Co se stalo s LimeTorrents?

Velmi populární a důvěryhodná torrentová stránka Limetorrents je ověřeným poskytovatelem torrentů se širokými kategoriemi filmů, televizních pořadů, aplikací, her, zvukových souborů, e-knih a mnoha dalších. Má sbírku prémiového pirátského obsahu i bezplatného legálního obsahu, a proto některé země včetně USA, Velké Británie, Austrálie a Indie zakázaly používání Limetorrents kvůli problémům s porušováním autorských práv. Mnoho uživatelů je tedy zmateno tím, co se stalo s Limetorrents a chtějí znát alternativu Limetorrents. Takže pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se o tomtéž dozvěděli více.

Co se stalo s LimeTorrents?

Jak již bylo zmíněno, ne veškerý obsah na Limetorrent je chráněn autorským právem. Většina z nich je legálně distribuována a lze ji bezpečně stáhnout, ale některé mohou mít problémy s autorskými právy. Uživatelé z různých zemí si tedy tyto torrentové služby užívají, protože jejich země LimeTorrent nezakázaly. Nicméně, i když vaše země zakázala LimeTorrent, můžete jej odblokovat a používat jeho služby. Použití VPN softwaru nebo virtuální privátní sítě vyřeší problém zablokovaného LimeTorrentu. Díky tomu je přístupný všem.

Co je to VPN?

VPN nebo virtuální privátní síť je server nebo skupina serverů ve vzdáleném umístění, ke kterému se můžete připojit prostřednictvím klienta. VPN pak sama skryje vaši IP adresu připojenou k internetu. Pokud jste například připojeni k síti VPN umístěné v Německu, vaše IP adresa by odrážela totéž. VPN tedy:

  • Umožňují vám přístup na weby s omezeným přístupem k regionům
  • Chraňte vás před sledováním
  • Chraňte své aktivity při prohlížení
  • Filtrujte internetový provoz prostřednictvím zabezpečené služby
  • Chraňte svůj přístup online
  Jak přidat své oblíbené panely předvoleb do doku Mac

Připojení z vašeho počítače k ​​serveru VPN prostřednictvím klienta je obvykle zabezpečené na úrovni 256bitového šifrování, ale záleží na společnosti VPN, která službu hostí. Většina operačních systémů navíc přichází s možností připojení k VPN prostřednictvím nastavení sítě. Pokud tedy máte podrobnosti o síti a připojení VPN, můžete se k ní připojit pomocí vestavěných možností Windows 10, Linux nebo MacOS.

Nyní je níže uveden seznam metod, které vám pomohou získat přístup k blokovaným Limetorrentům. Pečlivě dodržujte pokyny.

Metoda 1: Použití serverů proxy

K odblokované stránce LimeTorrents můžete snadno přistupovat pomocí jejích proxy stránek, které k poskytování přístupu k oficiální stránce LimeTorrents používají jinou neblokovanou doménu.

Poznámka: Tato metoda nepoužívá žádnou VPN. Není však bezpečné stahovat jakýkoli obsah z jakéhokoli torrentového webu bez VPN, protože to vždy zahrnuje určité riziko problémů s autorskými právy. Může tedy odhalit vaši skutečnou polohu prostřednictvím vaší IP adresy. Proto je vhodné pro přístup k torrentovým stránkám používat důvěryhodnou službu VPN.

1. Otevřete prohlížeč dle vašeho výběru a zadejte Limetorrents a otevřete první odkaz.

2. Otevře se původní stránka LimeTorrents, odkud si můžete stáhnout požadovaný obsah.

Metoda 2: Použijte prohlížeč Opera

Pravděpodobně nejlepší, bezplatná a pohodlná možnost přístupu k blokované stránce Limetorrent je použití webového prohlížeče Opera, který je dodáván s vestavěnou VPN s několika možnostmi umístění, ze kterých si můžete vybrat. To vám nakonec umožní přístup k LimeTorrents a poskytne vám řešení toho, co se stalo s LimeTorrents.

  Jak vytvářet víceúrovňové seznamy v Dokumentech Google

1. Stáhněte a nainstalujte webový prohlížeč Opera.

2. Poté spusťte prohlížeč Opera.

3. Přejděte na ikonu Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

4. V části Nastavení klepněte na možnost Povolit v části Soukromí a zabezpečení.

5. Nyní přepněte tlačítko na Povolit VPN.

6. Klikněte na tlačítko VPN umístěné v levém horním rohu obrazovky.

7. Pokud vidíte VPN Connected, znamená to, že VPN je připojena a služba je spuštěna.

Poznámka: Přestože se Opera připojí k optimálnímu umístění automaticky, můžete si vybrat umístění podle svého výběru z rozbalovací nabídky ve Virtuální umístění.

8. Nyní otevřete novou kartu kliknutím na znaménko + a přejděte na DuckDuckGo.

9. Vyhledejte Limetorrents a klikněte na první odkaz, jak je znázorněno.

Nyní budete mít přístup na stránku LimeTorrents.

Metoda 3: Použijte Psiphon

Jak víte, co se stalo s LimeTorrents, můžete pro přístup na stránku použít Psiphon. Psiphon je nástroj pro obcházení cenzury. Je navržen tak, aby umožňoval přístup k otevřenému internetu, minulým cenzorům a firewallům. Jedná se o open-source a byl vyvinut v kanadském Torontu.

1. Navštivte oficiální stránky Psiphon a klikněte na Získat Psiphon.

2. Přejděte dolů a klikněte na možnost Psiphon pro Windows ke stažení, jak je znázorněno níže.

Bude stažena přenosná verze Psiphon3.

3. Nyní poklepáním na stažený soubor spusťte Psiphon.

4. Po spuštění se automaticky připojí k nejvýkonnějším serverům.

Poznámka: Region serveru můžete také vybrat ručně z níže uvedené rozevírací nabídky.

5. Pokud se zobrazí PSIPHON IS CONNECTED, znamená to, že je připojen k serveru.

6. Nyní otevřete libovolný prohlížeč a přejděte na DuckDuckGo

  Moje zkušenost s přechodem z vlajkových telefonů na Nokia X

7. Zde vyhledejte LimeTorrents a otevřete první nebo druhý odkaz jako dříve.

Seznam alternativ LimeTorrents

Jak víte, co se stalo s LimeTorrenty, pokud všechny výše uvedené metody selžou při odblokování Limetorrentů, pak zde jsou některé z nejlepších alternativ webu LimeTorrent.

1. Pirátská zátoka

Je známá jako nejodolnější web BitTorrent na světě. Pirate Bay je velmi oblíbená torrentová webová stránka, která nabízí spoustu bezplatného obsahu včetně her, aplikací, filmů, audio televizních pořadů, obrázků atd. Ale buďte opatrní, než si z ní cokoli stáhnete, protože ne všechny soubory jsou zdarma.

Proxy odkazy The Pirate Bay jsou:

2. 1337X

1337X je také skvělá alternativa limetorrentů s obrovskou sbírkou. Mezi svými uživateli po celém světě je oblíbený díky nejnovějšímu filmovému obsahu, který poskytuje.

3. ISO Hunt

ISO Hunt je další velmi populární a stará torrentová stránka. Přestože má obsah téměř ze všech kategorií, je více zaměřen na aplikace a hry.

4. RARBG

RARGB má smíšené kategorie, ze kterých si můžete vybrat, ale je populárnější pro nejnovější filmy, webové seriály a televizní pořady.

Poznámka: V případě, že žádná z těchto torrentových stránek nefunguje, můžete si stáhnout VPN, které jsou pro torrentování nejlepší. Přečtěte si 15 nejlepších VPN pro Google Chrome pro přístup k blokovaným stránkám a dozvíte se více.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a mohli jste se dozvědět a najít, co se stalo s LimeTorrents a alternativou limeTorrentů. Dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila nejlépe. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je hodit do sekce komentářů.

x