14 aplikací pro iPad, abyste měli pořádek po celý den [2023]

V dnešním uspěchaném světě by pro dosažení úspěchu mělo být hlavní prioritou udržení pořádku.

Je to něco, co vám může pomoci v mnoha oblastech života, včetně produktivity. Organizovaná mysl a prostředí mají přímý vztah k produktivitě, což vám může pomoci:

✅ Upřednostňujte úkoly

✅ Zabraňte prokrastinaci

✅ Ušetřete čas

✅ Snižte velké množství stresu

Vzhledem k tomu, že mince má vždy dvě strany, bylo by správné říci, že vám technologie svým způsobem ztížila a také zjednodušila udržení pořádku. Například příliš mnoho sociálních aplikací je produktem technologie, což může vést k mnoha rušivým vlivům, pokud nejsou používány v rámci limitu.

Na druhou stranu to máme pozitivní aspekt, který usnadňuje udržet si své každodenní úkoly a povinnosti.

V tomto příspěvku se podíváme na pozitivní aspekty technologie a to jsou nejlepší aplikace pro iPad, které vám pomohou udržet si pořádek po celý den.

Pojďme rovnou do toho.

Todoista

Aplikace Todoist, která je skvělá pro jednotlivce i týmy, vám umožňuje organizovat práci a život tím nejhladším způsobem. Pomáhá vám dosáhnout duševní jasnosti tím, že vám pomůže utřídit si každodenní úkoly a na konci dne dosáhnout více.

Můžete začít vytvářením a organizováním úkolů do projektů, nastavením termínů a připomenutí, zapojením svého týmu do spolupráce a ještě mnohem více.

Velmi skvělou funkcí této aplikace je, že vám umožňuje upřednostňovat úkoly pomocí barevně odlišených štítků. Úkoly můžete také třídit a zobrazovat podle termínu dokončení a využívat vizuální řídicí panel ke sledování vašeho pokroku.

Přečtěte si také: Jak organizovat aplikace prostřednictvím složek na vašem iPhone

Any.do

Můžete využít řadu velmi užitečných funkcí z Any.do, aplikace pro zvýšení produktivity, kterou téměř každý uživatel iPadu musí mít.

Jednou z klíčových funkcí této aplikace je její systém správy úloh. Umožňuje vám vytvářet úkoly, nastavovat připomenutí, upřednostňovat úkoly a kategorizovat je do složek pro co nejpohodlnější přístup.

Další funkcí, kterou jsem považoval za opravdu užitečnou, je integrace kalendáře. Pomáhá vám udržet si přehled o vašich časově náročných schůzkách a úkolech tím, že vám umožní synchronizovat aplikaci s kalendářem. Díky tomu je neuvěřitelně snadné řídit svůj čas a vyhnout se pocitu přetížení.

Kromě toho vám umožňuje využívat seznamy potravin, plánovače, seznamy úkolů a mnoho dalšího.

Trello

Tento seznam by nebyl úplný bez Trello, velmi oblíbené aplikace pro správu projektů a pracovních postupů. Má vše, co potřebujete, abyste zůstali organizovaní a produktivní každý den.

  10 nejlepších softwaru pro konfiguraci cenové nabídky (CPQ) v roce 2022

Nabízí mnoho možností přizpůsobení, které vám pomohou používat aplikaci podle vašich požadavků, nikoli podle šablony, která pro vás není přizpůsobena.

Zde jsou některé z hlavních funkcí Trello:

 • Vizuální organizační panel pro vytváření panelů pro různé projekty
 • Možnost spolupráce pozvat členy týmu a společně pracovat na nástěnkách
 • Proveďte analýzu pokroku ke sledování vaší cesty
 • Zobrazení kalendáře pro termíny

Je to skvělá aplikace pro výměnu tradičních poznámek za digitální nástěnky. Minimalizuje zátěž, kterou na váš mozek kladete, abyste si věci pamatovali, a pomáhá vám soustředit se na to, co je důležitější.

Budík

Hlavní součástí udržení pořádku je čas, a to je přesně to, co vám Budík pomůže dosáhnout. Když jsem se podíval na to, co tato aplikace nabízí, byl jsem mírně zaskočen, protože funkce jsou jedny z nejunikátnějších.

Zde jsou některé z těchto funkcí, které změní způsob používání budíků:

 • Poznámky a seznamy úkolů jako připomenutí probuzení
 • Personalizované téma nebo fotografie jako pozadí hodin
 • Počasí a teplota přímo u vašeho budíku
 • Nastavte maximální počet, kolikrát můžete stisknout tlačítko odložit
 • Vytvářejte alarmy pro různé účely

Má také budicí mise, které musíte splnit, abyste zrušili alarm. Například moje oblíbená je matematická hádanka, která vás požádá o vyřešení matematických úloh, abyste zastavili zvonění.

Budík pro mě

Když si nainstalujete Alarm Clock for Me, existuje vysoká pravděpodobnost, že už nikdy nebudete spát přes své budíky. Má sbírku krásně navržených ciferníků, podrobnosti o počasí, multifunkční časovač a svítilnu, to vše vestavěné do jediné aplikace.

Je to vícerozměrné řešení, když se chcete probudit včas, mít kontrolu nad pracovní dobou, pohodlně provádět úkoly a dělat jiné účely.

Tato aplikace má různé možnosti, jak budík vypnout, včetně řešení matematického problému nebo prostého zatřesení. Kromě toho si můžete vytvořit svůj vlastní seznam skladeb pro probuzení, změnit jas obrazovky, přidat poznámky a jít spát do bílého šumu.

Pomodoro Focus Timer

Jak již název napovídá, Pomodoro Focus Timer využívá techniku ​​Pomodoro, která vám pomůže udržet si pořádek. Zvyšuje vaši produktivitu tím, že vám poskytuje časovač nakonfigurovaný podle vašich preferencí, který vám pomáhá soustředit se na daný úkol, který máte před sebou.

Některé přednosti této aplikace jsou:

 • Přizpůsobitelné intervaly časovače pro různé doby trvání
 • Přizpůsobitelné pozadí a styl
 • Integrovaný bílý šum s každým časovačem
 • Pohodlné plánování a upozornění
 • Relaxační zvukový přehrávač

Dobře se také synchronizuje s Apple Watch a iPhonem.

Zaměřte se na úkoly

Aplikace Focus To-Do, která kombinuje časovač Pomodoro se správou úkolů, vám pomůže udržet si motivaci a soustředit se na to, jak věci dělat (je to vědecky podložené).

  Jak používat obraz v obraze na iPhone

Pokud jste chtěli implementovat techniku ​​Pomodoro a zároveň mít funkci seznamu úkolů na vyžádání, může to být ideální aplikace pro vás. Umožňuje vám vytvářet a organizovat úkoly do seznamu úkolů, soustředit se na konkrétní úkol pomocí časovače, nastavovat připomenutí důležitých událostí a mnoho dalšího.

Získáte také podrobné statistiky vašeho postupu, které zahrnují dokončené úkoly, rozložení času a celkový uplynulý čas na časovači ostření.

Les

Forest velmi dobře začleňuje techniku ​​Pomodoro do aplikace tím, že poskytuje časovač zaostření. Můžete jej použít pro různé účely, včetně chvílí, kdy chcete být v okamžiku a užívat si přítomnost.

Úplně se mi líbí způsob, jakým vizualizuje celý proces v aplikaci. Začíná to tím, že vám poskytne semeno pro strom, který byste měli vypěstovat tím, že budete v přítomnosti. Pokud úkol splníte, strom do konce časovače plně vyroste.

Pokud však neodoláte pokušení používat svůj telefon, váš strom uschne, a to by byl úkol, který selhal.

Je to velmi zajímavý koncept, který vám dává pocit odpovědnosti za své vlastní činy. Pokud budete disciplinovaní, uspějete; pokud ne, strom odumře.

Kalendáře

Kalendáře, které používá více než 20 milionů uživatelů po celém světě, vám pomohou udržet si pořádek tím, že spojí vaše plány, kalendáře, úkoly a rutiny, abyste je mohli spravovat pod jednou střechou.

Pomáhá vám vidět celý obrázek a vlastnit svůj čas tím, že vám umožňuje propojit kalendáře z Google, iCloud nebo Outlook spolu s Úkoly a připomenutími Google.

Kromě toho můžete také vytvářet šablony pro konkrétní úkoly, které často děláte, například:

 • Posilování
 • Vaření
 • Čtení
 • Cvičení na kytaru

Je to stejně snadné jako přetažení úkolů do kalendáře a jejich dokončení včas.

Malý kalendář

Spravujte události, plány a úkoly efektivně pomocí Tiny Calendar, velmi čisté a minimální aplikace, která ve skutečnosti „není tak malá“, pokud jde o funkce. Můžete s ním synchronizovat svůj Kalendář Google a obohatit správu úkolů tím, že budete mít vše, co potřebujete splnit, na jediném panelu.

Zde jsou některé další úžasné funkce této aplikace:

 • Podpora gest
 • Podpora přetažení
 • 9 různých standardních možností zobrazení
 • Synchronizace v reálném čase s Kalendářem Google a místním kalendářem iOS
 • Push oznámení pro včasné připomenutí

Tiny Calendar funguje, i když nemáte přístup k internetu, a to vše díky tomu, že ukládá vaše změny do mezipaměti a synchronizuje je, jakmile budete znovu online.

Vydra

Velmi šikovná aplikace a pravděpodobně jedna z mých oblíbených organizačních aplikací, Otter vám pomůže s automatickými poznámkami pro Zoom, Google Meet a další aplikace pro schůzky. Automaticky přepisuje vaše schůzky, takže vám neunikne jediná zlatá pecka, kterou reproduktor upustil, když jste nedávali pozor.

  Jak vypočítat procentuální chybu [+3 Tools]

Je to také velmi užitečné, když potřebujete písemné poznámky k tomu, co bylo řečeno na schůzce, abyste se ohlédli a plně absorbovali všechny informace (já jsem také!).

Jednou z nejlepších věcí, které Otter nabízí, je jejich sada funkcí pro usnadnění zacílená na lidi, kteří jsou neslyšící, nedoslýchaví a další.

Čtěte také: Uspořádejte své online schůzky lépe s Vydrou

Stačí stisknout Record

Vyzkoušejte nahrávání, přepis a synchronizaci na iCloudu jedním klepnutím najednou pomocí funkce Just Press Record. Jak název napovídá, vše, co uděláte, je stisknout tlačítko nahrávání a automaticky přepíše, co se říká.

Nezáleží na tom, zda chcete zachytit vzácné okamžiky, jako je, když vaše dítě poprvé řekne „mami“ nebo na něco profesionálního, jako je důležitá schůzka, je vhodný pro všechny účely.

Po dokončení nahrávání aplikace můžete upravit a vyladit několik věcí, jako je v případě potřeby vylepšit přepis a vyříznout další části, které nepotřebujete.

ATracker

Zdokonalte se v budování dobrých návyků, dosahování cílů a zvyšování produktivity s ATrackerem. Je to aplikace, která vám pomůže překonat vaše cíle, splnit úkoly včas a nastavit perfektní rutinu.

Má velmi jednoduché uživatelské rozhraní, ale svá data můžete vidět ve vizuálních formách, jako jsou koláčové grafy a sloupce. Při dalším používání této aplikace na iPadu se shromažďují data a váš pokrok je viditelný.

S touto aplikací můžete efektivně řídit svůj čas a věřím, že je to jedna z těch aplikací pro seberozvoj, které vás nezahltí.

Pokud je vaší prioritou být lepší než vaše minulé já, musíte si ATracker okamžitě stáhnout.

Clockify

Pokud jste na volné noze, budete z Clockify hodně těžit. Je to aplikace pro sledování volného času, která vám umožní sledovat váš čas jediným klepnutím.

Navíc vám umožňuje:

 • Roztřiďte čas podle značek
 • Sledujte svou produktivitu v různých oblastech
 • Prohlédněte si časové rozvrhy pro různé úkoly
 • Zobrazit celkové přehledy

Kromě toho umožňuje neomezený počet členů týmu, projektů a pracovních prostorů. Pro bezplatnou aplikaci nabízí Clockify mnohem více, než byste očekávali. Ve skutečnosti, pokud je váš požadavek minimální, může to být právě pro vás nejvhodnější aplikace.

Závěrečné myšlenky

Využitím výše uvedených aplikací byste mohli zlepšit svou produktivitu, udržet si kontrolu nad svými úkoly a nakonec žít organizovanější život. A nejlepší část? To vše je možné pouze pomocí vašeho iPadu.

Dále se podívejte na tyto aplikace pro Android a iOS, aby vám nic neuniklo.

x