Jak najít své kontakty na TikTok

TikTok používá více než miliardu lidí a vy můžete být jedním z nich. Můžete mít mnoho sledujících a sledujete několik z nich. Ale kolik z nich znáš a kolik z nich zná tebe? I když jste začátečník, můžete se spojit se svými přáteli na TikTok a sledovat jejich videa a komunikovat s nimi. Pokud hledáte návod, jak najít své kontakty na TikTok, přečtěte si tento návod až do konce. Tento článek vás provede jejich vyhledáváním pomocí telefonního čísla na TikTok. Také se dozvíte o vyhledávání kontaktů bez uživatelského jména z vašeho profilu TikTok.

Jak najít své kontakty na TikTok

Své kontakty můžete najít na obrazovce Najít přátele klepnutím na ikonu Najít kontakty ve svém profilu TikTok. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

  Mohu přísahat na TikTok?

Můžete najít někoho na TikTok, pokud nemáte účet?

Ne, nemůžete nikoho najít na TikTok, pokud nemáte účet. Chcete-li používat TikTok, musíte mít účet. Pokud nemáte účet, můžete si ho vytvořit na webu TikTok.

Můžete najít své kontakty na TikTok bez jejich uživatelského jména?

Ano, své kontakty na TikTok najdete bez jejich uživatelského jména. Můžete vyhledat jejich jméno na TikTok a zkusit je najít náhodně nebo je vyhledat pomocí jejich telefonního čísla. První metoda nezaručí výsledek, ale druhá metoda vám jistě poskytne požadovaný výsledek. Hledat někoho na TikTok pomocí telefonního čísla je nejlepší metodou pro vyhledávání bez uživatelského jména.

Můžete najít své přátele na TikTok pomocí jejich telefonního čísla?

Ano, své přátele můžete na TikTok najít pomocí jejich telefonního čísla. TikTok má možnost přímého spojení se seznamem kontaktů vašeho telefonu. Musíte to povolit. Všechny kontakty z vašeho telefonu se vám zobrazí. Ti, kteří jsou na TikToku, je můžete sledovat, a ty, kteří nejsou na TikToku, je můžete pozvat. Hledání kontaktů pomocí telefonního čísla neznamená, že musíte hledat pomocí telefonního čísla na TikTok. Najdete ho povolením možnosti najít kontakty.

Dostane uživatel TikTok upozornění, když je vyhledáte podle telefonního čísla?

Ne, uživatel TikTok nepošle žádné upozornění po vyhledání podle telefonního čísla. I když vyhledáte uživatele TikTok podle jeho uživatelského jména a zobrazíte jeho profil, neobdrží o tom žádné upozornění. Ale je to možnost, jak to povolit. Uživatel může zobrazit lidi, kteří si prohlíželi jeho profil za posledních 30 dní.

  Jak někoho označit v TikTok

Jak najít někoho z jejich kontaktů na TikTok?

Chcete-li najít někoho na TikTok pomocí jeho kontaktů, postupujte podle těchto jednoduchých kroků, jak najít své kontakty na TikTok:

Poznámka: Pro uživatele telefonů Android i iOS. Také se ujistěte, že jste přihlášeni ke svému účtu.

1. Otevřete v telefonu aplikaci TikTok.

2. Klepněte na ikonu profilu v pravém dolním rohu.

3. Klepněte na ikonu Najít kontakty v levém horním rohu.

4. Na obrazovce Najít přátele klepněte na tlačítko Najít vedle kontaktů.

5. Klepnutím na Pokračovat synchronizujete kontakty telefonu s aplikací TikTok.

6. Klepnutím na Povolit povolíte přístup ke svým kontaktům z vyskakovacího okna.

7. Všechny kontakty z vašeho telefonu se vám zobrazí ve formátu seznamu. Ti, kteří jsou na TikToku, je můžete sledovat, a ty, kteří nejsou na TikToku, je můžete pozvat.

Můžete najít něčí sledující pomocí jeho/jejího telefonního čísla?

Ano, můžete najít sledující někoho jiného pomocí jeho telefonního čísla pouze v případě, že má daný člověk veřejný účet. Povolte v aplikaci TikTok možnost najít své kontakty, přejděte na profil dané osoby klepnutím na sledující zobrazíte seznam sledujících této osoby. Pokud má daná osoba soukromý účet, můžete zobrazit její počet sledujících a sledování, nikoli seznam sledujících nebo sledujících.

  Kolik sledujících na TikTok dostane zaplaceno

Můžete pozvat své kontakty k používání TikTok?

Ano, můžete pozvat své kontakty k používání TikTok. V seznamu kontaktů TikTok musíte vybrat účet a klepnutím na Pozvat pozvat kontakt na TikTok. Po klepnutí na Pozvat se vygeneruje odkaz na pozvánku. Tento odkaz pak můžete sdílet se svými kontakty jako pozvánku z vaší strany, abyste se připojili k TikTok.

Dostanete upozornění, když vás někdo vyhledá pomocí vašeho telefonního čísla?

Ne, nedostanete žádné upozornění, pokud vás někdo hledá pomocí vašeho telefonního čísla nebo dokonce vašeho uživatelského jména. Osoba dostane upozornění pouze tehdy, když se někomu jeho video líbí, bude ho sledovat a označí ho na TikTok. Můžete vyhledat kohokoli a zobrazit jeho profil. Nedostanou upozornění, ale nebudete moci zobrazit videa, sledovatele a následující seznam soukromých účtů.

Jak můžete udržet své telefonní číslo skryté v TikTok?

I když víte, jak najít své kontakty na TikTok, můžete mít obavy ze skrytí svého telefonního čísla. Ve výchozím nastavení je telefonní číslo na TikTok skryto, aby byla zajištěna bezpečnost uživatele. Svůj účet můžete nastavit jako soukromý, takže ostatní nebudou moci vidět vaše sledující a příspěvky. Můžete odstranit své telefonní číslo z TikTok, aby vás nikdo nemohl najít na TikTok pomocí vašeho telefonního čísla.

***

Doufáme, že vám tento článek pomohl při hledání vašich kontaktů na TikTok. Po přečtení tohoto článku se s námi neváhejte podělit o své zkušenosti. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, napište je do sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

x