Jak opravit chyby připojení k serveru Mezi námi

Mezi námi lze hrát online nebo přes místní síť. Je samozřejmé, že se hra často hraje online místo přes místní síť. Mezi námi umožňuje uživatelům vytvářet veřejné hry a připojovat se k nim, přičemž všechny tyto hry jsou hostovány na serverech vlastních společností.

mezi námi

Připojení k serveru mezi námi

Mezi námi má servery v různých regionech. Když hrajete hru, automaticky vybere nejbližší server. Všechny hry, které uvidíte, jsou hostovány na serverech ve vybrané oblasti. V ideálním případě by nemělo docházet k žádnému zpoždění a připojení k serveru by mělo být snadné. Pokud se pokoušíte připojit ke hře Mezi námi, ale hra se stále odpojuje kvůli problémům s připojením k serveru, vyzkoušejte následující opravy.

1. Změňte umístění serveru

Mezi námi ne vždy vybere nejbližší server. Někdy si můžete vybrat jinou oblast a problém vyřešit.

Spustit mezi námi.
Vyberte Online.
V pravém dolním rohu klikněte na ikonu regionu.
Vyberte jiný region.
Zkuste se připojit ke hře.

2. Aktualizace mezi námi

Mezi nás zablokuje uživatele ze hry, pokud nepoužívají nejnovější verzi hry. Někteří hráči používají work arounds k hraní starších verzí hry. Pokud je tomu tak, musíte hru aktualizovat. Bez ohledu na to, na jaké platformě to hrajete, musíte hrát nejnovější verzi, která je k dispozici, jinak narazíte na nejrůznější problémy.

3. Zkontrolujte připojení k síti

Online hry, bez ohledu na to, kterou hrajete, vyžadují stabilní připojení k internetu s nízkým pingem. Zkontrolujte připojení, abyste viděli, jak to drží.

Otevřete prohlížeč na ploše.
Návštěva Speedtest.net.
Klepněte na tlačítko Přejít.
Zkontrolujte ping a rychlost internetu.
Váš ping by měl být dvoumístný a ne více než 100.

4. Zakažte VPN

Pokud na svém počítači používáte VPN, může to rušit připojení. Síť VPN může čelit problémům s připojením sama o sobě nebo ji může mezi námi blokovat. Vypněte VPN a zkuste se připojit ke hře.

5. Restartujte zařízení

Toto řešení funguje nejčastěji na mobilních zařízeních, ale pokud hrajete na počítači, stojí za vyzkoušení. Restartujte telefon, tablet nebo stolní počítač a poté spusťte hru.

Závěr

Mezi námi se stalo cílem spousty hacků a cheatwaru. Společnost za hrou pracovala na nápravě, aby každý mohl hrát férovou hru. Tím přidala mnoho omezení a kontrol. Pokud používáte aplikaci, která může být považována za cheatware, deaktivujte ji a měli byste být schopni hrát hru bez problémů.