17 nejlepších služeb hostingu serveru Minecraft pro každého [2023]

Zdá se, že šílenství po videohrách nikdy nepřestane.

Zvláště, když se šíří smrtící virus a my jsme nuceni zůstat ve svých domech. Hraní videoher je skvělý způsob, jak si užít čas, když nepracujete.

Díky velkému množství dostupných videoher se Minecraft odlišuje od ostatních díky interaktivním nabídkám, které na něj udržují lidi, spolu s pohodlím Minecraft Server Hosting.

Dalo by se říci, že Minecraft je jako Super Mario této generace.

Pojďme si tuto zajímavou a oblíbenou hru osvětlit.

Co je Minecraft Hosting Server?

Minecraft není jen další videohra; je to mnohem víc. Je to adventura, známá také jako „sandbox“ videohra, kterou vytvořil švédský vývojář Markus Persson a Mojan Studios. Videohra byla vydána v roce 2011 a od té doby její popularita exponenciálně stoupá.

Minecraft umožňuje hráčům těžit několik bloků, které mohou použít k budování 3D konstrukcí tak, jak chtějí. Získáte tolik herních režimů – bojový režim, režim průzkumu, režim budov nebo kombinaci různých režimů.

Svou kreativitu můžete prokázat při průzkumu, shromažďování zdrojů, vytváření těchto kostek a boji. Krajina Zpráva říká, že Minecraft prodal 200 milionů kopií a má více než 126 milionů aktivních hráčů.

Užívání Minecraftu na vašem zařízení vyžaduje vyhrazený a zabezpečený server, abyste získali lepší kontrolu nad hrou a větší možnosti přizpůsobení. Umožňuje vám také hostit herní režimy pro více hráčů, aniž byste vyčerpali zdroje vašeho počítače.

Jít na specializovanou platformu pro hosting serveru Minecraft je tedy lepší než stavět sami.

Mnoho hráčů si užívá hraní Minecraftu sólo. Minecraft multiplayer však otevírá bránu do nového světa kreativních možností, které si můžete užívat „pouze“ na hostingovém serveru.

Jednoduše řečeno, hostingový server přivádí mnoho hráčů do stejného světa Minecraftu, aby vytvořili aliance, která mohou společně budovat, bojovat ve válkách a dělat cokoli jiného. Některé z těchto hostingových serverů mají v každém okamžiku tisíce aktivních hráčů.

Tyto stroje jsou nakonfigurovány tak, aby nabídly nejlepší multiplayerový zážitek globálně oddělené skupině hráčů.

Takové servery jsou dodávány s předinstalovanými nástroji pro snadnou instalaci modů, správu slotů pro hráče, zálohování a zajištění bezpečnosti před externím rušením, jako jsou útoky DDoS. Kromě toho většina poskytovatelů hostingových serverů Minecraft zajišťuje vynikající záruky dostupnosti a udržuje celosvětovou přítomnost se špičkovým hardwarem.

I když můžete vždy hostovat server na svém osobním hardwaru, nebude zdaleka tak výkonný. Navíc většinu herního času strávíte v administraci serveru. Proto jsou tyto servery skvělé pro praktické hraní pro více hráčů za předplatné, které můžete kdykoli zrušit.

Jak si vybrat nejlepší hostingový server Minecraft?

Před výběrem jakéhokoli hostitele Minecraftu byste měli vzít na vědomí několik faktorů.

❇️ Umístění: Umístění bych označil za nejdůležitější faktor, protože velké vzdálenosti od hostitelského serveru by se přímo promítly do vysoké latence, což znamená zpožděnou hru. Podívejte se tedy na umístění serveru a vyberte si nejbližší možný s ohledem na všechny hráče.

❇️ Počet hráčů: Další funkcí make-or-break může být povolený počet hráčů, protože takoví hostitelé mají omezení, kolik jich může hrát společně. Důvodem je především omezení výkonu a více než určitý počet hráčů může mít za následek neoptimální zážitek.

❇️ Rozšíření: Téměř všichni multiplayeroví hráči hledají vlastní mapy a mody, aby zažili jedinečnou hru Minecraft. Ne všechny servery však takovou flexibilitu umožňují. Proto zkontrolujte, zda server podporuje Minecraft modding nebo, lépe, má možnosti instalace a aktualizace jedním kliknutím pro bezproblémové hraní.

❇️ Zálohování a obnovení: Vytvoření Minecraftu vyžaduje čas a trpělivost. Znamená to, že nechcete všechno ztratit kvůli technické závadě, která se může stát i u těch nejlepších hostitelů. Pečlivě proto zkontrolujte automatické zálohování a funkci obnovení jedním kliknutím.

❇️ Hodnocení a recenze: I po všech výzkumech můžete vidět, že většina hostitelů Minecraftu nabízí podobnou sadu funkcí a na žádném konkrétním poskytovateli není žádná převratná věc. V tomto případě může pomoci hodnocení současných a minulých uživatelů. A zatímco se většina lidí obrací na Trustpilot, doporučil bych také ověřit si to u komunity Reddit.

❇️ Vrácení peněz: Další funkcí, kterou byste měli hledat, je slušná záruka vrácení peněz „bez otázek“, která by měla umožnit alespoň 24 hodin hraní. To je důležité, protože recenze mohou být „zasazeny“ a nikdy nevíte o pravosti kolegy Redditor.

Navíc si to můžete vyzkoušet zevnitř: uživatelské rozhraní, hratelnost, síla serveru, podpora atd. Zkušební verze vám může poskytnout nejlepší „recenze“ všeho a mít zásady vrácení peněz, pokud se věci nedaří. ‚t work out je pěkný doplněk.

❇️ Ostatní: Seznam funkcí může být poměrně dlouhý. Jako, můžete přidat záruku dostupnosti, DDoS ochranu, prémiový hardware atd. Reálná zkušenost je však všechny trumfne. Jediné, co tedy potřebujete, je rozhodnout se pro zkušební verzi a sami se přesvědčit, zda konkrétní hostitel serveru odpovídá vašemu účtu.

Neřiďte se jen slovy; čtěte dále, abyste zjistili proč.

Lepší výkon 💯

Nikdo nechce hrát na pomalé herní síti.

Se specializovaným serverovým hostingem po vašem boku se nemusíte starat o další aplikace spuštěné na vašem zařízení, které mohou zpomalit hraní. Kromě toho to také neovlivní vaše využití zdrojů. Můžete si tak užít nepřetržitou hru.

Lepší kontrola 🎮

Zálohování vaší hry na robustním serveru vám poskytne lepší kontrolu nad hrou. Vývojáři Minecraftu vytvořili různé mody a softwarové pluginy pro vylepšení vzhledu, nástrojů a zbraní, stvoření a postav a dalších herních funkcí. Můžete ovládat všechny funkce, které chcete ve své hře ponechat, a přizpůsobit si ji, jak chcete.

Vylepšené soukromí a zabezpečení 🔐

Mnoho poskytovatelů hostingu vám dává ovládací panel, pomocí kterého můžete ovládat svůj server a omezit tak, kdo na váš server vstupuje. Můžete si tak užít lepší soukromí a užít si hru bez potíží.

Získáte také plnou ochranu sítě pro zmírnění online útoků, jako je DDoS. Můžete si tedy užívat zabezpečenou síť, aniž byste riskovali svá data.

Větší dostupnost a nízká latence 👍

Specializovaní poskytovatelé hostingu vlastní globální datová centra. Proto získáte svůj server hostovaný ve vašem blízkém datovém centru pro větší dostupnost a nízkou latenci. Mnoho z nich také poskytuje zálohy serveru pro zachování vašich dat v případě, že se něco pokazí.

Úspora zdrojů zařízení 👨‍💻

V hostingových plánech nabízejí vysoce výkonné CPU a SSD. Tímto způsobem vám nedojdou zdroje vašeho zařízení, což může ovlivnit váš herní výkon zpomalením počítače.

Nyní se pojďme podívat na některé z nejlepších poskytovatelů hostingu serverů Minecraft, kteří vám mohou pomoci znásobit váš herní zážitek.

  Jak získat Windows 10 Minecraft Edition zdarma

ScalaCube

Hledáte hosting serveru Minecraft za dostupnou cenu?

ScalaCube může pomoct!

Začněte instalací více než 1000 unikátních modpacků jediným kliknutím a okamžitě nastavte svůj server. Podporuje servery včetně Standard, PaperMC, Spigot, FTB a dalších. Můžete si vybrat vlastní Modpack s Forge a získat přístup ke 13 minihrám, včetně SkyWars, TnTRun, Sponge, HungerGames, BuildBattle atd.

Ovládací panel vám také umožňuje vytvořit spouštěč Minecraftu a vlastní kovářský server a upravovat váš server a seznam modů. Můžete také změnit design launcheru a nechat své hráče připojit se k serveru prostřednictvím vašeho launcheru.

Ovládací panel je vybaven aplikacemi jako PHP, MySQL a Apache, kromě SSH, FTP přístupu a PHPMyAdmin. Jejich servery běží na Ubuntu. Poskytují vám také ROOT přístup k serveru.

Mají datová centra umístěná na různých kontinentech, včetně Severní Ameriky, Evropy a Austrálie, a vy máte možnost si vybrat server, který je nejblíže vaší lokalitě. Snižuje tedy latenci a umožňuje rychlejší přístup k serveru pro neuvěřitelný herní zážitek.

ScalaCube také poskytuje DDoS ochranu a automatické zálohování pro obnovu vašich dat. Nabízejí bezplatnou subdoménu, takže se všichni hráči mohou snadno připojit k vašemu serveru.

Apex hosting

Vytvoření serveru Minecraft pomocí Apex Hosting je jednoduché a cenově dostupné. Stačí si vybrat verzi a velikost serveru a oni se postarají o nasazení vašeho serveru během několika minut. Navíc máte možnost kdykoli změnit verzi balíčku a serveru.

Apex Hosting obsahuje snadno použitelný ovládací panel – Multicraft, skládající se z video průvodců. Implementovali několik úprav, díky nimž je ovládání vašeho účtu snadné. Zde můžete snadno přistupovat ke konzole, upravovat konfigurace, spravovat soubory, měnit verzi vašeho serveru atd.

S modpacky jedním kliknutím můžete okamžitě nainstalovat ty nejlepší pluginy. Nabízejí procesory Xeon a vysokorychlostní SSD pro lepší systém zpracování transakcí (TPS) a také servery bez zpoždění, které jsou neustále k dispozici.

Apex Hosting využívá špičkové servery z holých kovů a datová centra 3. úrovně, aby poskytoval nejlepší zážitek z videoher. Mají 18 datových center umístěných po celém světě, aby hráčům na Javě a Bedrock Edition usnadnili nižší latenci. Jejich servery využívají výkonný a nejnovější hardware, který zajišťuje 99,9% dostupnost.

Užijte si hry v chráněném prostředí, protože Apex Hosting poskytuje ochranu DDoS pro zabezpečení vašeho serveru před útoky. Dokáže dokonce zmírnit útoky DDoS rychlostí až 300 Gb/s a chránit váš server a IP adresu. Navíc získáte automatické zálohování pro zachování vašich dat.

Apex Hosting nabízí zdarma název subdomény, který můžete použít se svým serverem, čímž odpadá nutnost kupovat vyhrazené IP adresy. Získáte také podporu MySQL a FTP, můžete používat Sponge, Bukkit, Spigot nebo Paper, hrát na pluginech jako Word Edit, Essentialsx atd., hrát minihry a generovat mapy.

Sparked Host

Hostování vlastního serveru Minecraft pro zábavu nebo obchodní účely může být obtížné. To je důvod, proč my tady na etechblog.cz uznáváme Sparked Host jako jedno z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejvýkonnějších řešení.

Po zakoupení služby, která začíná již na 1,00 $ měsíčně, se váš server automaticky nastaví za vás. Odtud můžete okamžitě začít hrát prostřednictvím svého klienta Minecraft nebo pokračovat v nastavení serveru podle svých představ pomocí modpacků nebo pluginů. Bez ohledu na to, co si vyberete, naše zkušenost je taková, že jejich vyškolený tým podpory je vždy připraven vám pomoci.

Proč tedy Sparked Host doporučujeme?

No, to je fuk. Jsou tou nejlepší ranou za vaše peníze! Jejich servery využívají špičkový hardware, což znamená, že váš projekt, ať už právě začíná, nebo již má velkou hráčskou základnu, poběží na jejich platformě bezchybně. Jen se ujistěte, že jste vybrali ten správný plán, který vyhovuje vašim potřebám. Kromě toho mají úžasné zdroje a dokumentaci, aby mohli vstát a spustit se během okamžiku.

Stále můžete mít nějaké výhrady: spuštění serveru je velký úkol. Není třeba mi věřit, abych vám řekl, jak skvělý Sparked Host je. Když píšu, mají na Trustpilot hodnocení 4,6 / 5 hvězdiček! Nejen to, ale Sparked Host zaručuje „99,99% síť“ provozuschopnosti, jinak vám bude kompenzováno buď vrácením jejich služby, nebo vrácením peněz. S podobnými recenzemi a sliby se při nákupu u nich nemůžete pokazit.

Host Havoc

Užijte si bezkonkurenční herní výkon s hardwarem podnikové úrovně Host Havoc. Každé předplatné využívá nejnovější generaci procesorů Intel Xeon nebo AMD Ryzen a Intel U.2 NVMe SSD pro multiplayerové relace Minecraftu bez zpoždění.

Budete mít také jedno z nejrychlejších zřízení serveru, do 30 sekund od přijetí platby, v celém odvětví. Kromě toho Host Havoc podporuje všechny balíčky modů a jejich automatický instalátor modů zajišťuje, že Minecraft zůstane plný zábavy.

Host Havoc také integruje automatické zálohování, abyste nepřišli o herní postup. Navíc získáte přístup FTP, abyste mohli plně ovládat svůj Minecraft server. A protože internetoví roboti mohou zahltit herní servery, Host Havoc nabízí robustní DDoS ochranu pro zajištění nepřerušované zábavy.

Další dobrá věc je, že Host Havoc vám dává volnou ruku v přidávání tolika hráčů, kolik si přejete. Přesto udávají počet doporučených hráčů pro optimální herní výkon.

S 10 globálními datovými centry a 99,9% zárukou dostupnosti, Host Havoc ponechává jen málo požadavků. Zahrnuje 24/7 lidskou podporu s průměrnou dobou odezvy méně než 15 minut a stává se skutečným šampiónem pro každého, kdo hledá spolehlivý server Minecraft hosting.

A konečně, všechna předplatná mají 72hodinovou záruku vrácení peněz na testování vod bez rozmýšlení.

GPORTAL

GPORTAL nabízí servery Minecraft za bezkonkurenční cenu s okamžitým nastavením a modelem serveru založeným na Ram. Již během procesu rezervace si můžete vybrat svůj oblíbený z více než 250 modpacků a nechat si modpack předinstalovat na váš server. Nejsou nutná žádná zbytečná nebo složitá nastavení.

Pokud si chcete provést vlastní nastavení, jejich snadno použitelné webové rozhraní vám nabízí veškerou volnost, kterou potřebujete. Získáte také bezplatný přístup k FTP a MySQL.

Pokud jde o ochranu uživatelů serveru, nenechávají nic náhodě. Vyvinuli ochranu DDoS a zkombinovali ochranu od partnera Corero.

Nabízejí 99,9% dostupnost provozu sítě a datových center na základě smlouvy SLA, kterou zajišťují udržováním dvou samostatných zařízení na všech hlavních místech, jinými slovy dvou samostatných datových center. Ty jsou provozovány prostřednictvím kruhového připojení a jsou navíc podporovány dalším síťovým rozbočovačem. Síť GPORTAL a datová centra si provozují samy.

V případě, že je třeba odpovědět na problém nebo otázku, nabízejí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu, lístku, fóra, wiki a e-mailu. Vy si hraní užíváte, o zbytek se postarají oni.

BisectHosting

Dva vlastníci serverů spustili BisectHosting v roce 2012, aby poskytovali nejjednodušší a nejlépe podporovaný server Minecraft hosting v oboru.

S mnoha typy serverů Minecraft, pluginy a mody může být hostování serverů Minecraft pro nové uživatele extrémně ohromující a komplikované. Z tohoto důvodu se BisectHosting od prvního dne soustředil na poskytování rychlé a informované podpory s rychlým obratem vstupenek ve dne i v noci, což vám umožní trávit více času hraním se svými přáteli namísto řešení problémů se serverem.

  Jak najít verzi Minecraft

Při nákupu serveru si budete moci vybrat ze stovek možností předinstalace, jako jsou různé verze Vanilla, Paper, Spigot, Forge a stovky dostupných a aktuálních modpacků od CurseForge, FTB, Technic a dalších. . Pokud si to později rozmyslíte, není to problém, protože to, co běží na vašem serveru, lze kdykoli rychle vyměnit.

Jakmile zaplatíte, váš server je okamžitě nastaven a získáte přístup k vysoce přizpůsobenému ovládacímu panelu BisectHosting, který zahrnuje automatické aktualizace modpacku, správce souborů drag and drop a mnoho dalších nástrojů, díky kterým budou složité úkoly hračkou. Pokročilí uživatelé budou také ohromeni funkcemi, jako je editor konfigurace v prohlížeči a přizpůsobitelné úplné zálohy serveru.

Se servery Minecraft nabízenými v 17 po celém světě si budete jisti, že najdete ten ideální pro hraní s nízkou latencí pro vás a vaše přátele.

Lhostejná brokolice

Lhostejná brokolice je serverová hostingová společnost zaměřená na hráče. Usnadňují hostování vašich serverů Minecraft pomocí vlastního ovládacího panelu a integrace Discord. Jsou relativně noví v dobře zavedeném hostingovém prostoru Minecraft, zvláště zaměřeni na kvalitní zákaznickou podporu.

Dvoudenní bezplatná zkušební verze společnosti Infferent Broccoli a nastavení jedním kliknutím znamená, že je snadné je vyzkoušet. Než budete muset vytáhnout svou kreditní kartu, můžete na svém serveru začít vytvářet okruhy Redstone a stříhat ovce.

Instalace modpacků může být někdy oříšek, ale chtějí to udělat co nejjednodušší. Pokud narazíte na nějaké problémy, můžete kontaktovat jejich pracovníky podpory prostřednictvím Discordu nebo e-mailu a oni vám pomohou nastavit RLCraft, FTB, Pixelmon nebo jakýkoli mod, který chcete.

Lhostejná brokolice je nejlepší pro hráče v Severní Americe a Evropě, protože tam mají umístění serverů. Mají 64GB a 128GB stroje, aby zajistili, že RAM nikdy nebude pro jejich zákazníky problémem způsobujícím zpoždění.

Vyzkoušejte lhostejnou brokolici, pokud hledáte přátelského, užitečného a praktického hostitele serveru pro své servery Minecraft. Nabízejí dvoudenní bezplatnou zkušební verzi, po níž následuje 12 $ měsíčně za 2GB server Minecraft.

XGamingServer

Snaž se XGamingServer vyhrazený server Minecraft pro prozkoumávání hranatého terénu, získávání surovin, řemeslných předmětů, nástrojů a budování struktur. Existuje mnoho důvodů, proč je výběr XGamingServer pro server Minecraft výhodný:

  • Nemá žádné pevné herní sloty, protože server je navržen pro výkon.
  • Nejrychlejší aktivační proces vám umožní používat server do 5 minut od zadání objednávky.
  • Intuitivní ovládací panel je navržen pro hladkou správu vašich herních serverů. Panel je dodáván s mnoha užitečnými funkcemi, které vám zpříjemní hraní.

co víc?

Získáte automatické cloudové zálohy pro zabezpečení vašich souborů, vylepšeného správce souborů a spouštění databází SFTP a MySQL jedním kliknutím. Jinými slovy, budete mít úplnou kontrolu nad svým serverem.

Po prostudování různých zranitelností různých online her a strategií útoků vyvinul XGamingServer dokonalou ochranu proti DDoS útokům. Získáte vysoce výkonné servery a dostupné stroje pro hraní her pro více hráčů.

XGamingServer používá Intel i7 6700k/7700k, který poskytuje vysoký výkon a poskytuje šířku pásma alespoň 15 Mbps. Navíc používá také AMD Ryzen 7 3700X, který nabízí lepší ovládání a výkon.

Získejte server za pouhých 8 $ měsíčně a vyzkoušejte si dedikované servery na dva dny.

Shockbyte

Shockbyte nabízí hostingové služby pro Minecraft od roku 2013 a má v komunitě silnou pověst. Všechny jejich hostingové plány podporují Javu a Bedrock Edition plně aktuální. Nainstalujte si jeho služby jedním kliknutím a užijte si automatickou aktualizaci.

Podporované verze serveru jsou CraftBukkit, Spigot, Forge, BungeeCord, Sponge, Snapshots a Vanilla, kromě Bedrock Dedicated Server, NukkitX a PocketMine-MP. Všechny servery podporují více modulů, jako jsou Feed-The-Beast, ATLauncher, Technic a další.

Můžete změnit své plány, pluginy, mody a typ serveru, aniž byste ztratili svá nastavení. Shockbyte je kompatibilní s MCPE a MCPC, obsahuje Java Version Switcher a podporuje vlastní JAR.

Vaše hra se stane zajímavější, když získáte barevně odlišenou konzoli, DDR4 RAM pro rychlý výkon, Multicraft CP, výkonný procesor a možnosti plánování úloh. Získáte také neomezenou šířku pásma a úložiště SSD, port s nižší latencí 1 Gb/s, ochranu DDoS, bezplatnou subdoménu a neomezený počet slotů.

Hostwinds

Hostwinds nabízí cenově dostupný hosting Minecraft VPS, který je navržen tak, aby vaše požadavky byly základní. Vyberte si z různých procesorů, různých úložišť, různé paměti RAM a šířky pásma a převezměte kontrolu nad svým serverem. Využívá špičková procesorová jádra a špičkové SSD disky pro bezproblémový herní zážitek.

Získejte dokonalý síťový výkon s Minecraft Hosting, pokud budete hrát bez výpadků nebo zpoždění. Při objednávání serveru získáte spolu s objednávkou i některé funkce, jako jsou disky SSD, 99,9999% dostupnost, porty 1 Gb/s, vlastní ISO, záruka přívětivosti, více umístění, podnikový firewall a další.

Získáte plnou kontrolu nad konfigurací a nastavením serveru, abyste měli zcela personalizovanou hru. Můžete také pozvat hráče, aby vytvořili prostředí pro více hráčů. Získáte McMyAdmin jako ovládací panel pro vaše servery. Poskytuje také intuitivní a snadno použitelné rozhraní, které vám umožní rychle přizpůsobit váš server s menší námahou.

Objednejte si svůj server nyní za počáteční cenu 4,99 $ měsíčně a získejte 1 CPU, 1 GB RAM, 30 GB úložiště a 1 TB šířku pásma.

servery GG

Zvyšte svůj herní zážitek s robustním serverovým hostingem od GGServers. Pro lepší výkon využívá výkonné procesory. Získáte až 4 GHz v rámci standardních služeb a až 5 GHz v rámci prémie.

GGServers poskytuje neměřené úložiště pro SSD a NVMe. Má také podporu mudpack a můžete nainstalovat požadovaný server jediným kliknutím. Máte flexibilitu pro výměnu typů serverů a modpacků, kdykoli je potřebujete.

Různé typy serverů, které GGServers podporuje, jsou Java Edition, Bedrock Edition, PaperMC. Spigot, Twitch, FTB, Technic launcher, Forge, Bukkit, ATLauncher, Voids Wrath, Pixelmon a bungeecord.

Pokud hledáte plně nakonfigurovaný server pro spuštění, vyzkoušejte balíčky pluginů pro hraní Skyblock, Factions a dalších. GGServers nabízejí přizpůsobený ovládací panel Multicraft, který vám pomůže snadno spravovat váš server. Pomocí něj můžete získat úplný přístup k souborům FTP, chatům a vaší konzoli.

GGServers má datová centra umístěná v 9 lokalitách, včetně

  • Oregon, Montreal, Virginie v USA
  • Londýn, Helsinky, Frankfurt a Roubaix v Evropě
  • Singapur v Asii
  • Sydney v Austrálii

Pro zabezpečení serveru získáte automatizovanou ochranu DDoS ke zmírnění hrozeb online. Nabízí technickou podporu 24/7/365 prostřednictvím lístků podpory nebo živého chatu.

PebbleHost

PebbleHost je další možností levného hostování pro Minecraft. Jeho standardní plán nabízí vysoce výkonný CPU, Xeon na 3,7 GHz spolu s pamětí DDR4, uplink 250 Mb/s, SSD podnikové třídy a neomezený počet slotů.

Její datová centra jsou k dispozici na hlavních místech Severní Ameriky a Evropy. Poskytují vám hardware na podnikové úrovni, podporu poduživatelů, podporu Java 8, plánování úloh a tvůrce subdomén zdarma, abyste si mohli užívat nepřetržité hraní.

Snadný ovládací panel je stabilní a snadno se používá. Využijte jej ke spouštění, restartování nebo zastavování serverů, spouštění příkazů z konzole, správě zásuvných modulů, sledování využití, automatickému restartování a mnoha dalším. Kromě plného přístupu k FTP získáte zdarma databázi MySQL.

Pro větší soukromí a zabezpečení nabízí PebbleHost dvoufaktorové ověřování, vestavěný správce brány firewall a ochranu DDoS. Průběžně aktualizují své modpacky a pravidelně přidávají nové. V současné době podporuje modpacky s více verzemi, včetně CurseForge, FTB, Forge, SpongeForge a Technic.

  Jak stáhnout a nainstalovat Lunar Client pro Minecraft?

PebbleHost zahrnuje tři typy plánů: Budget, Premium a Extreme. Rozpočtový plán začíná na 3 $/čtvrtletí za 1 GB, prémie začíná na 2,25 $/měsíc za 1 GB a má další datové centrum v Austrálii.

Plán Extreme zahrnuje vyhrazený procesor a prioritní podporu a umožňuje vám zcela ovládat váš server.

SeekaHost

Hraní Minecraftu na vysoce výkonných serverech SeekaHost je zábava. Začněte a hrajte rychle s více hráči. Jejich výkonné procesory jsou vybaveny až 6 GB RAM a až 5 GHz pro vylepšení vaší hry.

Jejich servery mají úložiště NVMe nebo SSD a také poskytují neměřené využití ve všech svých plánech. Vytvořte svůj server v globálním datovém centru s nízkou latencí.

SeksHost nabízí několik typů serverů Minecraft a modpacků, které můžete nainstalovat pouhým kliknutím. Můžete také využít Bedrock Edition, Java Edition, Spigot a mnoho dalších, které neustále přidávají. Jejich anti-DDoS řešení je vybaveno na všech serverech, aby vás chránilo před online útoky.

Jejich zkušená technická podpora je vždy k dispozici v případě, že potřebujete pomoc s hostováním serveru nebo s jinými technickými problémy prostřednictvím lístku podpory a živého chatu. Plány začínají na 2 $ měsíčně za 1 GB RAM a 12 slotů pro hráče.

RAMShard

Je možná vzácná kombinace nalezení vysoce kvalitního hostingu serveru Minecraft za dostupnou cenu RAMShard. Nabízí neomezené sloty, úložiště a místo na disku ve všech svých plánech.

Se svými datovými centry umístěnými v Severní Americe, Evropě, Oceánii a jihovýchodní Asii dodávají vysokorychlostní servery lidem po celém světě. Pro výkon poskytují NVMe a SSD, 1 Gbps uplink a podnikový hardware.

RAMShard vás zmocňuje ovládacím panelem Multicraft 2.0, takže můžete snadno spravovat svůj účet. Navíc. Poskytují vám možnost naplánovat si úkoly spolu s využitím databáze MySQL zdarma.

Získáte DDoS ochranu, plný přístup k FTP, bezplatnou subdoménu a podporu pro vlastní JAR. Začněte s Minecraftem okamžitě pomocí jeho instalátoru jedním kliknutím.

GTXGaming

GTXGaming je přední hostitel pro servery Minecraft. Svůj ovládací panel postavili tak, že se soustředili na funkce a vlastnosti, což usnadňuje používání začátečníky. Poskytuje také pokročilé nástroje pro zkušené hráče.

Nabízejí procesory Intel od výkonných procesorů E3 až po nejnovější procesory i7 nebo i9. Navíc zahrnuli nejnovější a nejvýkonnější AMD Ryzeny. Získáte také výhodu přechodu z Minecraftu na jakýkoli herní server, který GTXGaming hostí.

GTXGaming pokrývá téměř celý svět, včetně mnoha měst z USA, Londýna, Španělska, Švédska, Austrálie, Německa a mnoha dalších lokalit datových center. Všechna jejich datová centra jsou chráněna před DDoS útoky, aby byla pro uživatele bezpečnější.

Spigot a Craftbukkit můžete nainstalovat prostřednictvím správce modů jediným kliknutím. Pokud nenajdete žádné verze, můžete požádat odborníky GTXGaming, aby vám je nainstalovali. Navíc získejte plný FTP přístup pro zkušené hráče.

Navíc budete herní server kompletně ovládat prostřednictvím skvělého webového rozhraní. Elegantní posuvníky a rozbalovací nabídky vám také pomohou s příjemnou konfigurací serveru. A zkušení hráči mohou využít textové editory k ruční konfiguraci serveru.

Nodecraft

Začínáme s Nodecraft pro Minecraft server hosting je snadný. Jeho vlastní rozhraní – NodePanel 2 je důvodem jeho snadného použití, jednoduchosti a mobilní přívětivosti. Můžete vyměnit a uložit kteroukoli z 28 her, které nabízejí, bez omezení slotů.

Vytvořte svůj modifikovaný server, změňte konfigurace a nainstalujte pluginy a modpacky bez námahy. Můžete dokonce přistupovat k jeho aplikaci ze svého smartphonu. Na panelu je k dispozici více než 100 balíčků modů, které si můžete vybrat z Forge, Sponge, Spigot a dalších.

Pokračujte ve hře a buďte si jisti, že Nodecraft je tu, aby zvládl část údržby automatizací aktualizací. Řekněte ne pádům a zpožděním, protože Nodecraft nepřetěžuje vaše servery, protože umožňuje až 12 zákazníkům na zařízení.

Můžete tak rychle využít jádra CPU, RAM a diskové vstupy. Poskytují vám procesory Xeon 3,3+ GHz, 32 GB ECC RAM, 240 GB SSD na podnikové úrovni a pevné disky podnikové úrovně. Jejich síť je spolehlivá, protože ji chrání pomocí DDoS ochrany a uplinku 1 Gbps.

Celá infrastruktura Nodecraftu je postavena na linuxovém ekosystému pro větší stabilitu, výkon a bezpečnost. Mají 13 datových center umístěných po celém světě, včetně 4 ve Spojených státech, 1 v Jižní Americe, 4 v Evropě a 4 v Asii a Tichomoří.

Máte možnost flexibilně přidat své hráče na seznam povolených pro větší zabezpečení. Můžete také vyměnit různé hry, když budete chtít, bez dalších nákladů. Jeho cena začíná na 9,98 $ měsíčně.

MCProHosting

Začněte a spusťte během několika minut pomocí serveru hosting by MCProHosting pro Minecraft, jednu z předních platforem založených v roce 2011.

S MCProHosting se nemusíte starat o úložiště, protože nabízí neomezený prostor na disku a další zdroje pro poskytování nejlepšího možného herního zážitku. Rozšiřte svou použitelnost, protože vyvinuli své mobilní aplikace pro Android a iOS.

Server tak můžete ovládat přímo ze smartphonu. MCProHosting zaručuje 99,99% dostupnost, takže během hraní nemusíte být frustrovaní. Mají více než 21 datových center rozmístěných po celém světě, jako je Asie, Evropa a Severní Amerika, pro vynikající výkon bez ohledu na vaši fyzickou polohu.

Jejich serverová flotila využívá prémiový hardware sestávající z duálních procesorů řady E5-2600, SSD Samsung a DDR4 RAM. Nebojte se o svá data, protože MCProHosting poskytuje denní zálohy automaticky bez dalších nákladů. I když potřebujete soubor šest měsíců starý, kryje vás.

Jeho Minecraft Bedrock Edition je k dispozici za počáteční cenu 1,49 $/měsíc.

Nejčastější dotazy

Kolik RAM potřebuji pro svůj Minecraft server a mohu ji v případě potřeby snadno upgradovat?

Neexistuje jednoznačná odpověď, protože ve skutečnosti závisí na počtu a typech rozšíření. Kromě toho typ hry, zejména pokud jde o modifikovanou verzi, také určuje množství paměti RAM, kterou můžete potřebovat, abyste mohli hrát hru bez jakéhokoli zpoždění. Navíc záleží na počtu aktivních hráčů na serveru. Více hráčů se rovná většímu množství požadované paměti RAM. Možnost upgradu RAM závisí na poskytovateli hostingu, proto je vhodné se na to předem zeptat.

Jak poskytovatel hostingu zachází s výkonem serveru a latencí pro hráče v různých regionech?

Poskytovatelé hostingu optimalizují výkon serveru a minimalizují latenci pro hráče v různých regionech strategickým umístěním datových center, využíváním sítí pro doručování obsahu (CDN) k zajištění sítě s nízkou latencí a implementací vyvažování zátěže.
Může však existovat několik více specializovaných technik pro zvládnutí takové geograficky rozptýlené uživatelské základny.
Navíc ne všechny servery mohou mít takové optimalizace na místě. Za normálních okolností je nejlepší vybrat hostitele s optimálně umístěným serverem z uživatelů.

Mohu nainstalovat a používat vlastní pluginy nebo mody na serveru?

Normálně ano, ale v konečném důsledku záleží na konkrétním hostiteli serveru, zda povolí instalaci pluginů a modů třetích stran.

Mohu vytvořit a spravovat více Minecraft světů nebo serverů pod jedním hostingovým účtem?

Stejně jako mnoho jiných je to funkce, kterou mohou nabízet někteří hostitelé serverů. Před registrací byste však měli kontaktovat podporu ohledně svých konkrétních požadavků.

Závěr

Videohry jsou nikdy nekončící záležitostí. Minecraft je jedna z nejpopulárnějších dostupných videoher, která je zábavná a nastartuje vaši kreativitu. Ale pokud to chcete hrát bez jakýchkoli potíží, poskytovatelé serverového hostingu vám mohou pomoci získat herní potěšení, po kterém toužíte!

Pokud si přesto chcete vytvořit svůj vlastní, pak si pořiďte cloudový VM a použijte svou kreativitu.

Dále se podívejte na nejlepší poskytovatele hostingu serverů Minecraft s podporou Mod.