5 nejlepších serverů Core Keeper pro každého

Pokud milujete objevování nových světů, hloubení podzemních jeskyní pro vzácné rudy a vzácné drahokamy a hledání způsobů, jak přežít před nebezpečnými tvory, je Core Keeper právě pro vás.

Rostoucí poptávka po videohrách vyústila ve vývoj různých her po celém světě, aby se hráči bavili díky výkonné grafice, vysoce výkonným hrám, jedinečným strategiím a kreativním funkcím.

Pokud jste již hráli hry o přežití, víte, jak vzrušující hry o přežití jsou.

Core Keeper se ale od ostatních survival her mírně liší. Zde získáte mnoho možností, jako je sbírání drahokamů nebo drahých rud, hledání tajemství, hledání nových biomů a další.

A pokud to chcete hrát bez prostojů a poruch, získání hostování serveru Core Keeper vám bude v mnoha ohledech přínosem.

Pojďme rychle pochopit pár věcí o této hře, než prozkoumáme nejlepší serverové hostingové platformy Core Keeper s vysokým výkonem a zabezpečením.

Co je Core Keeper?

Strážce jádra je sandboxová hra pro přežití, která je vyvinuta společností Pugstorm a vydána společností Fireshine Games. Tato hra je založena na dovednostech přežití a craftingu, podobně jako hry Terraria a Minecraft. Tuto hru můžete hrát buď samostatně, nebo pro více hráčů až pro 8 hráčů.

Core Keeper je navržen s konceptem tajemných relikvií, kde se probudíte jako průzkumník ve starobylé jeskyni, která má stvoření, drobnosti a zdroje. Protože jste uvězněni hluboko pod zemí, musíte mít k dokončení úkolu solidní schopnosti přežití.

V této hře se dostanete k těžbě relikvií a zdrojů k vybudování základny, výrobě nového vybavení, nabíjení jádra, objevování skrytých tajemství, vaření nových receptů, porážení obřích monster, farmaření plodin a průzkumu podzemí.

Hratelnost

Core Keeper je hra o přežití shora dolů. Nejprve předvedete cutscénu vysvětlující předchozí příběh postavy, než ji umístíte do sítě jeskyní. Umístění hlavní komory pro každého hráče je stejné. Bude mít také stejné nepřátele a zdroje, které byly na začátku hry pro všechny hráče.

V podzemní jeskyni bude úplná tma, kterou lze prosvětlit pomocí lucerny nebo pochodně. Nasbíraným lesem uvnitř jeskyně si můžete vyrobit pochodeň, což je první zdroj, se kterým se ve hře setkáte.

Tento svět je postaven ze čtvercových dlaždic z různých materiálů, které můžete těžit nebo kopat, abyste mohli více prozkoumat a získat více zdrojů. Dále použijte nasbírané zdroje k výrobě pracovních stolů a nástrojů k odemknutí různých předmětů pro výrobu. Hráči také potřebují sbírat jídlo, aby přežili. Později můžete automatizovat zalévání plodin pro vaše jídlo pomocí postřikovačů.

Uvnitř hry najdete herní mapu, abyste mohli snadno prozkoumat svět. Můžete prozkoumat různé části herního světa a zažít různé biomy, které obsahují nové nepřátele a zdroje. Tři hlavní bossové ve hře jsou:

 • Glurch the Abominous Mass: Obr, který umí skákat a házet oranžový sliz
 • Ghorm the Devourer: Mohutný hmyz, který dokáže tunelovat po celé mapě
 • The Hive Mother: Masité stvoření, které dokáže rozdělit kyselinu a také přivolat další nepřátele
  5 nejlepších nástrojů a softwaru pro správu služby Active Directory

Když tyto bossy porazíte, zahoďte předměty, které lze použít k aktivaci jádra. Navíc může být omezená plocha nejprve zvětšena po aktivaci jádra. Můžete prozkoumat více a odhalit nové biomy. Hru lze hrát dvěma způsoby – buď se můžete soustředit na porážení bossů, nebo je můžete ignorovat a vybudovat silný tábor.

Ve hře budete odměněni podle svých schopností. Pokud například hodně běháte, budete odměněni zvýšením rychlosti postavy. Podobně těžba zdrojů vede ke zlepšení efektivity postavy a boj zlepšuje její sílu.

Proč potřebujete serverový hosting Core Keeper?

Přestože je Core Keeper vysoce kvalitní a obsahuje mnoho užitečných funkcí, chybí mu, když přemýšlíte o tom, že byste měli hru začít tam, kde skončíte. K hraní této hry potřebujete výkonný systém, který obsahuje výkonnou grafiku, RAM a CPU.

Bohužel to nefunguje vždy, protože systémy se někdy zpomalí kvůli neočekávaným věcem a můžete se cítit frustrovaní. Pro překonání takových incidentů zjistíte, že nejlepším řešením jsou serverové hostingové platformy.

Pronájmem prémiového poskytovatele hostingu herních serverů získáte nekonečné výhody, jako je DDoS ochrana, okamžité nastavení, nejnovější hardware, nízký ping, větší dostupnost, vysoký výkon, FTP přístup a mnoho dalšího.

Váš hostitel se o vše postará, takže se můžete plně soustředit na svou hru, aniž byste se museli starat o nastavení nebo výkon serveru a zdroje. Získáte také možnosti doplňků nebo zásuvných modulů, které vám efektivně umožní provést nějaké změny na vašem herním serveru, abyste měli lepší hru.

minimální systémové požadavky

Pro Windows:

 • 64bitový procesor
 • Windows 10 64-bit
 • Intel Core i5-2300/AMD Ryzen 3 1200
 • 8 GB RAM
 • GeForce GTX 460 nebo Radeon HD 5850

Pro SteamOS + Linux:

 • 64bitový procesor
 • Linux (Ubuntu 20.04)
 • Intel Core i5-2300 nebo AMD Ryzen 3 1200
 • Radeon HD 5850 nebo GeForce GTX 460

Nyní, když máte nějakou představu o hře a proč musíte získat serverový hosting Core Keeper, pojďme se podívat na nejlepší platformy pro hostování her.

GTXGaming

Získejte prémiový server na svém nejbližším místě pro svou oblíbenou hru s GTXGaming Server Hostingová platforma. Získáte okamžité nastavení, zálohování mimo pracoviště, celosvětové pokrytí, zabezpečení a další. Je to elektrárna jedinečných funkcí a pokrývá celý svět.

GTXGaming má svou infrastrukturu na různých místech, jako je Los Angeles, New York, Oregon, Charlotte, Dallas, Miami, Quebec, Londýn, Paříž, Madrid, Frankfurt, Moskva, Stockholm, Singapur a Sydney. V každém datovém centru najdete DDoS ochranu vašich serverů na podnikové úrovni, takže nikdy nebudete trpět ztrátou dat a pomalým fungováním systému.

Všechny servery, které nabízejí, jsou online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou okamžitě zabezpečit vaše uložené hry a konfigurace, aby se útok nikdy nepromítl do ztráty dat. Navíc získáte zálohovací systém na každém serveru, kde můžete ukládat své soubory a kdykoli je třeba je obnovit. Můžete také naplánovat úlohu na serveru, který automaticky zálohuje vaše soubory podle zadaných pokynů.

  Co je SD Express a jak je rychlejší?

GTXGaming nabízí vysoce kvalitní podnikový hardware. Využívá procesory Intel od výkonných procesorů E3 až po nejnovější i7 nebo i9. Pro vysoký výkon určitě získáte robustní procesory AMD Ryzen. Kromě toho podporuje všechny mapy Core Keeper a ihned po vydání přidá novou.

Ať už jste nový hráč nebo zkušený hráč, ovládací panel GTXGaming vám poskytuje snadno použitelný a jednoduchý přístup, takže můžete kdykoli změnit nastavení hry.

Pokud nejste se serverem z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete požádat o vrácení peněz do 24 hodin od registrace. Objednejte si nyní a zažijte lepší hru.

GPORTAL

GPORTAL je jedním z prémiových herních serverů dostupných na trhu. Můžete si pronajmout oblíbený herní server Core Keeper a zažít kvalitní hru bez zpoždění. Je to oficiální hostitel pro hru Core Keeper.

Nakonfigurujte si server podle svých požadavků a zakupte si hru. Po dokončení úspěšné platby bude váš server online do 3 minut. GPORTAL spolupracuje se společnostmi Corero a Bulwark, které poskytují vícevrstvou obranu vašemu serveru pro váš nejlepší zážitek.

Můžete si vybrat své nejbližší umístění z dostupných datových center, včetně Los Angeles, New Yorku, Washingtonu, Dallasu, São Paula, Barcelony, Frankfurtu, Londýna, Johannesburgu, Singapuru, Sydney, Tokia a Taipei.

Získáte předplacenou možnost pronajmout si vlastní herní server. Už nikdy nebudete muset podepisovat smlouvu při přepínání mezi dostupnými hrami, to vše díky Gamecloudu GPORTAL. Plnou flexibilitu hry si také můžete užít při pronájmu od GPORTAL.

Snadno vytvořte zálohu pro uložení postupu ve hře a konfigurací a snadno obnovte své soubory po jakékoli katastrofě. Přidejte na svůj server zásuvné moduly nebo mody a vytvořte zálohy automaticky. Pro profesionální hráče poskytuje GPORTAL plný přístup k FTP a webovému správci souborů.

4 hráči sítě

Pronajměte si Core Keeper Server od 4 hráči sítě a dostat se do světa vzácných rud a třpytivých drahokamů. Pomůže vám odhalit skryté předměty a prozkoumat svět fantazie na vašem serveru Core Keeper. Umožněte 4Netplayers, aby váš server připravil během několika minut po dokončení vaší objednávky.

Cloudový herní server 4Netplayers vám umožní přepínat mezi více než 120 mody a hrami za nulové náklady. Postará se o každou aktualizaci, takže se soustředíte pouze na svou hru. Pokud jste novým hráčem, můžete si snadno vytvořit a spravovat svůj vlastní herní server.

Při pronájmu herního serveru je bezpečnost hlavní otázkou, ale 4Netplayers přichází s ochranou DDoS. Také nedojde k žádnému přerušení v době hraní hry. Využívá špičkový serverový hardware, rychlé SSD disky, CPU a RAM pro lepší dostupnost a výkon.

Váš server bude provádět spolehlivé a komplexní zálohy vašich uložených souborů, takže po havárii nikdy neztratíte svůj postup ve hře. Jeho uživatelsky přívětivé a výkonné webové rozhraní vám umožňuje vytvářet, upravovat, spravovat a spouštět váš oblíbený herní server.

Nakonfigurujte si server a pronajměte si jej za počáteční cenu 1,78 $/měsíc. V prémiovém plánu najdete servery Teamspeak 3, které jsou součástí vašeho balíčku.

XGamingServer

Získejte vyhrazené úložiště, RAM a CPU spolu se zaručeným výkonem pro váš herní zážitek s XGamingServer. Nabízí virtuální dedikované Hosting serveru Core Keeper a vyhrazené Bare Metal Herní servery.

  Jak se zbavit dutého šípu na iPhone

XGamingServer vám poskytuje ovládací panel na bázi pterodaktyla, který přichází s výkonnými funkcemi. Díky vyhrazenému hernímu panelu budete mít plnou kontrolu nad serverem a herními soubory. Ztráta dat je minulostí; jeho automatické cloudové zálohování vám umožní uložit soubory a zabránit jejich smazání.

Pomocí vlastního panelu můžete spravovat server a databázi MySQL, zvát uživatele, plánovat úlohy, ovládat správce modů a další. XGamingServer má svá datová centra ve čtyřech regionech, včetně Austrálie, Evropy a západního a východního pobřeží Severní Ameriky.

Vyhrazená datová centra zajišťují efektivní a plynulý herní zážitek. Výběrem nejbližšího umístění vašeho serveru získáte vysokou dostupnost vaší hry. Technologie okamžité aktivace vám umožní začít hrát hru během několika minut od registrace.

Herní servery XGamingServer jsou hostovány na procesorech Intel a Ryzen s výkonnou grafikou NVMe a SSD disky. Běží na šířce pásma 1 Gbps a najdete zde nižší pingy, žádné limity slotů, velkou šířku pásma, vysokou dostupnost, vlastní panel a další.

ZAP-hosting

Pronajměte si svůj vlastní herní server Core Keeper a prozkoumejte s ním podzemní jeskyně ZAP-hosting serverová hostingová platforma. Spravujte svůj server pohodlně pomocí webového rozhraní ZAP a získejte skutečný přehled o výkonu svého serveru.

Umožněte ZAP-Hosting nastavit váš server za vás. Využívá výkonný hardware a podnikové disky pro lepší výkon serveru a vysokou dostupnost. Pomocí bezplatného FTP přístupu můžete snadno vyměňovat data mezi serverem a počítačem.

Přidejte své vlastní pluginy a mody a přizpůsobte si herní server dokonale podle svých potřeb. Pokud si chcete mezi výpůjční dobou vyzkoušet jinou hru, přepněte na tuto hru snadno a rychle díky hernímu cloudu ZAP-Hosting.

Všechny servery dostupné na různých místech jsou zabezpečeny před nežádoucími DDoS útoky. Zajišťuje, že se váš systém nikdy nezpomalí při žádném útoku. ZAP-Hosting využívá Intel E5-2650v4 pro vysoký výkon a herní zážitek bez zpoždění. Získáte 328 GB DDR4 RAM, která poskytuje dostatek energie pro vaše pluginy.

Můžete posílat příkazy pomocí konzole InGame a používat online ConfigEditor, abyste pochopili nastavení serveru a rychle je upravovali. Pro bleskově rychlé zpracování používá server Core Keeper SSD disky.

Závěr

Core Keeper je bezpochyby napínavá hra. Pokud to chcete udělat ještě více vzrušující, pořiďte si spolehlivý herní server hosting.

Vyberte si nejlepší serverový hosting Core Keeper, který vám může nabídnout nejnovější hardware, špičkový výkon, delší dobu provozu, zabezpečení a pokročilé funkce, abyste si mohli užít vylepšenou hru bez prodlev nebo přerušení.

x