iToolab WatsGo – WhatsApp Transfer mezi Androidem a iPhonem (zálohování a obnovení)

Přenos dat z telefonu Android do iPhone může být náročný úkol. Hlavním důvodem je, že obě zařízení jsou založena na jiném OS. Z tohoto důvodu může být přenos kontaktů, fotografií, zpráv a dalších dat specifických pro aplikaci, jako jsou data WhatsApp, náročnější. Bylo však k dispozici mnoho technik a možností třetích stran, které vám pomohly s přechodem.

Pokud mluvíme o přenos Whatsapp z Androidu do iPhone, zálohování a obnova jsou jedny z nejzávažnějších věcí. Když se pokusíme přejít z Androidu na nový iPhone. Existuje několik věcí, které musíte mít na paměti, abyste se ujistili, že vaše data WhatsApp jsou přenášena správně. Protože WhatsApp nenabízí vestavěnou metodu, musíme použít a obnovit zálohu Whatsapp z Disku Google do iPhone, ale to může být problematické, když je vaše záloha velká. Díky tomu je to opravdu časově náročné a během tohoto procesu může dojít ke ztrátě dat.

V tématu vám ukážeme některé osvědčené způsoby přenosu zpráv WhatsApp z telefonu Android do vašeho iPhone. Pro úspěšný přenos mobilních dat Android do iPhonu je důležité postupovat krok za krokem a zajistit kompatibilitu mezi vašimi zařízeními.

Proč potřebujete přenést WhatsApp z Androidu do iPhone?

Když přenášíte WhatsApp z Androidu na iPhone, je nezbytný při změně telefonu nebo přepínání platforem. Pomáhá udržovat povinné kontakty, chaty a mediální soubory a zajišťuje nepřetržitý přechod. I když tento proces může být složitý, potřebujete pokyny a řešení pro přenos dat mezi platformami pomocí technik a aplikací, díky nimž je užitečný se správnými kroky. Takže jsme tu s aplikací iToolab Wat’s Go, která umožňuje přenos WhatsApp z Androidu na iPhone.

  Jak najít kontakty na WhatsApp

Kroky, jak používat iToolab Wat’s Go.

iToolab je pro vás nejvhodnější, pokud se chystáte přenést svůj WhatsApp z Androidu na iPhone nebo jeho reverzní iPhone na Android. V níže uvedeném bodě vás provedeme od prvního po poslední. V tomto příspěvku se dozvíte, jak úspěšně stáhnout a přenést, zálohovat a obnovit WhatsApp v telefonu.

Část 1. Kroky k přenosu WhatsApp z Androidu do iPhone.

Krok 1. Stáhněte a nainstalujte a spusťte WatsGo.

Klikněte na odkaz ke stažení výše a ihned nainstalujte WatsGo. Po úspěšném spuštění vyberte WhatsApp z levého panelu a poté vyberte „WhatsApp Transfer“.

Stáhnout teď

Krok 2. Připojte své zařízení Android a zařízení iPhone.

Nyní se musíte připojit ke zdrojovému a cílovému zařízení k počítači. Také můžete kliknout na šipku pro překlopení dvou zařízení a upravit tak zdrojové a cílové zařízení.

  Jak poslat zprávu někomu, kdo není ve vašich kontaktech WhatsApp na iPhone

Po úspěšném navázání spojení vám program připomene, že cílové zařízení bude přepsáno, pro případ ztráty dat jej prosím zálohujte.

Nyní vyberte data WhatsApp, která chcete přenést do cílového zařízení. Toto je šance rozhodnout se, jaký druh dat si chcete ponechat nebo opustit své zařízení.

Krok 3. Povolte End-to-End šifrované zálohování WhatsApp a ověření pomocí hesla.

Po úspěšném připojení je prvním krokem, abyste se ujistili, že máte na zařízení Android zálohu WhatsApp s šifrováním end-to-end. Postupujte podle pokynů pro zálohování.

Po vygenerování zálohy WhatsApp musíte ověřit 64bitovou šifrovanou zálohu pomocí hesla.

Poznámka: Pokud nemůžete ověřit šifrovanou zálohu, můžete se obrátit na jinou opravu a pokračovat. Můžete kliknout na cestu pod tlačítkem Ověřit a pokračovat v procesu přenosu.

  • Nyní musíte WhatsApp zálohovat ručně a nezapomeňte vypnout šifrované zálohování.
  • Za druhé, ověřte telefonní číslo, které jste předtím použili k zálohování WhatsApp.

Krok 4. Vygenerujte zálohu WhatsApp, kterou lze obnovit do iPhone.

Nyní jste v kroku generování dat. Chvíli počkejte a záloha Android WhatsApp bude převedena do formátu, který by byl použit pro iPhone. Poté se data zálohy WhatsApp začnou obnovovat do cílového zařízení.

  Přeneste/obnovte zálohu WhatsApp z Disku Google do iPhone/iCloud – recenze iTransor

Krok 5. WhatsApp byl úspěšně přenesen.

Konečně můžete vidět rozhraní Transferd Whatsapp úspěšně, což znamená, že WhatsApp byl přenesen do iPhone. Nyní se váš iPhone znovu restartuje, zkontrolujte, zda je WhatsApp přenesen úplně.

Část 2. Kroky k přenosu WhatsApp z iPhone na Android.

Pokud jste si náhodou koupili nový telefon s Androidem a chcete přejít ze starého iPhonu, tak v tomto díle se dozvíte, jak přenést WhatsApp z Androidu na iPhone.

Krok 1. Spusťte nástroj WatsGo a vyberte WhatsApp Transfer.

Prvním důležitým krokem je nainstalovat iToolab WatsGo z níže uvedeného odkazu po jeho úspěšném spuštění na počítači a poté vybrat „WhatsApp Transfer“.

Stáhnout teď

Krok 2. Připojte svůj iPhone a Android.

Připojte svůj iPhone a Android k počítači. Pokud zařízení nejsou úspěšně rozpoznána, klikněte na připojené, ale nerozpoznané v dolní části rozhraní, abyste problém vyřešili.

Krok 4. Úspěšně přeneste WhatsApp do cílového zařízení.

Další alternativy iToolab Wat’s Go.

iCareFone Transfer: Stejně jako iToolab Wat’s Go máme alternativní iCareFone Transfer, který je také užitečný při přenosu dat mezi Androidem a iPhonem. Pomocí této aplikace můžete selektivně přenášet zprávy WhatsApp, fotografie, videa atd. mezi Androidem a iOS tím nejjednodušším způsobem.

Přesunout na iOS: Přesunout na iOS je další možností, kterou můžete použít k bezpečnému přenosu dat Whatsapp z Androidu do iPhone. V této možnosti se také nemusíte starat o obnovení továrního nastavení, ale tato metoda je trochu časově náročná a možná se vám zdá trochu komplikovaná.

Pomocí zálohování historie: Konečně máme způsob, jak přenést WhatsApp z Androidu do iPhone pomocí zálohování chatu. Jak všichni víme, když přeinstalujete WhatsApp na zařízení Android, zobrazí se zpráva s upozorněním na obnovení z místní zálohy. Pomocí této techniky můžete také přenést svůj WhatsApp z Androidu do iPhone.

Závěr: Data WhatsApp a další užitečná data, která potřebujete bezpečně přenést z Androidu do iPhone na vašem zařízení. Přenos dat z jednoho zařízení do druhého je jednoduchý proces se správným vedením. Pokud však chcete přenést historii chatu WhatsApp z iPhone do Androidu jedním kliknutím, pak je tento iToolab Wats Go pro vás ten pravý.