Jak smazat účet Prizegrab

Vyhráli jste v loterii 100 000 $! Kliknutím na tento odkaz vyzvednete svou cenu. Každý ví, že každý, kdo dostane tento typ pošty, textových zpráv nebo dokonce telefonátů, je v 99 % případů podvodník. Nyní vám však mnoho webových stránek nebo aplikací dává šanci vyhrát v loterii pouhým vstupem do soutěže zdarma. Jedním z mnoha webů je Prizegrab. Prizegrab vám nabízí šanci vyhrát ceny od dárkové karty v hodnotě 10 $ až po 25 000 $ v hotovosti! Jedná se o sázkovou webovou stránku, kde se můžete zapojit do kterékoli z uvedených soutěží a vyhrát různé ceny, jako jsou peníze, pomůcky, dárkové karty a mnoho dalšího. Uživatelé jsou kontaktováni pouze prostřednictvím e-mailu a nikoli jinak. Uživatelé Prizegrabu mohou vyhrát různé ceny včetně domácích spotřebičů, technických zařízení atd. Uživatelé musí mít platnou e-mailovou adresu, aby mohli vstoupit do Prizegrabu. V tomto blogu vám povíme, jak smazat váš prizegrab účet. Pokračujte ve čtení, abyste věděli o aplikaci Prizegrab.

Jak smazat účet Prizegrab

Může to být frustrující a neustálé e-maily mohou být také problémem. Mnoho lidí tomu rozumí a přecházejí do svého normálního života, místo aby čekali na webové stránce, která rozdává peníze zdarma komukoli náhodně. Pokud hledáte odpovědi na to, jak smazat účet Prizegrab prostřednictvím jeho webových stránek nebo aplikace Prizegrab, jste na správném místě. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o aplikaci Prizegrab a jak smazat účet Prizegrab dále v tomto článku.

Každý, kdo si přeje trvale smazat svůj prizegrab účet, může poslat e-mail o smazání účtu na adresu Zákaznická podpora Prizegrab

1. Přihlaste se ke svému e-mailovému účtu, který je registrován na prizegrab.

2. Chcete-li napsat nový e-mail týkající se smazání účetnictví, klikněte na možnost napsat.

  6 způsobů, jak získat zdarma dárkové karty Walmart

3. Do názvu e-mailu napište Žádost o smazání účtu Prizegrab.

4. Napište svůj e-mail a uveďte, že chcete smazat svůj účet.

5. Po dokončení e-mailu jej přepošlete na adresu [email protected]

Je Prizegrab legitimní?

Ano, Prizegrab je 100% legitimní a od roku 2013 uděluje každý den vítěze. Dosud bylo oznámeno více než 6 500 vítězů, mezi nimiž byly kolektivní ceny přes 2 miliony dolarů. Můžete zkontrolovat seznam vítězů tady. Každý se může zapojit do tolika soutěží o ceny, kolik chce, není to nijak omezeno. Také se můžete zúčastnit více než jednou jedné soutěže, abyste zvýšili své šance na výhru, ale v každé soutěži je povolen omezený počet příspěvků.

Jak Prizegrab funguje?

Uživatelé se musí zaregistrovat u Prizegrab buď s platným emailový účet nebo s facebookový účet. Uživatelé stačí zadat své základní údaje na stránce vytvoření účtu. Po procesu registrace mohou uživatelé kliknout na možnost Ceny v horní části stránky. Každý týden jsou přidávány nové ceny, které zahrnují domácí spotřebiče, technická zařízení, skutečné peníze atd.

Kde se nachází Prizegrab?

Přesná adresa sídla Prizegrabu je 333 SE 2nd Ave., Suite 2000, Miami, FL 33131, USA. Je přístupný pouze lidem žijícím na území USA jako legální rezidenti. Život na místech, jako je Guam, Panenské ostrovy, Portoriko nebo jiná území USA, vám umožňuje účastnit se soutěží Prizegrab.

Existuje nějaká aplikace Prizegrab?

Ne, není zde žádná aplikace Prizegrab ke stažení. K Prizegrabu se dostanete pouze přes oficiální web. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak smazat účet Prizegrab.

Jaká je způsobilost hrát o prizegrab?

Hráč musí mít minimálně 18 let. Měl by být legálním rezidentem na územích USA, jako je Guam, Portoriko atd.

Můžeme na Prizegrabu vyhrát více než jednu cenu?

Prizegrab náhodně vybírá vítěze, takže existuje šance, že uživatelé mohou na prizegrab vyhrát více než jednu cenu

Jaký je výherní rozsah na Prizegrab?

Uživatelé mohou vyhrát cokoli, od dárkových karet až po hmotné předměty, jako jsou domácí spotřebiče a technická zařízení. Uživatelé mohou také vyhrát peněžní ceny až do výše 20 tisíc. Hmotné předměty jsou zasílány poštou, dárkové karty a slevové kupóny jsou zasílány e-mailem. Prizegrab má a různé ceny nabídnout.

  Jak zrušit schůzku v Microsoft Teams

Opravdu lidé vyhrávají na prizegrab?

Prizegrab oznamuje vítěze každý den na své vítězné stránce a prostřednictvím personalizovaných e-mailů. Každý den jsou vyhlášeni 2 výherci. Aby uživatelé dostali oznámení e-mailem, musí se přihlásit k odběru e-mailového seznamu Prizegrabu. Můžeš zkontrolovat seznam vítězů tady.

Kdo si může vyzvednout ceny a můžeme ceny převést na Prizegrab?

Výhru si mohou nárokovat pouze skuteční výherci. Vítězové nemohou za žádnou cenu převést své ceny na ostatní hráče.

Musíme platit registrační poplatky na Prizegrab?

Kolik tedy stojí účast v soutěžích nebo nárokování si cen nebo náklady na doručení do vašeho domu? Odpověď není ani jeden haléř. Prizegrab je zcela zdarma a je to jeden z hlavních důvodů, proč web každý měsíc přitahuje více než 2 miliony návštěvníků webu. Od svého založení v roce 2013 každý den náhodně vybírá vítěze.

Prizegrab od svých uživatelů nepožaduje registrační poplatky. To znamená, že kdokoli se může zaregistrovat do prizegrab, aniž by zaplatil jedinou korunu. Registrace na Prizegrab je zcela zdarma.

Co se stane, když si nevyzvedneme naše ceny ve výherním programu?

Nevyzvednuté ceny jsou opět nabízeny v nadcházejících loteriích. Pokud si výherce nepřevezme svou cenu, mají ostatní hráči druhou šanci na výhru.

Jak se můžeme zúčastnit ceny na Prizegrab?

Přihlaste se k účtu Prizegrab ze svého zařízení. Vyberte si svou oblíbenou cenu nebo cenu, která vás zajímá, a klikněte na možnost vstoupit nyní. Zobrazí se potvrzovací zpráva záznamu Zpracování. Na Prizegrab si můžete vybrat různé ceny dle vlastního výběru. Můžete navštívit stránka s cenami pro zobrazení dostupných cen.

Jak vyhrát ceny Prizegrab?

Může být frustrující nebo dokonce příliš návykové, když jen sedíte a doufáte, že jednoho dne padnete do velké loterie. Mnoho lidí tím muselo trpět, a tak vás sem přivedli, abyste našli odpovědi. Níže jsou uvedeny některé způsoby, které vám pomohou zvýšit vaše šance na skutečnou výhru.

  • Jako každá webová stránka chce, aby se z návštěvníka, který se stane jednou za čas, staly denní. Začněte tedy tím, že budete pravidelně navštěvovat web Prizegrab, který bude mít větší šance na výhru.
  • Průběžně kontrolujte své e-maily, protože informují výherce prostřednictvím e-mailu. A někdy dávají e-mailem exkluzivní ceny, které nejsou k dispozici na oficiálních stránkách Prizegrabu.

  • Vložte více příspěvků do jedné soutěže. Více příspěvků, větší šance na výhru.
  • Udržujte sérii vstupů tím, že odešlete deset příspěvků za jediný den a budete v nich takto pokračovat. Poskytuje vám bonusové vstupní příležitosti tím, že vám dává body za vstupní série.
  • Zkontrolujte jejich sociální média, když tam zveřejňují některé nevyzvednuté ceny, abyste informovali vítěze. A také Prizegrab nabízí exkluzivní ceny na sociálních sítích, které jsou zveřejňovány pouze na jejich Facebooku nebo Twitteru.

Jak smazat účet Prizegrab?

Pokud jste tedy veteránem webu Prizegrab a vyzkoušeli jste vše a stále hledáte odpověď na to, jak smazat svůj účet Prizegrab, postupujte podle níže uvedených kroků.

1. Návštěva váš účet Gmail nebo jakýkoli jiný e-mailový účet ve vašem prohlížeči a klikněte na Vytvořit.

2. Zadejte [email protected] v poli Komu.

3. Vyplňte pole Předmět jako Žádost o smazání účtu Prizegrab.

4. Napište tělo e-mailu s požadavkem na smazání účtu a uveďte důvod.

5. Poté klikněte na Odeslat.

Poznámka: Můžete také navštívit přímo centrálu Prizegrabu a požádat je, aby smazali celý váš účet a oni to udělají za vás.

***

Prizegrab je dobrým zdrojem zábavy a také vyhrávání cen. Je snadno použitelný a rozhodně skutečný. Ale všechno je náhodné. Pokud do toho vstoupíte s nadějí, že vyhrajete velkou loterii a pak se vydáte na výlet nebo utratíte tuto částku někde nebo za něco, co chcete, budete zklamáni a brzy to bude frustrující, takže investujte svůj čas, ale nevytvářejte neskutečné očekávání. Hrajte pro zábavu a vzrušení. Doufejme, že jste dostali odpověď na otázku o aplikaci Prizegrab a o tom, jak smazat účet Prizegrab, a pokud považujete tento článek za užitečný, dejte nám prosím vědět v komentářích níže nebo pokud máte nějakou zpětnou vazbu, všichni o tom také slyšíme.

x