13 nejlepších chytrých brýlí pro vzhled a funkčnost

Chytré brýle mohou svou funkčností a stylovým designem změnit způsob, jakým jdete ven.

Dnes je éra chytrých technologií; proto jsou chytrá zařízení všude kolem vás. Tato chytrá zařízení vám nabízejí cestu k inteligentnímu životu vytvořením inteligentního ekosystému, který vás obklopí.

Chytrá zařízení vám pomohou žít život mnohem efektivněji a soustředit se na skutečně důležité věci. Tento zázrak chytrých zařízení vyvolal celosvětově masivní poptávku po chytrých zařízeních. Mezi chytrá zařízení, která jsou dnes velmi populární, patří smartphony, hodinky, tablety, reproduktory atd.

Dalším skvělým a vysoce funkčním chytrým zařízením na tomto seznamu jsou chytré brýle. Toto je nejnovější chytrý gadget na trhu chytrých nositelných zařízení. Pojďme si ale nejprve stručně říci o chytrých brýlích.

Co jsou chytré brýle a jak fungují?

Jednoduše řečeno, chytré brýle jsou brýle, které přicházejí s chytrými funkcemi v rámech, jako je bezdrátové připojení atd. Tyto chytré brýle vám umožňují přijímat hovory, odpovídat na zprávy, poslouchat hudbu a další.

Chytré brýle jsou dodávány se senzory, zatímco některé chytré brýle podporují AR. Pokud mluvíme o jejich vzhledu, vypadají stejně jako běžné brýle, ale ze stran jsou o něco silnější.

Tyto brýle jsou také vybaveny procesorem, který umožňuje, aby na těchto brýlích fungovaly všechny chytré funkce.

Klíčové vlastnosti chytrých brýlí

I když se různé funkce, které chytré brýle nabízejí, mohou lišit od značky k značce a modelu od modelu, existují některé vlastnosti, které většina dobrých chytrých brýlí má. Pojďme stručně prozkoumat některé z těchto funkcí.

  • Většina chytrých brýlí dokáže pořizovat fotografie a videa podle pokynů uživatele.
  • Jejich senzory okolního světla zvyšují kvalitu vizuálního zobrazení tím, že nabízejí jas.
  • Jsou povoleny GPS, a proto mohou nabízet pokyny o trasách, poloze nositele a další.
  • Mikrofon umožňuje uživateli nabízet hlasové pokyny a komunikovat prostřednictvím hovorů.
  • Většina chytrých brýlí je vybavena připojením Wi-Fi, Bluetooth a USB.
  Jak najít negativní SEO?

Na trhu jsou k dispozici chytré brýle od různých značek. Abychom vám pomohli najít ty nejlepší, zde je vybraný seznam nejlepších chytrých brýlí, které můžete zvážit.

Ray-Ban Stories Wayfarer

Tyto chytré brýle Ray-Ban Stories Wayfarer dokážou bezchybně integrovat váš smartphone se stylovými obroučkami. Poskytuje vám nejrychlejší způsob, jak zachytit a sdílet své dobrodružné cesty.

Obsahuje kameru, mikrofon, reproduktor, hlasové ovládání, dotykové ovládání a nabíjecí pouzdro. Ty vám umožní přijímat hovory, poslouchat hudbu a pořizovat videa a obrázky na cestách. Kromě toho můžete ovládat různé funkce jediným dotykem.

Rámy Bose

Tyto rámečky Bose mají vestavěné reproduktory od Bose, které generují pohlcující a bohatý zvuk. Tyto reproduktory nabízejí zvuk s otevřeným uchem, takže budete pozorní ke svému okolí.

Tyto také obsahují hranaté brýle ve 2 různých velikostech. S těmito čočkami budete nejen vypadat stylově, ale také vám pomohou vychutnat si jedinečné funkce.

Má mikrofon, který vám umožní přijímat a volat. Můžete také ovládat virtuálního asistenta svého smartphonu. Specializovaná aplikace od Bose vám také nabízí všechny budoucí aktualizace. Disponuje připojením Bluetooth pro rychlé spárování.

Chytré sluneční brýle Flows Bandwidth

Tyto chytré brýle Flows byly navrženy pro venkovní účely. Jsou odolné proti potu, vodě a prachu. Jeho výkonná 110mAH baterie poskytuje 5 hodin práce. Jsou vysoce pohodlné a mají UVA/UVB a polarizovanou ochranu.

Technologie zvuku s otevřeným uchem, které tyto chytré brýle nosí, vám umožní zůstat naladěni na vaše okolí. Vestavěný mikrofon umožňuje přijímat hovory a ovládat funkce prostřednictvím hlasové asistence vašeho smartphonu.

Brýle 3 3D brýle pro fotoaparát

Inteligentní brýle Spectacles 3 obsahují 2 HD kamery, které dokážou pořizovat 3D obrázky a videa. Jejich vestavěný mikrofon poskytuje úžasně pohlcující kvalitu zvuku. Kožené nabíjecí pouzdro vám umožní nabíjet tyto sluneční brýle na cestách.

Spectacles 3 vám umožní znovu prožít 3D okamžik na Snapchatu nebo jej sdílet se svými přáteli na YouTube. Design, kterým tyto sluneční brýle disponují, vám umožní vylepšit váš celkový styl.

Echo Frames (2nd Gen)

Tyto rámečky Echo Frame 2. generace jsou nabité širokou sadou funkcí. Podporuje Alexa, a tak můžete nejen poslouchat hudbu a zvuk a telefonovat, ale můžete s ním také ovládat svůj chytrý dům.

  Jak rozmazat fotografii na iPhone

Zvuk reproduktorů s otevřeným uchem také nese funkci automatické hlasitosti. Tyto rámy jsou lehké; takže je můžete pohodlně nosit celý den. Jeho výkonná baterie nabízí 2 hodiny hovoru a 4 hodiny poslechu. Podporuje také Siri a Google Assistant.

Soundcore od Anker Frames

Tyto rámy Soundcore Frame se skládají z vlastního zvukového procesoru a čtyř reproduktorů. Poskytuje úžasně pohlcující zvuk, který vám umožní vychutnat si vaši oblíbenou hudbu. Duální mikrofon vám umožní přijímat hovory, aniž byste byli rušeni hlukem na pozadí.

Sluneční brýle jsou lehké, takže je můžete nosit pohodlně i celý den. Jeho pevná baterie poskytuje 5,5 hodiny poslechu. Jeho odnímatelné přední rámy vám umožňují přepínat mezi filtrováním modrého světla a designem polarizovaných slunečních brýlí.

Chytré brýle Razer Anzu

Tyto chytré brýle Razer Anzu obsahují polarizované čočky a čočky filtrující modré světlo. Polarizační čočky chrání vaše oči před škodlivými slunečními paprsky. Je vybaven 60 ms připojením Bluetooth, které poskytuje hladký a tichý zvuk.

Jeho vestavěný mikrofon a reproduktory vám umožní používat handsfree pro telefonování a poslech hudby na cestách. Má také kompatibilitu s hlasovou asistencí a dotykovým ovládáním. Baterie poskytuje 5 hodin provozu.

Inteligentní zvukové brýle WGP

WGP Smart audio brýle jsou vybaveny otevřenými reproduktory do uší, které vás při poslechu hudby udrží v povědomí o vašem okolí. Tyto nápady se používají při cestování, řízení, setkání a hraní her. Jeho Bluetooth sluchátka poskytují výjimečnou kvalitu zvuku.

Tyto chytré brýle jsou odolné proti potu a voděodolné. Ty nesou 220mAh baterii, která vydrží sedm dní s pouhými 2 hodinami nabíjení.

Chytré brýle FAUNA Bluetooth Audio

Tyto nádherné designové zvukové brýle nesou výkonné reproduktory, které se vejdou do rámu. Je vybaven čočkami Zeiss DuraVision Blueprotect, které chrání vaše oči před modrým světlem. Jeho konektivita Bluetooth 5.0 má dosah přibližně 30 stop.

Tyto sluneční brýle jsou vodě a prachu odolné. Dodávají se s pouzdry se snadným nabíjením, díky kterým je nabíjení na cestách bezproblémové. Jeho dva mikrofony vám umožní přijímat hovory odkudkoli a ovládat hlasovou asistenci.

OHO Smart Audio sluneční brýle

OHO Bluetooth 5.0 Audio sluneční brýle jsou vybaveny technologií otevřených uší, která nabízí hands-free konverzaci a poslech hudby. Jeho polarizační čočky poskytují 100% ochranu před UV zářením.

  Proč telefony explodují? (A jak tomu předejít)

Jeho vestavěný mikrofon vám umožní ovládat asistenta hlasových příkazů. Můžete mluvit, abyste získali dopravní informace, zprávy o počasí a trasy. Tyto sluneční brýle jsou kompatibilní se všemi smartphony Android a iOS.

Chytré brýle Flysh

Inteligentní brýle Flysh jsou navrženy tak, že obsahují reproduktor s otevřeným uchem, který vás ochrání před nepohodlím při nošení sluchátek. S těmito brýlemi se snadno připojíte ke svému smartphonu a budete si užívat svou oblíbenou hudbu. Můžete přijímat hovory a ovládat hlasové asistenty.

Polarizační čočka použitá k návrhu těchto chytrých brýlí chrání vaše oči před slunečními paprsky. Ty jsou kompatibilní s technologií chytrého hlasového ovládání, jako je Cortona, Siri, Google Now atd. Nese 120mAh baterii, která zajistí 4 hodiny nepřetržitého přehrávání hudby.

QZTELECTRONIC Brýle pro kostní vodivost

Tyto chytré brýle mají čočky UV420+, které dokážou měnit barvu podle slunečních paprsků. Technologie kostního vedení převádí zvukové vlny na vibrace, abyste vše slyšeli. Chráníte tak i svůj sluch.

Tyto váží pouhých 32 gramů, a proto jsou velmi pohodlné na nošení. Disponuje 250mAh baterií, která nabízí 4 hodiny hudby a 3 hodiny volání.

Sluneční brýle Smart Audio

Tyto chytré sluneční brýle jsou dodávány s polarizačními skly, čímž zajišťují ochranu vašich očí před škodlivými slunečními paprsky. Technologie směrového přenosu zvuku nasměruje zvuk do vašich uší, takže si budete moci jasně užívat hovory a hudbu na cestách.

Snadno se čistí a mají prachotěsné a vodotěsné provedení. Technologie redukce šumu Qualcomm CVC poskytuje čistý a pohlcující zvuk bez sluchátek.

Závěr

Abyste mohli využívat to nejlepší z této nejnovější technologie chytrých zařízení, musíte investovat do správného produktu. Můžete zvážit výše uvedené možnosti, protože pocházejí od renomovaných a důvěryhodných značek.

Můžete také chtít prozkoumat nejlepší VR náhlavní soupravy pro pohlcující zážitek z virtuální reality.

x