31 skvělých aplikací pro iPad pro děti

iPady jsou skvělé tablety pro děti, ale nedodávají se s aplikacemi pro děti. Pomocí těchto aplikací pro čtení, jazyk, kreativitu, sledování a relaxaci můžete zlepšit používání iPadu svého dítěte.

Aplikace pro čtení

Nejlepší přístup k bezplatnému čtení pro děti na iPadu je také tím nejlepším místem v reálném životě: knihovna. Většina knihoven má minimální požadavky a online registraci. Hoopla, Libby, OverDrive, a Roznítit všechny pracují s většinou místních knihoven, zatímco Sora je aplikace, která se zaměřuje převážně na obsah ze školních knihoven. Pokud jde o výuku dětí číst, aplikace jako Khan Academy Kids, Hvězdopád, a Homer může poskytnout lekce pro děti, které pracují s členem rodiny.

Tyto knihovní aplikace jsou jedny z nejlepších míst, kde hledat bezplatné komiksy. Existuje také spousta aplikací specifických pro komiksy, které obsahují spoustu obsahu vhodného pro děti, včetně Marvel Unlimited, Vesmír DC, a koXologie. Proprietární software pro čtení komiksů Madefire synchronizuje pohyb, zvuk a 3D efekty se zážitkem ze čtení komiksů. The Oheň Aplikace pro iPad je skvělým zdrojem pro dospělé a děti ke čtení vzrušujících příběhů zdarma. ComicFlow je skvělé, pokud chcete nahrát své vlastní soubory .cbr, .cbz a .pdf, aby si je mohli přečíst.

  Jak zrušit schůzku v Microsoft Teams

Aplikace pro jazyk

Děti a jejich houbovité mozky tvoří jedny z nejšikovnějších studentů jazyků v okolí. Duolingo pro děti je skvělý způsob, jak zdokonalit své dovednosti v angličtině nebo je rozšířit o španělštinu nebo francouzštinu. Pokud se váš malý geek chce učit jazyky pro počítače místo lidí, ScratchJr a Kano kód učit základní principy informatiky a programování. Tyto aplikace dávají dětem nástroje k vytváření vlastních her nebo příběhů ve formátu, kterému každý snadno porozumí.

Aplikace pro hraní a kreativitu

Tvořivost, řešení problémů a kooperativní sociální dovednosti, které videohry rozvíjejí u dětí a dospělých, nelze podceňovat. Minecraft je již léta nejoblíbenější placenou hrou na iPadu a má k tomu dobrý důvod. Svoboda tvořit, stavět a dobrodružství umožňuje dětem oživit jejich představivost.

  Jak připnout tweet někoho jiného do svého profilu

Toca Boca je řada oceňovaných vzdělávacích her s aplikacemi zaměřenými na kreativitu, design, inženýrství, vědu a další. Sago Mini je kolekce her založená na předplatném pro předškoláky, kteří se stále učí základy života, jazyka a interaktivity. Myš ABC je cenově podobná kolekce tisíců poutavých aktivit, které pokrývají většinu školních předmětů.

Aplikace pro sledování

Zatímco technologie vstřikování Moany přímo do dítěte je stále ve vývoji, iPad nabízí dětem spoustu aplikací, které jim umožní sledovat jejich oblíbené programy bez rušivých reklam a nevhodného obsahu. Disney+ a Netflix jsou nejoblíbenější placená předplatná, i když rodičovská kontrola u těch druhých se důrazně doporučuje. Video pro děti PBS, PlayKids, DisneyNOW, BrainPop, a Smithsonův kanál jsou jedny z nejlepších z mnoha aplikací se vzdělávacím nebo jinak vhodným obsahem pro děti, které lze zdarma sledovat na vašem iPadu.

  Přesunout soubory ze stažených souborů do jiného umístění na základě typu souboru

Aplikace pro relaxaci

Nadměrné používání obrazovky může vést k neklidu a problémům s duševním zdravím u každého, ale především u dětí. Pomozte svým dětem regulovat čas strávený u obrazovky a používejte některé aplikace pro všímavost vytvořené pro děti Zastavte se, dýchejte a přemýšlejte, děti, nebo Moshi Twilight Sleep Stories. Většina aplikací pro všímavost nebo meditaci je zpočátku vhodná pro děti, takže je nastavte Uklidnit, Headspace, nebo podobné aplikace jim mohou pomoci vyrovnat se se všemi zkouškami a útrapami mládí.

Děti často milují hledání vlastních způsobů, jak se zaměstnávat tablety. Tyto aplikace vám mohou pomoci vytvořit z obrazovky zdravější a přívětivější místo pro vás a vaše děti.

x