Jak nastavit Google Fi eSIM na iPhone

Google Fi nemusí být jednou ze tří velkých sítí v USA – Verizon, AT&T a T-Mobile – ale nabízí skvělé pokrytí za dostupnou cenu. Pokud tedy chcete získat Google Fi, můžete se zaregistrovat pomocí eSIM. A pokud jste eSIM dosud nepoužívali nebo stále váháte s registrací do Google Fi, jsme tu, abychom vám poskytli potřebné informace.

Co je Google Fi?

Google Fi je MVNO (Mobile Virtual Network Operator) jako Mint Mobile, operátor s jedním z nejlevnějších rodinných tarifů. To znamená, že Google k poskytování služeb nepoužívá své vlastní síťové věže. Místo toho se Google Fi spoléhá na mobilní věže T-Mobile. Sítě MVNO si pronajímají věže, aby mohly poskytovat služby prostřednictvím hlavního operátora.

  Jak vytvořit řádek nadpisu v tabulce Excel

To znamená, že můžete zaplatit levnější cenu a přesto získat skvělé služby. Jedinou nevýhodou je, že když je síťový provoz vysoký, nemusíte mít nejlepší signál.

Jak začít používat Google Fi eSIM na vašem iPhone

Pokud jste se nerozhodli nebo jste zvědaví, jak eSIM funguje, můžete využít bezplatnou 7denní zkušební verzi Google Fi. Vše, co musíte udělat, je mít aktivní účet Google a stáhnout si aplikaci Google Fi z App Store. Po stažení si můžete nastavit svůj účet a začít používat síť Google Fi.

Stažení: Google Fi Wireless (Vyžaduje se předplatné, k dispozici je bezplatná zkušební verze)

Google odvádí skvělou práci a vysvětluje, jak bezplatná zkušební verze funguje, ale jakmile se dostanete na obrazovku nastavení, Google vás vyzve k otevření odkazu na vašem počítači. K naskenování QR kódu z tohoto odkazu budete potřebovat svůj iPhone, ale pokud nemáte jiné zařízení, můžete jej přidat ručně. Tento proces však trvá déle.

  Disney Plus se nenačítá? Zde je návod, jak opravit problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti Disney Plus

Jakmile budete mít tuto stránku otevřenou, přejděte na Mobilní > Přidat eSIM > Použít QR kód na vašem iPhone. Poté stačí naskenovat QR kód a vaše eSIM se automaticky nainstaluje do vašeho zařízení. Protože jste to udělali prostřednictvím svého účtu Google, vše je již spojeno s vaším jménem.

Pokud chcete používat Google Fi se svým aktuálním číslem, můžete to snadno udělat a Google Fi vaše číslo přenese. Pokud chcete používat Google Fi i svého aktuálního operátora, můžete si nastavit, který z nich chcete používat a kdy.

Stojí Google Fi za vaše peníze?

Většina uživatelů je unavená přihlašováním k síti MVNO, zvláště když tyto sítě využívají mobilní věže jiných sítí. Nicméně Google má v oboru renomované jméno, a protože používá věže T-Mobile, neměli byste čelit žádným zásadním problémům. Vzhledem k tomu, jak cenově dostupné jsou neomezené plány, začínající na 40 USD za řádek, si myslíme, že Google Fi je skvělou volbou operátora.

  5 modulů Xposed Tweak Google Music, Notifications, Your Lock Screen