Instagram

Jak udělat Instagram Avatar

Instagramový avatar je nejnovějším přírůstkem do dlouhého seznamu funkcí Instagramu. Mateřská společnost Instagramu, Meta, to definovala jako počáteční kroky pro velký plán Metaverse. Zdá se, že tyto avatary jsou inspirovány Bitmoji Snapchatu. Jejich případ použití se však neomezuje pouze na zasílání personalizovaných nálepek. Meta plánuje, že bude multiplatformní. Všechny tyto plány jsou ale ve vzdálené budoucnosti. Avatar na Instagramu a Facebooku má prozatím pouze jedno použití. To znamená, že vaše interakce bude osobní a zábavná. Nyní můžete mít mnoho otázek, například jak mohu vidět svého Instagramového avatara nebo jak si mohu vytvořit Instagramový avatar pro sebe? Pokračujte ve čtení až do konce, abyste získali všechny odpovědi! Přinášíme užitečného průvodce, který vám pomůže pochopit, jak vytvořit Instagram avatara.

Jak udělat Instagram Avatar

Pokračujte ve čtení, abyste našli kroky vysvětlující, jak vytvořit avatara Instagramu, a podrobně si prohlédněte můj avatar na Instagramu s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Co je Avatar Option na Instagramu?

Instagram přidal novou možnost s názvem Avatar. Avatar je vaše 3D virtuální persona, která je plně přizpůsobitelná. Možnosti avatarů vám umožňují vytvořit a zobrazit avatara Instagramu, který můžete vytvořit tak, aby vypadal přesně jako vy. Nebo si s ním můžete pohrát, aby vypadal jako postava z vaší fantazie. Není tedy špatné říkat, že možnost avatara může vytvořit virtuální vás.

Možnost avatara najdete na dvou místech:

  • Příběh Instagramu: Příběhy Instagramu jsou skvělý způsob, jak zveřejňovat krátký obsah. A s možností IG avatara můžete udělat příběhy poutavější. Když klepnete na možnost Příslušenství, najdete tam možnost IG avatar.

  • Instagram DM: IG DM je další místo, kde najdete možnost přidat Insta avatara. Vedle textového pole najdete stejnou možnost Příslušenství. Odtud máte přístup k avataru na IG DM.

Proč Instagram přidal Avatary?

Koncept Avatara není nový. Snapchat je nejlépe známý pro své personalizované nálepky. Takže Instagram konkuruje Snapchatu? To je možné. Aby Instagram držel krok s konkurencí s TikTok, spustil v minulosti Reels. Tito tech giganti bojují o jednu věc, Pozor. Chcete-li získat více očí, dávají uživatelům jedno místo, které má všechny jejich oblíbené funkce. Čím déle v aplikaci zůstanete, tím více můžete zacílit reklamy. Reklamy jsou hlavním zdrojem příjmů technologických gigantů, jako je Meta.

Ale po rebrandingu Facebooku na Meta se zdá, že Metaverse je jejich jediným zaměřením. A spuštění Insta avatarů je o krok napřed směrem k Metaverse. Meta chce zpřístupnit IG avatary pro každou platformu. Věří, že s Web3 na cestě budou hrát avataři zásadní roli pro jednotlivce. Pomohou při interakci ve virtuálním světě. Tak vytvořili Insta avatary, které jsou víc než jen nálepky. Tito avataři jsou nejen kreativní, ale také inkluzivní. Takže s IG avatary má Meta velké plány. Se zjevnými krátkodobými výhodami, jako jsou vyšší příjmy z reklamy.

Je Instagram Avatar zdarma?

Ano, je to zdarma. Instagram vám za vytvoření avatara Instagramu nic neúčtuje. Vytvoření avatara na Instagramu je zcela zdarma. Můžete si vytvořit IG avatary sami během okamžiku. Možnost IG avatar vám nabízí různé možnosti přizpůsobení. Můžete změnit nejen své oblečení, ale i rysy obličeje. Instagram vytvořil tuto možnost avatarů, aby odpovídaly různým lidem po celém světě. Můžete si tak vybrat oblečení z různých kultur. A všechny tyto funkce můžete používat, aniž byste zaplatili jedinou korunu.

Jak si vytvořím vlastního avatara?

Vytvoření vlastního Instagramu je jednoduchý proces. Instagramový avatar má několik možností, jak si ho přizpůsobit. Takže můžete být kreativní a nechat IG avatara vypadat přesně tak, jak chcete. Chcete-li vytvořit svůj avatar na Instagramu, postupujte takto:

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Instagram Android a iOS zařízení.

2. Klepněte na kartu Profil v pravém dolním rohu obrazovky.

3. Klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu obrazovky.

4. Klepněte na Nastavení z nabídky, která se objevila ve spodní části obrazovky.

5. Poté klepněte na Účet v dalších možnostech nastavení.

6. Klepněte na možnost Avatar.

7. Vyberte požadovaný odstín pleti pro svého avatara a klepněte na Pokračovat.

8A. Klepnutím na Přizpůsobit upravte stávající postavy avatarů v aplikaci Instagram.

8B. Nebo klepněte na Vytvořit od nuly a vytvořte si avatara od začátku tak, jak chcete.

9. Poté pokračujte ve výběru a přizpůsobení odstínu pleti, rysů obličeje, typů těla, účesu, tvaru obličeje, oblečení atd., jak chcete.

10. Po dokončení tvorby avatara klepněte na Hotovo.

11. Klepnutím na ULOŽIT ZMĚNY v potvrzovacím vyskakovacím okně je uložíte.

Tímto způsobem můžete vytvořit avatar Instagramu. Váš avatar na Instagramu bude během chvilky připraven a můžete jej použít v příbězích Instagramu a DM.

Jak udělat Instagram Avatar Ženu?

Avataři na Instagramu se liší od vytváření avatarů na jiných platformách. Avatar Instagramu si můžete vytvořit přesně podle svých fyzických vlastností. Ale to nemůže způsobit, že se tito avatary podobají vašemu etniku a pohlaví. A aby to bylo více inkluzivní, Instagram nezahrnoval možnost vybrat si pohlaví svého avatara. Takže to znamená, že nemůžete vytvořit ženský avatar? Ne, můžete si ho snadno vytvořit.

Když začnete vytvářet vlastní avatar tak, jak chcete, najdete několik možností přizpůsobení, díky kterým bude vypadat jako ženský avatar. Máte možnost vypadat konvenčně stejně. Nebo buďte kreativní a vypadejte jako někdo, kým jste vždy chtěli být. Postupujte podle výše uvedených kroků a vytvořte ženského avatara Instagramu od nuly.

Jak vidíte svůj avatar na Instagramu?

IG avatar je stále nová funkce. Lidé jsou v nich často zmateni. Kde mohu vidět svého Instagramového avatara, je jednou z nejčastějších otázek. Svůj avatar na Instagramu můžete zobrazit pomocí několika kroků. Chcete-li zobrazit svůj avatar na Insta, postupujte takto.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Instagram.

2. Klepněte na kartu Profil > ikona hamburger > možnost Nastavení.

3. Klepnutím na Účet > Avatar zobrazíte vytvořený IG avatar.

Mohou ostatní vidět můj avatar na Instagramu?

Ano, ale pouze přes nálepky. IG avatar má být vaší digitální osobností. Meta plánuje vytvořit funkci Avatar pro více platforem. Ale avatar na IG je stále v počáteční fázi, takže se nyní používá pouze jako 3D animované nálepky. Nyní je tato funkce dostupná pouze na Instagram Story a DM. K tomu může existovat několik scénářů:

Takže jde o to, kde používáte svůj IG avatar. Pokud nechcete, aby to všichni viděli, nepoužívejte ho na místě, kde se může dostat na veřejnost. Jako výběr jiného přizpůsobení pro svého avatara. Můžete určit, kdo to může vidět. Nyní jste se tedy dozvěděli, zda ostatní mohou vidět mého IG avatara nebo ne.

Jak pošlete avatara na Instagram?

Po vytvoření avatara Instagramu jej můžete začít používat v Instagram Story a DM. DM jsou přímé zprávy, ze kterých můžete komunikovat s uživatelem Instagramu jedna k jedné. Chcete-li odeslat svého avatara na IG DM, můžete postupovat podle těchto kroků.

Poznámka: Avatar na IG si musíte nejprve vytvořit, abyste jej mohli komukoli poslat prostřednictvím Insta DM.

1. Spusťte v telefonu aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu Messenger na kartě Domů.

3. Klepněte na požadovaný chat, do kterého chcete poslat svého avatara.

4. Klepněte na ikonu nálepky v chatovacím okně.

5. Klepněte na požadovaného avatara v části Váš avatar.

Poznámka: Klepnutím na Zobrazit více načtete více svých avatarů.

Vybraný avatar bude odeslán do daného profilu IG.

Proč na Instagramu není žádná možnost Avatara?

Přišel Avatar na Instagramu a stala se z něj velká novinka. Všichni je začali vytvářet a sdíleli je hned po spuštění. Pokud avatara nevidíte a chybí vám držet krok se zbytkem, nepropadejte panice.

Existuje několik důvodů, proč se vám možnost avatara nezobrazuje.

  • Zastaralá aplikace Instagram: Avatar IG je spuštěn s novou aktualizací. Pokud vaše aplikace Instagram není aktualizována, nebudete mít přístup k možnosti IG avatara. Chcete-li aplikaci aktualizovat, můžete navštívit Obchod Play nebo App Store.

  • Poškozená mezipaměť: Možná se vám nezobrazuje možnost avatara kvůli poškozené mezipaměti a datům aplikace.

  • Funkce nedostupná ve vašem regionu: IG avatar byl původně spuštěn v USA, Kanadě a Mexiku. Poté, po několika měsících, odstartovali v některých dalších částech světa. Pokud žijete v takovém regionu, kde Avatar stále není dostupný, nemůžete s tím nic dělat. Musíte počkat, až Instagram spustí tuto funkci ve vašem regionu.

***

Instagramový avatar vyvolal rozruch po celém internetu a každý je zvědavý, jak vytvořit Instagram avatara. Mluvili jsme o tom, jak si můžete sami vytvořit avatar na IG. Pokud jste někdo s dotazem, kde mohu vidět svůj avatar na Instagramu? postupujte podle naší metody k vyřešení tohoto problému. Jinak musíte počkat, až Instagram spustí tuto funkci ve vašem regionu. Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste se naučili vytvořit avatar Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

  Jak vytvořit jmenovku pro váš profil na Instagramu
x