Jak najít diamanty v Minecraftu 1.19 (2 metody)

Jednoduše řečeno, najít diamanty v Minecraftu není snadné. Ale zůstaňte naladěni na několik důležitých tipů a dovolte mi ukázat vám, jak jsem jich pár získal.

Nejen v reálném životě jsou diamanty vzácné i v Minecraftu. Zároveň je potřebujete k výrobě věcí jako diamantové brnění, diamantové zbraně, okouzlující stůl atd.

Sečteno a podtrženo, diamanty jsou důležité.

Omezme tedy tento úvod a skočme přímo na dva způsoby, jak je získat.

Diamanty v hlubokých jeskyních

Hluboké jeskyně jsou něco, co by každá matka z Minecraftu zakázala svému dítěti zatoulat. 😄 Jsou nebezpečné a plné davů čekajících na útok, jakmile vstoupíte.

Nicméně, toto je nejrychlejší způsob, jak najít nějaké diamanty v Minecraftu, pokud už jste v jednom nebo v blízkosti hlubokého podzemního otvoru.

Ale je pár věcí, které byste si měli uvědomit, než půjdete dovnitř.

Nejprve se oblečte. Jakékoli brnění bude fungovat, ale čím silnější, tím lepší pro vaše přežití. Doporučil bych železo nebo vyšší. Recepty na brnění najdete na Minecraft Wiki.

  Jak hrát Galactic Civilizations III na Linuxu

A ačkoli jsem to nazval nejrychlejším žebříčkem k úspěchu, hodně záleží na štěstí. A protože jsou velké jeskyně mnohem tmavší a není vidět každý kout (zvlášť pokud tam není láva), budou se hodit pochodně.

Dále potřebujete něco k jídlu, abyste si doplnili zdraví po útoku davu. Protože nemůžete zapálit všechno, abyste se jim vyhnuli, a podle mých zkušeností nebyla světla pochodní žádným velkým štítem.

A nakonec železný krumpáč (nebo lépe) k těžbě bloků diamantové rudy, jinak je těžíte a nic nepouštíte.

Abych to shrnul, budete potřebovat:

  • Brnění
  • Pochodně (uchopte co nejvíce)
  • Dostatek jídla

A konečně, neexistuje žádný kouzelný vzorec, jak ve velkých jeskyních odhalit bloky diamantové rudy. Může trvat hodiny hledání, než jeden nebo více najdete.

Důležité je, že se vyskytuje ve větších hloubkách. Například jsem našel ten na předchozím obrázku na Y=-22.

Pro tip: Bylo by to velmi snadné, pokud máte lektvar nočního vidění. Tímto způsobem můžete vidět celou jeskyni bez jakýchkoli pochodní a zaměřit se na konkrétní bloky.

  11 nejlepších nástrojů pro monitorování AWS v roce 2022

Přesto bych doporučil projít druhou metodou, protože jsem většinou našel jeden nebo dva bloky diamantové rudy při mých čtyřech úspěšných jeskynních výpravách.

Abyste jich našli více najednou, musíte si ušpinit ruce.

Tunelování za účelem nalezení diamantů

Zde kopáte vertikálně do hloubek Y=-59, bez ohledu na biom, a začínáte vodorovně pochodovat libovolným směrem, dokud nenajdete diamanty.

Hráči to obvykle spojují s těžbou pásů nebo větví. Je to proces, kdy také těžíte několik bloků bokem v intervalech 2-3 bloků při kopání rovného tunelu.

Nejprve jsem zkoušel těžbu pásů. Po několika blocích jsem však šel rovně a našel jsem, co jsem hledal; podívejte se na toto video:

Viděl jsi to! Takže tohle je tunelování za účelem nalezení diamantů v Minecraftu.

Postup je docela jednoduchý. Stejně jako předchozí metoda vám pomohou některé zásoby, jako jsou pochodně, jídlo, železný krumpáč a několik bloků, kterými se dostanete nahoru.

  Jak se před nákupem ujistit, že fotoaparát nebo objektiv fungují správně

Našli jste diamanty v Minecraftu 1.19?

Stále ne?

No, zkoušejte dál a pamatujte, že se plodí hluboko pod povrchem, většinou až do Y=-60. Jít dále dolů nakonec narazí na skalní podloží, po kterém je mizivá šance je najít.

Nakonec šlo o získávání diamantových rud, které můžete tavit s jakýmkoliv palivem, abyste získali diamanty. Kromě toho můžete převést devět diamantů a vytvořit tak jeden diamantový blok, který lze zpět rozložit.

PS: Minecraft noci jsou nebezpečné. Můžete se však pokusit získat věrného partnera zkrocením lišky v Minecraftu, aby byla o něco bezpečnější.

x