Jak vyhledat vlastníka SPZ

Každé vozidlo má natištěnou registrační značku a registrační značku, tato informace je nutná k identifikaci majitele a/nebo místa, odkud bylo registrováno. Jeden z nejdůležitějších požadavků na identifikaci vozidla v případech najetí a ujetí (nehody). Všechna vozidla jsou registrována na registrační značku vozidla při nákupu vozidla v autosalonu. Pro širokou veřejnost je někdy obtížné dohledat totožnost majitele vozidla z registrační značky. Pokud vás zajímá, jak zjistit jméno a adresu pomocí SPZ, v tomto článku najdete odpověď. Také se dozvíte více o tom, jak vyhledat vlastníka SPZ a také najít SPZ podle jména. Začněme se tedy učit identifikovat majitele SPZ.

Jak vyhledat vlastníka SPZ

Pokračujte ve čtení, abyste našli kroky vysvětlující, jak podrobně vyhledat vlastníka SPZ, s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Proč chcete najít podrobnosti o vozidle?

V dnešní době se denně kupuje obrovské množství automobilů a spolu s tím si lidé kupují i ​​nová a ojetá vozidla, denně je registrováno a převáděno několik vozidel. Z tohoto důvodu může být obtížné dohledat podrobnosti o majiteli. Lidé hledají podrobnosti o majiteli z důvodů uvedených níže.

  • Případy hit and Run: Sledování automobilu pouze jeho identitou je obtížné pro případy hit-and-run, případy hit and run jsou nehody, kdy osoba omylem udeří do jiného automobilu nebo osoby. Pokud osoba, která se dopustí nehody, uteče z místa, je to označeno jako Hit and Run. Jednotlivci si mohou poznamenat SPZ vozidla, aby našli vlastníka vozidla.

  • Automobilová nehoda: Pokud jste utrpěli nehodu a vznikly vám náklady v důsledku fyzického poškození vozidla, můžete vystopovat vlastníka dotyčné osoby pomocí její registrační značky.

  • Nákup ojetých vozidel: V případě, že kupujete ojeté vozidlo prostřednictvím vlastníka, možná si budete muset být jisti, že vozidlo patří prodejci. Vlastníka SPZ můžete identifikovat pouhým zadáním údajů na webových stránkách VAHAN .

Jak vyhledávat na webových stránkách pro vyhledávání SPZ?

Můžete využít služby vyhledávání licencí, které vám zdarma poskytnou informace o majiteli vozidla.

Možnost I: VINCheck

VINCheck je bezplatná zpráva o historii vozidla a nástroj pro vyhledávání licencí. Pokud žijete v USA, můžete tento nástroj snadno používat. VINCheck má v USA více než 268 milionů registrovaných vozidel.

1. Navštivte VINCheck webové stránky k vyhledání vlastníka SPZ.

2. Zadejte SPZ, vyberte stát a klikněte na Vyhledat SPZ.

Možnost II: SearchQuarry

SearchQuarry nabízí bezplatné služby vyhledávání SPZ. Pokud žijete v USA, je to dobrá volba pro identifikaci vlastníka SPZ. Poskytují také VIN (Vehicle Identification Number), když uvedete SPZ. Můžete vyhledávat také podle jména, telefonního čísla a SPZ. Umožňují také najít SPZ podle jména.

Takto tedy zjistíte SPZ podle jména.

Jak vyhledat podrobnosti o registraci vozidla pomocí SMS?

Služba VAHAN také nabízí vyhledání konkrétního registračního čísla vozidla bez použití internetu. To je možné prostřednictvím SMS k identifikaci majitele SPZ.

Zadejte registrační značku vozidla VAHAN a odešlete SMS na číslo 7738299899.

Poté obdržíte zprávu s podrobnostmi, jako je jméno vlastníka vozidla, podrobnosti RTO atd.

Jak zjistit vlastníka pomocí registračního čísla vozidla v USA?

V USA a dalších zemích vláda přísně reguluje pravidla týkající se vyhledávání informací pomocí registračního čísla vozidla, níže jsou uvedeny některé ze způsobů, jak najít informace pomocí registračního čísla vozidla.

  • Orgány činnými v trestním řízení: V případě, že jste obětí havárie nebo pokud byste chtěli incident nahlásit jako svědek, můžete zkusit kontaktovat místní orgány činné v trestním řízení. Možná vám nepomohou zjistit totožnost majitele pomocí registrační značky vozidla, ale určitě mohou pomoci se situací a prošetřit sami sebe.

  • Podle identifikačního čísla vozidla: V některých zemích můžete navíc potřebovat identifikační číslo vozidla (VIN), toto číslo se používá k zamezení falešných identifikací.

Jak dohledat vlastníka z registrační značky vozidla pomocí webu VAHAN?

Indická vláda usnadnila vyhledávání registrační značky vozidla a získání informací o občanech, kteří mají kola nebo auta. Ministerstvo silniční dopravy a dálnic spustilo registr s názvem VAHAN. Tato databáze obsahuje všechny údaje o osobách registrovaných s registračním číslem.

Lidé, kteří hledají Jak vyhledat vlastníka SPZ, možná budou muset postupovat podle níže uvedených kroků, abyste získali představu o kontrole registračních čísel vozidel.

1. Navštivte úředníka VÁHAN webová stránka.

2. V horní části stránky klikněte na možnost Know Your Vehicle Details.

3. Zadejte své mobilní číslo a kliknutím na tlačítko Další přejděte k dalšímu kroku.

Poznámka: Pokud nemáte účet, vytvořte jej kliknutím na vytvořit účet.

4. Do pole zadejte registrační značku vozidla.

5. Zadejte captcha kód a klikněte na Vahan Search. Nyní se zobrazí podrobnosti o majiteli vozu.

Poznámka: Toto vyhledávání na webu je použitelné pro všechny státy v Indii a může poskytnout pouze podrobnosti registrované v Indii.

Jak používat webovou stránku Transportbook k vyhledání vlastníků registračních značek?

Web Transportbook je skvělou alternativou, pokud jde o Jak vyhledat majitele SPZ. Chcete-li používat webovou stránku, nemusíte se ani registrovat a přihlašovat ke službě, abyste získali podrobnosti o vlastníkovi.

1. Navštivte Transportní kniha webové stránky prostřednictvím tohoto odkazu

2. Na domovské stránce uvidíte vyhledávací pole. Tam zadejte SPZ vozidla a kliknutím na tlačítko Najít začněte hledat SPZ.

3. Podrobnosti se zobrazí po vyhledání.

Jak používat digitální web ke kontrole údajů o majiteli vozidla?

Lidé, kteří se zajímají o to, jak vyhledat vlastníka SPZ, mohou využít Digital. Digitální web umožňuje vyhledat vlastníka licence pomocí registračního čísla. Spolu s tím můžete také zadat další podrobnosti, jako je jméno vlastníka atd., abyste zúžili vyhledávání.

1. Navštivte Číselný web.

2. Vyberte typ vozidla z dostupných možností:

  • Komerční vozidlo
  • Soukromá čtyřkolka
  • 2 Wheeler

3. Zadejte jméno vlastníka.

4. Nakonec zadejte registrační značku vozidla.

5. Zadejte své mobilní číslo pro získání OTP a přijaté OTP zadejte do daného pole.

6. Nyní klikněte na Nejsem robot a kliknutím na Získat podrobnosti zahajte vyhledávání.

Jak můžete vyhledat SPZ pomocí FAXVIN?

FAXVIN je webová stránka, která poskytuje rychlou a bezplatnou službu pro nalezení vlastníka SPZ pro lidi, kteří hledají, jak vyhledat vlastníka SPZ. Jedinou nevýhodou je, že nejsou poskytovány osobní údaje. Pro identifikaci potřebujete číslo zvané Vehicle Identification Number (VIN), toto číslo je vytištěno na čelním skle vašeho vozidla. U různých vozů se umístění VIN liší. Takže jděte do FAXVINzadejte číslo VIN a klikněte na Zkontrolovat VIN.

Jak najít podrobnosti o vlastníkovi licence pomocí aplikace ACKO?

Podrobnosti o majiteli licence najdete vyhledáním v aplikaci ACKO, aplikace ACKO je aplikace pro pojištění, ve které můžete majitele licence vyhledat zadáním registrační značky vozidla.

1. Stáhněte si a otevřete aplikaci ACKO na svém Android nebo iOS.

2. Zadejte své mobilní číslo a klepněte na Pokračovat.

3. Zadejte OTP a ověřte.

4. Klepněte na informace RTO v části Udělejte více s ACKO.

5. Nyní zadejte registrační značku vozidla a klikněte na ikonu šipky.

6. Po zadání údajů se zobrazí údaje o vozidle.

Můžete vyhledat vlastníka SPZ prostřednictvím vládního registračního úřadu?

Ano. Pokud jsou registrované SPZ zapsány na úřadě vlády, můžete se tam zeptat na jakékoli potřebné informace o majiteli a další podrobnosti. Dostupnost určitých oprávnění k zobrazení podrobností na základě registrační značky vozidla se v jednotlivých zemích liší.

Jaký je alternativní způsob identifikace vlastníka SPZ?

Můžete si najít soukromého detektiva, který vám pomůže s nalezením vlastníka SPZ, i když použití soukromého detektiva vás bude stát něco a oni odkazují na veřejné záznamy a další oficiální metody, které vám pomohou najít osobu, kterou hledáte. Soukromého detektiva můžete snadno najít pomocí jednoduchého vyhledávání Google.

Než si najmete soukromého detektiva, proveďte svůj průzkum. Mějte na paměti, že soukromý detektiv se může v případě potřeby obrátit také na místní policejní oddělení. Nezapomeňte si také zkontrolovat licenci soukromého detektiva, před najmutím si vždy zkontrolujte platnost licence. Tato metoda Jak vyhledat majitele SPZ zahrnuje utrácení peněz.

Jsou aplikace VAHAN dostupné ke stažení namísto používání webových stránek?

Ne, aplikace VAHAN teprve bude spuštěna na Google Play a AppStore. Prozatím je k dispozici pouze verze webu VAAHAN.

Jak VAHAN shromažďuje informace o všech vozidlech?

VAHAN získává údaje z Národního registru motorových vozidel. Tyto registry jsou poskytovány RTO a DTO.

Mohu zjistit adresu vlastníka vozidla pomocí RZ jako reference?

Ne, registrační číslo nemůžete použít k přístupu k něčím záznamům, protože vláda má obavy o bezpečnost.

Mohu zjistit daňovou platnost svého vozidla pomocí svého registračního čísla?

Ano, pomocí registračního čísla zjistíte platnost daně z webu VAHAN.

Jaká aplikace je nejlepší pro vyhledávání informací o někom, kdo používá svou licenci?

Aplikace VAHAN ještě nebyla spuštěna v Obchodě Play. V současné době je aplikace ACKO nejlepší pro vyhledávání údajů o majiteli vozidla.

Mohu získat registrační údaje FASTag pomocí registračního čísla automobilu?

Ne. FASTag je režim elektronické platby používaný především u vnitrostátních dálničních poplatků, FASTag využívá radiofrekvenční identifikaci z nálepky FASTag na čelním skle automobilu. Protože toto používají pouze úředníci indické vlády, nemůžete získat podrobnosti o někom pomocí registračního čísla.

Je možné vyhledat podrobnosti o vozidle pouze pomocí čísla PAN karty?

Ne, k vyhledání podrobností o registrovaném vlastníkovi nemůžete použít číslo PAN.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak vyhledat vlastníka SPZ a najít SPZ podle jména. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

  Jak extrahovat informace z MKV na Linuxu
x