12 nejlepších projektorů Galaxy/Star pro ložnici vašeho dítěte

Chcete, aby vaše děti měly relaxační spánek pod hvězdnou oblohou? Vyzkoušejte projektory galaxií nebo hvězd do dětských pokojíčků.

Galaxie nebo hvězdné projektory jsou zařízení, která mohou promítat noční oblohu nebo barevnou atmosféru na váš strop nebo stěny. Kromě toho, že poskytuje pohlcující zážitek, vzbudí ve vašich dětech zájem o prostor.

Když to podnítí jejich představivost, mohou klidně usínat v relaxačním prostředí. Navíc, pokud se vaše dítě bojí tmy, projektory galaxií dokážou místnost prosvětlit.

S různými hvězdnými projektory na trhu pro vás může být obtížné vybrat ten správný. Abychom vám s tím pomohli, přinášíme vám seznam nejlepších projektorů galaxií/hvězd pro dětské pokoje. Než si je prohlédnete, podívejte se na funkce, které by měl kupovaný projektor obsahovat.

Funkce, které byste měli hledat v projektoru galaxie nebo hvězdy

Vhodná velikost

Při nákupu hvězdného projektoru musíte zvážit velikost jednotky a oblast pokrytí. Velikost obvykle určuje oblast pokrytí a počet hvězd, které můžete vidět. Vybírejte tedy podle velikosti vaší ložnice.

Možnosti napájení

Projektory Galaxy mohou být napájeny střídavým proudem nebo dobíjecí baterií. Musíte si vybrat projektor, který je kompatibilní s vaší životní situací.

Jas

Projektory Star nabízejí různé úrovně jasu. Pokud ji chcete do dětského pokoje, vyberte si takovou, která je určena pro vnitřní použití.

Nastavení časovače

Časovač je další základní funkcí, kterou byste měli mít ve svém projektoru galaxie. Většina z nás jej používá k usínání a časovač umožňuje automatické vypnutí po určeném čase.

Režimy osvětlení

Pokud chcete, aby vaše dítě mělo vlastní zážitek z pozorování hvězd, vyberte hvězdný projektor s různými režimy osvětlení. Například režim střílení hvězd bude náhodně střílet hvězdy po obloze, zatímco režim souhvězdí umožňuje zobrazit hvězdy v jejich konkrétních konstelacích.

Kvalita zobrazení

Ujistěte se, že projektor hvězd ukazuje jasný obraz. Také funkce jako automatické ostření a zoom vylepší váš zážitek ze sledování. Můžete si také vybrat hvězdicový projektor s oblíbenou barvou vašich dětí nebo více nastavení barev.

  Jak pracovat s trendovými liniemi v grafech aplikace Microsoft Excel

Nyní prozkoumáme některé nejlepší projektory Galaxy/Star pro vaše děti.

Projektor Galaxy Rossetta

Rossetta Galaxy Projector je dodáván s pokročilou hvězdnou a projekční technologií, která může poskytnout široké pokrytí až 35 x 35 stop. Jediným tlačítkem promění vaši ložnici v galaxii. Protože promítá slábnoucí a stále hvězdná světla spolu s mlhovinovými mraky a uklidňující hudbou, vaše dítě během okamžiku usne.

Tento projektor se skládá z projektoru mořských vln, stolní lampy, nočního světla, zařízení s bílým šumem a reproduktorů Bluetooth. Kromě 15 kouzelných světelných efektů a osmi uklidňujících zvuků nabízí také funkci časovače, ovládání aplikací a dálkové ovládání.

Projektor One Fire Galaxy

One Fire Galaxy Projector for Bedroom je LED projektor hvězd galaxie 3 v 1 se šesti bílými zvuky a vestavěnou funkcí Bluetooth. Protože vytváří uklidňující prostorovou atmosféru na stěnách a stropě ve spojení s bílým šumem nebo hudebními stopami, vaše dítě může mít lepší spánek.

Dokáže pokrýt plochu 30 x 30 stop a umožňuje upravit úhel projekce pro úžasný a uklidňující zážitek. Zatímco se projektor automaticky vypne po čtyřech hodinách, můžete také nastavit čas na 30 minut, jednu hodinu nebo jednu a půl hodiny. Všechny funkce můžete využívat i s dálkovým ovládáním.

Projektor hvězd Mooyran

S Mooyran Star Projector můžete přinést vesmírné světlo galaxie do stěn a stropu svého pokoje. Jeho noční světlo má osm úžasných efektů mlhoviny spolu s blikajícími zelenými hvězdami, které vám pomohou vytvořit klidnou a relaxační atmosféru.

Můžete jej použít pro samostatnou nebo současnou projekci vzorů hvězd a mlhovin. Nabízí také dálkové ovládání, které můžete použít k přizpůsobení efektů nastavením jasu, vzoru a rychlosti otáčení. Můžete také nastavit časy, kdy se projektor automaticky zastaví po 45 nebo 90 minutách.

Hodans Galaxy Light Projector

Proměňte svou ložnici na mini planetárium s Hodansovým projektorem Northern Galaxy Light Aurora Projector. Tento vylepšený projektor galaxie 3 v 1 nabízí vašim dětem nádherné pohledy na polární záři. Můžete si také vychutnat přirozený bílý šum prostřednictvím vestavěného reproduktoru Bluetooth.

Tento hvězdicový projektor má čočku s duální projekcí a čtyři barevné varianty — červenou, zelenou, modrou a bílou. Navíc dokáže vytvořit 33 světelných efektů ve třech různých a 16 efektech severního světla. Součástí tohoto zařízení je dálkové ovládání, které můžete použít k nastavení pěti různých úrovní jasu a rychlosti proudění.

BlissLights Sky Lite

BlissLights Sky Lite promítá zelené hvězdy proti modrému mlhovinovému mraku a vytváří tak dokonalou atmosféru pro spánek.

  Jak nastavit a používat Apple Pay na iPhone

Dodává se s přímým diodovým laserem, holografickou technologií a přesnou skleněnou optikou, které vám nabízejí bezkonkurenční vizuální zážitek. Tento projektor má jednoduché ovládací tlačítka pro světelné efekty, jas a ovládání/nastavení otáčení.

Hvězdný projektor KAPEBOW

Pokud hledáte jasné a živé světelné efekty do dětského pokoje, projektor KAPEBOW Star je perfektní volbou. Jeho deset možností zobrazení ve čtyřech různých barvách umožní vašim dětem relaxovat, než usnou.

Jeho velká plocha pokrytí umožňuje osvětlit celou místnost. Má také dva vestavěné reproduktory, kde můžete přehrávat své oblíbené hudební skladby pomocí USB nebo Bluetooth.

Hvězdný projektor Rossetta 3 v 1

Rossetta 3-v-1 Star Projector je projektor polární záře, který funguje také jako Bluetooth reproduktor a zařízení na bílý šum. Jeho duální projekční čočka je nyní schopna promítat efekt polární záře pomocí 16 barev. Jeho LED světla mají certifikaci FCC, RoHS a CE.

Dodává se s osmi předinstalovanými bílými zvuky vhodnými pro vaše miminka a batolata. Pomocí dálkového ovládání můžete také upravit jas, režim osvětlení, hudbu, hlasitost a rychlost. Umožňuje nastavit časovač pro fungování nebo jej automaticky vypne po čtyřech hodinách.

Projektor Rossetta Star

Tento 4v1 Rossetta Star Projector funguje jako projektor, noční lampa, hudební přehrávač a zařízení s bílým šumem. Přináší zářící hvězdy a fascinující mlhovinové mraky do vaší ložnice se 14 zářivými barvami. Projektor je dodáván s 19 relaxačními zvuky bílého šumu a dětským RGB nočním světlem.

Má také vestavěný Bluetooth reproduktor, který můžete použít k přehrávání hudby. Pomocí dálkového ovladače můžete upravit barevné osvětlení, jas, režim projekce, rychlost, hudební skladby, hlasitost a časovač. Můžete také nastavit čas promítání, jinak se zařízení po čtyřech hodinách automaticky vypne.

Hvězdný projektor MOKOQI

Projektor MOKOQI Star můžete použít ke stimulaci představivosti vašich dětí. Na stěnách a stropech zobrazuje krásný hvězdný svět. Projektor má osm barevných režimů a můžete mezi nimi bez námahy přepínat.

Můžete jej napájet pomocí USB kabelu nebo použít baterie pro provoz tohoto projektoru ve vzdálených oblastech. Můžete také změnit barvy, nechat se točit a pomocí tlačítek aktivovat režim nočního světla.

YSD noční osvětlení hvězdný projektor

Co by mohlo být lepším dárkem pro vaše děti než YSD Night Lighting Star Projector, dálkově ovládaná noční lampa, která může promítat starty na strop místnosti? Jeho digitální LED displej je vhodný pro vaše oči ve tmě. Jeho světelné efekty a 360° otočný design z něj dělají správnou volbu pro spaní vašich dětí.

  Jak zamknout Apple Notes na vašem iPhone, iPad a Mac

Má také časovač v rozsahu od pěti minut do 995 minut. Tento projektor můžete nabíjet pomocí USB kabelu, i když je spuštěn. Tento projektor běží 13+ hodin s plně nabitou baterií.

Projektor Amouhom Star

Amouhom Night Light Lamp Star Projector je schopen poskytnout ideální prostředí pro spánek vašeho dítěte. Může promítat ve dvou barvách, oceánově modré a lesní zelené, aby promítání začalo na strop místnosti. Nabízí různé světelné efekty a jeho 360° otočný design zajišťuje maximální pohodlí.

Tento projektor můžete nabíjet přes USB a po úplném nabití bude v provozu 13–14 hodin. Má také dálkové ovládání, které můžete použít ze vzdálenosti 32 stop. Amouhom používá ve svém výrobním procesu co nejvíce přírodních materiálů. Nevyhnutelné umělé materiály jsou však všechny recyklovatelné.

Projektor galaxie Ecegeva

Nechte své dítě spát pod hvězdnou oblohou s pomocí Ecegeva Galaxy Projector. Jeho ultra-HD kvalita obrazu zajistí pohlcující zážitek, zatímco jeho bílý šum vám umožní klidněji spát. Dodává se s několika disky pro promítání Měsíce, Mléčné dráhy, Země a Měsíce a mlhoviny.

Snadno použitelný projektor má rozsah nastavení 180° pro správné nastavení vzdálenosti podle velikosti místnosti. Navíc má funkci automatického časování, která vám umožní nastavit časovač podle vašeho výběru.

Zabalit se

Projektor Galaxy nebo hvězda je skvělý způsob, jak zajistit, aby vaše děti měly klidný spánek. Netřeba dodávat, že je to také přiměje zajímat se o vesmír nebo galaxii, což by je mohlo vést k tomu, že se v dospělosti chtějí stát vesmírnými vědci nebo astronauty.

Zde jsou naše nejlepší tipy na projekty galaxií nebo hvězd, které byste mohli chtít pořídit do ložnice svých dětí. Všechny produkty jsou vysoce hodnoceny, takže se nemusíte bát o kvalitu. Stačí určit funkce, které chcete, a vybrat si tu, která je splňuje.

Podívejte se také na zábavné aplikace pro čtení pro děti a aplikace pro rodičovskou kontrolu.

x