Jak smazat účet FanFiction.Net

Fanfikce jsou fikce, která začínající spisovatelé píší na základě děl jiných. Jedná se o fiktivní díla, která představují existující známé postavy z filmů, televizních pořadů a populární kultury ve zcela novém průběhu. Pokud jste fanouškem fanfiction, určitě jste slyšeli o FanFiction.Net. Pouhým vytvořením bezplatného účtu na FanFiction.Net si můžete založit profily, publikovat příběhy fanfiction, číst a komentovat další příběhy, vést seznamy svých oblíbených spisovatelů a posílat soukromé zprávy ostatním uživatelům o jejich příbězích fanfiction. Jste uživatelem FanFiction.Net a zajímá vás, jak můžete smazat příběh FanFiction? Nebo jak smazat účet FanFiction.Net? Bez obav! Tento článek vám pomůže pochopit, jak se přihlásit do FanFiction.Net a odhlásit se z FanFiction.Net. Nyní se pojďme ponořit!

Jak smazat účet FanFiction.Net

Přečtěte si tento článek až do konce, abyste se dozvěděli, jak můžete smazat účet FanFiction.Net a odhlásit se z odběru FanFiction.Net podrobným způsobem.

Je psaní FanFiction nelegální?

Ano. Na FanFiction.Net můžete publikovat fanfiction příběhy, které si často vypůjčují prostředí a postavy z původních filmů, webových seriálů a popkultury. Tyto příběhy jsou považovány za nepůvodní nebo odvozené dílo. Psaní fanfiction je tedy zcela nezákonné, protože všechny tyto činnosti psaní neoriginálních děl ovlivněných existující literaturou jsou podle autorského zákona považovány za nezákonné.

Existuje ještě FanFiction.Net?

Ano, FanFiction.Net stále běží. Své fanfiction příběhy můžete publikovat na Oficiální stránky FanFiction.Net nebo mobilní aplikace, která je dostupná na obou Android a iOS platformy. Stačí si vytvořit bezplatný účet na FanFiction.Net a začít psát.

Je účet FanFiction.Net zdarma?

Ano, účty FanFiction.Net jsou zcela zdarma. FanFiction.Net vám za vytvoření účtu neúčtuje žádné poplatky. A dokonce si můžete založit profily, publikovat příběhy fanfiction, číst a komentovat další příběhy, vést seznamy svých oblíbených spisovatelů a posílat soukromé zprávy ostatním uživatelům o jejich příbězích fanfiction zdarma, aniž byste zaplatili ani korunu.

  Jak používat svůj Google Home Hub jako digitální fotorámeček

Má FanFiction.Net aplikaci?

Ano, FanFiction.Net má aplikaci dostupnou na obou Android a iOS platformy zdarma.

Jak se přihlásíte do FanFiction.Net?

Zde je návod, jak se můžete přihlásit do FanFiction.Net v několika jednoduchých krocích.

Poznámka: Pro oba Android a iOS zařízení.

1. Spusťte v telefonu aplikaci FanFiction.Net.

2. Zadejte svůj registrovaný e-mail a heslo a klepnutím na Přihlásit se přihlaste ke svému účtu FanFiction.Net.

Jak se odhlásit z aplikace FanFiction.Net?

Zde je způsob, jak se můžete odhlásit z aplikace FanFiction.Net v několika jednoduchých krocích.

1. Spusťte v telefonu aplikaci FanFiction.Net.

2. Klepněte na ikonu ozubeného kola nastavení v pravém dolním rohu obrazovky.

3. Poté klepněte na možnost Odhlášení.

4. Poté klepněte na OK.

Doufejme, že podle tohoto jednoduchého průvodce jste se úspěšně odhlásili ze svého účtu Fanfiction.net v aplikaci. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak smazat účet FanFiction.Net.

Jak můžete smazat příběh fanfiction?

FanFiction je skvělá platforma pro nahrání fanouškovské verze fiktivních příběhů, které představují stávající známé postavy z filmů a televizních pořadů. Své příběhy nebo část příběhu můžete publikovat na Fanfiction. Ale pokud jste publikovali chybný nebo špatný příběh, můžete jej upravit nebo jednoduše odstranit. Zde je návod, jak můžete odstranit nebo smazat příběh fanfiction v několika jednoduchých krocích.

1. Navštivte Oficiální stránky FanFiction.Net.

2. Přihlaste se ke svému účtu FanFiction.Net pomocí své registrované e-mailové adresy a hesla.

3. Jakmile jste na domovské stránce, klikněte na ikonu svého uživatelského jména pro přístup k nastavení účtu v pravém horním rohu obrazovky.

4. Klikněte na Publikovat v levém podokně.

5. Poté klikněte na možnost Spravovat příběhy.

6. Vyberte a klikněte na požadovaný příběh, který chcete odstranit.

7. Klikněte na možnost Odstranit příběh shora.

8. Chcete-li příběh FanFiction konečně smazat, klikněte na Ano, Odstranit příběh.

  Jak vytvořit anketu v telegramu na PC nebo mobilním zařízení

Doufejme, že po přečtení této příručky nyní můžete snadno odstranit publikované příběhy z Fanfiction.

Jak se odhlásit z FanFiction.Net?

FanFiction.Net je bezplatná platforma k použití. Takže se z něj nemůžete odhlásit. Svůj účet však můžete smazat pomocí kroků uvedených níže.

Jak smazat účet FanFiction.Net?

FanFiction.Net vám umožňuje vytvořit si bezplatný účet pro publikování vašich fanfiction příběhů, čtení příběhů odeslaných jinými uživateli a posílání soukromých zpráv jiným uživatelům. Pokud ale účet Fanfiction.net příliš nepoužíváte, měli byste jej smazat. Neexistuje však žádný přímý způsob nebo možnost, jak účet smazat. Přesto existuje několik nepřímých způsobů, jak smazat svůj účet FanFiction.Net. Zde je průvodce, který vám tyto metody krok za krokem ukáže.

Možnost I: Smazat všechny publikované příběhy

1. Přihlaste se do svého Účet FanFiction.Net a klikněte na kartu Publikovat.

2. Klikněte na Spravovat příběhy > požadovaný příběh ze seznamu.

3. Klikněte na Odstranit článek > Ano, odstranit článek.

Opakováním výše uvedených kroků odeberte všechny své oblíbené autory, záložky/uložené příběhy a příběhy.

Možnost II: Změňte uživatelské jméno FanFiction

Protože neexistuje žádný přímý způsob, jak smazat nebo odstranit svůj účet na FacFiction.Net, aby váš účet zmizel, musíte změnit své uživatelské jméno na nějaké náhodné, které nelze prohledávat. Odstraňte také svůj profilový obrázek, pokud jste jej nahráli. Své uživatelské jméno můžete snadno změnit kliknutím na ikonu uživatelského jména > Nastavení > Nastavení účtu > Změnit vedle pole Uživatelské jméno.

Možnost: III: Změna registrované e-mailové adresy

Změňte svou registrovanou e-mailovou adresu na FanFiction.Net na jednorázovou e-mailovou adresu, jejíž platnost vyprší během několika hodin, takže se nebudete moci přihlásit ke svému účtu FanFiction.Net. Svou e-mailovou adresu můžete snadno změnit v nastavení uživatelského účtu.

Možnost IV: Změna hesla

Musíte si změnit heslo na nové heslo, které si nebudete pamatovat.

1. Klikněte na možnost Změnit heslo pod Nastavením vašeho uživatelského účtu.

2. Zadejte své aktuální heslo a nechte Google navrhnout vám silné heslo kliknutím na možnost Navrhnout silné heslo.

3. Kliknutím na možnost Aktualizovat heslo úspěšně aktualizujete své heslo FanFiction.Net.

  Jak najít směr cesty pomocí Google Maps

Poznámka: Ujistěte se, že jste toto aktualizované heslo neuložili a odhlaste se ze svého účtu FanFiction.Net.

Doufejme, že nyní víte, jak smazat účet FanFiction.Net nebo se odhlásit z FanFiction.Net. A také jste úspěšně smazali všechny své příběhy a odhlásili se ze svého účtu. Po provedení tohoto procesu nebudete mít přístup ke svému účtu FanFiction.Net.

Proč nemůžete smazat účet FanFiction?

Je možné, že FanFiction.Net nechce, abyste smazali svůj účet, aby se jejich počet nesnižoval, proto nenabízí žádnou možnost smazání. Svůj účet však můžete učinit anonymním nastavením náhodného uživatelského jména, změnou hesla a jeho registrací na jednorázovou e-mailovou adresu, která bude během několika hodin smazána.

Co znamená K+ ve FanFiction?

FanFiction.Net uděluje hodnocení všem příběhům nahraným uživateli. Hodnocení K+ ve FanFiction znamená, že se může vyskytovat mírné násilí bez větší újmy, mírně provokativní obsah nebo lehce hrubé výrazy, které jsou vhodné vzhledem k situaci srovnatelné s PG. Obsah s hodnocením K+ mohou sledovat malé děti starší devíti let, které rozumí obsahu s hodnocením K+ a mohou si ho užívat.

Který Fandom má nejlepší FanFiction?

Fandom Harryho Portera je považován za nejlepší fanfiction a existuje více než 600 000 fanfiction příběhů publikovaných na Harry Porterovi uživateli na Fanfiction.net.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak smazat účet FanFiction.Net a odhlásit odběr FanFiction.Net. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x