Jak nainstalovat aplikaci Disney Plus+ pro PC (Windows 10)

Disney+ je streamovací služba vlastněná společností Walt Disney Entertainment a obsahuje knihovnu filmů a televizních pořadů, které jsou výhradně ve vlastnictví společnosti Disney.

Patří sem tradiční animace a televizní pořady Walta Disneyho (Aladdin, Malá mořská víla atd.), stejně jako filmové trháky, které prostě vlastní studia Disney (X-Men, franšíza The Avengers atd.).

Pro uživatele Windows byla původně dostupná pouze jako webová aplikace, ke které bylo možné přistupovat prostřednictvím webového prohlížeče, a stále neexistuje speciální aplikace pro přístup, pokud nepočítáte tu pro Xbox.

Pokud chcete mnohem jednodušší způsob přístupu k Disney+, podobně jako byste to udělali s Netflixem nebo HBO GO, ukážeme vám, jak si můžete vytvořit svou vlastní aplikaci Disney+ pro Windows 10.

  Jak nainstalovat OpenSSH na Windows 10

Poznámka: Aby to fungovalo, musíte mít Microsoft Edge nainstalován na vašem PC.

Jak nainstalovat aplikaci Disney+ na Windows 10?

Stejně jako jakýkoli jiný web, který postrádá vyhrazenou aplikaci pro Windows 10, vždy existuje možnost vytvořit progresivní webovou aplikaci prostřednictvím Microsoft Edge.

Zde je návod, jak si vytvořit svou vlastní progresivní webovou aplikaci Disney+:

Přejít na Web Disney+ prostřednictvím prohlížeče Microsoft Edge
Po načtení webu přejděte do nabídky nastavení pomocí tří teček v pravém horním rohu uživatelského rozhraní Edge
Vyberte Aplikace a poté zvolte Instalovat tento web jako aplikaci
Zadejte název a popis aplikace a stiskněte Instalovat

Web Disney+ se nyní nainstaluje do vašeho počítače se systémem Windows 10 jako aplikace s prostředím XAML a vytvoříte si vlastní aplikaci Disney+, kterou lze použít pro přístup ke streamovací službě jediným kliknutím.

  Jak opravit žádnou možnost Run Anyway na SmartScreen ve Windows 10

Navíc bude k dispozici v seznamu Všechny aplikace, stejně jako jakákoli jiná aplikace UWP, kterou si můžete nainstalovat prostřednictvím obchodu Microsoft Store.

Kromě toho lze zástupce přizpůsobit, připnout v nabídce Start nebo dokonce odeslat, aby byl dostupný na ploše.

Poznámka: Výše ​​uvedené kroky jsou standardním postupem, který lze použít k vytvoření proprietární aplikace pro jakýkoli web, nejen pro Disney+, takže se ujistěte, že tuto metodu používáte k vytváření ještě více aplikací pro web, který často navštěvujete.

Disney+ na Windows 10

Tímto končíme naše články o tom, jak nainstalovat aplikaci Disney+ na Windows 10, a doufáme, že si nyní můžete užívat vysoce kvalitní obsah Disney efektivněji.

  Jak opravit chybu 0xc1900101 při aktualizaci systému Windows 10

Pokud se chcete dozvědět ještě více tipů a triků, jak co nejlépe využít možnosti Windows 10, pokračujte a zanechte nám své návrhy v sekci komentářů níže.