IdentityIQ není podvod, ale stojí za to?

Klíčové věci

 • IdentityIQ je legitimní společnost, která od roku 2009 poskytuje ochranu proti krádeži identity a služby monitorování kreditu.
 • Náhrada až 1 milionu USD za odcizené prostředky, hlášení kreditních skóre ze všech tří hlavních úřadů, upozornění v reálném čase a antivirová ochrana jsou nejlepší služby, které IdentityIQ nabízí.
 • Zákazníci vyjádřili obavy ze špatné zákaznické podpory, neočekávaného obnovení předplatného a komplikovaného zkušebního procesu nebo procesu zrušení předplatného.

Hledáte ochranu proti krádeži identity a služby sledování kreditu a uvažujete o IdentityIQ jako o potenciální možnosti? Tato společnost je legitimní a působí již několik let, ale vyhovuje vašim potřebám?

Co je IdentityIQ a co nabízí?

IdentityIQ

IdentityIQ nabízí služby krádeže identity a ochrany úvěru, monitorování online databází (včetně temného webu) za účelem kontroly úniků osobních informací patřících jejím klientům, jako jsou čísla sociálního pojištění (SSN), řidičské průkazy, údaje o bankovních účtech a další. Pokud je detekován jakýkoli únik, informuje uživatele o narušení.

 • Ochrana před krádeží identity společnosti IdentityIQ zahrnuje náhradu až 1 milionu USD za odcizené finanční prostředky s dodatečným poskytnutím 1 500 USD týdně po dobu pěti týdnů na pokrytí případné ušlé mzdy při řešení problémů s krádeží identity. Součástí jeho balíčku je i právní pomoc a náhrada advokátních poplatků při soudním řízení.
 • Služba ochrany úvěru IdentityIQ zajišťuje, že budete dostávat upozornění, pokud je vaše jméno a kreditní skóre použito pro žádosti o úvěr. Služba také v případě potřeby poskytuje právní podporu od odborníků na obnovu identity. Společnost vám pomáhá udržovat vaše kreditní skóre pokrytím minimálních splátek úvěru během krizí.
 • IdentityIQ nabízí čistou zprávu s vašimi kreditními skóre ze všech tří hlavních úřadů. Jeho upozornění v reálném čase vás upozorní na velké změny kreditu nebo podezřelé aktivity, což vám umožní rychle jednat. Navíc vám jeho simulátor kreditního skóre umožňuje experimentovat s různými strategiemi k dosažení vašich cílů kreditního skóre.
  Co znamená kód chyby 1 v Minecraftu? Jak to opravit

Společnost spolupracuje s Bitdefender Total Security na poskytování antivirové a prémiové ochrany VPN až pro 10 zařízení. Nabízí také zákaznický servis se sídlem v USA, který řeší vaše dotazy a pomáhá s jakýmikoli problémy, se kterými se setkáte. Celkově společnost nabízí slušné služby. Podrobnosti o jeho ceně najdete v jeho oficiální ceník stránky.

Je IdentityIQ podvod?

IdentityIQ je legitimní společnost, nikoli podvod. Byla založena v roce 2009 a již 15 let svým klientům nabízí služby ochrany proti krádeži identity a sledování úvěru. Money.com označuje ji za jednu z nejlepších dostupných služeb ochrany proti krádeži identity. Díky své dlouhodobé přítomnosti v tomto odvětví lze s jistotou učinit závěr, že IdentityIQ je důvěryhodný.

  Jak zavřít účet Fidelity

Ale jak kvalitní jsou její služby? IdentityIQ si drží úctyhodné 4,1hvězdičkové hodnocení Trustpilot, což svědčí o spokojenosti zákazníků. Je však třeba poznamenat, že jako každá společnost má i ona svůj podíl na nespokojených zákaznících.

Po kontrole jejich zpětné vazby uvádíme některé běžné stížnosti:

 • Zákaznická podpora IdentityIQ není na stejné úrovni, dlouhé čekání a častá odpojení vedou ke zpoždění při získávání pomoci.
 • Jeho obnovení předplatného vás může zaskočit, zejména po vyzkoušení zkušebních verzí, takže zrušte včas, abyste se vyhnuli poplatkům.
 • Zrušení zkušební verze nebo předplatného IdentityIQ je komplikované a lze jej provést pouze prostřednictvím hovoru. Společnost však tvrdí, že členové mohou zrušit předplatné prostřednictvím webu.
 • Někteří zákazníci jsou nespokojeni s partnery IdentityIQ třetích stran. Přihlašte se tedy pouze přes oficiální web.
 • Neustálé přijímání oznámení IdentityIQ může být nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout jejich obtěžování, vypněte si upozornění na svém iPhonu nebo zařízení Android.
  Oprava Apple TV Remote nefunguje

Kromě toho IdentityIQ nabízí tým zákaznické podpory se sídlem v USA, který je k dispozici na čísle 877-875-4347.

Obdrželi jste uvítací e-mail od Identity IQ?

Pokud jste od IdentityIQ obdrželi uvítací e-mail, přestože jste se k platformě nezaregistrovali, vaše identita byla pravděpodobně kompromitována a někdo jiný použil vaše údaje k registraci. V takové situaci kontaktujte zákaznickou podporu společnosti a nechte svůj účet uzavřít, abyste zabránili dalšímu zneužití.

Pokud nebudete jednat rychle, podvodníci by mohli získat přístup k vašim kreditním zprávám od společnosti pomocí vašeho jména a potenciálně se zapojit do nezákonných činností, jako je například žádost o půjčky. Pokud e-mail uvádí, že z vaší kreditní karty byl účtován poplatek za předplatné IQIdentity, okamžitě kontaktujte společnost, která vám vydala vaši kreditní kartu, aby jej zmrazila, poté kontaktujte IdentityIQ, aby vaše předplatné zastavilo a získali náhradu.

IdentityIQ je legitimní, ale stojí za to?

Díky rozumným cenám a uspokojivým službám může být IdentityIQ dobrou volbou pro jednotlivce bez zvláštních potřeb. Pokud jste však vlastníkem firmy nebo influencerem na sociálních sítích, tato služba nemusí být vhodná, protože postrádá monitorování sociálních médií a investičních účtů.

Nezapomeňte také zvážit zmíněné nevýhody, než se rozhodnete pro jeho služby. Pokud IdentityIQ neposkytuje službu, kterou potřebujete, zvažte prozkoumání dalších renomovaných možností ochrany identity a úvěru, jako je Aura, LifeLock, IdentityForce a další.