etechblog

11 nejlepších PTZ bezpečnostních kamer 📷 pro video ve vysokém rozlišení

Ponořte se do světa bezproblémového monitorování a přijměte klid, který doprovází pokročilé bezpečnostní technologie.

Vstupte do zóny pokročilého dohledu s naší pečlivě vybranou kolekcí nejlepších bezpečnostních PTZ kamer. Připravte se na to, že budete uchváceni úžasnou jasností a přesností, kterou tyto kamery poskytují, protože vám to umožní sledovat vaše okolí s bezkonkurenčními detaily.

Ať už se snažíte chránit rozsáhlou oblast nebo zvýšit bezpečnost podniku, tyto PTZ kamery ztělesňují vrchol špičkové technologie.

Vydejte se na cestu, kde vládne video ve vysokém rozlišení, které bez námahy zachytí každý složitý prvek vašeho prostředí. Navíc díky jejich pozoruhodným možnostem zoomu a vynikající kvalitě obrazu neunikne vašemu bdělému pohledu žádný detail.

Nicméně, od rozlehlých parkovišť až po rozsáhlé zahrady, tyto kamery vynikají tím, že poskytují bezkonkurenční pokrytí.

Co jsou PTZ kamery?

PTZ kamery, někdy nazývané Pan-Tilt-Zoom kamery 📷, jsou různé sledovací kamery s řadou funkcí. Tyto kamery nabízejí rozsáhlou oblast pokrytí a kapacitu pro vynulování určitých míst zájmu. Díky své schopnosti horizontálně panorámovat, vertikálně naklánět a přibližovat/oddalovat umožňují uživatelům okamžitě změnit umístění a úhel kamery.

Kromě toho jsou často zahrnuty pokročilé funkce, jako je automatické sledování, detekce pohybu a přednastavené polohy. Často se používají ve scénářích zahrnujících rozsáhlé sledování, veřejné prostory a komerční prostředí, kde je nutné aktivní monitorování a přizpůsobivost.

Proč se rozhodnout pro PTZ kamery?

 • Zjevná přítomnost PTZ kamer může sloužit jako odstrašující prostředek pro potenciální zloděje nebo lupiče a podporovat bezpečnější atmosféru.
 • PTZ kamery můžete používat uvnitř i venku. Také se můžete přizpůsobit různým prostředím podle vašich potřeb. Jsou vhodné pro různá použití, jako je rozsáhlý dohled, monitorování událostí a ochrana kritické infrastruktury.
 • Kamery se také mohou pohybovat v libovolném směru mezi 180 stupni náklonu a 360 stupni otáčení, v závislosti na typu. Digitální pan a tilt jsou další funkce určitých systémů, které umožňují upravit video po záznamu pro zrnitější a nižší rozlišení.
 • PTZ kamery mohou být nastaveny s auto-pilotem, takže se mohou pohybovat po prohlídkách a skenovat konkrétní místa. Je možné nakonfigurovat přednastavená místa tak, aby se pohybovala v závislosti na čase.
 • Za účelem snížení celkových nákladů na instalaci a údržbu mohou PTZ kamery nabídnout pokrytí srovnatelné s pokrytím mnoha pevných kamer.

Výhody a oblasti použití

👉 Ochrana základní infrastruktury: PTZ kamery se používají k monitorování klíčových míst, včetně přístavů, letišť a elektráren. Poskytují rychlé reakce na možné hrozby a pečlivé sledování citlivých regionů.

👉 Špičkové zabezpečení hranic: PTZ kamery mají tu výhodu, že se mohou rychle posouvat a naklánět, abyste viděli a sledovali jakoukoli neoprávněnou aktivitu. Chrání tak perimetr a zároveň chrání vnější hranice objektu.

👉 Správa událostí: PTZ kamery se často používají pro sledování událostí, včetně koncertů, festivalů a jiných veřejných shromáždění. Operátoři mohou polohu kamery snadno změnit tak, aby sledovala pohyb umělců nebo publika, což zaručuje důkladné pokrytí události.

  9 spolehlivých platforem pro hosting elektronického obchodu pro malé i velké online obchody

👉 Hlídání dopravy: PTZ kamery jsou užitečné pro řízení a sledování toku dopravy. Mohou s nimi být monitorovány dopravní přestupky, nehody a přeplněné oblasti. Podobně mohou operátoři procházet mnoha jízdními pruhy, aby mohli pozorovat pohyb dopravy, aby se blíže podívali na poznávací značku.

👉 Správa parkovacích míst: PTZ kamery jsou ideální pro sledování velkých ploch, jako jsou parkoviště, stadiony nebo centra měst. Díky tomu mohou operátoři pokrýt velké zorné pole a podle potřeby se zaměřit na určité oblasti nebo události.

Proto článek uvádí nejlepší nejlepší PTZ kamery pro video s vysokým rozlišením. Pojďme to zkontrolovat.

Bezpečnostní kamera ANNKE

Představujeme dokonalé řešení dohledu, které nenechá žádný detail neviditelný a žádného vetřelce nezachyceného. Připravte se na to, že budete svědky zcela nové úrovně jasnosti a ochrany s jejich nejmodernější IP kamerou.

Kromě jeho pokročilých funkcí, včetně čistoty 2,5K/5MP a 20x digitálního optického zoomu, vám nikdy neunikne jediný okamžik nebo zpráva.

Funkce:

 • Kamera je vybavena gimbal motorem a může se otáčet a naklánět, což jí umožňuje sledovat lidský pohyb.
 • Kamera nabízí tři režimy nočního vidění: 330ft IR noční vidění a 165ft barevné noční vidění. Chytrý režim se automaticky přepne na barevné noční vidění, když je detekován člověk.
 • Zvuková siréna je k dispozici pro zastrašení vetřelců, když je spuštěn člověkem detekovaný alarm.
 • Nabízí několik možností úložiště, včetně cloudového úložiště a microSD karty (až 128 GB) pro pohodlné ukládání videa.

Zažijte bezkonkurenční ochranu díky jejich špičkové technologii, která zajistí, že vaše prostory budou vždy pod dohledem.

Solární bezpečnostní kamery Dzees

Představujeme nejnovější inovaci v bezpečnostní technologii – solární bezpečnostní kameru Dzees. Díky 2K PTZ kameře, 4x digitálnímu zoomu a přizpůsobitelným přednastaveným bodům můžete dosáhnout úplného pokrytí bez slepých míst.

Funkce:

 • Vysoce účinný solární panel zajišťuje nepřetržité napájení a stabilní 2,4 GHz Wi-Fi připojení pro bezproblémové živé streamování videa.
 • Zažijte inteligentní detekci s pokročilou AI, která rozlišuje objekty a poskytuje okamžitá upozornění.
 • Vylepšete zabezpečení s úhlem detekce 130° PIR a různými možnostmi alarmu, včetně hlasité sirény a reflektoru.

Důvěřujte společnosti Dzees pro špičková bezpečnostní řešení, která poskytují klid. Tato solární bezpečnostní kamera nabízí pokročilé funkce a spolehlivý výkon pro ochranu vašeho majetku.

Fotoaparát VIKYLIN

Zažijte bezkonkurenční kvalitu obrazu a všestrannost s PTZ kamerou Vikylin 4K UltraHD. Je vybaven objektivem s 20x optickým zoomem a poskytuje ostřejší a detailnější záběry ve srovnání s tradičními 4MP fotoaparáty.

Funkce:

 • Pokročilé funkce inteligentní detekce a automatického sledování zajistí, že budete informováni o všech podezřelých aktivitách.
 • Kódování H.265+ kamery minimalizuje spotřebu šířky pásma a zároveň poskytuje plynulé video streamy.
 • Zvukový záznam s filtrováním šumu navíc dodává pořízeným záběrům jasnost.

Navíc 2letá záruka a doživotní technická podpora nabízená výrobcem zaručují spolehlivé řešení. Vylepšete své možnosti sledování pomocí této výjimečné PTZ kamery a užijte si větší klid.

Kamera SUNBA 4G PTZ

Bezdrátové řešení Sunba 603-D25X 4G/LTE poskytuje pohodlnou možnost sledování v oblastech bez WiFi. K navázání spolehlivého připojení využívá datový tarif 4G/LTE a je kompatibilní s plány AT&T a T-Mobile. Kamera je vybavena objektivem s 25x optickým zoomem pro zachycení detailních záběrů ve dne i v noci.

Funkce:

 • SUNBA se dodává s 1/2,8″ Sony Starvis Sensorem, který poskytuje vysokou kvalitu [email protected] video.
 • Kamera podporuje vzdálené živé sledování a přehrávání prostřednictvím aplikace Guard Viewer a nabízí rozšíření TF kartou až na 256 GB.
 • Díky svému odolnému designu odolnému vůči povětrnostním vlivům je vhodný pro venkovní monitorování a podporuje obousměrnou audio komunikaci.
 • Ovládání výhradně prostřednictvím aplikace „Guard Viewer“ nebo „Guard Station“ s připojením P2P
  Jak zobrazit můj seznam blokovaných na Instagramu

S bezdrátovým řešením Sunba 603-D25X 4G/LTE můžete vylepšit své možnosti sledování v oblastech s omezeným WiFi připojením. Můžete vzdáleně přistupovat k detailním záběrům a těžit z jejich odolnosti, obousměrného zvuku a záruky.

Bezpečnostní kamera HXVIEW PTZ

Kamera HXVIEW PTZ nabízí 30x optický zoom a objektiv s automatickým ostřením, což umožňuje jasné pozorování jemných detailů. S 5megapixelovým snímačem IMX335 CMOS a laserovým infračerveným světlem poskytuje efektivní noční vidění až do vzdálenosti 1000 stop.

Funkce:

 • Kamera podporuje 355° otáčení a 90° náklon, čímž se snižuje mrtvá místa.
 • Je vybaven automatickým sledováním a možností zvukového a světelného alarmu.
 • Profesionální humanoidní funkce a funkce detekce pohybu snižují falešné poplachy.
 • Když je detekována osoba, kamera automaticky sleduje a odesílá video/snímky v reálném čase do vašeho mobilního telefonu.
 • Na kameře blikají červené a modré kontrolky doprovázené zvukovým varováním, které má odradit narušitele.
 • Video v reálném čase můžete sledovat na dálku pomocí vzdáleného přístupu, protože podporuje také obousměrný zvuk.

Kamera má robustní hliníkové pouzdro a vodotěsné provedení IP66, které zajišťuje vynikající výkon v extrémních povětrnostních podmínkách. Zajištění kvality a technická podpora jsou poskytovány s pohotovým technickým týmem, který je k dispozici do 24 hodin.

Kabelová Wi-Fi kamera REOLINK 4K nabízí automatické sledování a 6x hybridní zoom. Díky duálnímu teleobjektivu a 360° širokoúhlému PT objektivu vám umožní zblízka sledovat a zaostřit na cíl.

Funkce:

 • Inteligentní upozornění na osobu/vozidlo a nová funkce detekce domácích zvířat zajišťují přesná upozornění v reálném čase.
 • Nabízí široké zorné pole s horizontálními a vertikálními úhly.
 • Dokáže se otáčet o 355°, naklánět o 90° a sledovat objekty až do vzdálenosti 50 stop ve dne i v noci.
 • Kamera s 8MP plně barevným denním a nočním rozlišením poskytuje ostrý barevný obraz 4K UHD.
 • Vestavěné reflektory umožňují jasné a čisté zobrazení v plných barvách, a to i v tmavých nočních podmínkách.

K dispozici jsou flexibilní možnosti úložiště, včetně podpory až 256GB micro SD karty (není součástí dodávky). Pomoc při používání kamery s Reolink NVR naleznete v Průvodci řešením problémů.

Bezpečnostní kamera Ctronics

Bezpečnostní kamera Ctronics nabízí vysoké rozlišení 2,5K 4MP (2560x1440P) a funkce 355° otáčení a 90° naklánění. Venkovní Wi-Fi kamera je vybavena dvěma objektivy: 8mm teleobjektivem pro zachycení detailů zblízka. Má 3,0 mm širokoúhlý objektiv pro panoramatické výhledy.

Funkce:

 • Kamera obsahuje funkce automatického sledování, automatického zoomu a detekce lidí.
 • Pokud cíl na 60 sekund zmizí, kamera se vrátí na původní obrazovku.
 • Díky podpoře dvoupásmového Wi-Fi (2,4 GHz a 5 GHz) máte flexibilní možnosti síťového připojení.
 • Pro kameru umístěnou 360 od routeru se doporučuje používat 2,4 GHz Wi-Fi.
 • Kamera nabízí barevné noční vidění se 4 infračervenými LED diodami a 4 bílými světly, které poskytují jasné plně barevné vidění až na vzdálenost 20m.

Díky vodotěsnosti IP66 lze kameru instalovat na stěny nebo stropy, takže je vhodná pro různá venkovní umístění. Odolává i extrémním povětrnostním podmínkám.

Kamera SV3C

SV3C PTZ Wi-Fi kamera je venkovní dome kamera s pokročilými funkcemi. Nabízí super HD noční vidění až do vzdálenosti 200 stop s 10 infračervenými LED světly. Kamera je vyrobena z pevného kovového pláště a má krytí IP66.

  9 Software pro plánování projektů, aby držel krok s termínem

Funkce:

 • Obsahuje detekci pohybu lidského rámu pro minimalizaci falešných poplachů a má vestavěný mikrofon.
 • Kamera podporuje vzdálené online prohlížení a přehrávání prostřednictvím vzdálené technologie P2P.
 • Vyznačuje se rozlišením 5 MP a využívá nízkoluxusní CMOS snímač Sony pro čisté snímky ve dne i v noci.
 • Díky funkcím pan, tilt a zoom, stejně jako přednastaveným umístěním, poskytuje komplexní pokrytí.
 • Hliníkový kovový kryt kamery zvyšuje její odolnost vůči povětrnostním vlivům a činí ji odolnou proti vandalismu.

Kamera navíc umožňuje prohlížení v prohlížeči pomocí HTML5 a podporuje více prohlížečů, jako je IE, Firefox, Google Chrome a Edge. Je to spolehlivá volba pro potřeby venkovního dohledu.

Bezpečnostní kamera ZUMIMALL

ZUMIMALL PTZ, bezpečnostní kamera na solární pohon, nabízí komplexní pokrytí s 360° pan/tilt a 120° vertikální rotací. To překonává omezené zorné pole tradičních kamer. Je vybaven reflektorem a sirénovými alarmy, které zvyšují jeho odstrašující účinek na vetřelce.

Funkce:

 • Kamera podporuje 2K barevné noční vidění až do vzdálenosti 65 stop, obousměrný hovor pro vzdálenou interakci a sdílení živých přenosů více uživateli.
 • Umožňuje přizpůsobení oblastí detekce PIR, plánů alarmů a úrovní citlivosti.
 • Kamera funguje na bateriový/solární systém napájení, poskytuje dlouhou pohotovostní dobu a bezproblémovou instalaci.
 • Díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům IP66 odolá různým povětrnostním podmínkám.

ZUMIMALL PTZ Solar-Powered Security Camera celkově kombinuje pokročilé funkce, díky nimž je vhodná pro spolehlivé venkovní sledování v různých prostředích.

Bezpečnostní kamera Jennov

8MP venkovní PTZ kamera Jennov nabízí ultra 4K HD rozlišení s 20x optickým zoomem. To poskytuje výjimečnou jasnost a možnost vzdáleného zobrazení SPZ aut. Je vybaven funkcí automatického sledování a detekce lidí.

Funkce:

 • Kamera podporuje Power over Ethernet (PoE) pro stabilní připojení a využívá efektivní technologii kódování.
 • Díky pokročilým schopnostem nočního vidění a dosahu 320 stop kamera zajišťuje jasný dohled i za špatných světelných podmínek.
 • Umožňuje také vzdálený přístup prostřednictvím mobilní aplikace, což umožňuje streamování videa v reálném čase a snadné sdílení s rodinou a přáteli.
 • Kamera obsahuje obousměrnou audio funkci pro živé rozhovory a je vodotěsná s krytím IP66.

Bezpečnostní kamera Jennov kombinuje špičkové funkce a robustní design, aby poskytovala spolehlivý a vysoce výkonný venkovní dohled pro širokou škálu bezpečnostních potřeb.

Bezpečnostní kamera Hiseu

Prozkoumejte pokročilé funkce a výjimečné schopnosti bezpečnostní kamery Hiseu. Tato kamera nabízí panoramatické pohledy, zobrazování ve vysokém rozlišení, obousměrný zvuk a inteligentní sledování pohybu. Díky tomu si můžete vychutnat obousměrný zvuk a vzdálené sledování prostřednictvím bezplatné aplikace „EseeCloud“.

Funkce:

 • Snadno ovládejte polohu objektivu fotoaparátu pomocí 360° panoramatického pohledu a 3MP vysokého rozlišení pro detailní sledování.
 • Obsahuje možnost ukládat nahrávky na SD kartu nebo prostřednictvím cloudového úložiště.
 • Vyzkoušejte plnobarevné noční vidění a odolný design odolný vůči povětrnostním vlivům pro venkovní použití s ​​funkcí sledování pohybu a alarmu.
 • Kamera je kompatibilní s bezdrátovými kamerovými systémy pro bezproblémovou integraci a rozšířené možnosti zabezpečení.

Kromě toho vylepšete své sledování pomocí této všestranné bezpečnostní kamery PTZ a získejte spolehlivé zabezpečení pro vnitřní i venkovní prostředí.

Závěrečná slova

Bezpečnostní kamery PTZ pro video s vysokým rozlišením poskytují bezkonkurenční příležitost pro pokročilé sledování. Tyto kamery vynikají čistotou, přesností a špičkovými funkcemi, které vám umožňují sledovat vaše okolí s bezkonkurenčními detaily.

Když se tedy ponoříte do světa bezproblémového monitorování, které tyto kamery nabízejí, můžete zažít bezprecedentní úroveň duševního klidu. Jejich inovativní funkce, spolehlivý výkon a komplexní pokrytí poskytují robustní řešení dohledu.

Vyberte si tedy z našeho pečlivě vybraného výběru a přijměte budoucnost sledování videa ve vysokém rozlišení.

Dále se podívejte na nejlepší POE kamery 📷 pro jasné a ostré záběry ze sledování.

x