Twitch

7 nejlepších robotů pro streamery Twitch

Streameři musí při streamování myslet na přibližně jeden milion a jednu věc. Musí zajistit, aby se každý cítil slyšet, vítán a bavil se, a to vše a přitom se soustředit na jakoukoli hru nebo hudbu, kterou hrají. Streameři jsou také lidé a žonglování se všemi různými aspekty streamování může být ohromující, nebo dokonce z toho mít radost.

To je místo, kde mohou zasáhnout boti a uvolnit část tlaku z ramen streamera. Pokud jste tedy hledali robota, který by vám pomohl s vaším streamem Twitch, zde jsou některé z nejlepších možností.

Co je to streamovací bot a proč ho potřebuji?

Streamovací bot je nástroj, který můžete použít ke správě chatu, takže se můžete soustředit na hru místo na administrátorskou stránku věcí. Pokud jde o to, co přesně robot dokáže, limitem je nebe. Můžete použít roboty k pořádání soutěží za vás, připomínat vám a vašim divákům, abyste zůstali hydratovaní, nebo dokonce moderovat své diváky blokováním nebo odstraněním špatných vajec z vašeho chatu.

Každá z těchto funkcí může být pro vás jako streamera přínosem, protože automatizuje funkce, které byste jinak museli provádět sami. To vám dává více času soustředit se na důležité věci, jako je rozbití dalšího šéfa a skutečná interakce se svými diváky.

Vytvoření interaktivního streamu je klíčem k úspěchu. Můžete přidat body kanálu, abyste vytvořili interaktivnější Twitch stream a zvýšili úroveň vašeho chatu, ale využití robotů je další zásadní funkcí Twitche, o které by měl každý streamer vědět.

Problém s roboty je v tom, že existuje nespočet možností, z nichž každá má své silné a slabé stránky. Chcete-li přidat a používat robota na prvním místě, také jej musíte připojit k samotnému účtu Twitch a nechcete sdílet tak citlivé informace s žádným náhodným programem. Chcete se ujistit, že robot, kterého si vyberete, je bezpečný, důvěryhodný a spolehlivý. Následující možnosti zaškrtnou všechna tato políčka.

  9 nejlepších webových kamer pro streamování Youtube/Twitch

Nightbot je jedním z nejoblíbenějších chatbotů, a to z dobrého důvodu. Je 100% bezpečný a stejně spolehlivý. Někteří roboti mají ve zvyku se z podivných a neznámých důvodů nějak odpojit od vašeho streamu, takže se musíte přihlásit a znovu je aktivovat ručně. Nightbot však tímto problémem netrpí.

Existuje také nespočet funkcí, které můžete nastavit, aby Nightbot ve svém streamu dělal. Můžete nastavit požadavky na skladby, které umožní vašim divákům vytvořit si váš seznam skladeb (pozor na autorská práva, pokud tuto funkci použijete), moderovat dárky, abyste se mohli svým divákům věnovat, aniž byste museli řešit věci ze zákulisí, a dokonce nastavit automatické časovače. připomenout svým divákům cokoli.

Rozmach umělé inteligence byl svědkem toho, že umělá inteligence byla přijata do mnoha různých aspektů našich životů, včetně streamování. Mnoho robotů používá AI, ale StreamChat AI je poháněna vysoce pokročilou AI s vlastní drzou osobností, která okoření váš stream.

To pomáhá StreamChat AI odlišit se od ostatních. Spíše než rozdávat monotónní a robotické odpovědi má StreamChat AI své vlastní způsoby a osobnost, díky kterým je živější a komunikativnější součástí vašeho chatu. Můžete si také přizpůsobit osobnost StreamChat AI tak, aby vyhovovala vašemu stylu streamování.

StreamElements je další velmi oblíbenou volbou pro streamery a je speciálně navržen tak, aby šel ruku v ruce se streamovacím softwarem OBS. Nabízí všechny nejlepší funkce chatbota, jako jsou časovače, připomenutí, dárky a příkazy, a poskytuje stabilní připojení, na které se můžete spolehnout.

StreamElements vás také může propojit se všemi druhy sponzorství, takže můžete pomoci rozšířit své publikum a podpořit váš zvyk streamování. Ty obvykle zahrnují streamování určité hry a nabízejí peněžní pobídky na základě počtu diváků, které můžete získat, aby se zaregistrovali a hráli také hry.

  Oprava aplikace Twitch nefunguje na Androidu

StreamElements je jedním ze snadněji použitelných chatbotů a se všemi funkcemi, které nabízí, spolu s možnými sponzorskými dohodami, je snadné pochopit, proč je jedním z nejoblíbenějších chatbotů mezi streamery.

Pokud ke spuštění streamu místo OBS používáte Streamlabs, měli byste zvážit použití Streamlabs Cloudbot. Tento bot je navržen tak, aby bezproblémově spolupracoval se Streamlabs při moderování vašeho chatu, a protože Streamlabs se svým účtem Twitch již důvěřujete, nemusíte udělovat povolení ani žádným externím programům.

Streamlabs Cloudbot můžete stále používat, i když nepoužíváte streamovací software Streamlabs, ale občas se může odpojit. Streamlabs Cloudbot nabízí plně přizpůsobitelné příkazy pro váš chat, které můžete používat a pracovat s nimi, jako jsou například citace.

Vaši diváci mohou zadat !citáty a získat náhodný citát, který jste v minulosti řekli ve streamu. Citáty však musíte nahrát sami, ale to lze snadno provést před zahájením nebo dokonce během streamování.

Moobot je skvělý a vysoce kvalitní chatbot, který můžete použít k moderování chatu. Streameři mají malou kontrolu nad tím, kdo vstoupí do jejich chatu, a každou chvíli se objeví nějaká špatná vejce, která budou z jakéhokoli důvodu potřebovat zákaz. Pro streamery může být těžké nebo téměř nemožné vidět každý komentář a zastavit svůj stream, aby někoho na Twitchi zablokovali, zvláště když chat vybuchuje. V tom nastupují moderátoři.

Ale nemůžete vždy počítat s tím, že vaši moderátoři budou nablízku. Koneckonců jsou také lidé. Moobot poskytuje automatickou alternativu, takže streameři mohou stále chránit svůj chat, i když nejsou přítomni žádní moderátoři.

DeepBot se pyšní tím, že je jedním z nejvíce přizpůsobitelných robotů. Umožňuje vám pojmenovat robota, jak chcete, a dokonce nabídnout svůj vlastní věrnostní bodový systém oddělený od bodů za kanály, abyste odměnili své diváky.

  Opravit formát zdroje Twitch není podporován

To vám umožní přizpůsobit tyto funkce tak, abyste posílili svou vlastní značku a přítomnost, aniž byste museli vytvářet vlastního robota. DeepBot má také malé hry, které mohou vaši diváci hrát v chatu, aby se zabavili, zatímco si dáváte pauzu nebo se soustředíte na něco jiného.

Když vaše sledovanost skutečně začne stoupat, váš chat může být snadno přemožen a je téměř nemožné vést konverzace s jednotlivci ve vašem chatu. Když lidem nabídnete malé hry, které si mohou zahrát při sledování vašeho streamu, budou se moci cítit více zapojeni do vašeho chatu, aniž byste museli vynakládat další úsilí.

CoeBot je menší bot, který se na scéně Twitch ještě neprosadil, ale nabízí solidní funkce a je spolehlivou volbou pro váš stream. CoeBot má všechny klasické funkce chatbota, jako jsou příkazy, uvozovky a možnosti moderování.

CoeBot nabízí ve srovnání s některými jinými okázalejšími roboty na tomto seznamu jednodušší a zkrácený zážitek. Ale jeho použití je snadné a výhodou CoeBota je, že má již předinstalovaných mnoho populárnějších chatovacích příkazů, takže jejich vytvářením nemusíte trávit věky, jako to děláte s ostatními roboty.

Nebojte se a maximalizujte svou zábavu při streamování s robotem

Během streamování na Twitchi už máte dost starostí mezi nesčetnými technickými potížemi a internetovými problémy. Někdy je uklidňující vědět, že váš robot stojí v chatu zády. Zvláště pokud provozujete nějaký druh prozradí nebo váš robot moderuje za vás a udržuje váš stream v bezpečí.

Pokud streamujete a ještě nemáte robota, kterákoli z těchto možností by pro vás mohla zcela změnit hru a dokonce vám pomoci rozšířit váš stream.

x