Co dělat, když je účet Roblox smazán?

Roblox je online platforma, kde lze vytvářet hry a dokonce můžete hrát různé hry vytvořené ostatními. Roblox je vyvinut společností Roblox Corporation a tato platforma není závislá na zemi. Je aktivní pro všechny uživatele na celém světě. Ale co když je váš účet Roblox smazán nebo trpíte zakázaným účtem Roblox? V tomto článku probereme způsoby, jak obnovit smazaný účet Roblox. Takže pokračujte ve čtení až do konce, abyste se také dozvěděli, proč nemůžete smazat účet Roblox.

Co dělat, když je účet Roblox smazán?

Přečtěte si tento článek až do konce, abyste se dozvěděli cenné tipy, co dělat, když je váš účet Roblox smazán nebo zakázán.

Proč se nemůžete přihlásit ke svému účtu Roblox?

Důvodů, proč se nemůžete přihlásit ke svému účtu Roblox, může být mnoho. Probrali jsme je níže.

  • Zkontrolujte datum a čas vašeho zařízení. Pokud to není přesné, musíte to opravit podle vašeho časového pásma. Nesprávné datum a čas totiž způsobí problémy s připojením k internetu.
  • Zkuste přepnout síť zařízení na silnější síť. Poté se zkuste přihlásit ke svému účtu.
  • V prohlížeči mohou být nějaké závady. Otevřete na svém zařízení prohlížeč, nejlépe Chrome, Safari, Edge nebo Firefox. Poté přejděte na web Roblox a zkuste se odtud přihlásit ke svému účtu.
  Ztratili jste v Outlooku kartu Vyhledávání? Zde je návod, jak jej obnovit

Pokud to stále nefunguje, můžete navštívit stránku podpory Roblox a tým podpory vám pomůže.

Vyprší platnost účtů Roblox?

Ano, platnost účtů Roblox vyprší. Pokud zůstanete rok neaktivní, váš účet bude ukončen. Jakmile je účet Roblox odstraněn z databáze, nemůžete se vrátit. Roblox to dělá, aby uvolnil místo v databázi pro aktivní uživatele.

Proč Roblox zakazuje staré účty?

Roblox ve skutečnosti nezakazuje staré účty. Smaže účty, pokud jsou neaktivní déle než rok. Ale ano, pokud jsou z jakéhokoli účtu Roblox prováděny jakékoli nezákonné činnosti, jako je používání vulgárních výrazů, sdílení nevhodných obrázků atd., bude trvale zakázáno. Jakmile bude zakázán, je velmi nepravděpodobné, že svůj zakázaný účet Roblox získáte.

Co dělat, když vám zakážou Roblox?

Po zablokování vašeho účtu můžete udělat pouze jednu věc, a to apelovat na tým Roblox, aby váš účet znovu zkontroloval a zrušil váš zákaz. Můžete to udělat ze stránky podpory Roblox. Nezapomeňte uvést své uživatelské jméno a krátký popis vašeho problému.

Poznámka: Odvolat se můžete pouze jednou poté, co kontrolní tým zkontroluje váš účet. Poté již nebudete moci znovu požádat o kontrolu, proto své problémy vysvětlete v samotné první žádosti. Také se ujistěte, že odvolání vznesete do 30 dnů od zákazu, jinak vaše odvolání nebude přijato.

Jak dlouho trvá zákaz Robloxu?

Neexistuje žádná pevná doba trvání zákazu pro Roblox. Záleží na závažnosti přestupku, kterého se uživatel dopustil. Zákaz se může pohybovat od 1 dne do 1 roku. Nejnebezpečnějšími zákazy jsou Poison ban a Mac address ban. Poison ban znamená, že váš účet je trvale zablokován a nemůžete ani vytvářet nové účty. A zákaz adresy Mac je zákaz, ve kterém nemůžete používat stejné zařízení a hardware pro žádný nový účet Roblox. Více o zákazech Roblox si můžete přečíst na webu Roblox Fandom.

  Jak změnit Chrome jako výchozí prohlížeč

Proč Roblox maže účty?

Níže je několik důvodů, proč může Roblox smazat určité účty:

  • Pokud je váš účet neaktivní déle než 1 rok, Roblox váš účet smaže, aby uvolnil místo pro své aktivní uživatele.
  • Roblox ale dokonce maže účty aktivních uživatelů, pokud na platformě provádějí nelegální aktivity, jako je používání vulgárních výrazů nebo sdílení nevhodného obsahu.

Proč byl váš účet Roblox smazán bez jakéhokoli důvodu?

K tomu dojde většinou, pokud je váš účet neaktivní po dobu 1 roku. Roblox to dělá, aby uvolnil místo v databázi pro své aktivní uživatele. Přesto, pokud jste si jisti, že nejste neaktivní nebo jste neprováděli žádné nevhodné aktivity na Robloxu, můžete vznést odvolání, abyste získali zpět svůj účet. Upozorňujeme, že odvolání můžete podat pouze jednou. Pokud bude zamítnut, nebudete moci svůj účet již nikdy získat zpět.

Můžete získat zpět smazaný účet Roblox?

Ano, ale je velmi nepravděpodobné, že to dostanete zpět. Pokud byl váš účet smazán, protože byl rok neaktivní, v žádném případě ho nedostanete zpět. Ale pokud je smazán/ukončen, když jste aktivní, provedli jste nějaké nevhodné aktivity. V tomto případě může pomoci vznesení odvolání na tým podpory.

  Jak blokovat protokolování klíčů pomocí zvukových ovladačů HP na Elitebooks

Proč nemůžete smazat svůj účet Roblox?

Svůj účet nemůžete smazat sami, ale můžete jej nechat smazat od týmu podpory. Můžete komunikovat s týmem podpory nebo jim dokonce poslat e-mail na adresu [email protected] požádat je o smazání vašeho účtu. Nezapomeňte uvést své uživatelské jméno, e-mail a adresu pro ověření ID. To by odpovědělo na váš dotaz, proč nemůžete smazat účet Roblox.

Jak smazat svůj účet Roblox?

Na řídicím panelu Roblox nenajdete žádnou možnost smazání účtu, protože smazání může provést pouze tým podpory Roblox. Musíte napsat týmu Roblox svůj požadavek na smazání účtu s vaším uživatelským jménem, ​​e-mailovým ID a adresou na [email protected] Tým podpory poté zpracuje smazání vašeho účtu. Toto je jediný způsob, jak od této chvíle odstranit účet Roblox.

Můžete načíst data ze smazaného účtu Roblox?

Ne, jakmile je účet smazán, jsou smazána i data. Pokud Roblox ukončí váš účet, můžete požádat o odvolání a získat svůj účet zpět. Ujistěte se, že tak učiníte do 30 dnů od zákazu. Pokud odblokují váš účet, dostanete všechna svá data zpět.

***

V tomto článku jsme se podívali na to, co dělat, pokud byl účet Roblox odstraněn a jak obnovit zakázaný účet Roblox. Doufáme, že jsme vyřešili všechny vaše problémy týkající se stejného. Své dotazy nebo návrhy zanechte v sekci komentářů níže, pokud existují. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

x