Jak připojit AirPods k Windows

Přestože jsou AirPods navrženy pro zařízení Apple, fungují přes Bluetooth, což znamená, že je můžete používat jako jakýkoli jiný pár bezdrátových sluchátek. Abyste je mohli používat na počítači se systémem Windows, stačí sluchátka AirPods ručně spárovat. Jsme tu, abychom vás s tím provedli.

Připojení AirPods k počítači se systémem Windows

Připojení sluchátek AirPods k počítači nebo notebooku s Windows je stejně snadné jako nastavení jakéhokoli jiného zařízení Bluetooth. Vložte AirPods nebo AirPods Pro do nabíjecího pouzdra a postupujte takto:

 • Stisknutím kláves Windows + I na klávesnici otevřete aplikaci Nastavení.
 • Ve Windows 10 klikněte na Zařízení. Ve Windows 11 vyberte na postranním panelu Bluetooth a zařízení.
 • Kliknutím na tlačítko plus (+) vpravo přidáte nové zařízení Bluetooth.
 • Když se zobrazí vyskakovací okno pro přidání zařízení, vyberte Bluetooth.
 • Otevřete nabíjecí pouzdro AirPods a stiskněte a podržte tlačítko Nastavení, dokud indikátor stavu nezačne bíle blikat. Na AirPods Max místo toho podržte tlačítko Noise Control.
 • Vyberte svá AirPods, jak se zobrazují v seznamu zařízení Bluetooth, a klikněte na Hotovo.
 •   Jak najít a upravit soubor Hosts ve Windows 11

  A je to. Úspěšně jste připojili AirPods nebo AirPods Pro k počítači se systémem Windows. Můžete je použít k okamžitému poslechu hudby.

  Používání AirPods nebo AirPods Pro ve Windows

  Někdy nemusíte slyšet systémový zvuk ze svých AirPods po jejich připojení k počítači se systémem Windows. K tomu dochází, když systém Windows používá pro přehrávání zvuku jiné výstupní zařízení.

  Chcete-li to změnit, klikněte na ikonu hlasitosti na hlavním panelu, vyberte aktuální výstupní zařízení a poté ze seznamu zařízení vyberte svá AirPods nebo AirPods Pro.

  Totéž můžete provést pomocí panelu rychlých nastavení ve Windows 11. Klikněte na ikonu hlasitosti na hlavním panelu a vyberte tlačítko zvukového výstupu v pravém dolním rohu rychlého nastavení. Poté vyberte svá AirPods ze seznamu výstupních zařízení.

    8 důležitých věcí, které je třeba udělat po instalaci systému Windows 10

  Pokud následně AirPods použijete na jiném zařízení (jako je váš iPhone), budete je muset znovu připojit ručně. Chcete-li to provést ve Windows 10, přejděte do Nastavení > Zařízení > Bluetooth a další zařízení, vyberte svá AirPods a klikněte na Připojit. Ve Windows 11 klikněte na ikonu šipky vedle Bluetooth na panelu rychlých nastavení a klikněte na svá AirPods.

  Kompatibilita mikrofonu s AirPods na Windows je často hitem. Buďte tedy připraveni vyzkoušet naše opravy, pokud systém Windows nedokáže detekovat mikrofony na vašich AirPodech.

  Všimněte si, že Windows vám nedovolí změnit výchozí gesta AirPods. Můžete však dvakrát klepnout na AirPods první a druhé generace a přehrát a pozastavit skladby. Pokud máte AirPods (3. generace), můžete to udělat stisknutím stonku.

    Jak povolit a zakázat informační karty v Cortaně ve Windows 10

  Pokud máte AirPods Pro, můžete stisknutím stonku přepínat mezi režimy Transparency a Active Noise Cancellation. Na AirPods Max k tomu budete muset použít tlačítko Noise Control.

  Na druhou stranu, Windows vám umožní změnit název vašich AirPods. Postup je stejný jako při přejmenování jakéhokoli zařízení Bluetooth v systému Windows.

  Použití páru AirPods na stolním počítači nebo notebooku s Windows umožňuje poměrně slušný zážitek z poslechu. Vaše AirPods mohou být dobrým párem záložních sluchátek, když vaše PC sluchátka přestanou fungovat. Měli byste být v pořádku, pokud jste připraveni vypořádat se s potenciálními problémy souvisejícími s mikrofonem a nedostatkem plynulosti.