[FIXED] Vaši odpověď na pozvánku nelze odeslat

Online kalendáře a kalendářové aplikace, které se mohou připojit a synchronizovat s online službou, mají několik výhod; vaše důležité události, schůzky, výročí a schůzky jsou vždy označeny a zálohovány, kalendáře můžete snadno sdílet s ostatními lidmi a pomocí kalendáře můžete odesílat nebo přijímat pozvánky na nadcházející události.

Aplikace a služby inteligentního kalendáře, jako je Outlook, Kalendář Google a Kalendář společnosti Apple, zaškrtněte všechna tato políčka. Jsou to chytré služby, které můžete použít ke správě a odesílání pozvánek. Pozvánky přeskočí běžnou e-mailovou schránku a místo toho budou odeslány do aplikace, kde je může pozvaný přijmout (nebo odmítnout) a přidat si je do kalendáře.

Vaši odpověď na pozvánku nelze odeslat

Kalendář na iCloudu, který funguje prostřednictvím aplikace Kalendář na iOS a macOS, může posílat e-mailové pozvánky dalším uživatelům, kteří používají zařízení Apple. Pozvánky lze spravovat v těchto aplikacích a když uživatel pozvánku přijme nebo odmítne, jeho odpověď se automaticky odešle pozvanému.

  Jak dezinfikovat váš smartphone

Jak opravit, že nelze odeslat pozvánku do kalendáře (PLNÝ PRŮVODCE)

Pokud se pokoušíte odpovědět na pozvánku přijatou v Kalendáři na vašem iPhonu, iPadu nebo Macu a zobrazí se vám zpráva Vaši odpověď na pozvánku nelze odeslat, vyzkoušejte níže uvedené opravy.

1. Přepněte Kalendář na iCloudu

Pokud vaši odpověď na pozvánku nelze odeslat a několikrát jste se ji pokusili odeslat, je možné, že došlo k problému s iCloudem. iCloud zřídka vypadne, ale někdy má problémy se synchronizací ze zařízení.

Otevřete na svém iPhonu aplikaci Nastavení.
Klepněte na své jméno/Apple ID nahoře.
Klepněte na iCloud.
Vypněte přepínač Kalendář.
Počkejte alespoň pět minut.
Zapněte přepínač Kalendář.
Odpovězte na pozvánku v aplikaci Kalendář.

  Co znamenají „7nm“ a „10nm“ pro CPU a proč na nich záleží?

2. Odeberte a přidejte účet do Kalendáře

Aplikace Kalendář funguje s iCloudem, ale funguje také s dalšími kalendářovými službami, jako je Exchange od Microsoftu a Kalendář Google. Zkuste odebrat účet iCloud a poté jej přidat zpět.

Otevřete na svém iPhonu aplikaci Nastavení.
Přejděte dolů a klepněte na Kalendář.
Klepněte na Účty a vyberte iCloud.
Dole klepněte na Odhlásit se.
Restartujte iPhone.
Přidejte zpět účet iCloud.
Opakujte pro další účty, které jste přidali do Kalendáře.

3. Zkontrolujte aktualizace systému iOS

Apple nenutí uživatele, aby aktualizovali na další/nejnovější verzi, ale normálně to dělat nemusí. Zařízení iOS mají jedny z nejvyšších rychlostí aktualizací, a proto Apple nemusí na uživatele tlačit. To znamená, že zastaralá verze systému iOS může být zodpovědná za neúspěšnou odpověď na pozvání, zejména pokud byla vydána oprava zabezpečení.

  Jak používat příkaz whois na Linuxu

Otevřete na svém iPhonu aplikaci Nastavení.
Přejděte na Obecné> Aktualizace softwaru.
Zkontrolujte a nainstalujte všechny dostupné aktualizace.
Odešlete odpověď na pozvánku kalendáře po instalaci aktualizace.

4. Restartujte iPhone

Pokud byla vaše odpověď na pozvání odeslána, ale stále se vám zobrazuje upozornění Vaši odpověď na pozvání nelze odeslat, restartujte iPhone. Pravděpodobně se jedná o problém s jednou ze služeb v zařízení a restart může pomoci jej vyřešit.

Pozvánky kalendáře se neodesílají, lze je opravit

Vaše odpověď na pozvánku nelze odeslat může znamenat problém, který má vaše zařízení při pokusu o připojení k serverům Apple. To je vzácné, ale stále se to může stát.

Chvíli počkejte, abyste zjistili, zda problém zmizí sám o sobě, pokud výše uvedené opravy nic nedělají. Pokud se jedná o chybu v operačním systému, budete muset počkat, až Apple vydá opravu.