Co znamená značka zaškrtnutí u OnlyFans?

Tim Stokely spustil OnlyFans v roce 2016. Uživatelé mohou platit za obsah (obrázky, filmy a živé vysílání) prostřednictvím měsíčního členství. Většinu materiálu produkují youtubeři, fitness instruktoři, modelky, tvůrci obsahu a veřejné osobnosti, aby zpeněžili své profese. Je také populární mezi tvůrci obsahu pro dospělé. Na webu OnlyFans získání modrého klíštěte nějakou dobu trvá, ale není to nic těžkého. Tvůrce musí okamžitě projít ověřením. Platforma představila nový způsob ověřování účtu v květnu 2019. Jste uživatelem OnlyFans a zajímá vás, co znamená zaškrtnutí u OnlyFans? Pokud hledáte další informace týkající se OnlyFans, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy ohledně toho, jak můžete zrušit odesílání hromadných zpráv na OnlyFans a co je modrá kontrola na OnlyFans.

Co znamená značka zaškrtnutí u OnlyFans?

Co znamená zaškrtnutí u OnlyFans a co modré zaškrtnutí u OnlyFans, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Můžete Screenshot OnlyFans?

Ano, je legální pořizovat snímky obrazovky na OnlyFans; můžete tak učinit. Jediným scénářem, ve kterém by to bylo zakázáno, je pořízení snímku obrazovky a jeho sdílení na jiné webové stránce pro sdílení fotografií nebo videí nebo na sociální síti.

Jsou DM OnlyFans automatické?

Ano, běží automaticky. Pro tvůrce OnlyFans existuje možnost nechat si automaticky rozeslat uvítací zprávu novým odběratelům nebo fanouškům. Tvůrci mají různé alternativy, jak to více individualizovat, zajistit, že vydělají více peněz, nebo přidat vlastní koncepty obsahu.

Jak se někdo ověří na OnlyFans?

OnlyFans je platforma založená na předplatném, která umožňuje tvůrcům obsahu omezit přístup k jejich videím, obrázkům, textu a dalším bohatým médiím na uživatele, kteří platí stanovené měsíční náklady. Platba OnlyFans probíhá, takže jakmile budete mít fanouška, bude tento fanoušek muset každý měsíc platit poplatek za sledování vašeho materiálu.

  7 nejlepších aplikací pro webovou kameru, které vylepší váš zážitek z webové kamery

Pokud chcete vydělávat peníze na OnlyFans jako dospělý tvůrce, musíte nejprve ověřit svůj účet OnlyFans nahráním ID a fotografie; takto:

1. Přístup k vašemu Pouze Fanoušci účtu ve vašem prohlížeči.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu. Po přihlášení budete přesměrováni na svou domovskou stránku OnlyFans.

2. Na vaší domovské stránce se zobrazí červené upozornění, které vás informuje, že musíte potvrdit svou e-mailovou adresu. Klikněte na PŘEJÍT NA NASTAVENÍ.

3. Budete přesměrováni na webovou stránku, kde můžete odeslat ověřovací e-mail od OnlyFans na e-mailovou adresu uvedenou ve vašem profilu po kliknutí na tlačítko Verified (napsáno modře).

3. Poté se přihlaste ke svému e-mailovému účtu a získejte ověřovací odkaz.

4. Kliknutím na ověřovací odkaz OnlyFans z přijatého e-mailu přejdete na stránku svého účtu.

Váš email byl ověřen.

Co znamená značka zaškrtnutí u OnlyFans?

Na platformě OnlyFans trvá získání zaškrtávací značky čas, ale je relativně snadné. Zaškrtnutí znamená, že máte ověřený profil OnlyFans a je to určitě pouze váš profil. Nikdo jiný vás na platformě nemůže napodobit.

Ověření nabízí značkám významnou výhodu ze dvou důvodů. Jednou z výhod je, že je to symbol dobré pověsti. Ověření je něco, co musíte mít jako někdo výjimečný, a v některých kruzích je získání potvrzení jako získání oficiálního oznámení, že jste to udělali. Druhá výhoda souvisí spíše s bezpečností. Ověření zajistí, že za stránkou stojíte vy. Pokud nejste ověření, kdokoli může vyplnit váš profil a vydávat se za vás, což by mohlo váš profil poškodit.

Co znamená modrá kontrola na OnlyFans?

Získání modrého klíštěte na platformě OnlyFans nějakou dobu trvá, ale není to nic těžkého. Značky mají z ověřování velký prospěch ze dvou důvodů.

  • Jeho postavení jako symbolu stavu je jednou z výhod. Ověření je něco, co mají jen výjimeční lidé, a v některých kruzích se potvrzení rovná obdržení formálního oznámení, že jste dosáhli úspěchu.
  • Druhá výhoda je více zaměřená na bezpečnost. Ověření stanoví vaši identitu jako vlastníka stránky. Bez ověření může kdokoli vyplnit váš profil a vydávat se za vás, což by mohlo poškodit vaši pověst.

Na OnlyFans musí být tvůrci ověřeni, aby mohli vydělávat peníze. Dalším důležitým modrým šekem na Onlyfans je, že nebudete moci zadat cenu předplatného nebo vybrat své výdělky bez ověření svého účtu.

  Jak hrát Trine Enchanted Edition na Linuxu

Jak funguje zasílání zpráv na OnlyFans?

Podle webu je OnlyFans členská síť, která umožňuje tvůrcům obsahu zpeněžit svůj dopad. Je to platforma, která umožňuje producentům obsahu publikovat obsah za paywallem, ke kterému mají jejich fanoušci přístup za měsíční předplatné a příležitostné tipy.

Poskytovatel článku, fotografie nebo video obsahu zveřejňuje svá díla na webu, kde si sledující mohou vybrat, zda je budou sledovat za poplatek, který autor stanovil. A musíte zaplatit měsíční poplatek za předplatné ve výši 4,99 $ za zasílání zpráv, přičemž nejvyšší měsíční poplatek za předplatné je 49,99 $, abyste se dostali do kontaktu se svým oblíbeným tvůrcem. Tvůrci OnlyFans si nechají 80 % svých výdělků, zbývajících 20 % jde na web.

Jak můžete vědět, že někdo čte vaši zprávu na OnlyFans?

Odeslání otevřené otázky donutí příjemce si ji přečíst a odpovědět. Můžete také zkontrolovat, zda příjemce na vaši zprávu odpověděl nebo se s ní zabýval nějakým jiným způsobem, protože neexistuje způsob, jak si být jisti.

Můžete zrušit odeslání zprávy na OnlyFans?

Ano, můžete zrušit odeslání zpráv, které jste již poslali OnlyFans. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, co znamená zaškrtnutí na OnlyFans.

Jak můžete zrušit odesílání hromadných zpráv na OnlyFans?

Na OnlyFans můžete komunikovat s celebritami a posílat jim přímé zprávy nebo jiné formy komunikace. Je 100% pravděpodobnost, že vaše zpráva vašemu oblíbenému tvůrci na OnlyFans bude zodpovězena. Z tohoto důvodu je OnlyFans fantastická platforma. Zprávy OnlyFans, které jste již odeslali, však můžete odstranit. Podle pokynů níže můžete zrušit odesílání hromadných zpráv na OnlyFans, které jste odeslali;

1. Navštivte svůj Pouze Fanoušci účtu ve vašem prohlížeči.

2. Klikněte na kartu Zprávy shora.

3. Nyní uvidíte seznam zpráv obsahující zprávy od tvůrců, kterým jste dříve poslali zprávy a které chcete smazat.

4. Klepnutím na požadovanou zprávu ji otevřete.

5. Klikněte na ikonu Unsend u požadované zprávy, kterou chcete odstranit.

6. V potvrzovacím vyskakovacím okně klikněte na ANO, ODESLAT.

Bonanza! Vaše zprávy na OnlyFans nebyly odeslány.

Zmizí zprávy OnlyFans?

Ne, na rozdíl od Snapchatu a Instagramu nemá OnlyFans žádné mizející funkce, takže zpráva nezmizí. Začněte číst od začátku, abyste věděli, co znamená zaškrtnutí na OnlyFans.

  Jak opravit, že Apple Watch nevibrují pro alarmy a upozornění

Můžete DM na OnlyFans bez předplatného?

Ne, používání funkce DM OnlyFans bez předplatného není možné. Nejdostupnější měsíční poplatek za předplatné je 4,99 USD a nejdražší měsíční poplatek za předplatné je 49,99 USD. Chcete-li komunikovat s vaším preferovaným Stvořitelem, musíte zaplatit. Spolu s tím mohou autoři zveřejňovat tipy nebo placené soukromé zprávy od 5 USD.

Placené tipy a soukromé zprávy mohou autorům pomoci zapojit jejich následovníky a rozvinout oddané příznivce kromě zvýšení výdělků.

Co se stane se zprávami, když smažete pouze fanoušky?

Všechny vaše informace budou vymazány z OnlyFans, když smažete svůj účet, spolu se všemi vašimi zprávami. Jakékoli předplatné, které bylo stále platné, bude ztraceno a nebude se nadále samo obnovovat. Po vypršení platnosti posledního předplatného bude váš účet zrušen, pokud jste tvůrce s probíhajícími předplatnými. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, co je modrá kontrola na OnlyFans.

Můžete říct, zda máte omezení pouze na fanoušky?

Ne, stránka vás neupozorní, když vás někdo omezí nebo zablokuje, pokud o tom ještě nevíte, takže musíte hledat vodítka a provádět vlastní průzkum. Po omezení neuvidíte jejich zdroj ani obsah. Pokud máte nějaké dotazy ohledně někoho, jednoduše zadejte jeho uživatelské jméno do vyhledávacího pole platformy. Pokud tedy spustíte vyhledávání a neobjeví se ve výsledcích, navrhovaných vyhledáváních nebo doporučeních, omezili vás.

***

Doufáme, že po přečtení tohoto tutoriálu víte vše, co je třeba vědět o OnlyFans, včetně odpovědí na dotazy, jako je například to, co znamená zaškrtnutí u OnlyFans a jak zrušit odesílání hromadných zpráv na OnlyFans. Neváhejte však zveřejnit jakékoli komentáře, dotazy nebo obavy do níže uvedeného prostoru a my se pokusíme je co nejlépe vyřešit. U našeho nadcházejícího blogu nám také dejte vědět, co si myslíte o následujících problémech.

x