Firmy zabývající se kybernetickou bezpečností Semgrep a Coro získaly 53 milionů dolarů a 80 milionů dolarů

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace! 📣

Semgrep získal investici 53 milionů USD na růst platformy zabezpečení kódu

Semgrep je startup, který se zaměřuje na zabezpečení tím, že odstraňuje zranitelnosti kódu v průběhu vývojového procesu, než se dostanou do výroby.

Nedávno společnost získala 53 milionů dolarů na financování série C vedené společností Lightspeed s Felicis, Redpoint a Sequoia. Společnost k dnešnímu dni získala celkem 93 milionů dolarů.

  Bill Gates View AI ChatGPT a Snap Inc jsou na akci akvizice

Semgrep je rychlý a statický analytický nástroj pro hledání chyb, zjišťování zranitelností závislostí a vynucování standardů kódu napříč stackem, včetně vrstvy infrastruktury, která zahrnuje Terraform, Docker, Kubernetes, nginx, prostředí CI/CD, změny kódu atd. na.

Podle svého webu je platforma přijata některými velkými organizacemi, jako je Gitlab, Slack, Dropbox, Shopify atd.

V současné době je uživatelská základna společnosti kolem 2 milionů a její produkty produkující příjmy loni vzrostly 7,5x, což naznačuje, že vývojáři a organizace přebírají Semgrep, aby udrželi kódovou základnu v bezpečí.

Společnost Coro zabývající se kybernetickou bezpečností AI získala 80 milionů dolarů, aby dosáhla zhodnocení 575 milionů dolarů

Coro je platforma kybernetické bezpečnosti založená na umělé inteligenci, která řeší výzvy v oblasti kybernetické bezpečnosti, která získala 80 milionů dolarů ve financování Series C2 od Energy Impact Partners, známé investicemi do zelených technologií. Izrael založil Coro, současné ocenění je 575 milionů dolarů.

  Jak nastavit Quassel Core na serveru Ubuntu

Jedná se o cloudovou technologii kybernetické bezpečnosti, která poskytuje jednotnou ochranu před hrozbami napříč uživateli, zařízeními, e-maily, cloudovými aplikacemi a daty a také komplexní obranu bez dopadu na vaše IT zdroje.

Jedná se o komplexní ochranu proti malwaru a ransomwaru, phishingu, hackování a řízení přístupu, hrozbám zasvěcených osob, ztrátě dat a správě.

Umělá inteligence společnosti Coro předvídá rizika a automaticky zjišťuje a řeší problémy, což vám ušetří drahocenný čas. Nejznámější kybernetická nebezpečí a zranitelnosti jsou okamžitě identifikovány a odstraněny.

Někteří lídři v oboru spojené se společností jsou Cisco, T-Mobile, Lenovo, Bitdefender, Techcrunch a mnoho dalších. Společnost začala v roce 2015 a v posledních čtyřech letech generuje 300% opakující se příjmy a jejími cílovými zákazníky jsou středně velké společnosti.

  9 nejlepších generátorů úvodu do blogu pro spisovatele

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

x