Jak nastavit a namontovat ecobee SmartCamera

Možná znáte ecobee nejlépe pro jeho pozoruhodné chytré termostaty, ale společnost nyní vstoupila do prostoru domácí bezpečnosti s ecobee SmartCamera. Tato kompaktní bezpečnostní kamera poskytuje rozlišení 1080p a zorné pole 180 stupňů s možností digitálního posunu a zoomu.

Kamera má vestavěnou Alexa, což znamená, že ji můžete použít jako ozvěnu pro aktivaci světel, kontrolu počasí a přístup k některým z Alexa Skills. Ecobee navrhl SmartCamera pro snadné nastavení a instalaci, ale přesto můžete narazit na několik problémů.

Nejprve se ujistěte, že kamera používá výchozí tovární nastavení

Pokud jste se již pokusili nainstalovat SmartCamera, ale nebyli jste úspěšní, budete muset před dalším pokusem zařízení resetovat. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte tlačítko „Mute“ a tlačítko „Microphone“ na horní straně SmartCamera. Po několika sekundách vás hlas upozorní, že proces resetování začal.

  Jak odstranit podtržené hypertextové odkazy v PowerPointu

Asistent projde každou možností resetování jednotlivě. Když se asistent zeptá, zda chcete resetovat SmartCamera na tovární nastavení, klepněte na tlačítko „Mikrofon“. Pokud je váš vstup přijat, uslyšíte zvonění. Může to trvat několik pokusů, protože fotoaparát při každém testování nečetl stisknutí tlačítka.

Jakmile resetujete zařízení na tovární nastavení, můžete začít s nastavením.

Jak nastavit ecobee SmartCamera

Chcete-li zahájit proces nastavení, otevřete aplikaci ecobee a klepněte na zelený symbol „+“ v pravém horním rohu obrazovky.

Na další obrazovce se zobrazí dotaz, jaký produkt přidáváte do svého domova. Klepněte na „Fotoaparát“.

Poté budete požádáni, abyste se ujistili, že je kamera připravena k připojení. Pokud světla na přední straně ecobee SmartCamera svítí oranžově, skvělé. Pokud mají jinou barvu, nebojte se. I přes to kamera pravděpodobně dokončí proces nastavení. Klepněte na „Výborně!“ dole.

Může trvat několik sekund, než se vaše zařízení objeví. Jakmile se tak stane, vyberte jej ze seznamu.

  Ručně upravte vyvážení bílé, rychlost závěrky, ISO a další pomocí funkce Reuk [Paid]

Když klepnete na název své kamery, budete mít možnost ji nastavit pomocí HomeKit nebo jinou metodou. Pokud nastavujete přes HomeKit, budete muset naskenovat kód na zadní straně samotné kamery. Během testování však nastavení HomeKit nefungovalo. Místo toho byla použita druhá metoda.

V takovém případě vyberte síť Wi-Fi, kterou chcete použít k nastavení zařízení. Po zobrazení výzvy zadejte heslo Wi-Fi.

Po dokončení nastavení budete vyzváni k zadání názvu kamery ze seznamu. Je to proto, abyste jej mohli snadno identifikovat a také dávat hlasové příkazy. Seznam zahrnuje všechny standardní pokoje a umístění v domě.

Po dokončení tohoto kroku bude vaše kamera spuštěna a funkční – ale budete vyzváni k aktivaci několika dalších nastavení, abyste získali více celkové funkčnosti. Prvním z nich je Window Mode, funkce, která digitálně snižuje odlesky a odrazy, takže váš fotoaparát vidí přes sklo jasněji. Tato funkce je samozřejmě nutná pouze v případě, že je kamera namířena skrz okno.

  Jak hrát Black Mesa na Linuxu

Další je Autopilot, funkce, která automaticky deaktivuje nahrávání, když jste doma, a znovu jej aktivuje, když odejdete. Pokud máte obavy o soukromí a nechcete, aby vás kamera nahrávala, vyplatí se tuto funkci povolit.

Poté následuje přítomnost Wi-Fi, která pomáhá zpřesnit funkci Autopilot. Povolení přítomnosti Wi-Fi zlepšuje spolehlivost automatizace nastavené prostřednictvím ecobee SmartCamera.

Budete také vyzváni k zapnutí upozornění. Pokud používáte SmartCamera jako domácí bezpečnostní systém, aktivujte si upozornění, jinak nebudete informováni o pohybu, který zařízení zaznamená.

V závislosti na vašem fotoaparátu můžete být požádáni o aktualizaci firmwaru. Tento proces trvá jen několik minut a pomůže fotoaparátu lépe fungovat.

Jak namontovat vaši ecobee SmartCamera

ecobee SmartCamera se snadno montuje a nevyžaduje žádné speciální vybavení. Ve skutečnosti jej můžete připevnit na zeď pouze pomocí šroubováku, pokud jste oddaní, ale vrtačka vám usnadní práci. Na zadní straně fotoaparátu jsou dvě oblasti

x