Snapchat

Co je portál účtu Snapchat?

Snapchat je platforma sociálních médií, která byla vydána v roce 2011. Již nějakou dobu je jedním z lídrů sociálních médií vedle Instagramu a TikToku. Aplikace Snapchat je známá svými filtry a funkcemi ochrany osobních údajů. Umožňuje také uživatelům chatovat s lidmi po celém světě a sdílet s nimi mediální obsah. Ale co vyniká, je to, že všechna média a zprávy zmizí během několika sekund po zhlédnutí. Další funkce jako Stories, Memories, Streaks a For My Eyes Only zvyšují zábavu. Snapchat může být někdy návykový, což může způsobit, že budete chtít smazat svůj účet Snapchat. Pokud nevíte, kde je Account portal ve Snapchatu, pokračujte ve čtení tohoto článku až do konce. Dozvíte se, jak najít cestu k portálu účtu Snapchat a vědět, proč je váš účet Snap trvale uzamčen.

Co je portál účtu Snapchat?

Pokračujte ve čtení a zjistěte, co je portál účtu Snapchat podrobně.

Kde je Account Portal ve Snapchatu?

Účty Snapchat lze deaktivovat přístupem na portál Snapchat Account na telefonech Android. Možná vás ale zajímá, kde je portál Account na Snapchatu. Najdete ji na stránce podpory Snapchat ve vašem Nastavení. Podívejte se na otázku, jak smažu svůj účet Snapchat, a tam budete moci vidět odkaz na portál účtu Snapchat.

  Jak povolit a zaznamenat více snímků ve Snapchatu

Co je portál účtu Snapchat?

Portál účtů Snapchat umožňuje uživatelům smazat své účty Snapchat pomocí jejich uživatelských jmen a hesla. Je to jediný způsob, jak odstranit účet Snapchat pro uživatele Android.

Můžete se přihlásit do Snapchat z webu?

Ano. Snapchat začátkem tohoto roku oznámil, že Snapchat je nyní přístupný v prohlížeči, když navštívíte stránku Snapchat pro web strana. Uživatelé mohou chatovat a sdílet videa nebo obrázky s ostatními na webové verzi Snapchatu. Na webu lze také volat a Lenses lze nyní používat v reálném čase během videohovoru. Kromě toho funkce Privacy Screen zajišťuje uživatelům Snap bezpečný zážitek ze Snapu.

Jak smažete svůj účet Snapchat?

Smazání účtu Snapchat na iOS zařízení je mnohem snazší než na zařízení Android. U zařízení Android budete muset nejprve vstoupit na portál Snapchat Account, abyste mohli deaktivovat svůj účet. Po 30 dnech od deaktivace bude účet automaticky smazán týmem Snapchat. Postupujte podle pokynů uvedených níže a zjistěte, jak odstranit svůj účet Snapchat na zařízeních Android:

1. Otevřete Snapchat aplikace na vašem zařízení.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu.

2. Klepněte na ikonu svého profilu v levém horním rohu obrazovky.

3. Klepnutím na ikonu ozubeného kola Nastavení se dostanete na portál účtu Snapchat.

4. Potáhněte prstem dolů a v části Podpora vyberte Potřebuji pomoc.

5. Ve vyhledávacím poli vyhledejte klíčová slova Odstranit účet.

6. Vyberte otázku Jak smažu svůj účet Snapchat?

7. Klepněte na odkaz portálu účtů Snapchat, jak je znázorněno níže.

8. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a klepněte na POKRAČOVAT.

Proč nemůžete smazat svůj účet Snapchat?

Snapchat bohužel nemá možnost přímo smazat váš účet Snapchat. Místo toho musíte svůj účet nejprve dočasně deaktivovat a po 30 dnech od deaktivace bude váš účet automaticky smazán. Pokud se přihlásíte před uplynutím 30denní lhůty, účet bude znovu aktivován. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, co je portál účtu Snapchat.

  Jak někoho sledovat na Snapchatu

Můžete obnovit smazaný účet Snapchat?

Ano, smazaný účet Snapchat můžete obnovit do 30 dnů od jeho smazání. Není možné obnovit účet Snapchat, pokud od smazání účtu uplynulo více než 30 dní.

Smaže Snapchat neaktivní účty?

Ne, Snapchat nikdy nemaže neaktivní účty. Po deaktivaci vašeho účtu Snapchat však bude účet po 30 dnech nečinnosti na účtu trvale smazán.

Proč je váš účet Snap trvale uzamčen?

Snapchat dodržuje přísné zásady a pokyny, které by pro některé uživatele mohly vést k nešťastným zákazům. Pojďme se podívat na důvody, proč je váš účet Snap trvale uzamčen:

  • Porušení pokynů pro komunitu a podmínek služby Snapchat. To zahrnuje projevy nenávisti, nahotu, používání automatických botů k prodeji produktů, propagaci nevhodných programů a mnoho dalšího.

  • Snapchat uzamkne váš účet, pokud bylo k přihlášení k vašemu účtu použito neznámé zařízení, činí tak, aby byl váš účet chráněn před případnými problémy.
  • Pokud k přihlášení ke svým účtům používáte aplikace třetích stran, jako jsou ty, které vám poskytují podrobné informace o vašem účtu nebo nástroje stalkerů, váš účet bude trvale uzamčen.

Proč by Snapchat smazal váš účet?

I když Snapchat nemaže neaktivní účty, může existovat několik důvodů, proč mohou smazat váš účet:

  • Vlastníte falešný účet a zneužíváte jej k šíření falešných informací o skutečné osobě.
  • K přihlášení ke svému účtu Snapchat používáte aplikace/nástroje třetích stran. Stalker aplikace nebo emulátory jsou několik příkladů. Tyto aplikace/nástroje kradou vaše informace a jsou neautorizované, což vede ke smazání účtů.
  • Pokud jste byli šíleně aktivní na účtu s neověřeným e-mailem a telefonním číslem, Snapchats to považuje za falešný účet a může ho nakonec smazat.

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, co je portál účtu Snapchat.

Jak smažete účet Snapchat, ke kterému se nemůžete přihlásit?

Vzhledem k tomu, že není možné smazat účet Snapchat bez přihlášení, budete muset nejprve resetovat heslo a poté svůj účet smazat. Heslo účtu Snap můžete obnovit pomocí e-mailu nebo telefonního čísla propojeného s vaším účtem. Chcete-li se dozvědět, jak resetovat heslo k účtu Snapchat, postupujte pečlivě podle níže uvedených kroků:

1. Spusťte na telefonu Snapchat.

2. Zadejte své uživatelské jméno a klepněte na Zapomněli jste heslo?

3. Chcete-li resetovat heslo, vyberte možnost Telefon nebo E-mail. Pro tuto ukázku používáme e-mail.

4. Zadejte svou e-mailovou adresu a stiskněte Odeslat.

5. Zkontrolujte svou doručenou poštu a kliknutím na odkaz pro obnovení resetujte heslo.

6. Nyní přejděte na portál účtu a přihlaste se.

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, co je portál účtu Snapchat.

Jak se dostanete do kontaktu se Snapchatem?

Pokud chcete nahlásit problém nebo máte nějaké dotazy ohledně Snapchatu, můžete se obrátit na tým podpory Snapchat. Snapchat má pro své uživatele vyhrazenou stránku podpory. Chcete-li se spojit se Snapchatem, postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Otevřete Snapchat na svém zařízení.

2. Klepněte na ikonu svého profilu v levém horním rohu.

3. Nyní klepněte na ikonu ozubeného kola Nastavení.

4. Vyberte Potřebuji pomoc v části Podpora.

5. Nakonec klepněte na Kontaktujte nás.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, co je portál účtu Snapchat a proč je váš snap účet trvale uzamčen. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

  Jak otočit fotografie pro Snapchat
x