Jak smazat účet Reddit, když si myslíte, že je čas se rozloučit

Už vás nebaví Reddit? Zde probereme, jak smazat svůj účet Reddit, když tam už nechcete být.

Reddit je extrémně populární platforma, na které spousta uživatelů tráví čas pro novinky a trendy. Je to nejvhodnější platforma pro sdílení zpráv a dalšího informativního obsahu. Kromě toho můžete také komentovat příspěvky ostatních a zapojovat se do konverzací.

Reddit má kolem 55,79 milionu denně a 1,660 miliardy aktivních uživatelů měsíčně, což je nepochybně hodně na talíři. I když má Reddit rozsáhlou uživatelskou základnu, neznamená to, že je vhodný pro všechny.

Proto vám dnes v tomto blogu pomůžeme trvale smazat váš účet Reddit a probereme, proč to musíte udělat. Kromě toho probereme důsledky a úvahy, které musíte vědět, než smažete svůj účet Reddit. Teď neberme moc času a vrhněme se na blog.

Porozumění Redditu

Reddit je rozsáhlá sociální síť s diskusním formátem ve stylu fóra. Uživatelé mohou sdílet, obchodovat a komentovat příspěvky ostatních. Přestože Reddit není tak často zmiňován jako jiné platformy sociálních médií, stále má velkou uživatelskou základnu.

Společnost Reddit byla založena v roce 2005 a jejím primárním cílem bylo shromáždit nejlepší články z různých zdrojů a učinit je snadno dostupnými. Reddit toho dosáhl a vytvořil prostor, kde mohou uživatelé najít a diskutovat o různých tématech.

Navzdory rozsáhlým nabídkám a výhodám Redditu se však někteří uživatelé mohou stále rozhodnout smazat své účty z osobních důvodů. V reakci na to Reddit zajišťuje bezproblémový zážitek, od používání platformy až po proces mazání účtu.

Proč je nutné trvalé smazání účtu Reddit?

Jak již bylo řečeno, Reddit není o nic méně než jiné sítě sociálních médií. Přestože poskytuje nejlepší platformu pro čtení a sdílení obsahu, má určité obavy o soukromí – Reddit sdílí informace uživatelů s třetí stranou, což se nemusí vždy shodovat s preferencemi uživatelů.

V důsledku toho mnoho uživatelů Reddit dává přednost úplnému odchodu z webu. Ale proč? Když vám Reddit umožňuje vypnout sdílení informací z nastavení vašeho profilu? No, ne úplně. Kromě soukromí mnoho uživatelů opouští Reddit, protože je to návykové a časově náročné.

Trvalé smazání účtů se tak stává nejlepším způsobem, jak chránit soukromí a přerušit vazby s Redditem, abyste se mohli soustředit na priority. Kromě těchto kritických důvodů smazání účtů zabraňuje jejich zneužití hackery.

Důsledky smazání účtu Reddit

Nyní, když jste pochopili, proč je smazání účtu Reddit nutné, můžete být zvědaví na proces. Než se na to však podíváme, zastavme se na chvíli. Smazání účtu Reddit je nevratné a trvalé. Je tedy zásadní vědět, co se stane, když smažete svůj účet Reddit.

Pokud uvažujete o tom, že to uděláte, zde jsou některé zásadní dopady, kterých si musíte být vědomi:

 • Trvalá ztráta dat – Když smažete svůj účet Reddit, všechna vaše osobní data a nastavení účtu budou trvale smazána. Nemůžete tedy obnovit žádné z nich, včetně příspěvků, komentářů nebo zpráv.
 • Nedostupnost uživatelského jména – Pokud odstraňujete svůj účet, abyste mohli začít znovu, dovolte nám připomenout, že smazané uživatelské jméno nelze v novém účtu znovu použít. Uživatelské jméno smazaných účtů nebude k dispozici pro budoucí použití.
 • Ztráta kreditů – Když smažete svůj účet Reddit, vaše příspěvky ani komentáře nebudou smazány. Místo toho zůstanou na platformě anonymně a budou se zobrazovat jako příspěvky od smazaných uživatelů.
 • Ztráta moderování – V případě, že budete moderovat jakékoli subreddity, ztratíte všechna oprávnění ke smazání účtu. Pokud jste jediným moderátorem, mohou tyto subreddity zůstat nemoderované.
 • Smazání účtu Reddit: Krok za krokem

  Když se vrátíme k nadpisu, rozhodli byste se poté, co jste znali důsledky smazání účtu Reddit. Nyní se podívejte na kroky, jak toho dosáhnout trvale.

  Kroky k trvalému odstranění účtu Reddit na iPhone

  Krok 1 – Spusťte na svém iOS telefonu aplikaci Reddit.

  Krok 2 – Klepněte na ikonu svého profilu v levém horním rohu.

  Krok 3 – V nabídce klikněte na „Nastavení“.

  Krok 4 – Vyhledejte „Help FAQ“ a klepněte na něj. (Tím se dostanete na webovou stránku Reddit ve vašem prohlížeči).

  Krok 5 – Jakmile se dostanete na webovou stránku, klikněte na „Hamburger“ (tři vodorovné čáry) a vyberte „Desktop site“.

  Krok 6 – Nyní se přihlaste pomocí tlačítka „Přihlásit se“, pokud jste tak dosud neučinili.

  Krok 7 – Klepněte na profil a z rozbalovací nabídky vyberte „Uživatelská nastavení“.

  Krok 8 – Přejděte na kartu „Účet“ a klikněte na „Odstranit účet“.

  Krok 9 – Zadejte své údaje podle pokynů na obrazovce, zaškrtněte políčko a nakonec klikněte na „Ano, smazat“.

  Kroky k trvalému odstranění účtu Reddit na zařízeních Android

  Krok 1 – Otevřete na svém telefonu Android aplikaci Reddit.

  Krok 2 – Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu.

  Krok 3 – Přejděte dolů a klikněte na „Nastavení“.

  Krok 4 – Přejděte do „Centrum nápovědy“ a na vyhledávacím panelu vyhledejte „Deaktivovat účet“.

  Krok 5 – Nyní ve výsledcích vyhledávání klepněte na „Jak deaktivuji svůj účet“.

  Krok 6 – Postupujte podle pokynů na obrazovce a klikněte na hypertextový odkaz „tento formulář“, který vede na stránku deaktivace.

  Krok 7 – Vyplňte potřebné údaje, zaškrtněte políčko a potvrďte klepnutím na „Deaktivovat“.

  Kroky k trvalému odstranění účtu Reddit na ploše

  Krok 1 – Otevřete Reddit ve svém webovém prohlížeči a přihlaste se ke svému účtu (pokud jste odhlášeni).

  Krok 2 – Klikněte na ikonu profilu v pravém horním rohu a z nabídky vyberte „Nastavení uživatele“.

  Krok 3 – Klepněte na kartu „Účet“ v Nastavení.

  Krok 4 – Přejděte a klepněte na „Smazat účet“.

  Krok 5 – Vyplňte potřebné údaje a zaškrtněte políčko pro potvrzení.

  Krok 6 – Kliknutím na tlačítko „Deaktivovat“ trvale smažete svůj účet Reddit.

  Faktory, které je třeba zvážit před smazáním účtu Reddit

  Než začnete postupovat podle výše uvedených pokynů, počkejte minutu. Jak již bylo zmíněno, smazání účtu Reddit je trvalé. Proto je vždy moudré zvážit několik bodů a přehodnotit své rozhodnutí. Zde je několik faktorů, které musíte zvážit, než smažete svůj účet Reddit.

 • Znovu zkontrolujte obsah – Před smazáním účtu zkontrolujte, zda neexistují nějaké informace, chaty nebo obsah, který byste si mohli chtít uložit. Když smažete účet Reddit, ztratíte veškerý uložený a zveřejněný obsah.
 • Poznámka subreddits – Poznamenejte si subreddits, kterých jste součástí. Po smazání účtu s nimi ztratíte všechna spojení. Vždy je rozumné mít seznam subredditů, abyste se mohli v budoucnu znovu připojit.
 • Moderátor Subredditů – V případě, že jste moderátorem jakýchkoliv subredditů, je lepší najít si na svou pozici náhradu a informovat o tom svůj tým.
 • Ochrana osobních údajů – Pokud je hlavní důvod smazání vašeho účtu soukromý, dovolte nám připomenout, že tím vymaže vaše údaje z webu a jejich databáze. Ale nesmaže všechny vaše příspěvky nebo komentáře. Před smazáním účtu možná budete muset tyto příspěvky a komentáře ručně smazat.
 • Zabalení

  Reddit je součástí našeho každodenního života. Může vás tedy ovlivnit v dobrém i špatném smyslu. Proto je nezbytné pochopit důsledky smazání vašeho účtu Reddit.

  Smazání účtu je trvalé a nevratné. Můžete ztratit důležitá spojení, předplatná, body karmy a další. Zvažte alternativní možnosti, jako je přestávka, používání digitálních aplikací atd. Dnes jsme však v tomto blogu podrobně vysvětlili kroky ke smazání účtu Reddit a faktory, které je třeba zvážit, než uděláte totéž.