etechblog

12 nejlepších peněženek Polkadot pro bezproblémovou správu tokenů DOT

Udržujte své DOT v bezpečí s těmito kryptopeněženkami.

Kromě zajímavého jména má Polkadot pár věcí, které z něj dělají vynikající blockchainovou síť se světlou budoucností.

Za prvé, dokáže zpracovat 1000 transakcí za sekundu (TPS), které lze dále škálovat na miliony. Za druhé, umožňuje přenos aktiv/dat mezi různými blockchainy v síti Polkadot.

Kromě toho je pro vývojáře snazší začít a jde o velmi energeticky účinný blockchain. Konečně, máte několik velmi schopných lidí, kteří se starají o základní záležitosti, včetně spoluzakladatele Etherea a CTO, Dr. Gavina Wooda.

Celkově lze říci, že kryptonadšenci vidí Polkadot jako toho, kdo obstojí ve zkoušce krypto-obtížných časů.

Po výběru blockchainu, kterého se chcete zúčastnit, je však pro vás jako koncového spotřebitele nejdůležitější peněženka.

Jak vybrat nejlepší peněženku?

Protože existuje mnoho možností na výběr, může to být pro začátečníky matoucí.

Je třeba zvážit několik věcí:

✅ Úschova nebo neúschova: Zde se musíte rozhodnout, zda chcete soukromé klíče spravovat sami, nebo je necháte zajistit poskytovatelem peněženky. Peněženky pro úschovu si soukromé klíče uchovávají pro sebe, zatímco u neopatrovaných (také znám jako vlastní úschova, vlastnictví uživatele atd.) nesete tuto odpovědnost.

✅ Víceřetězcové nebo ne: Víceřetězcové peněženky jsou vyrobeny pro většinu kryptoměn. V důsledku toho vám mohou uniknout některé funkce specifické pro Polkadot. Pokud však máte rozmanité portfolio a přesto se chcete podílet na několika protokolech pouze pro DOT, máte malý výběr.

✅ Dostupnost platformy: Kde tuto kryptopeněženku využijete? Vzhledem k tomu, že kryptoměna je extrémně volatilní, možná ji budete chtít pozorně sledovat pomocí zařízení, které budete maximálně používat. Přítomnost na počítači je skvělá, ale mobilní aplikace jsou pro mnoho uživatelů zásadní.

Takže pokud jste přemýšleli a jste připraveni vyplout do oceánu DOT, zkontrolujte tyto kryptopeněženky, abyste to udělali správně.

Upozornění: Toto není investiční poradenství. Investice do kryptoměn je riskantní.

Nová peněženka

Nova je nevazební peněženka vytvořená pro Polkadot (a Kusama), která v době psaní tohoto článku podporuje 230 tokenů.

Tato peněženka je nabitá funkcemi a umožňuje vám provádět NFT, staking, DApps, Crowdloans atd., s jediným rozhraním. Kromě toho usnadňuje převody tokenů díky podpoře více než 250 kanálů zkřížených řetězců.

  Jak odstranit fotografie z Shutterfly

Při vytyčování získáte přístup jedním kliknutím a můžete si vybrat mezi doporučenými validátory nebo si vybrat vlastní. Kromě toho má panel sázek analytiku a umožňuje lepší správu, včetně zrušení sázek, správy nevyplacených odměn atd.

Na bezpečnostní frontě chrání uživatele před phishingem pomocí vestavěné ochrany prohlížeče DApp.

A i když snadno podporuje všechny Polkadot DApps, můžete také použít několik EVM dApps přes Metamask.

BitKeep

BitKeep je víceřetězcová vlastní peněženka, která se zaměřuje na obchodování s kryptoměnami. V současné době poskytuje přístup k 250 000+ tokenům a má na palubě více než 10 milionů uživatelů.

Primární funkcí BitKeep je nakupovat, odesílat, přijímat a vyměňovat tokeny DOT přes 90+ mainnetů.

Jednoduše řečeno, je to nejlepší pro někoho, kdo investuje do více kryptoměn a funkce související s Polkadotem jsou v tuto chvíli omezené.

Peněženka Trust

Trust Wallet vlastněná Binance je samoobslužná všestranná víceřetězcová peněženka, kterou můžete použít ke správě svého tokenu DOTs.

Největší výhodou Trust Wallet je její dědictví Binance, které vám umožňuje snadno odesílat, přijímat, nakupovat a vyměňovat tečky s mnoha dalšími kryptoměnami.

Můžete očekávat špičkové zabezpečení a vynikající uživatelské rozhraní. Přesto nedostatek dalších funkcí specifických pro Polkadot ponechává nadšencům DOT jen malý prostor, aby mohli dělat cokoli jiného.

Bit2Me

S přístupem k více než 200 kryptoměnám přichází Bit2Me se vzácnou, personalizovanou podporou pro své uživatele 24/7 prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.

Vrcholem peněženky Bit2Me, kromě běžného nákupu/prodeje/příjmu, jsou mikroplatby a okamžité globální vyrovnání.

Bit2Me podporuje více kanálů pro přidávání/výběr prostředků, včetně kryptoměn, bankovních převodů, karet a hotovosti. Kromě toho lze vkládat/přijímat platby s přáteli a používat kartu Bit2Me (pro výběry).

Každý uživatel Bit2Me může mít také sdílený IBAN účet se SWIFT / BIC kódem pro místní a mezinárodní platby.

Bit2Me bere zabezpečení vážně díky dvoufaktorové autentizaci, okamžitým upozorněním, historii transakcí a dalším.

Je k dispozici pro použití na webu, iOS a Android.

YouHodler

YouHodler vám pomůže začít s vkladovým bonusem 10 $ a má několik dalších věcí, jako je Multi HODL, krypto půjčky a těžba duálních aktiv, což z něj dělá zajímavou nabídku.

Multi-HODL je místo, kde se používá zůstatek v peněžence uživatele YouHolder k zahájení řetězce půjček krytých kryptoměnami. Částka půjčky je následně použita jako zajištění pokaždé pro další kryptopůjčky. Tento krok se opakuje dvakrát až 100krát na základě nastavení Multi-HODL. A konečně, myšlenkou je prodávat kryptoměny za účelem zisku.

Stejně tak duální těžba aktiv zaručuje výnosy v jedné z měn dle vašeho výběru. Kromě toho vám YouHodler umožňuje pronajmout vaše tokeny DOTs jako zástavu pro půjčky ve fiat měnách a stablecoinech.

  Jak získat „Pokračovat ve sledování“ na vrcholu Netflixu

Tato peněženka navíc umožňuje přístup k web3-bankingu nové generace, má vestavěnou ústřednu a kombinuje studené a horké úložiště pro vynikající zabezpečení a flexibilitu.

YouHodler je k dispozici jako webová peněženka a má nativní aplikace pro iOS a Android.

Atomová peněženka

Atomic je další známá multicoinová peněženka, kterou můžete snadno použít k obchodování a správě DOT. Má slušné uživatelské rozhraní a vestavěnou krypto burzu.

Atomic Wallet podporuje 1000+ kryptocoinů, má možnosti sázek pro 20+ coinů (zatím žádný Polkadot) a schémata cashbacku na 100+ kryptocoinech.

Nejlepší část Atomic Wallet je nastavení bez registrace, kde nemusíte zadávat žádné osobní údaje. Navíc se jedná o další nevazební peněženku.

Několik dalších funkcí zahrnuje nákup pomocí karty, přítomnost na více platformách, nepřetržitou podporu atd.

Atomic Wallet má aplikace pro Windows, MacOS, Linux, iOS a Android.

Exodus

Kromě počtu víceřetězcových peněženek s vlastní správou je Exodus kryptografický nástroj se základní funkcí pro držitele DOT.

Budete mít primární operace, jako je nákup, prodej, příjem, výměna a odesílání. Kromě toho tyto obchodní operace podporuje vestavěná kryptoburza.

Exodus navíc podporuje správu NFT a umožňuje přístup k DApps. Můžete také spojit Exodus s Trezorem pro maximální bezpečnost při obchodování s kryptoměnami.

Kromě Polkadotu otevírá Exodus přístup k více než 260 kryptoměnám.

Celkově je to pro někoho, kdo má multicoinové portfolio a moc se nezaměřuje na věci pouze s DOT.

Exodus má aplikace pro Windows, MacOS, Linux, iOS, Android a rozšíření prohlížeče pro Chrome a Brave.

Polkawallet

Jak již název napovídá, Polkawallet je ideální volbou pro někoho, kdo je hluboko v ekosystému DOT.

Polkawallet přináší veškerou síť Polkadot pod svou kapotu a umožňuje vám snadno spravovat každé aktivum. Můžete fušovat mezi jeho para řetězci, přenášet pomocí QR kódu, užívat si offline podpis pro robustní zabezpečení a kontrolovat data v řetězci v reálném čase.

Jeho sázková část poskytuje vynikající pohled na výběr spolehlivých validátorů. Kromě toho panel sázek umožňuje snadnou správu, včetně sázek/odstávek, nominací, výplat atd.

Nejen to, můžete si prohlížet návrhy správy, hlasovat, vytvářet návrhy, vybírat členy rady, účastnit se diskusí a dělat mnoho věcí specifických pro DOT s Polkawallet.

Peněženka Guarda

Guarda je víceřetězcová peněženka, která poskytuje robustní zabezpečení pomocí soukromých klíčů vlastněných uživateli. Je to brána k tisícům krypto aktiv, včetně Polkadotu.

Kromě obvyklého nákupu, prodeje, příjmu a výměny má Guarda kryptopůjčky, které umožňují DOT jako kolaterál. A přestože nabízí podíl v několika kryptoměnách, Polkadot na seznamu není.

  Jak kombinovat dokumenty aplikace Word

Guarda také obsahuje předplacenou vízovou kartu, kterou může uživatel financovat pomocí kryptoměn a používat ji jako jakoukoli běžnou bankovní kartu po celém světě.

Celkově je Guarda solidní volbou pro někoho do mnoha krypto aktiv, zvláště pokud jste v pořádku s omezeným vystavením ekosystému Polkadot.

Guarda pokrývá všechny hlavní platformy, včetně webu, Windows, MacOS, Linux, Android a iOS.

Talisman

S vystavením více než 150 řetězcům je Talisman jednou z nejlepších víceřetězcových peněženek na tomto seznamu s významnými funkcemi Polkadot, se kterými si můžete hrát.

Je to peněženka bez úschovy s podporou více než 100 kryptografických aktiv. Talisman můžete také integrovat s hardwarovými peněženkami Ledger pro to nejlepší z obou světů.

Slibuje „všechno Polkadot“ na jednom místě, včetně stakingu, davových půjček, NFT, DApps a dalších. Zejména má pool-staking, kde můžete začít již s 1 TEČKOU.

Tato nezávisle auditovaná peněženka je k dispozici pro všechny hlavní prohlížeče, jako je Chrome, Edge, Firefox, Safari atd.

Peněženka Infinity

Infinity Wallet je peněženka pro více měn, která nabízí základní obchodní operace, včetně nákupu, prodeje, výměny a odesílání Polkadot.

Nejužitečnější funkcí Infinity Wallet je pravděpodobně sledování portfolia. Umožňuje vám sledovat výkon Polkadot nebo celé portfolio. Kromě toho si můžete nastavit vlastní upozornění na cenu, abyste byli odpovídajícím způsobem informováni.

Tuto peněženku lze také použít k obchodování NFT pomocí DApps s Wallet Connect nebo jeho prohlížečem Web3 a ke kontrole nejlepších nabídek ze všech podporovaných decentralizovaných výměnných platforem pro lukrativní swapy.

Infinity Wallet je zastoupena napříč platformami s nativními aplikacemi pro Windows, Linux a MacOS a brzy bude k dispozici podpora pro Android a iOS.

Paybis

Paybis je úschovná peněženka s mnoha mincemi, kterou můžete použít kdekoli k nákupu, prodeji nebo ukládání tokenů Polkadot.

Hlavním prodejním bodem Paybis je zjednodušené rozhraní. Zejména projdete procesem KYC, abyste jej mohli používat.

A konečně, toto je velmi omezené ve svém rozsahu Polkadot a tato webová peněženka postrádá věci, jako je staking, krypto půjčky atd.

Jaká je vaše oblíbená peněženka DOT?

Straightaway, Talisman a YouHodler jsou nejlepšími možnostmi pro uživatele znalého Polkadot, kteří chtějí peněženku s více řetězci. Kromě toho jsou Nova a Polkawallet skvělé peněženky pro investory pouze z Polkadotu.

Všechny ostatní možnosti představují peněženky, které mají málo věcí na DOT a jsou primárně zaměřeny na prodej, nákup a výměnu.

Nakonec bych doporučil projít si několik ukazatelů pro bezpečné investování do kryptoměn.

x