Jak někoho odblokovat na Snapchatu a přidat ho zpět

V dnešní době se každá sociální média nebo aplikace pro zasílání zpráv stará o bezpečnost a soukromí svých uživatelů. Pomocí aplikací jako Snapchat a Instagram můžete sdílet své příběhy a každodenní události a chatovat s ostatními lidmi po celém světě. Protože se můžete společensky spojit se svými přáteli nebo kolegy nebo s jakoukoli jinou osobou z celého světa, může se některým lidem stát, že s vámi někdo mluví nevhodně, obtěžuje vás nebo šikanuje. V takovém případě mají sociální platformy možnost blokování, jako je Snapchat. Pomocí funkce Blokovat můžete zablokovat osobu, která vás obtěžuje nebo nevhodně obtěžuje. Uživatele na Snapchatu můžete zablokovat, čímž danou osobu odeberete z vašeho seznamu přátel na Snapchatu a již ji nebudete moci znovu zobrazit. Pokud jste někoho zablokovali omylem a nemůžete najít, jak někoho na Snapchatu odblokovat a přidat si ho zpět, tento článek vám s tím pomůže. Povede vás, jak někoho na Snapchatu odblokovat a přidat zpět a jak odblokovat lidi na Snapchatu. Dozvíte se také, kde a jak najít možnost odblokování Snapchatu.

Jak někoho odblokovat na Snapchatu a přidat ho zpět

Osoba, kterou jste zablokovali na Snapchatu, vám nebude moci psát textové zprávy, volat vám, nebude moci vidět vaše snímky a nebude moci vidět vaši polohu a stav účtu. Pokud je tedy nyní chcete odblokovat a neznáte postup, přečtěte si tento článek až do konce, abyste se naučili kroky, které totéž podrobně demonstrují pomocí obrázků pro lepší pochopení.

  Jaké jsou rozdíly mezi telegramem a telegramem X?

Jsou bloky Snapchat trvalé?

Ne, bloky Snapchat nejsou trvalé. Na Snapchatu můžete někoho zablokovat a odblokovat, kdykoli budete chtít. A neexistuje žádná taková doba trvání, že jakmile osobu zablokujete, musíte na její odblokování počkat několik hodin. Můžete je okamžitě odblokovat! Když někoho zablokujete na Snapchatu, jeho profil se vám skryje, a i když se ho pokusíte hledat, nemůžete ho najít. Protože je ve vašem seznamu blokovaných, a pokud zablokujete osobu ze seznamu přátel, bude tato osoba ze seznamu odstraněna. A pokud chcete, můžete je odblokovat a znovu je přidat do svého seznamu přátel. Nyní víte, zda Snapchat blokuje trvale nebo ne.

Kde je možnost odblokování ve Snapchatu?

Možnost odblokování ve Snapchatu se nachází v nabídce Nastavení. Když uživatele zablokujete na Snapchatu, už ho nemůžete hledat. Nejprve jej musíte odblokovat a poté můžete vyhledat profil dané osoby. Blokovaní uživatelé se přesunou na váš seznam blokovaných uživatelů. Odtud můžete uživatele odblokovat. Chcete-li se dostat k možnosti odblokování Snapchat, musíte přejít na stránku svého profilu > Nastavení > možnost Blokováno. V seznamu blokovaných osob klepněte na ikonu x vedle profilu osoby > tlačítko Ano pro odblokování osoby. Zde se nachází možnost odblokování Snapchatu.

Jak dlouho musíte čekat na odblokování někoho na Snapchatu?

Na odblokování někoho na Snapchatu nemusíte vůbec čekat. Pokud jste někoho zablokovali na Snapchatu, můžete tohoto člověka kdykoli odblokovat. Na to není žádná doba trvání. Osobu můžete zablokovat a odblokovat, kolikrát chcete a kdykoli. Neexistuje také žádný limit pro odblokování a blokování, takže po určitou dobu můžete odblokovat tento počet uživatelů nebo zablokovat tento počet uživatelů. Odblokovanou osobu můžete přidat jako svého přítele ihned poté, co ji odblokujete, a také na to není žádná doba! Nyní víte, jak dlouho nebo máte čekat na odblokování někoho na Snapchatu.

  Top 9 řešení pro webové konference a okamžité sdílení pro Freelancer a Startup

Jak někoho odblokovat na Snapchatu?

Chcete-li vědět, jak odblokovat lidi na Snapchatu, postupujte takto:

Poznámka: Musíte být již přihlášeni do Snapchatu.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Snapchat Android nebo iOS přístroj.

2. Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

4. Přejeďte prstem dolů a klepněte na možnost Blokováno.

5. Klepněte na ikonu X vedle požadovaného profilu, který chcete odblokovat.

6. Klepnutím na možnost Ano ve vyskakovacím okně osobu odblokujete.

Takto lze odblokovat lidi na Snapchatu.

Jak najdete někoho na Snapchat poté, co ho odblokujete?

Chcete-li někoho najít na Snapchat poté, co jej odblokujete, postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Snapchat.

2. Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na možnost Přidat přátele.

4. Klepněte na vyhledávací lištu a zadejte jméno profilu, kterého jste odblokovali.

5. Ve výsledcích uvidíte profil osoby. Klepnutím na možnost Přidat vedle jejich profilu je přidáte zpět jako svého přítele.

  Top 10 nejlepších doplňků Kodi Mexico

Takto můžete někoho najít na Snapchatu poté, co ho odblokujete.

Jak je přidat zpět jako přátele?

Chcete-li vědět, jak někoho odblokovat na Snapchatu a přidat jej zpět jako přítele, postupujte podle následujících kroků:

1. Otevřete aplikaci Snapchat a klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu obrazovky.

2. Poté klepněte na ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

3. Potáhněte prstem dolů a klepněte na možnost Blokováno.

4. Poté klepněte na ikonu X vedle požadovaného profilu, který chcete odblokovat.

5. Nakonec klepněte na možnost Ano v potvrzovacím vyskakovacím okně.

6. Přejděte zpět na tento profil Snapchat a klepněte na možnost Přidat vedle jejich profilu, abyste je přidali zpět jako svého přítele.

Proč po odblokování nemohu najít a přidat někoho jako přítele?

Zde jsou důvody, proč nemůžete někoho najít a přidat jako přítele poté, co jste jej odblokovali ze svého Snapchatu:

  • Osoba, kterou hledáte, buď smazala svůj účet, nebo si dala pauzu od Snapchatu, takže profil této osoby není viditelný.
  • Možná je chyba serveru, že je nemůžete najít.
  • Tato osoba vás mohla zablokovat na Snapchatu.
  • Může se stát, že si změnili jméno, uživatelské jméno a avatara.

Co to znamená, když nemůžete někoho odblokovat?

Když nemůžete někoho odblokovat na Snapchatu, znamená to:

  • Zablokovali vás zpět nebo daná osoba trvale smazala svůj účet Snapchat.
  • Někdy to může být chyba serveru, problém se sítí nebo chyba či závada aplikace Snapchat.

Pokud uživatel smazal svůj účet ze Snapchatu a pokud byla tato osoba ve vašem seznamu blokovaných, kterou jste chtěli odblokovat, nemůžete ji ve svém seznamu najít. Protože je profil Snapchat odstraněného účtu okamžitě odstraněn, nemůžete jej zobrazit. To znamená, když nemůžete někoho odblokovat na Snapchatu.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak někoho na Snapchatu odblokovat a přidat zpět a jak odblokovat lidi na Snapchatu. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.