etechblog

Co je nová Web3 peněženka Binance a vyplatí se ji používat?

Klíčové věci

  • Binance’s Web3 Wallet je nedepozitní kryptoměnová peněženka integrovaná do aplikace Binance, díky níž jsou decentralizované finance (DeFi) dostupnější.
  • Mezi klíčové funkce patří snadné nastavení, bezpečné zálohování do cloudu, vlastní správa, podpora více řetězců, výměna tokenů, mobilní rozhraní a kompatibilita s ostatními službami Binance.
  • I když by bylo hezké, kdyby Web3 Wallet nebyla vázána na Binance a mohla být používána nezávisle, je to pohodlná a přesvědčivá volba pro uživatele Binance, kteří hledají peněženku na kryptoměny.

8. listopadu 2023 vydala Binance svou Web3 Wallet, která poskytuje bezpečný a efektivní přístup do decentralizovaného světa blockchainu, přičemž správa vašich aktiv Web3 zůstává přímo v Binance.

Uživatelé Binance dlouho požadovali lepší správu Web3, takže teď je to tady, pojďme se ponořit do Web3 peněženky Binance a zjistit, zda se vyplatí ji používat.

Co je peněženka Binance Web3?

Binance’s Web3 Wallet je necustodial (aka self-custodial) kryptoměnová peněženka, která vám umožňuje ukládat, odesílat, přijímat a vyměňovat tokeny napříč několika blockchainy. Integruje funkce Web3 do aplikace Binance, díky čemuž jsou decentralizované finance (DeFi) pro své uživatele dostupnější.

  10 Použití příkazu cURL s příkladem v reálném čase

Některé klíčové funkce a výhody Web3 peněženky Binance zahrnují:

  • Jednoduché nastavení: V aplikaci Binance si můžete vytvořit Web3 peněženku bez problémů s počátečními frázemi nebo soukromými klíči.
  • Bezpečné zálohování: Svou peněženku Web3 můžete zálohovat do cloudu (iCloud nebo Google Drive) zašifrované heslem. To umožňuje obnovení v případě ztráty zařízení.
  • Vlastní úschova: Máte plnou kontrolu nad svými soukromými klíči, které jsou zabezpečeny pomocí technologie multi-party computation (MPC). Binance nemá přístup k vašim prostředkům.
  • Podpora více řetězců: Ukládejte a obchodujte s krypto aktivy napříč různými blockchainy, jako je Ethereum, BNB Chain, Polygon atd.
  • Token swapy: Účinně swapujte mezi tokeny agregací likvidity z decentralizovaných burz (DEX) a centralizovaných burz (CEX).
  • Orientace na mobily: Jako součást aplikace Binance je peněženka Web3 vhodná pro mobilní zařízení a poskytuje snadno použitelné rozhraní pro DeFi.
  • Kompatibilita: Bezproblémově funguje s ostatními službami Binance, jako je Binance Bridge a WalletConnect.

Celkově peněženka Binance Web3 podporuje osvojení služeb DeFi a Web3 tím, že vám přináší snadno použitelný zážitek z vlastní peněženky.

Vyplatí se peněženku Binance Web3 používat?

Pokud již Binance pravidelně používáte, řekl bych, že stojí za to podívat se na její Web3 Wallet. Integrace s aplikací Binance (nemáte přístup k peněžence Web3 ve webové verzi Binance) usnadňuje převod prostředků mezi vaším účtem na burze a peněženkou. Líbí se mi, jak mohu přistupovat ke své Web3 peněžence přímo v aplikaci Binance bez stahování samostatné aplikace nebo rozšíření.

  12 nejlepších ručních masážních přístrojů pro úlevu od artritidy

Proces nastavení byl rychlý a bezbolestný. Zálohování Web3 peněženky Binance na iCloud nebo Disk Google poskytuje další zabezpečení (ačkoli byste to měli dělat pouze v případě, že jste si jisti, že jsou vaše cloudové účty stejně bezpečné!). Za zvláštní výkřik stojí také funkce Emergency Export peněženky, která vám umožní získat přístup k aktivům nezávisle, pokud již nemáte přístup k účtu Binance. Není to funkce, kterou jsem viděl u žádné jiné Web3 peněženky.

Při obchodování s kryptopeněženkami je samozřejmě vždy důležitá bezpečnost. Web3 Wallet společnosti Binance využívá výpočet více stran (MPC) k rozdělení soukromého klíče na sdílené položky ve vašem zařízení, cloudovém úložišti a serverech Binance. Když máte dva ze tří pod kontrolou, mělo by vám to dát klid.

Web3 Wallet Binance podporuje různé coiny a tokeny napříč blockchainy, jako je Ethereum, BNB Chain, Polygon atd. Můžete ji použít k držení a transakcím s různými kryptoměnami – dokonce i nad rámec toho, co je uvedeno na Binance. Díky intuitivnímu rozhraní je odesílání, přijímání a výměna tokenů hračkou.

  Jak zrušit Xbox Game Pass na PC

Jednou z mých oblíbených funkcí je vestavěná swapovací služba. Najde nejlepší sazby agregací cen napříč více DEX a CEX. Z pohledu věcí pravděpodobně získáte mnohem lepší swapové kurzy než přímé použití jednotlivých decentralizovaných burz. Výměna by také měla být okamžitá a bezproblémová, protože využívá Binance Bridge pod kapotou.

To znamená, že bych si přál, aby Web3 Wallet byla více platformově agnostická, než aby byla vázána na Binance. Bylo by hezké, kdybych mohl používat Binance Web3 Wallet nezávisle bez účtu Binance. Ale pro uživatele Binance je to jasná volba pro kryptoměnovou peněženku.

Celkově je nová peněženka Binance Web3 úhledná a stojí za to ji vyzkoušet. Pohodlí, skvělé funkce a úzká integrace z ní dělají přesvědčivou kryptopeněženku.

Web3 peněženka Binance si zaslouží roztočení

Nová peněženka Web3 společnosti Binance přináší na stůl několik příjemných výhod. Takže pokud už jste v týmu Binance, můžete také vyzkoušet jeho novou Web3 Wallet. Může se stát vaším cílem pro všechny věci krypto a decentralizované finance.

x