Jak ušetřit peníze na úložišti iCloud

Situace s úložištěm na iCloudu by byla úsměvná, kdyby nebyla tak směšná, a už jsme si dali jasně najevo, zda by Apple neměl nabízet více úložiště zdarma. Ale pokud opravdu musíte platit, proč neušetřit nějaké peníze?

Přestože se ceny úložišť iCloud od společnosti Apple zlepšily, neomlouvá to skutečnost, že by měl nabízet více z nich zdarma, a existuje myšlenkový směr, který by měl poskytnout dostatek, aby plně zálohoval jakýkoli iPhone nebo iPad, který prodávají. . To je v mnoha ohledech problematické, v neposlední řadě skutečnost, že se zpomalujícím se prodejem iPhonů Apple více než kdy jindy spoléhá na své služby jako na způsob vydělávání peněz.

Je pravda, že ceny úložiště iCloud společnosti Apple jsou konkurenceschopnější než některé jiné, ale to ji neomlouvá, že nabízí mizerných 5 GB úložiště, když je to hotovost na úrovni Scrooge McDuck. Z toho důvodu nemáme žádné výčitky ohledně sdílení několika způsobů, jak byste mohli ušetřit nějaké peníze, pokud byste nutně potřebovali další úložiště pro své fotografie atd.

  Jak rychle vyhledat Emoji na iPhonu nebo iPadu

Takže s tím, co bylo řečeno, můžeme začít.

Kupte si zlevněné dárkové poukazy

Apple prodával dárkové karty App Store a iTunes po mnoho let a navzdory jménům jsou zdánlivě stejné. Bez ohledu na to, jak se nazývá, zůstatek na kartě je nakonec přidán k vašemu Apple ID, což znamená, že ji můžete použít k nákupu jakýchkoli služeb nebo softwarových produktů společnosti Apple. To znamená, že si můžete kupovat aplikace, hudbu nebo dokonce platit za předplatné v aplikaci, pokud chcete. A dokonce můžete zaplatit i za větší úložiště na iCloudu.

To samo o sobě neušetří žádné peníze, ale velké obchody někdy nabízejí dárkové karty iTunes do prodeje se slevou, takže tu a tam může být příležitost ušetřit pár dolarů. Pamatujte, že každá maličkost pomůže.

  4 nejlepší linuxové distribuce pro pracoviště

Kolik úložného prostoru skutečně potřebujete?

Někdy jsme všichni vinni panickým nákupem. Úložiště je jednou z oblastí, kde se to může plížit, zvláště pokud si nejste jisti, kolik místa potřebujete. Někdy může být snazší zaplatit pouze za nejvyšší úroveň úložiště, abyste se už nikdy nemuseli starat o úložiště, ale pokud toho tolik nepotřebujete, můžete ušetřit pár dolarů měsíčně tím, že se ujistíte, že jste na pravá vrstva.

Přejděte do Nastavení a poté klepněte na své jméno v horní části obrazovky.

Dále klepněte na „iCloud“ a žasněte nad vizuální reprezentací toho, kolik úložiště na iCloudu používáte, a také toho, kolik je aktuálně k dispozici.

Pokud používáte malou část toho, co je k dispozici, možná je čas přejít na nižší verzi.

  Jak zabít procesy z linuxového terminálu

Ke sdílení úložiště použijte rodinné sdílení

Rodinné sdílení je často přehlíženou funkcí, kterou Apple nabízí. Umožňuje lidem ze stejné rodiny sdílet zdroje, jako jsou aplikace a služby. Naštěstí je úložiště na iCloudu jednou z věcí, které můžete sdílet, takže místo toho, aby více lidí využívalo jednotlivé segmenty dat, může vám ušetřit nějaké peníze tím, že je všichni ponoříte do stejného kbelíku.

Chcete-li povolit sdílení úložiště na iCloudu, otevřete Nastavení a klepněte na své jméno v horní části obrazovky,

Dále klepněte na Rodinné sdílení.

Klepněte na Úložiště na iCloudu.

Nyní jednoduše postupujte podle kroků a sdílejte své stávající úložiště nebo v případě potřeby upgradujte na úroveň 200 GB nebo 2 TB.

Jak ušetřit místo na iCloudu

Pokud vše ostatní selže, existuje několik způsobů, jak snížit množství používaného úložiště iCloud. Pomocí Fotek Google můžete například zdarma uložit neomezený počet fotografií a vyhnout se iCloud Photo Library. Některé z nich mohou vyžadovat určitou kreativní správu úložiště, ale může to stačit k tomu, abyste ušetřili peníze, pokud nemusíte.