13 platforem pro získání ikon pro váš web [Free and Paid]

Ikony jsou grafický design nebo symbol, který představuje nějakou fantazii, skutečnost nebo akci.

Jedná se o užitečné a vizuální způsoby, jak lidem pomoci snadno porozumět vašemu obsahu. Díky nim vypadá fádní projekt atraktivní a divácky přitažlivý.

Nalezení licencovaných bezplatných ikon však může být docela obtížný úkol – většina ikon je k dispozici zdarma nebo k jejich stažení vyžaduje prémiové předplatné. Abychom vám pomohli, jsme tu s nejlepšími weby, kde můžete získat bezplatné a prémiové ikony.

Flaticon

Flaticon je vynikající stránka pro bezplatné ikony. Má jednu z největších databází ikon dostupných v různých formátech a velikostech. Ikony jsou zcela zdarma pro osobní a komerční účely s uvedením vlastníků ikon, které používáte.

Jeho knihovna ikon obsahuje přes 3 miliony vektorových ikon. Tyto ikony můžete také přizpůsobit a upravit.

Nejen zdarma, ale Flaticon nabízí také širokou škálu prémiových ikon. A pokud jste designér, můžete také přispívat ikonami a vydělávat.

Prvky Envato

Prémiové řešení pro seriózní výrobce značek.

Prvky Envato je online knihovna s milionem grafických aktiv, včetně písem, fotografií, šablon, zvukových klipů, videozáznamů, obrázků a samozřejmě také písem.

Pro přístup k ikonám a dalším aktivům se musíte rozhodnout pro měsíční placené předplatné. Pokud plánujete použít ikony ve svém příštím projektu, pak se nebojte, protože předplatné je dodáváno s komerční licencí.

Jeho služby nabízejí hodnotu za peníze, protože jeho ikona a design jsou velmi atraktivní a jedinečné. Má širokou škálu vysoce kvalitních ikon, přičemž nové ikony jsou neustále přidávány. Celkově skvělá prémiová nabídka pro úžasné balíčky ikon.

Iconfinder

Iconfinder je velmi populární, s více než 2 miliony uživatelů. Je to jako vyhledávač, ale pro ikony. Můžete si je stáhnout ve formátech SVG, PNG, AI, ICO a ICNS.

Také vám umožňuje stahovat ikony v různých velikostech od 16px do 512px.

  Příručka pro začátečníky IBM WebSphere Application Server

Pokud vytváříte návrhovou aplikaci a chcete načíst ikony programově, pak máte štěstí – můžete použít jejich API, abyste to mohli začít během několika minut.

Freepik

Freepik má mnoho grafik.

  • ikony
  • vektory
  • Skladové fotografie
  • Abstraktní pozadí
  • Maketa

Pokud pracujete na zbrusu novém projektu, možná budete chtít prozkoumat jejich sbírky, abyste je mohli použít pro konzistenci.

Ikony8

Přáli jste si upravit ikony před jejich stažením?

Tvé přání se splnilo. Ikony8 umožňuje přebarvit, přidat efekty, překrýt, přidat text před jejich stažením. Bezplatné ikony jsou k dispozici v rozměrech až 100 × 100 a přicházejí ve formátech PNG, zatímco prémiové mají více velikostí a možností.

Pokud jste vývojář, možná budete chtít využít jejich API k vyhledávání a získávání vašich oblíbených ikon, hudby, fotografií a vektorů.

Podstatné jméno Projekt

Podstatné jméno Projekt má rozsáhlou bezplatnou sbírku ikon v umělecké kvalitě zahrnující vše od zeber po astronauty. Tento nástroj připravil různé ikony pro rozmanitost, kvalitu a začlenění, které lze snadno stáhnout a použít soubor SVG nebo PNG.

Podporuje autory z více než 120 zemí, kulturních hranic a překračuje jazyk. K dispozici je více než 3 miliony ikon, které pokrývají všechny požadavky, včetně zasedací místnosti a učebny. Zahrnuje také futuristické technologie, obnovitelné zdroje energie, rostliny, dobrodružství, iconathon (redefinující dámskou kolekci) a invalidní vozík.

Vecteezy

The Vecteezy jen usnadňuje nalezení bezplatných ikon. Tato stránka je skvělá, pokud se vám nelíbí křivka učení aplikace Illustrator. Má širokou škálu ikon ve všech kategoriích. Nejlepší na tomto webu je, že nejen ikony. Poskytuje však také bezplatné obrázky.

Na jednom místě získáte vše, jako jsou loga, obrázky a ikony. Kromě toho je v levém podokně k dispozici filtr pro nastavení orientace a typu obsahu. K dispozici je také prémiový plán pro získání dalších funkcí, jako jsou úpravy a prémiové ikony. Navrhuje také ikony podle vašeho vyhledávání, aby vám to usnadnilo.

GraphicBurger

GraphicBurger je domovem ikon prémiové kvality a dalších zdrojů nabízených uživatelům zdarma. Stránka vypadá velmi jednoduše a jednoduše, ale stojí za to být na seznamu.

  Jak vyprázdnit koš na Androidu

Existují dávky ikon, které si můžete stáhnout bez jakékoli registrace. K dispozici jsou také placené ikony, které vám umožní stahovat ve formátech PNG, SVG a EPS.

Kromě ikon má také sady uživatelského rozhraní, textové efekty, pozadí a některé další grafické sady, které si můžete snadno stáhnout.

Iconshock

The Iconshock má více než 2 miliony profesionálních knihoven ikon a více než 400 sad ikon ve více než 30 stylech. Většina z nich je SVG a přizpůsobitelná. Tato široká škála stylů a designů zahrnuje ikony pro iPhone, ploché ikony, ikony ve skutečném náhledu a mnoho dalších.

Iconshock má mezi designéry velmi dobrou pověst pro svůj čistý a profesionální design. Hlavní rozhraní webu je poměrně uživatelsky přívětivé a hledání požadovaných ikon nezabere žádný čas.

Jeho dlouhý seznam obsahující různé kategorie ikony je navržen tak, aby vyhovoval vašemu projektu. Jedná se tedy o jednu z nejlepších stránek pro získání bezplatných ikon.

Iconstore

Pokud právě začínáte a jste ochotni vytvářet úžasné návrhy nebo služby pomocí ikon, pak má tato webová stránka pro začátek obrovskou sbírku. Můžete získat přístup do jejich knihovny, která vám pomůže přidat do vašich projektů ostré prvky.

The Iconstore je jedinečný od jiných webů, protože se zaměřuje na jedinečné a originální balíčky ikon. Ale to není všechno. Můžete jít hlouběji a vyhledávat ikony podle kategorií, jako jsou technologie, zábava, sociální média, hry a gesta rukou.

Nejlepší na tomto webu je, že neexistují žádné prémiové plány; vše je tedy pro uživatele zdarma.

UXWing

UXWing přinesla řešení všech potíží s vyhledáváním ikon. Je to jeden z oblíbených webů pro ikony zdarma. Poskytuje vysoce kvalitní ikony, které jsou navrženy profesionály.

Ikony jsou dostupné v komprimovaných formátech SVG a PNG. Pokud jde o rozmanitost, existuje více než 50 kategorií.

  Jak můžete udělat odpočítávání narozenin

Pokud však ikonu nenajdete, můžete o ni dokonce požádat. Celkově je to jeden z nejlepších webů pro získání ikony zdarma pro váš další projekt.

Pngstrom

Ve velmi krátké době, Pngstrom shromáždila na svých stránkách miliony unikátních grafických návrhů. Můžete snadno vyhledávat v online knihovně ikon a vybrat si tu nejvhodnější pro své projekty.

Získáte PNG obrázky, pozadí, šablony, ilustrace a nejdůležitější ikony. Ikony jsou dostupné pouze ve formátech PNG a PSD. Pamatujte, že u bezplatných členů je vyžadováno uvedení zdroje, zatímco prémioví uživatelé nemusí uvádět autora.

Poskytne vám širokou škálu možností pro váš projekt. Pokud však chcete přispět na kvalitní ikony a umělecká díla, jste více než vítáni.

Usměrnit

Zjednodušit ikony je jedním z nejlepších míst k nalezení prémiových ikon. Získáte širokou škálu možností pro ikony, které jsou seskupeny do 53 kategorií a 720 podkategorií. Všechny dostupné ikony jsou přizpůsobitelné, protože jsou všechny ve více formátech souborů. Poskytují také vektorové ikony, jejichž velikost lze změnit bez ztráty kvality.

Možná jste slyšeli o jejich oblíbeném balíčku ikon Nova.

Závěr

Ikony jsou všude; existují miliony ikon, které můžete najít. Na kvalitě však záleží víc než na číslech. Náklady na návrh ikon mohou spotřebovat značnou část vašeho rozpočtu. Je tedy chytré ušetřit peníze získáním hotových ikon z výše uvedených stránek.

Pokud však stále chcete zkusit získat vlastní ikonu navrženou pro vaše potřeby, můžete to zkusit Fiverr nebo Upwork.

x