Bublina odkazů pro Android otevírá odkazy v aplikaci na pozadí

Studie provedená společností Google z roku 2012 uvedla, že stále více lidí začíná procházet web na svých mobilních zařízeních. Používání chytrých telefonů a tabletů v posledních letech výrazně eskalovalo a mobilní webové prohlížeče se staly jedním z nejčastěji používaných software. Nejsou to však jediný způsob, jak uživatelé interagují s webem na mobilních zařízeních. Nová a inovativní aplikace Link Bubble od australského vývojáře Chrise Lacyho si klade za cíl zefektivnit celý váš mobilní web procházení tím, že usnadní práci s webovými odkazy, na které narazíte v jakékoli aplikaci.

Bublina odkazů vám umožňuje otevřít takové odkazy na pozadí, zatímco budete pokračovat v používání aktuální aplikace na popředí. Proč byste to chtěli udělat, ptáte se? Obvykle, když klepnete na odkaz, Android se přepne z vaší aktuální aplikace do výchozího prohlížeče, kde musíte počkat, až se stránka načte. Link Bubble na druhé straně načte odkaz v animované plovoucí „bublině“, což vám umožní pokračovat v používání jiných aplikací v popředí nebo se dokonce vrátit na domovskou obrazovku.

  Přidejte do Chromecastu kanál trendových videí [Android]

Když se odkaz načte, můžete rozbalit bublinu tak, aby zaplnila obrazovku a zobrazit podkladovou webovou stránku. Dalším klepnutím na bublinu ji minimalizujete, takže se můžete vrátit k tomu, co jste dělali. Bublina zůstává viditelná na obrazovce a můžete ji přetáhnout do libovolné oblasti obrazovky, stejně jako chatovací hlavy Facebook Messengeru. Hlavním účelem je ušetřit vás čekání na načtení těchto stránek, což vám umožní investovat tento čas do jiných, důležitějších úkolů.

Bezplatná verze aplikace dokáže zachytit odkazy pouze z jedné aplikace najednou. Placená varianta toto omezení odstraňuje.

Další akce lze provádět s plovoucí bublinou, když ji přetahujete. Můžete jej přetáhnout do bublin v kterémkoli z horních rohů a sdílet odkaz s jinými aplikacemi dle vašeho výběru, nebo jej přetáhnout do bubliny „x“ ve spodní části, abyste s tím skoncovali.

  Jak zobrazit uložená hesla v Chrome pro Android

Link Bubble také uchovává kompletní záznam času, který byl uložen při otevírání odkazů pomocí aplikace. A co víc, umožňuje vám přistupovat k dříve otevřeným odkazům z historie aplikace, kterou lze v případě potřeby také zcela vymazat.

V pravém horním rohu domovské obrazovky aplikace je malé tlačítko s ozubeným kolem, které vám umožní přistupovat k nastavení aplikace, kde můžete určit aplikaci, ze které chcete, aby bublina odkazů zachycovala odkazy, přizpůsobila si levý a pravý horní okraj. bubliny pro sdílení odkazů, přepínání režimu inkognito a vymazání soukromých dat.

Níže naleznete odkazy z Obchodu Play na bezplatnou i profesionální verzi Link Bubble.

Nainstalujte Link Bubble z Obchodu Play (Volný, uvolnit)

  Nemůžete přijímat zprávy po přechodu z iPhone na Android? Nyní je tu oficiální oprava od společnosti Apple

Nainstalujte Link Bubble Pro z Obchodu Play (Zaplaceno)