo kreditních karet.

  Pokud jde o zabezpečení, tato peněženka přichází s technologií auditu v reálném čase a několika bezpečnostními funkcemi. Z tohoto důvodu můžete svá krypto aktiva bezpečně uložit.

  Můžete také dobít svou peněženku Shiba Inu bez placení jakýchkoli poplatků. Ano, čtete správně! Podobně můžete také zdarma převádět kryptotokeny.

  Trustee Plus nabízí swapovací funkce pro výměnu vašich SHIB tokenů s jinými kryptoměnami. Zde si můžete vybrat částku swapu na základě aktuální tržní ceny.

  Tato peněženka se snadno instaluje. Tuto peněženku si můžete snadno nainstalovat na svá zařízení Android nebo iOS.

  Zabalit se

  Shiba Inu, která vznikla jako meme coin, už není vtip. Předpokládejme, že plánujete uložit podstatnou hodnotu tokenů SHIB. V tom případě je důležitý výběr zabezpečené peněženky Shiba Inu.

  Můžete si vybrat libovolnou zde uvedenou peněženku, abyste ochránili své krypto aktivum, aniž byste přišli o svůj cenný spánek.

  Podívejte se také na nejlepší peněženky Dogecoin!

  x