etechblog

Jak spravovat neomezené předplatné Kindle

Může být náročné sledovat všechny e-knihy, které jste shromáždili, a zařízení, která jste připojili ke svému účtu, ať už používáte Amazon Kindle nebo aplikaci Kindle na počítači nebo mobilním zařízení. Pokud jste uživatelem Kindle a zajímá vás, jak spravovat předplatné Kindle Unlimited a hledáte další informace týkající se Kindle, přečtěte si tento článek až do konce. Přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy ohledně toho, jak získat přístup ke svému účtu Kindle Unlimited a změnit své předplatné Kindle Unlimited. Také se dozvíte rozdíl mezi Kindle Unlimited a Prime Reading.

Jak spravovat neomezené předplatné Kindle

Tento článek vás naučí, jak dále spravovat předplatné Kindle Unlimited. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co je neomezené předplatné Kindle?

Kindle Unlimited předplatné je služba předplatného, ​​která vám umožňuje číst, kolik chcete, z katalogu více než 2 milionů románů, tisíců audioknih a až tří předplatných časopisů. Objevte nové spisovatele, romány a žánry, včetně záhad, romantiky, sci-fi a dalších. Ke čtení můžete také použít jakékoli zařízení. Dokud nebude zrušen, je k dispozici za 9,99 USD měsíčně plus příslušné daně a můžete jej kdykoli zrušit.

  Kdy vyjde Sombra na PS4?

Máte se svým Prime členstvím Kindle Unlimited?

Mnoho jednotlivců se mylně domnívá, že členství v Prime zahrnuje přístup ke Kindle Unlimited, ale není tomu tak. Uživatelé Amazon Kindle Unlimited mají přístup k milionům e-knih prostřednictvím členského programu. Na rozdíl od toho mají uživatelé předplatného Amazon Prime výhodu bezplatné dvoudenní dopravy u většiny svých online nákupů. V důsledku toho členství Amazon Prime nezahrnuje předplatné Kindle Unlimited. Místo toho funguje jako samostatná služba.

Jaký je rozdíl mezi Kindle Unlimited a Prime Reading?

Rozdíl mezi Kindle Unlimited a Prime Reading je v tom, že předplatné Kindle Unlimited není součástí členství Amazon Prime. Místo toho funguje jako samostatná služba s mnohem větším výběrem knih než Prime Reading.

  • Předplatné Kindle Unlimited je 9,99 $ měsíčně a lze jej kdykoli zrušit. První měsíc služby si mohou noví uživatelé vyzkoušet zdarma. První dva měsíce však stojí každý 4,99 $. Poté se plán automaticky obnoví a poskytne spotřebitelům přístup ke knihovně Kindle Unlimited po dobu trvání jejich předplatného.
  • Naproti tomu knihovna Prime Reading má asi 3000 knih. Program nestojí sám o sobě jako samostatná předplatitelská služba, ale byl by příjemným doplňkem ostatních výhod členství Amazon Prime.

Jak změníte platební kartu na Kindle?

Pokud je platební metoda zastaralá nebo vypršela platnost karty, dojde při zadávání objednávky k problémům s platbou. Když obdržíte oznámení o nedokončených nákupech nebo zamítnutých platbách, musíte upravit způsob platby. Zde je návod, jak změnit platební kartu na Kindle v několika jednoduchých krocích.

  Google zabíjí Cloud Print na konci roku 2020

1. Navštivte Amazonka webové stránky a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klikněte na Účty a seznamy v horní části obrazovky.

3. Klikněte na Možnosti platby.

4. Kliknutím na Spravovat způsoby platby zobrazíte své uložené kreditní a debetní karty.

5. Klikněte na požadovanou kartu > Upravit z rozbalené nabídky.

6. Upravte požadovaná pole, jako je Jméno na kartě a Datum vypršení platnosti, jak je uvedeno níže.

7. Klikněte na Uložit.

Jak získáte přístup ke svému účtu Kindle Unlimited?

Zde je návod, jak získat přístup k účtu Kindle Unlimited v několika jednoduchých krocích:

1. Přihlaste se do svého Amazon účet a klikněte na Účty a seznamy.

2. Z nabídky vyberte Spravovat obsah a zařízení.

3. Odtud můžete přistupovat ke knihám ve vašem Kindle a spravovat je.

Můžete si udělat roční předplatné Kindle Unlimited?

Amazon jako takový nenabízí pravidelné roční předplatné s Kindle Unlimited; místo toho se jedná o službu s měsíčním předplatným. Ale můžete získat 6měsíční, 12měsíční nebo 24měsíční předplatné pomocí Neomezený členský dárek Kindle volba.

Jak spravovat neomezené předplatné Kindle?

Předplatné Kindle Unlimited můžete spravovat pomocí následujících kroků:

Poznámka: Než se pokusíte provést níže uvedené kroky, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon.

1. Přejděte na webové stránky Amazon.

2. Klikněte na Účty a seznamy > Členství a předplatné.

3. Poté vyhledejte a klikněte na Kindle Unlimited Settings.

  10 aplikací pro shrnutí knih pro optimalizaci vašeho čtení

4. V sekci Spravovat členství klikněte na Upravit nastavení plateb nebo Zrušit neomezené členství Kindle a spravujte členství podle svého přání.

Jak změníte své předplatné Kindle Unlimited?

Protože svůj plán nemůžete okamžitě změnit, musíte jej zrušit a znovu podepsat. Zde je návod, jak zrušit neomezené předplatné Kindle v několika jednoduchých krocích.

1. Přejděte do svého Amazon účet.

2. Klikněte na Účty a seznamy > Členství a předplatná > Nastavení Kindle Unlimited > Zrušit Kindle Unlimited Membership.

3. Klikněte na Zrušit členství.

Znovu se zaregistrujte do Kindle Unlimited po vypršení platnosti vašeho aktuálního měsíčního plánu a při placení si vyberte požadovaný plán.

Jak vypnete automatické obnovení na Kindle?

Automatické obnovení vašeho Kindle Unlimited můžete vypnout zrušením samotného členství. Členství pak nebude automaticky obnoveno po uplynutí aktuální doby členství. Chcete-li zrušit členství Kindle Unlimited a vypnout automatické obnovení, můžete postupovat podle výše uvedených kroků.

Jak zrušíte předplatné Kindle?

Podívejme se, jak zrušit předplatné Kindle.

1. Navštivte svůj Amazon účet v prohlížeči.

2. Klikněte na Účty a seznamy > Členství a předplatné.

3. Poté klikněte na Kindle Unlimited Settings > Cancel Kindle Unlimited Membership.

4. Klikněte na Zrušit členství.

Proč nemůžete zrušit své neomezené předplatné Kindle?

Kdykoli budete chtít, můžete své předplatné ukončit. Měli byste si však uvědomit, že protože jste již zaplatili za následující měsíc, vaše předplatné bude zrušeno až na konci měsíčního cyklu. V den obnovení vám však nebude nic účtováno.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak spravovat předplatné Kindle Unlimited a změnit své předplatné Kindle Unlimited pomocí podrobných kroků, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x