Bezpečné procházení webu bez omezení regionu v systému Android

Smutnou pravdou o internetu je, že mnoho úžasných služeb jako Spotify a Hulu je dostupných pouze v několika zemích. Zatímco lidé žijící v těchto zemích mohou streamovat bezplatnou hudbu nebo sledovat své oblíbené televizní pořady, ti z nás, kteří žijí jinde na planetě, zůstávají v mrazu. Pokud se jen těžko vyrovnáváte s omezením oblasti online, pak je jedním z definitivních řešení použití služby VPN. Zkratka pro Virtual Private Network, VPN zabezpečuje váš internetový provoz a umožňuje vám přistupovat na weby s geografickým omezením. Astrill VPN je v tomto žánru poměrně populární jméno a nedávno společnost spustila aplikaci pro Android, která umožňuje přístup k jejich službě VPN na cestách.

Astrill VPN má slušné rozhraní. Po spuštění se zobrazí obvyklá přihlašovací obrazovka. Noví uživatelé si také mohou vytvořit účet, aniž by opustili rozhraní Astrill, i když mějte na paměti, že všechny plány VPN, které Astrill nabízí, jsou placené a přicházejí s 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Po přistání na hlavní obrazovce uvidíte nahoře velký přepínač, který vám umožní aktivovat a deaktivovat Astrill. Rozbalovací nabídka pod ní vám umožňuje vybrat umístění serveru VPN. Svou polohu můžete nastavit na Spojené království, USA, Německo, Čínu, Švédsko a další. Na domovské obrazovce se také zobrazuje datum vypršení platnosti vašeho aktuálního předplatného.

Když je tato možnost zapnutá, Astrill VPN automaticky nakonfiguruje nastavení sítě za vás. Při prvním zapnutí budete muset aplikaci udělit oprávnění k vytvoření připojení VPN. Pokud nechcete, aby se tato výzva zobrazovala pokaždé, když povolíte Astrill VPN, zaškrtněte níže možnost „Důvěřuji této aplikaci“.

Nakonec je zde nabídka „Stealth VPN options“, která vám umožňuje přepínat mezi režimy UPD a TCP a nastavit port připojení.

Astrill VPN si můžete stáhnout pomocí níže uvedeného odkazu. Samotná aplikace je zdarma, ale po 7denní bezplatné zkušební verzi si budete muset zakoupit plán VPN.

Nainstalujte Astrill VPN pro Android z Obchodu Play