13 narozeninových botů na Discord, Slack a týmy pro epické oslavy

Práce na dálku v posledních letech stále více převládá a pandemie covid-19 tento trend jen urychlila.

Přestože práce z domova nabízí řadu výhod, může také představovat určité problémy, zejména při udržování pevných vztahů s kolegy a udržování týmové morálky.

To je místo, kde přicházejí na řadu narozeninoví roboti. Tito roboti jsou navrženi tak, aby pomáhali kolegům oslavovat narozeniny toho druhého na dálku, a jsou k dispozici na populárních komunikačních platformách, jako je Discord, Slack a Teams.

S pomocí těchto robotů se zaměstnanci mohou stále cítit oceňováni a oslavováni, i když nejsou na stejném fyzickém místě.

V tomto článku prozkoumáme různé narozeninové roboty dostupné na Discord, Slack a Teams a zvýrazníme některé jedinečné funkce, které každý z nich nabízí.

Způsoby, jak narozeninoví boti pomáhají zlepšovat vztahy mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem

Jak již bylo zmíněno, tyto roboty pro připomenutí narozenin jsou interní softwarové programy postavené na stávajících komunikačních kanálech, jako je Slack a Discord.

Při správném použití mohou hrát klíčovou roli při zlepšování vztahu zaměstnavatel – zaměstnanec. Zde jsou způsoby, jak vám v tom pomáhají narozeninoví roboti:

Usnadňuje včasné přání k narozeninám

Roboti pro připomenutí narozenin vám pomohou nastavit snadné připomenutí narozenin. Vrcholní manažeři, vedoucí týmů a manažeři mohou tyto šikovné nástroje použít k usnadnění včasných narozeninových přání a připomenutí každého výjimečného dne kolegy.

Tato připomenutí si můžete snadno nastavit týdny a dokonce měsíce předem.

Narozeninové roboty také automaticky posílají přání k narozeninám přiřazené osobě. Díky tomu se zaměstnanci cítí důležití a že se o ně starají.

Podílejí se na kultuře uznání a vytvářejí zdravější a šťastnější pracovní prostředí.

Podpora uznání zaměstnanců

Když velikost společnosti roste, věci mohou být zaneprázdněné. V takovém scénáři možná nebudete schopni věnovat pozornost každému zaměstnanci a jeho příspěvkům. Někteří zaměstnanci se mohou cítit nespatření a nepoznaní.

To je místo, kde narozeninový bot řeší problém. Použití narozeninového bota vám umožní zapamatovat si narozeniny vašich zaměstnanců nebo jiné milníky, což vytváří pocit uznání za jejich úsilí.

Tento pocit uznání za úsilí zaměstnance může vést k trvalému růstu produktivity a být přínosem pro společnost v dlouhodobém horizontu.

Pracoviště musí fungovat jako jeden celek a být ve vzájemném souladu. Vzájemné oslavování úspěchů a milníků vytváří mezi členy týmu pocit komunity a sounáležitosti.

Zaměstnanci se cítí zahrnuti a mohou si také odpočinout od svého nabitého pracovního programu. Použití narozeninového bota pro připomenutí může vytvořit pocit komunity a zlepšit týmové vazby.

Může pomoci vytvořit soudržnější a propojenější kulturu pracoviště.

  Jak vytvořit kanál Discord pouze pro čtení

Podpora blahobytu vašeho zaměstnance

Bot pro připomenutí narozenin na Slacku nebo jiných podobných platformách pomáhá podporovat pohodu zaměstnanců tím, že podporuje pocit komunity a oslavy na pracovišti.

Tím, že si kolegové navzájem připomínají narozeniny a usnadňují narozeninové zprávy a oslavy, pomáhají tito roboti podporovat pozitivní vztahy a zvyšovat morálku, a to i ve vzdáleném pracovním prostředí.

Oslava narozenin může navíc sloužit jako malý, ale smysluplný způsob, jak uznat a ocenit přínosy a úsilí členů týmu, a dále posílit pozitivní pracovní kulturu.

Ukázat, že zaměstnavateli záleží

Není pouze odpovědností členů týmu, ale také zaměstnavatele, aby prokázal, že si vážíte příspěvků svých zaměstnanců.

Pokud zaměstnancům ukážete svou pečující stránku, můžete posílit jejich závazek vůči práci a organizaci.

Upřímnost jako zaměstnavatel k práci vašich zaměstnanců může výrazně zlepšit vztah zaměstnavatel-zaměstnanec.

Nyní prozkoumáme některé narozeninové roboty pro Slack, Discord a Microsoft Teams.

DailyBot

DailyBot je nástroj pro vzdálenou spolupráci, který pomáhá vzdáleným týmům podporovat soudržnou a efektivní pracovní kulturu.

S Daily Bot můžete snadno vytvořit kulturu uznání a pozitivity tím, že budete poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu a sladit týmové cíle s hodnotami.

Konečným cílem týmu je úspěšně dokončit projekt a Daily Bot to usnadňuje tím, že umožňuje vedoucím týmů efektivně řídit své týmy a udržovat je na správné cestě.

Můžete ocenit svůj tým a používat emotikony a GIFy k vyjádření uznání. Navíc můžete dokonce vytvořit žebříček s týmy, které získaly největší ocenění.

Robot Narozeniny a připomenutí je k dispozici ve službách Slack, Discord a Microsoft Teams. Je to všestranný bot, který dobře funguje na všech třech platformách.

narozeniny Billyho

Billy Birthday bot na Slacku je nástroj, který pomáhá zaměstnavatelům a zaměstnancům udržovat pozitivní a přátelský vztah tím, že uznává narozeniny.

Tento robot automaticky posílá personalizované zprávy členům týmu, aby si pamatovali své narozeniny, díky čemuž se cítí oceňováni a oceňováni. Pomáhá zvýšit uznání vašich zaměstnanců a vytvořit pro ně pohodlný prostor.

Tato funkce je zvláště důležitá pro vzdálené týmy, které nemohou oslavit narozeniny osobně. Pomáhá sdružovat různé týmy na oslavy.

Funkce připomenutí robota navíc zajišťuje, že narozeniny žádného člena týmu nezůstanou bez povšimnutí. Tato úroveň pozornosti k detailu pomáhá budovat důvěru a ukazuje zaměstnancům, že o ně jejich zaměstnavatelé stojí.

Tento robot také umožňuje členům týmu přidávat své oblíbené narozeninové zprávy nebo sdílet své vlastní zprávy s celým týmem.

Vytváří prostředí pro spolupráci a interaktivní prostředí, které podporuje účast a zapojení.

BirthdayBot

BirthdayBot patří pravděpodobně mezi nejlepší aplikace Slack pro připomenutí narozenin a oslav. Používá ho 20 000 společností po celém světě a automaticky shromažďuje narozeniny a výročí vašeho týmu. Snadno se nastavuje a umožňuje vám pohodlně procházet různými kanály na platformě.

BirthdayBot automaticky shromažďuje data narození a sám je zveřejňuje na kanálu, takže je pro ostatní členy snadné se k oslavě připojit.

BirthdayBot má rozsáhlou sbírku blahopřejných zpráv a do zprávy můžete snadno přidávat obrázky GIF a další mediální obsah.

  Jak řešit problémy s Discord Push to Talk ve Windows 10

CultureBot

Narozeniny a pracovní výročí CultureBot Slack bot je užitečný nástroj pro týmy k oslavě a rozpoznání důležitých milníků zábavným a efektivním způsobem.

Bot se snadno používá a uživatelé si mohou nastavit upozornění na narozeniny a pracovní výročí, přizpůsobit zprávy a posílat personalizované pozdravy svým kolegům.

Tento bot umožňuje členům týmu zůstat ve spojení, zlepšovat morálku a budovat pozitivnější pracovní kulturu.

Je to skvělý způsob, jak přimět každého, aby se cítil oceňován a oceňován, a vytvořit produktivnější a soudržnější pracoviště.

Kobliha

Bez ohledu na to, kde pracujete nebo jak je to zaneprázdněné, Donut vám pomůže sejít se ve velké dny s vašimi zaměstnanci a kolegy a vytvořit tak zdravé pracovní prostředí.

Donut’s Slack bot vám umožní uspořádat personalizovanou oslavu pro každého zaměstnance. Upozorňuje také členy vašeho týmu na klíčová data, abyste si mohli snadno zapamatovat důležitá data a plánovat předem.

Umožňuje také přizpůsobit oslavy pro vaše zaměstnance podle jejich preferencí.

Pokud například váš zaměstnanec upřednostňuje klidné narozeniny, Donut vám je může pomoci naplánovat.

Jednou za čas také virtuálně propojí týmy a vytvoří virtuální koblihu, která vytvoří týmového ducha. Výsledkem je, že tým vytváří spoustu společných vzpomínek a nikdo se necítí zapomenutý nebo vynechaný.

Scottbucher

Scottbucher’s BirthdayBot přebírá vstup zaměstnanců a časová pásma narozenin a používá tyto informace k tomu, aby je informoval o správném datu a časovém pásmu. Jeho výroční systém vám umožňuje oslavit pracovní výročí vašich zaměstnanců a zároveň umožňuje vlastníkům serveru efektivně jej ovládat, aby se předešlo zmatkům.

Umožňuje také přizpůsobit narozeninové zprávy a role pro zaměstnance. Jako vlastník serveru můžete také rozhodnout o narozeninových rolích pro každého zaměstnance a o zprávě, kterou mají poslat svým kolegům.

V předstihu také zobrazuje nadcházející události, narozeniny nebo výročí.

Prémiový balíček obsahuje vzrušující funkce, které umožňují zaměstnanci přidělit více než jednu důvěryhodnou roli v den jeho narozenin nebo výročí. Obsahuje také asi 500 vlastních zpráv, nastavení barev, nadpisů a obrázků.

narozeniny

Elegantní a dobře navržený Discord bot, BIRTHDAYY, je skvělým doplňkem vašeho balíčku správy komunity, pokud někdy interně vytvoříte discord bota. Tento nástroj vám umožňuje provádět personalizovaná oznámení pro zaměstnance a registrovat jejich narozeniny.

Pomocí robota Birthdayy Discord můžete snadno organizovaně prohlížet všechny narozeniny zaměstnanců a dokonce je třídit na základě filtrů, jako je měsíc a dny.

Má maximální konfigurovatelnost a během používání robota můžete také provádět změny v nastavení podle svého pohodlí.

Narozeninový bot

Použití nástroje Birthday Bot vám umožní snadno přidat datum narození vašich zaměstnanců a zároveň vám umožní vybrat preferované kanály pro členy vašeho týmu.

Tento robot vám umožňuje psát zprávy a odesílat je svým zaměstnancům v jejich zvláštní den. V důsledku toho jim můžete buď poblahopřát k narozeninám, nebo jim poslat pozitivní zprávu, která posiluje morálku.

  Jak přidat roboty na váš Discord server

Dokumentační stránka na jejich webu také obsahuje podrobné informace o nezbytných příkazech pro tohoto robota. Pomocí nich můžete snadno nastavit robota na vašem serveru a začít v několika jednoduchých krocích.

NoiTheCat

NoiTheCat je další úžasný chatbot pro připomenutí narozenin na Discordu, který vám umožní integrovat narozeniny vašeho zaměstnance do vašich kontaktů Google a pomůže vám získat informace, když to bude nutné.

Tento chatbot vám umožňuje posílat personalizované zprávy o narozeninách lidí prostřednictvím e-mailu nebo SMS, podle toho, co vám vyhovuje.

Můžete také poslat naplánované zprávy zaměstnancům na jejich narozeniny a naplánovat překvapení. Navíc jej můžete dokonce naprogramovat tak, aby si je přál ve více jazycích.

Discords Birthday Bot

Birthday Bot on Discord byl nedávno přidán do ekosystému Discord.

Pomáhá vám sledovat mimo jiné narozeniny, výročí a milníky zaměstnance. Kromě toho vám prémiový balíček také poskytuje přístup k některým skvělým funkcím za rozumnou cenu.

Robot obsahuje různé šablony, nálepky a GIFy, které lze použít při odesílání zprávy vašemu zaměstnanci, aby se cítili vážení a oceňovaní.

Narozeninový Discord Bot

Birthday Discord Bot má kompletního průvodce a příkazy o používání Birthday Bots na Discordu. Můžete se naučit, jak nastavit datum narození na určitém kanálu, abyste oznámili narozeniny a milníky svých zaměstnanců.

Umožňuje vám zobrazit všechny příkazy a použít tyto informace k přístupu a práci s robotem. Můžete dokonce naprogramovat příkazy nástroje a udělit odměny za souhlas Discord Bot.

Nástroj může také odstranit narozeniny uživatele, pokud již není připojen k serveru, zatímco některé uživatele zařazuje na černou listinu nebo na bílou listinu pro příslušné role serveru.

Všechno nejlepší k narozeninám

Tato aplikace vám umožňuje spravovat informace o narozeninách vašich zaměstnanců organizovaným způsobem.

Chatbot Happy Birthday má čisté rozhraní a lze jej snadno přizpůsobit mimo jiné pomocí přizpůsobení pro písmo, animaci a barvy. Stejně jako ostatní jména na tomto seznamu vám také umožňuje posílat přizpůsobená, atraktivně vypadající přání a komplimenty zaměstnancům a členům týmu.

Je k dispozici v několika jazycích, díky čemuž je bot vhodný pro různorodou pracovní sílu.

Připomenout

Remind je chatbot MS Teams, který vám pomůže zaznamenat vaše nadcházející schůzky, události, úkoly a narozeniny, abyste dokončili každý úkol včas.

Umožňuje vám nastavit různá připomenutí podle vašich potřeb. Můžete si nastavit osobní připomenutí, připomenutí kanálů a připomenutí skupinového chatu pro schůzky nebo výročí.

Připomenutí vám také umožňuje nastavit opakující se připomenutí pro pravidelnou rekreační rutinu mezi členy vašeho týmu. Konečně můžete také poslat přání zaměstnancům soukromě.

Závěr

Suma sumárum, výše zmínění narozeninoví boti jsou svým způsobem opravdu užiteční a unikátní. Zvyšují týmovou soudržnost a harmonii ve firmě, což zvyšuje úroveň produktivity a efektivity.

Používání těchto chatbotů poskytuje vašim zaměstnancům pocit uznání a uznání. Na oplátku si můžete udržet skvělé talenty a vychovat z nich výkonné obchodní lídry.

Doufáme, že tento seznam nejlepších narozeninových chatbotů byl užitečný a může vám poskytnout náskok při vytváření kultury založené na zaměstnancích.

Můžete si také přečíst, jak navrhnout skvělá narozeninová přání online.

x