etechblog

Jak nastavit a používat pouze vibrační alarm na Androidu

Klíčové věci

 • Nastavte si na telefonu Android budík pouze s vibracemi pomocí aplikace Hodiny Google, abyste se nemuseli probouzet nepříjemným zvukem.
 • Chcete-li vytvořit pouze vibrační budík, otevřete aplikaci Hodiny, nastavte čas budíku, pro zvuky zařízení vyberte „Ticho“ a ujistěte se, že je povolena funkce vibrací.
 • Můžete naplánovat pouze vibrační budík, který se bude opakovat v určité dny, nebo nastavit jednorázový budík na budoucí datum pomocí možnosti naplánovat budík v aplikaci Hodiny.
  9 způsobů, jak obnovit ztracenou historii ChatGPT

Ne každý se chce probouzet nepříjemným zvukem budíku. Naštěstí se uživatelé Androidu mohou vyhnout probuzení nepříjemným zvukem nastavením budíku pouze s vibracemi v aplikaci Hodiny Google. Naučíme vás přesně to, co musíte udělat.

Jak vytvořit vibrační alarm na Androidu

Nejprve se ujistěte, že je na vašem zařízení Android nainstalována aplikace Hodiny Google. Pokud tomu tak není, stáhněte si a nainstalujte jej prostřednictvím Google Play.

Stažení: Hodiny (Volný, uvolnit)

Otevřete na svém zařízení aplikaci Hodiny a postupujte podle těchto pokynů:

 • Přejděte do části Alarm aplikace ze spodní nabídky a klepněte na ikonu plus (+).
 • Nastavte čas, kdy se má budík aktivovat, a klepněte na OK.
 • Najděte budík, který jste nastavili, a klepněte na Výchozí vedle ikony zvonku.
 • Vyberte Tichý pro Zvuky zařízení.
 • Nyní se vraťte do předchozí nabídky a ujistěte se, že je aktivována funkce Vibrace.
 •   Průvodce používáním Reag-router-dom

  A je to! Úspěšně jste nastavili svůj první pouze vibrační budík v telefonu Android.

  Jak naplánovat nebo opakovat pouze vibrační alarm

  Ve výchozím nastavení bude budík, který nastavíte, naplánován na dnešek, ale co když chcete, aby se budík spustil více než jednou – například podle plánu? Vše, co musíte udělat, je vybrat dny v týdnu, kdy chcete, aby se budík aktivoval.

  Případně, pokud chcete naplánovat jednorázový pouze vibrační budík na pozdější dobu, klepněte na možnost Naplánovat budík pod vaším pouze vibračním budíkem, vyberte preferované datum z kalendáře a klepněte na OK. Nyní bude vibrační budík naplánován pouze jednou na budoucí datum.

    Vysokofrekvenční obchodování (HFT) vysvětleno za 5 minut nebo méně

  A konečně, pokud chcete, aby se váš naplánovaný budík opakoval denně nebo týdně po naplánovaném datu, vyberte požadované dny v týdnu pod vybraným budíkem.

  Aplikace Hodiny od Googlu vám poskytne diskrétní budík, který potřebujete

  Díky pouze vibračním alarmům se můžete probudit vibračním telefonem namísto nepříjemně hlasitého zvuku, který by mohl vzbudit i lidi žijící ve společné domácnosti. Také se nemusíte bát, že by se vás lidé v místnosti ptali, proč se váš budík spouští, když jej používáte jen jako připomínku k dokončení svých úkolů.

  x