9 nejlepších webových stránek o duševním zdraví pro muže

Mnoho mužů čelí problémům s duševním zdravím, ale strach ze stigmatu, studu a omezeného chápání tohoto stavu jim často brání vyhledat pomoc. Je běžné, že muži přehlížejí své problémy s duševním zdravím a místo toho považují život za zdrcující.

Poskytování správné podpory a zdrojů může změnit duševní zdraví mužů a zlepšit jejich celkovou pohodu. Zde je seznam webových stránek zaměřených na muže, které pokrývají různá témata duševního zdraví a podporují ty, kteří se potýkají s problémy duševního zdraví.

Man Therapy, webová stránka založená Dr. Rich Mahogany, využívá humor k tomu, aby přinesla mužům povědomí o duševním zdraví. Nabízí rady k řešení psychologických problémů prostřednictvím „mužského“ přístupu a poskytuje zdroje pro řešení konkrétních problémů duševního zdraví.

Tato stránka nabízí několik zdrojů duševního zdraví uspořádaných do kategorií, jako je hněv, úzkost, deprese a sebevražda, vztahy a sex, trauma a smutek. Navíc nabízí zdroje podle států, včetně Arizony, Kalifornie, Idaha, Kansasu, Minnesoty a Utahu, abychom jmenovali alespoň některé.

Man Therapy také obsahuje bezplatný, anonymní 20bodový kvíz o duševní pohodě, který pomáhá posoudit duševní zdraví a identifikovat oblasti zlepšení. Zahrnuje také svědectví mužů, kteří bojovali s problémy duševního zdraví.

Kromě toho Man Therapy hostí odkazy na další stránky, kde mohou uživatelé diskutovat o svých problémech s duševním zdravím. Například odkazuje na 988 Lifeline Chat and Text pro krizové poradenství prostřednictvím webového chatu nebo textové zprávy a Copline, neziskovou organizaci pomáhající policistům s problémy s duševním zdravím.

Sebevražda je jednou z hlavních příčin úmrtí mužů mladších 50 let. K vyřešení tohoto problému založila University of British Columbia HeadsUpGuys, program určený na podporu mužů při zotavování se z deprese a prevenci sebevražedných úmrtí.

Tato iniciativa je podporována týmem vědců, lékařů a obhájců duševního zdraví, kteří se sjednotili s cílem vzdělávat muže o duševním zdraví, bojovat proti stigmatizaci a usnadňovat přístup ke službám duševního zdraví.

  14 kryptoměnových peněženek pro bezpečné uložení vašich kryptoměn

Web obsahuje užitečné články a příběhy uspořádané do kategorií, jako jsou možnosti léčby, tipy a dovednosti a příběhy o zotavení. Obsahuje také nástroj pro screening deprese, který vám umožní samokontrolu vašeho duševního zdraví.

Nástroj obsahuje otázky týkající se různých příznaků deprese a jejich možného dopadu na život. Po zodpovězení otázek obdržíte výsledky testů a personalizované tipy na duševní zdraví.

Stránka také nabízí stránku „Najít terapeuta“, která uživatelům umožňuje vyhledávat odborníky na duševní zdraví podle země a státu. Mezi zahrnuté země patří USA, Kanada, Irsko, Austrálie a Spojené království.

MenTalkHealth je registrovaná charitativní organizace, která se zavázala podporovat konverzaci o duševním zdraví mužů. Jejich hlavním posláním je podpora LGBTQ+ mužů a řešení stigmatu duševního zdraví.

Organizace většinou působí na jižním pobřeží Anglie a poskytuje bezplatné a placené školení v oblasti duševního zdraví jiným charitativním organizacím.

MenTalkHealth se zabývá duševním zdravím na svých webových stránkách, podcastech a platformách sociálních médií s cílem povzbudit více mužů, aby se otevřeli o své duševní pohodě. Zejména podcast představuje hosty, kteří sdílejí osobní příběhy a zkušenosti týkající se duševního zdraví.

Movember je charitativní organizace, která se věnuje prevenci předčasné smrti u mužů z důvodů, kterým lze většinou předejít. Řeší různé zdravotní problémy postihující muže, včetně rakoviny prostaty a varlat, sebevražd a duševního zdraví.

V souvislosti s duševním zdravím se Movember zaměřuje na prevenci, včasnou detekci a neustálou pohodu. Jeho vizí je podporovat komunity, kde muži podnikají kroky, které pomáhají zlepšit jejich duševní pohodu, s podporou svého okolí.

Webové stránky charitativní organizace jsou cenným zdrojem informací o duševním zdraví, jejichž cílem je pomoci mužům žít šťastnější, zdravější a delší život. Obsahuje nástroj pro konverzaci navržený tak, aby vás naučil, jak zahájit rozhovory s muži, kteří mohou mít problémy s duševním zdravím.

  Jak vyměnit BNB na Smart Chain v Trust Wallet

Movember dále věnuje prostředky na kulturní projekty zaměřené na zdraví mužů. Od svého založení financovala více než 1 000 projektů v oblasti zdraví mužů po celém světě, podporuje výzkum a zlepšuje poskytování zdravotnických služeb mužům.

Terapie pro černé muže vycházela z pochopení, že barevní muži čelí jedinečným výzvám a stigmatizaci, a proto potřebují prostor přizpůsobený pro ně, aby našli podporu duševního zdraví. Jejím hlavním posláním je rozptýlit představu, že vyhledání pomoci je známkou slabosti, a podpořit poskytování bezplatné terapie mužům po celých USA.

Organizace má digitální adresář obsahující stovky terapeutů ve všech 50 státech. Adresář vám umožňuje vyhledávat terapeuty nebo kouče podle jejich specializace nebo umístění, zobrazit jejich kvalifikaci a zdravotní problémy, které mohou řešit.

Nadace Face It Foundation, založená v roce 2009, byla založena, aby poskytovala mužům podporu, kterou potřebují, aby se vypořádali s depresí a vedli normální život. Jeho cílem je snížit míru sebevražd u mužů nabídkou bezplatných služeb, včetně vzájemné podpory a ústupů pro jednotlivce.

Primárním zaměřením nadace je poskytování různých podpůrných služeb založených na pochopení překážek, které mužům brání vyhledat pomoc.

Jejich služby zahrnují individuální podporu, podpůrné skupiny pro muže a školení pro odborníky v oblasti duševního zdraví. Důležité je, že podpůrné skupiny jsou podporovány muži, kteří osobně bojovali s depresí.

MENTalk je komunita pro muže, která je povzbuzuje, aby diskutovali o svém duševním zdraví. Její zakladatelé mají přímou zkušenost s problémy duševního zdraví a souvisejícími stigmaty.

Posláním MENTalk je ukončit stigma kolem duševního zdraví mužů. Organizace má podcast obsahující příběhy od zakladatelů, hostů a profesionálů a provozuje skupinu na Facebooku bez úsudku.

Men’s Minds Matter je komunita vášnivých jednotlivců, kteří se zavázali zvyšovat povědomí o sebevraždách a implementovat intervenční strategie.

  Jak si můžete stáhnout videa OnlyFans na iPhone

Iniciativa nabízí školicí programy pro prevenci sebevražd pro lékaře, pečovatele, rodiny a přátele a poskytuje jak osobní, tak online intervenční služby. Služby jsou genderově inkluzivní, ale zaměřují se především na zlepšení duševního zdraví mužů ve Spojeném království.

Webová stránka má sekci duševního zdraví, která zahrnuje mužské problémy, včetně sebevražd, emocí, vztahů a bezdomovectví. Zahrnuje také stránku zdrojů s bezplatným průvodcem přizpůsobeným těm, kteří zažívají aktivní sebevražedné myšlenky, a další stránku pro pomoc sebevražedným přátelům.

Posláním ManHealth je pomáhat mužům během fyzických zdravotních problémů a předcházet sebevraždám souvisejícím s duševním zdravím. Organizace je zapojena do několika snah, včetně pořádání skupin peer podpory, nabízení školení na pracovišti a propagace fundraisingových akcí v Anglii.

Jejich sezení jsou vedena muži s osobní zkušeností a jsou bezpečným prostorem pro muže, aby otevřeně vyjádřili své pocity. Sezení pokrývají různé problémy, včetně úzkosti, deprese, sebeuvědomění a spánkových návyků.

Organizace má užitečný blog, který poskytuje tipy na zlepšení duševního zdraví pomocí cvičení, spánku, výživy, vzájemné podpory a dalších změn životního stylu.

Pečujte o své duševní zdraví

Diskuse o duševním zdraví, zejména u mužů, byla tradičně tabu. Jak se však stále více uznává význam duševního zdraví mužů, postoje se mění.

Podpora duševního zdraví mužů je zásadní pro jejich vlastní blaho i pro psychické zdraví společnosti. Emoční boje mužů mohou ovlivnit jejich blízké, včetně jiných mužů, žen a dětí.

Mezi webové stránky poskytující mužům podporu a zdroje duševního zdraví patří Therapy for Black Men, Men’s Minds Matter, MenTalkHealth a Movember. Některé z těchto stránek dokonce nabízejí školení pro veřejnost, protože jsou často prvními, kdo reagují na jednotlivce, kteří čelí problémům s duševním zdravím.