Můžete použít svou zlatou kartu Horizon ve Walmartu?

Karty Horizon Gold jsou vytvořeny pro věrné a pravidelné zákazníky. Není to tradiční karta, liší se od jejich a lze ji nazvat kartou obchodu. Vzhledem k tomu, že se nejedná o kreditní kartu, nemusíte se starat o sledování probíhající RPSN. A karta se stále hlásí alespoň jednomu z velkých úvěrových institucí, zatímco to, komu se hlásí, je důvěrné. Karta neobsahuje žádné uvítací nabídky ani program bez odměny a nákup je omezen pouze na obchody Horizon. Kromě toho je tato karta výhodná pro zákazníky v obchodech Horizon. Pokud jste zákazníkem obchodu Horizon a chtěli jste získat kartu Horizon, tento článek vám pomůže se v tom vyznat. Pomůže vám pochopit, zda můžete zlatou kartu Horizon používat ve Walmartu nebo ne a kde můžete kartu Horizon použít. Také se dozvíte, kde můžete utratit svou kartu Horizon Gold a jak ji aktivovat.

Můžete použít svou zlatou kartu Horizon ve Walmartu?

Zda můžete použít svou kartu Horizon Gold ve Walmartu, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Je Horizon skutečná kreditní karta?

Ne, karta Horizon Gold není skutečná kreditní karta. Je to pouze obchodní karta, kterou lze použít pouze pro nákupy v prodejnách Horizon dostupných v zemi. K registraci této karty nepotřebujete žádné kreditní skóre ani žádné finanční informace. Poskytuje vám však výhody jako žádné RPSN, silniční asistenci držiteli karty, slevy na předepsané léky, ochranu soukromí, právní pomoc a žádnou kontrolu kreditu. Pokud to není karta pro vás, můžete se podívat na další karty, které Horizon nabízí Web Horizon Bank.

  Jak získat vyzváněcí tón pro iPhone X na vašem telefonu

Ve kterých obchodech můžete kartu Horizon použít?

Karty Horizon Gold lze použít pouze v online a offline obchodech Horizon po celé zemi, protože se jedná o karty obchodů. Ostatní debetní a kreditní karty lze používat kdekoli v zemi i mimo ni. Tyto karty Horizon Gold lze použít pro nákup produktů z online obchodů a nákup produktů z offline obchodů v okolí nebo ve vzdálených obchodech. Tyto karty vám také poskytují další výhody při každém nákupu, který provedete. Pouze kreditní karty účtují měsíční poplatky, ale jejich výhody jsou mnohem větší než u debetní karty.

Můžete použít svou kartu Horizon na Amazonu?

Ano, svou kartu Horizon můžete používat na Amazonu. Kartu musíte uložit do svého účtu Amazon a bez problémů ji používat. Karty Horizon můžete používat na Amazonu kromě těch, které jsou obchodními kartami a lze je použít pouze v prodejnách Horizon. Vzhledem k tomu, že karty Horizon jsou víza a MasterCard, jsou přijímány všude a kdekoli v zemi i mimo ni. Služby na těchto kartách se liší kartu od karty, ale získáte zajímavé a hodnotné výhody.

Co jsou služby Horizon Gold Card?

Karta Horizon Gold je dodávána s měsíčním poplatkem 300 $, který vám jistě může pomoci při budování vašeho kreditního skóre, protože k jeho získání není potřeba žádné kreditní skóre. Vlastnosti Horizon Gold Card:

  • 0 % RPSN
  • Úvěrový limit 750 $
  • Silniční asistence pouze osobě, jejíž jméno je na kartě
  • Slevy na léky na předpis v místních lékárnách
  • Neomezená ochrana soukromí při nákupech pomocí karty
  • Bezplatná právní pomoc od nejlepších právníků ve vaší oblasti
  • Žádná kontrola kreditu
  5 Enterprise-Ready Cloud Vulnerability Scanners pro AWS, GCP, Azure a další

Karta Horizon Gold není skutečná karta, ale přesto nabízí skvělé služby.

Kde můžete utratit svou zlatou kartu Horizon?

Kartu Horizon Gold můžete utratit pouze v prodejnách Horizon. Tyto karty můžete použít pouze v offline a online obchodech Horizon k nákupu drobné elektroniky, oblečení, domácích dekorací, hraček a knih. Protože to není skutečná kreditní karta, nemusíte mít žádné minimální kreditní skóre nebo nějakou podmínku, abyste se kvalifikovali. Stačí navštívit banku Horizon a získat zlatou kartu pro nákupy v obchodech Horizon.

Můžete použít svou zlatou kartu Horizon ve Walmartu?

Ne. Na rozdíl od jiných kreditních karet není karta Horizon Gold skutečná kreditní karta, ale pouze obchodní karta s určitými kredity, kterou mohou uživatelé používat pouze v prodejnách Horizon pro své nákupy. Jinak se to nedá nikde použít. Karta Horizon Gold má šestnáctimístné číslo a datum vypršení platnosti. Takže i když to vypadá jako skutečná kreditní karta, je to spíše karta obchodu a je výhodná pro ty, kteří pravidelně nakupují v obchodech Horizon. Nyní víte, zda můžete nebo nemůžete použít svou kartu Horizon Gold ve Walmartu.

Jak aktivujete kartu Horizon?

Poté, co zjistíte, zda můžete použít svou Zlatou kartu Horizon ve Walmartu, můžete se naučit, jak aktivovat kartu Horizon pomocí metod uvedených níže:

Metoda 1: Telefonicky

1. Po obdržení karty vytočte z telefonu číslo 800-992-3808.

2. Potvrďte údaje o své kartě u vedoucího na zavolání.

3. Podle uvedených pokynů aktivujte kartu Horizon.

Metoda 2: Prostřednictvím bankomatu

1. Navštivte nejbližší bankomat.

2. Vložte kartu do zařízení.

3. Zadejte PIN ke své kartě.

4. Chcete-li zahájit proces aktivace, proveďte transakci nebo zkontrolujte zůstatek na účtu.

  Jak používat Xubuntu na Raspberry Pi 4

Foto Eduardo Soares na Unsplash

5. Vyjměte kartu.

Vaše karta bude aktivována.

Metoda 3: Z webu Horizon

Poznámka: Tato metoda je určena pouze pro ty, kteří se zaregistrovali k online bankovnictví.

1. Navštivte Web Horizon Bank ve vašem prohlížeči.

2. Klikněte na Online Banking.

3. Zadejte své Členské číslo/Přihlašovací jméno a heslo a klikněte na Přihlásit.

4. Klikněte na možnost Služby v levém podokně.

5. Klikněte na možnost Aktivace karty.

6. Zadejte číslo kreditní karty a datum vypršení platnosti a klikněte na Aktivovat.

Hlásí se služby Horizon Card Services Credit Bureau?

Ano, kartové služby Horizon se hlásí úvěrovým úřadům, ale nehlásí se každému úvěrovému úřadu. Hlásí se pouze alespoň jedné velké úvěrové kanceláři a tato zpráva může sledovat stav vašeho úvěru v průběhu času. Úvěrová kancelář, ke které se služby Horizont hlásí, je před uživateli utajena a nikdo jiný než Horizon o ní neví. Nehlášení všem úvěrovým institucím může být pro uživatele karet Horizon nevýhodné, protože to ovlivní jejich možnost žádat o jiné karty.

***

Doufáme, že jste pochopili, zda můžete použít svou kartu Horizon Gold ve Walmartu. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x