etechblog

Bing řízený umělou inteligencí ohrožuje vyhledávání Google a nový trend AutoGPT

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace produktů! 📣

Drahokamy

Studie provedená společností McKinsey zjistila, že pracovníci tráví 19 % svého času hledáním a shromažďováním informací, a to je celý den pracovního týdne.

Jiná studie provedená studií IDC uvádí, že „datoví profesionálové ztrácejí každý týden 50 % svého času“ – 30 % vyhledáváním, správou a přípravou dat plus 20 % duplikací práce.

K překonání těchto výzev odpoví platforma Gems s umělou inteligencí na všechny vaše otázky na základě informací ze všech vašich oblíbených nástrojů, jako je Notion, Gmail, Slack atd.

Důvěřují jí některé z nejlepších světových organizací jako Morgan Stanley, The New York Times, Mckinsey&Company, Credit Suisse, Gartner, Harvard University atd.

  5G E není skutečné 5G. Zde je to, co potřebujete vědět

Jedná se o asistenta s umělou inteligencí, který poskytne úplné, syntetizované a připravené odpovědi na základě informací o vaší aplikaci. Odpověď bude také obsahovat zdroje k hlubšímu zkoumání.

Kromě toho můžete snadno sdílet informace nalezené na této platformě se svými přáteli, kolegy, spoluhráči atd. Produkt je ve fázi beta a je k dispozici na Gems.

Microsoft Bing řízený umělou inteligencí a Startup You.com ohrožují dominanci Googlu ve vyhledávání

Podle nejnovější zprávy z New York Times se konkurenti Googlu, jako je Microsoft Bing s umělou inteligencí, během 25 let rychle stávají vážnou hrozbou pro vyhledávací průmysl Google.

S tím, jak uživatelé hledají efektivnější možnosti vyhledávání, nové funkce umělé inteligence v Microsoft Bing a startupu You.com začaly zpochybňovat dominanci vyhledávání Google.

Podle Richarda Sochera, generálního ředitele You.com, alternativy Vyhledávání Google nyní uživatelům poskytují více personalizované vyhledávání. Dále uvedl, že nekvalitní obsah řízený SEO snížil hodnotu výsledků vyhledávání.

  Oprava Přihlašovací stránka Disney Plus se nenačítá

Generativní umělá inteligence, jako je ChatGPT OpenAI a obrovské jazykové modely, nyní představují nové výzvy pro Vyhledávání Google.

V článku New York Times se dále uvádí, že elektronický gigant Samsung Electronics zvažuje nahrazení Google jako výchozího vyhledávače na svých zařízeních Bingem od Microsoftu.

Google plánuje příští měsíc spustit nový vyhledávač s umělou inteligencí a další funkce budou následovat na podzim. Nové funkce budou zpočátku dostupné pro limit jednoho milionu zákazníků ve Spojených státech.

Aby Google překonal tyto rychle rostoucí vyhledávače s umělou inteligencí, závodí ve vytvoření zcela nového vyhledávače poháněného technologií.

Auto-GPT

Už jste vyzkoušeli ChatGPT? To vyžaduje, abyste kladli produktivní otázky, dokud neobdržíte řešení nebo odpověď. Proč tedy nenechat aplikaci vygenerovat otázku sama? Pokud nechcete vkládat smyčku otázek do ChatGPT, měli byste zkusit Auto-GPT.

  4 generátory AI meme k okamžitému použití

Auto-GPT dokáže provádět sofistikovanější, vícestupňové úkoly než stávající programy využívající LLM, protože generuje své vlastní výzvy a předává je zpět sobě, čímž vytváří smyčku, dokud není daná úloha dokončena.

Toran Bruce Richards navrhl open-source aplikaci Auto-GPT. Richards vytvořil Auto-GPT, aby překonal omezení tradiční umělé inteligence, která vyžaduje dlouhodobé plánování a není schopna autonomně vylepšovat své přístupy na základě zpětné vazby v reálném čase.

Podle svého webu GitHub Auto-GPT vyhledává a shromažďuje informace z internetu pomocí GPT-4 pro generování textu a kódu a GPT-3.5 pro ukládání a shrnutí dat.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

x